Hirdetés
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- MWC 2026: Bajnoki címre pályázik a Xiaomi Watch 5
- VoLTE/VoWiFi
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Távozik az Apple vezérigazgatója
- Poco X6 Pro - ötös alá
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
-
Mobilarena
EA Origin
Új hozzászólás Aktív témák
-
MarioAna
senior tag
válasz
regener
#6861
üzenetére
Akkor ezért aktiválta az origin access premiert vajon nálam is?
Egy új accountot hoztam létre authenticatorral szeptember-október környékén FIFA miatt. Ma jött az e-mail, hogy 1 hónap origin accesst aktiváltam, szaladtam egyből géphez, hogy vajon melyik orosz hacker törte már fel megint az adatbázisukat...
De akkor kivételesen ez most nem security breach, hanem csak jószándék?

-
válasz
regener
#6842
üzenetére
Nekem sem jött meg, de nem is várok már rá. Ez csak arra ösztönöz majd, hogy az EA következő játékait a Steamen vegyem meg Origin helyett, ne ezen a xar bugos kliensen!
Sőt, még azon is gondolkodom, hogy várok a Battlefield V-el(már ha megveszem még egyáltalán) míg kijön Steamre és ott fogom megvenni! Az EA meg kezdjen a kliensével amit akar, ha ilyen egyszerű dolgot sem tudnak normálisan megoldani, akkor én nem is fogok arra a fiókra közvetlen pénzt kiadni. -
válasz
regener
#6745
üzenetére
Nem vagyok játék közben, de emlékeim szerint ott nem is jelentkezik a dolog, csak desktopon. (Ott amúgy sem zavarna, hisz játék közben úgyis turbózik a cpu, és pörög a venti, illetve nem veszem észre a sebességvesztést, ha van egyáltalán).
A tálcás módszer nem vált be, amíg tölt le valamit, folyamatosan ül a cpu-n.
Quality programming. Szerencsére csak pár játékom van itt, a többsége Steames. -
Norbi887
aktív tag
válasz
regener
#6550
üzenetére
Szia!
Másodlagos vinyóm E betűjellel van ellátva, így fest: E:/Origin.
Gondolom az nem gond, hogy csak Origin nevet adtam a mappának Origin Games helyett
És igen, az én felhasználóm van ott tulajdonos fiókként (Rendszergazda).
Slussz poén még, hogy a régi gépemen (ami egy őskövület volt) ott is ugyanilyen volt az Origin a Battlefield 3 telepítésénél, pedig az már annak jó 2-3 éve volt.
Fogalmam nincsen innentől, hogy mi okozhatja.
-
sepsi0
őstag
válasz
regener
#6489
üzenetére
Nálam is ez a terv, nekünk 5 acc van originen, igen sok játékkal. Már mondtam a gyerekeknek, ha anya nem kapja vissza a BF3-az, akkor felejtsék el az Origint. Ezt megemlítettem az EA ticketben is, de nem hatotta meg őket.
És igen, őket védi a jog, ne tőltsd torrentről a játékot, vedd meg eredetiben... Aha. És minket mi véd meg tőlük? Többe vannak a szoftverek, mint a gépek...Neked mi volt a ban indok?
PB mit válaszolt? -
prtvlogan
aktív tag
válasz
regener
#5948
üzenetére
Köszönöm! Azt hittem van valami más megoldás a híváson kívül is, de mindenfajta üzenet, vagy hibajelentés végén be akar jelentkeztetni a fiókomba, ám a 6 jegyű számot nem tudom megadni neki.
Egyébként az Alice Madnes return miatt jutottam ide. Steamen vásárolt, még 2014-ben, most valamiért indításkor átdob az EA oldalra, hogy regisztráljam a kódomat, ám regisztrálásnál azt írja ki, hogy valaki már felhasználta. Eddig két órát már játszottam vele, igaz akkor még lehetett a steamen is venni.
Holnap hívom őket!
-
Hunork
veterán
válasz
regener
#5810
üzenetére
Na, kérem. Egyrészt ez már nem először fordult elő, pont Te segítettél anno a DNS cache matatással (ea linket küldtél), hirdettem is, hogy tök jó a megoldásod!

Másrészt dobozos, szerintem Gameshop.
Aztán most már itt vagyok, uninstall, ccleaner, és dns cache törlés megvolt, gép újraindít, most tölti le a játékot.
De hogy ez miért van, mi okozza, rejtély. És nem csak nálam, ez ismert probléma.
Közben persze, míg beszéltem a csókával, a BF4, BF3 kipróbál, azokkal semmi gond.
Kb 1 óra, utána majd jelzem, hogy mi történt. -
Cs1csó
titán
válasz
regener
#5749
üzenetére
Melyiket pontosan? Amúgy már végigzongoráztam a chat-et is kikapcsoltam a helpert, az összeomlás automatikus küldést, ne legyenek ajánlatok a játékkönyvtár jelnejen meg ne legyen a játék alatt - jobb alsó sarok - origin szinte mindent. Nekem nem jött be de ugye ez van.
Amúgy ez a szöveg az élményről mekkora már.
-
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Gyúrósok ide!
- Gurulunk, WAZE?!
- Autós topik
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- AMD off topik: VGA, CPU, APU és minden, ami AMD
- Elektromos autók - motorok
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Tőzsde és gazdaság
- További aktív témák...
- Samsung 75 QE75QN90A Neo QLED 4K UHD Smart TV Mini LED + Quantum Dot eladó
- ASUS ROG Zephyrus G16 (2024) RTX 4090 (!!) / Ultra 9 / GAR 2027 brutál erős, csúcs modell
- Cooler Master CK550 RGB mechanikus billentyűzet (Gateron Brown, HU)
- Elgato Stream Deck 15 gombos (MK.1) + állvány
- Gamer PC Ryzen 7 5800X + RTX 3060 12GB / 32GB RAM / vízhűtés / RGB
- Apple iPhone 16 Pro 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- LG UltraGear 39GX90SA-W OLED Monitor! 3440x1440 / 240Hz / 0.03ms / FreeSync / G-Sync
- HP ElitBook 840 G10 netbook / 12 hónap jótállás
- darkFlash Shadow Pro
- AKCIÓ! LENOVO ThinkPad P15s Gen2 munkaállomás - i7 1165G7 16GB DDR4 512GB SSD Quadro T500 4GB W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


Szimplán megjelent új játékként a fiókomon. Gondolom nem volt merszük leírni, hogy bocsi, balf*szok voltunk, ne haragudj.
Sőt, még azon is gondolkodom, hogy várok a Battlefield V-el(már ha megveszem még egyáltalán) míg kijön Steamre és ott fogom megvenni! Az EA meg kezdjen a kliensével amit akar, ha ilyen egyszerű dolgot sem tudnak normálisan megoldani, akkor én nem is fogok arra a fiókra közvetlen pénzt kiadni.




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

