Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kispx

    addikt

    válasz Predator2 #4048 üzenetére

    Inkább reinstallt ajánlok. Főleg ha esetleg karácsonykor van egy kis szabadidő. Az eredeti gyorsaságot semelyik program sem fogja visszaállítani. Az ideiglenes fájlok és a cache törléseivel túl nagy gyorsulást nem fogsz elérni.

    Leghamarabb a reinstallal leszel kész. De egy pár tipp, hogy hogyan lehet gyorsítani:
    - meg kell nézni, hogy mi foglalja le a gép erőforrásait: Vírus? -> vírusirtás, program -> kilőni vagy uninstall
    - csak a szükséges programok induljanak automatikusan (CCleaner -> Tools -> Startup, ez hasznos funkciója, összeszedi az automatikusan induló programokat a regisryből és a startup folderből)
    - ne legyen mindenféle toolbarral, felesleges programmal teleszemetelve a gép.
    - a felesleges effektek tiltása: System -> Advanced system settings -> advanced -> Performance -> settings -> Visual effekt
    - töredezettségmentesítés (MyDefrag, múltkor próbáltam és tényleg mérhető a javulás)
    - a driverek is is legyenek a frissek.

    > "Vga drivert nem is engedi frissíteni mert csak felpörgeti a CPU-t és nem fut le a telepítő."
    Az baj. Ott más dolog is lesz. Szerintem az XP-s topicban is kérdezz rá erre.

Új hozzászólás Aktív témák