Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    üdv Urak ;]
    lenne egy olyan jellegű kérdésem hogy egy RTX 3090 Ti Gpu hőfoka belenyal a 82-84 fokba is 4k 120 Hrz játék közben.
    költözés miatt mert tetőtéri lakásba költöztem most már kezd meleg lenni itthoni 26 fok körüli a hőmérséklet a laskában, van klíma is.
    viszont már dob néha hiba üzit a gép játék közben hogy ellenőrizzem a GPU ventilátorokat mert magas ez a hőmérséklet.
    A vga progiban felhúzom macra a ventilátor fokozatot akkor megáll 77-79 fok között ilyenkor nincsen hibaüzenet viszont visit a ventilátor mint a vágás közben malac :D
    létezhet hogy célszerű lenne újra pasztáznom?
    a hétvégén már házat is cseréltem a megfelelő szellőzés érdekében, de természetesen nem segített, nah jó annyi változott hogy alap lap és ram perifériák jó 10-12 fokkal hűvösebbek, szóval volt értelme a cserének.
    [kép]
    nem tudom hogy lényegi infó e hogy az aktív játék közben ennyi a hőfok, ahogy bejön a játék töltöképe ami nem mozog, azonnal 10 fokot csökkent a hőfok.
    kilépek a játékból 10 mp és már 55 fok a GPU.
    szóval az világos hogy terhelés alatt ennyire meleg és hogy a hűtés mehfelelő azért tud pillanatok alatt le is hűlni
    viszont ezen segíthet e pasztázás véleményetek szerint?
    mert nem akarom bukni a garit azzal hogy szétszedem.
    előre is köszönöm a tanácsaitok :R

    ui: ha nem marad már lehet tényleg fogok vízhűtést kiépíteni ahogy anno mondtátok is, mert ha a tétőrtéri lakásban nyáron a kánikulában nem tudok játszani, akkor fog eljőni a világ vége ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák