Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rpeter

    csendes tag

    Halihó!

    Már egy ideje használtam asztali gépemen (Windows xp sp2) az új Firefoxot 3.01, meg is szerettem, így hát amikor megjött a laptop, nem is vesződtem explorer-rel, rögtön feltelepítettem a rókát. Aztán mindenféle patcheket telepítettem (Vista home professional 32bit sp1, teljesen naprakész), és előjött egy felettébb kellemetlen probléma:
    Egy darabig minden probléma nélkül működik az internet, majd egyszer csak fogja magát és nem működik tovább, azaz nem jelenít meg új oldalakat, és az internet explorer-rel sem jön be semmi... Viszont az msn, skype, meg minden más program működik tovább, csak ha kijelentkezem már nem tudok visszalépni... A firefox.exe pedig kifagy és a feladatkezelő sem tudja leállítani. Reset után minden tökéletesen megy...
    Keresgéltem az interneten egész nap, a probléma sokaknál megjelent, de sehol nem tudtak rá konkrét megoldást írni. Annyira már rá sikerült jönnöm, hogy talán valami bővítmény okozhatja a probléműt, miután az "internet explorer bővítmények nélkül" fantázianevű böngészővel a probléma után is tudok netezni, egészen addig, amíg több tab-ot nem kezdek el használni, akkor aztán ott sincs se kép se hang...

    Az lenne a nagy kérdés, hogy találkozott-e valaki ezzel a problémával, és ha igen meg tudta-e valahogy oldani?
    Válaszokat előre is köszi

    Rákerestem a ph fórumban nem találtam semmi ilyet, ha már volt a kérdés bocs

Új hozzászólás Aktív témák