- Milyen okostelefont vegyek?
- Új Trónok Harca telefon érkezik
- Magisk
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Fotók, videók mobillal
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- iPhone 16e - ellenvetésem lenne
Hirdetés
-
Mobilarena
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
#72042496
törölt tag
válasz
freddirty #61923 üzenetére
Ehhez a talphoz szerintem nem is az igazi a soundbar, mert nagyon a tévé elé kerül. Nekem az a kialakítás tetszik (ettől függetlenül is egyébként), amikor egy-egy kis láb tartja a tévét a széleken. Pl. a Sony ilyen, vagy a G1-hez lehet ilyet venni külön.
De amúgy értem amit írsz, és igazat is adok benne.
-
#72042496
törölt tag
válasz
freddirty #61918 üzenetére
Vágass egy bútorlapot amire teszel filc tappancsokat hogy finomul álljon, és tedd rá a tévét. Értem, hogy ez így kókány főleg egy ilyen tévénél, de a problémát egyszerűen megoldja.
Több HDMI tényleg jó lenne, de sajnos egy olyan tévé sincs, amelyikre négynél többet raktak.
-
-
freddirty
senior tag
válasz
freddirty #61516 üzenetére
Aha, aszt hiszem rájöttem. Ha nincs rádugva a hdmi switchre a Chromecast akkor működik szépen.
Vszleg a ez egy Chromecast ultra ami tudna 4K 60Hz-et, észleli a tévét kinyomná az adatot, de a HDMI switchen meg csak 4K 30Hz megy át. Hát asszem kell 30 eurót költeni egy némileg újabb hdmi switchre
Egyébként jó darab a C12, gyorsan toltam rá egy LCD tesztet, tinting valami nagyon minimális talán zöldes a jobb szélen látható ha nagyon erőltetem, near black banding meg semmi. Ez utóbbi jó hír a 910v már nagyon sávosodott, sötét közeli képernyőknél sajnos láthatóan játékokban vagy mondjuk filmben űrjelenetben.
Ami kifogás lehet az a Steam link full HD megjelenítés. Az láthatóbban homályosabb mint a régi natív fullHD tévén. De még nem próbáltam semmit állítgatni rajta, lehet még nem ez a legjobb állapot. Pl régi Samsung TV-n is PC-re kellett állítani a bemenetet hogy kitisztuljon a kép a sok vicek vacak "képjavító" lekapcsolásával. -
rendon
tag
válasz
freddirty #8222 üzenetére
Én is játék közben vettem észre a szürke xbox menüben. Nagyon halvány lehet látni. Gondolom a szerviz nem foglalkozna ilyennel. Vagy kapnék egy új tv-t, mondván hogy, abban is lenne valamennyi?
daneel_hu A pixelfrissítés nem tünteti el, csináltam már párszor. Mondjuk csak 2 hete van meg a tv.
-
dgyuri0123
nagyúr
válasz
freddirty #4503 üzenetére
3 HDMI port nekem bőven sok. Egy kell a Med600-hoz és passz, mert jupicis mediacardot használok.
A Med600-at én is nagyon szeretem, nem is akarom cserélni semmire, pedig megvan 3-4 éves.(#4504) daneel_hu : Ódzkodok is rendesen... Attól, hogy valami drága, még lehet ergya, erre akad bizonyíték bőven...
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Creative Sound BlasterX G6 7.1 USB külső hangkártya
- LG 83C3 - 83" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox!
- LG 34WQ75X-B - 34" Ívelt IPS Panel - 3440x1440 2K QHD - 60Hz 5ms - FreeSync - USB Type-C 90W
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 64GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2190, 100% Akkumulátor
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi 9, Xiaomi Redmi 9AT, Xiaomi Redmi 10, Xiaomi Redmi 10 2022
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest