- MediaTek lapka köré épülne a Galaxy S25 FE?
- Samsung Galaxy Z Fold6 - ugyanaz, sarkosan fogalmazva
- Poco F6 5G - Turbó Rudi
- Yettel topik
- Nem állnak jól az Apple Watch számai
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Google Pixel topik
- Mobil flották
- Android szakmai topik
- One mobilszolgáltatások
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mella29
csendes tag
A Vectonról beszélsz ?
-
geri24
csendes tag
Sziasztok!
A barátnőm kint melózik ausztriában. Vett magának egy bobot, amihez kapott 1 giga adatforgalmat. Ezt fel kell tölteni. A kérdés az lenne, hogy ez csak bankszámlán keresztül mehet vagy van más módja is? Ugyanis már 2-szer rendelt kódot, mire kijutott a legközelebbi városba, hogy a bankba bemehessen érvényességét vesztette a kódja. A legutóbbi alkalom csütörtökön volt, hogy a kód a bankba megérkezett, és ma próbálta meg érvényesítettni de már nem működött. Tehát van valami más módja is ennek vagy nyitástól zárásig a bankban kell ülnie a kódjára várva, hogy tudjon internetezni?
A szolgáltatója az A1 Telekom Austria. -
sparks
senior tag
Röviden, mert nincs sok időm:
Voltunk Kanári-szigeteken aztán Madridban és végig egy spanyol Vodafone feltöltőkártyát használtam. Lefedettség mindenhol szuper volt, még a kisebb szigetek eldugottabb részein is ment a net. Persze volt, ahol csak GPRS volt és azt ott 20 kbit/s tempót jelentett, szinte használhatatlan. De általában mindenhol ment a 3G is és ott az pár megabites tempót tudott.És a lényeg: kiértünk Madridba (ez volt az első állomás), elküldtem az SMS-t (TPTARJETA vagy valami ilyesmi) és ugye jött egy spanyol nyelvű SMS, megnyugodtam, hogy a net bekapcsolva, így el is kezdtem használni. Pár óra múlva vége is lett a dalnak, mert kiderült, hogy nem aktiválták a napi 20 megás csomagot, hanem az alap csomag maradt, ami 5 megánként szopja le a telefonról az Eurókat.
No Madrid szívében irány a Vodafone. Spanyol barátaink olyan délies munkatempóban dolgoznak. 1 teljes órát kellett várni, hogy sorra kerüljünk (volt előttünk úgy 2-3 ügyfél) és még angolul is igen csekély mértékben beszéltek a lányok. No sebaj, megértették, hogy mi van. Persze a leszipkázott pénzt visszaadni nincs módjukban, ezért raktunk rá 10 eurót és bekapcsoltattuk a netet. Ott a helyszínen meg is csinálták és innen kezdve mehetett a netezés.Aztán jött a csavar a dologban. Az első napon leszedtek 0,5 eurót (ez a napi díja a 20 mega/napos netcsomagnak) és ugye a 20 mega után lassítják a netet. Én leforgalmaztam első nap 150-200 megát, küldtem a képeket ezerrel a netre és a tempó nem csökkent. Na mondom jó, biztos heti keret lesz és majd egyszer csak belassul. Másnap nézem az egyenleget a neten és nem csökkent semmit. És ez így is maradt 2 héten át
Valahogy a lányok a Vodafone-nál beállítottak egy korlátlan és állandó internetet mindössze 0,5 euróért. Így már nem bántam, hogy lement előtte 8 euró a számláról, mert a továbbiakban teljes sebességgel ment a netem. Mind a szigeteken és aztán visszatérve Madridba is így maradt. Most direkt megnéztem a vodafone.es oldalon és a számlánkon továbbra is ott a teljes összeg (egy pár euró hiányzik, mert kellett helyi spanyol hívást bonyolítani).
Innen is köszönetem küldöm a madridi Gran Via-n levő vodás csajoknak, hogy korlátlanra állították a kártyánkat
Kíváncsi leszek, hogy legközelebb, ha kiruccanunk spanyol földre valamikor nyáron, akkor is marad-e a netünk korlátlanulPersze lehet, hogy valami év végi akció volt és decemberben valamiért 0,5 euró volt a fullos korlátlan net, de azt nem hinném.
Így aztán túl pontos tapasztalatokat nem is tudom megosztani veletek, mert ilyen korlátlan netes kártyát nem nagyon árulnak kint (leforgalmaztam jópár gigabyte adatot).
Egyébként volt pár külföldi bent a boltban és ők is kártyát vettek netezéshez és nem nagyon foglalkoztak vele, hogy honnan jött ez ember, talán az útlevelét megnézték, de le sem másolták szerintem. Minden esetre spanyol földön jószívvel ajánlom a Vodafone kártyáit a net is szuperul ment rajta és hívható is voltam egy spanyol számon végig. -
DarknessHope
senior tag
Köszi.. pont ezt az infót kerestem...
Én nemrég jöttem vissza, a sajnos nem túl szerencsés, egy havi németorszgi munkából.. de lehet hogy ezután ausztriában próbálkozok... de lehet az is hogy Münchenbe megyek vissza tehát ismét aktuális lesz a téma: ezért is kerestem fel a fórumot hogy a lehetőségekről érdeklődjek illetve megosszam amit ott találtam.
ott én az aldi netkártyáját találtam eddig a legjobbnak. a sim kártya 10 euró és 3 euró valami Regdíj van v kasználatbavételi díj és még 5 euróval fel kell tölteni hogy az összesen 15 euroba kerülü csomaggal lehesssen korlátlanul netezni 30 napig.
mindehez akinek kell tud venni az aldiban egy modemet 40 euróért.a modem:link
Eddig én ezt találtam... ha valaki már jártasabb a témában várom a németországi ajánlatokat.
ami jobb ennél. link itt:http://www.alditalk.de/web/internet-prepaid-tarif/flatrates/30_tage_flatrate/
-
Varszegig
veterán
Egyiptomba utazóknak:
Etisalat prepaid kártya netezésre volt 59 egyiptomi font 500 MB forgalommal. Taxival (a plázáig) együtt bőven 3000 alattt volt az 500 MB. Ha az itthoni kártyámmal neteztem volna 500 MB-ot itthon várt volna egy 2M Ft-os számla(Azért az 1000x-es haszon megérne egy kib*tt nagy büntit minden szolgáltatónak...)
-
Hmura
tag
Ausztriába utazóknak:
a DREI (3) szolgáltatónál vásárolható SUPER SIM,
9 euro az ára, nem kell hozzá hűség, gyakorlatilag
feltöltőkártya.10 GB internet adatforgalom jár hozzá, 30 napig érvényes.
NEM TILTJÁK A VOIP-ET, tehát lehet róla telefonálni ott,
ahol van 3G térerő.A vásárlás előtt feltétlenül meg kell nézni, hogy ahová
menni fogsz ott van-e a DREI-nek lefedettsége
(a DREI-nek csak 3G lefedettsége van, nincs 2 G).Kint a DREI-nek a legrosszabb a lefedettsége az
összes szolgáltató közül, de még mindig fényévekkel
jobb, mint bármelyik hazai szolgáltató 3G lefedettsége itthon. -
sparks
senior tag
No akkor: pár hét múlva elutazunk spanyol honba, pontosabban a szigetekre aztán lesz egy szilveszteri Madrid is, ennek örömére úgy gondoltam, hogy nem ártana egy kinti SIM kártya. Sokat keresgettem és arra jutottam, hogy vettem egy Vodafone feltöltős kártyát (persze spanyolt) átszámítva ~4.000,- Ft volt az eBayen, rajta 9EUR feltöltéssel. 1 hét alatt meg is jött borítékban, kipróbáltam, működik
Persze csak egy hálózati próba volt, nem roamingoltam le a 9 pénzt róla...
Heti 3,5EUR áron lehet venni netet (napi 0,5EUR, de 1 hét a minimum) ezért kapsz teljes sebességgel (3G) 20 megabájtot naponta, aztán a maradék arra a napra 128kbps tempóval marad korlátlan. Lehet venni heti vagy havi sok megás csomagokat is, de azt hiszem első körben ez is elég lesz. Így a 9EUR is elég lesz a netezéshez a 2 hétre úgy néz ki. Nagyobb dolgokhoz meg lesz wifi is sok helyen.
Esetleg van valakinek tapasztalata, hogy az a kinti korlátozás utáni tempó milyen? Ha megvan a 128kbps, akkor az jó (14.4kbps modemmel keztem a netet 95-ben
Használhatatlan teljesen vagy azért 1-2 levél letöltésre vagy egy google térkép/menetrend leszedésére jó lehet? Gondolom opera minivel csak leszed pár weboldalt is, ha kell...Konkrétabb tapasztalat majd januárban, ha hazajöttünk, egyelőre ennyit sikerült előkészíteni.
-
club1
veterán
Horvátországba utazóknak:
Vipme sim kártya 50 kuna (50 kuna egyenleggel) szinte mindenhol (újságosok, benzinkutak, posták, stb...) kapható. Aktiválása egy tetszőleges szám felhívásával történik (elég felhívni egy veled utazó számát, felvenni már nem kell). A "PAKET" szót elküldve a 300-as sms számra egy hétre 19 kunáért 250 MB netet és 1 millió hálózaton belül felhasználható sms-t aktiválnak a kártyához. Beszélni róla Magyarország irányába 4 kunáért lehet percenként, és 2 kunáért sms-t küldeni.
A net használatához a következő beállítások kellenek: APN: gprs0.vipnet.hr, jelszó és felhasználói név: 38591
A kártyán lévő egyenleget ingyen a *101# hívásával lehet lekérdezni. Az előre fizetett adatforgalomból hátralevő egyenleget a 767-re küldött "MB" tartalmú sms-el lehet lekérdezni (ingyen).
Egyenleget tölteni 50 vagy 100 kunás bón vásárlásával lehet, a bónon szereplő karaktersorozattal lehet tölteni. Bónt szintén rengeteg helyen lehet venni.
Mivel a saját (hazai) mobilszámokról ide a feltétel nélküli átirányítás olcsóbb, vagy ugyanannyiba kerül mint ha roamingolva fogadnánk hívást, ugyanakkor Magyarországra vagy Horvátországon belül telefonálva kevesebb mint felébe kerül a hívás mint roamingolva a saját számunkkal, ezért ajánlom mindenkinek.
Logikusan a horvát simkártya használatához független telefonra van szükség. -
club1
veterán
Ált. a szolgáltató weblapján érdemes őket keresni, mert az összegyűjtött adatok nem biztos, hogy pontosak.
A voip-ot (így a Skype-ot is) egy rakás szolgáltató korlátozza adatcsomagjainál. Ennek mindig nézz utána (szintén a szolgáltató weblapján, az apró betűs részeknél), nehogy miután megvetted és feltöltötted az adatkártyát, derüljön ki a dolog. -
club1
veterán
Netezni lehet vele általában a telefonban, telefonálni viszont általában nem (nem írtad, melyik szolgáltatóról van szó, melyik országban). Arra ügyelni kell, hogy ált. az adatkártyákhoz más apn tartozik, mint a telefonálósokhoz, így azt lehet, hogy át kell állítani a telefonban.
-
lalakov
senior tag
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ha modemes netet veszek (külföldön), akkor kivéve a modemből a simet, tudom-e használni a kártyafüggetlen mobilommal? Hogy miért nem a normál mobilos netet veszem? Mert arra csak kis adatforgalmú, napi csomagjuk van, az meg kissé macerás.
Üdv,
lalakov -
Hmura
tag
Tőlem annyit kértek, hogy mutassam meg az útlevelem, de se nem másolták,
se meg nem nézték. Kezembe nyomtak egy lapot, amit ki kellett töltenem.Megkérdeztem az eladót, hogy a Schneewittchen-t beírhatom-e a tulajdonoshoz?
Erre röhögve annyit mondott, ez még mindig jobb, mintha Adolf Schickgruber-t
írnék. Volt humora a gyereknek.... meg bátorsága is: -
Hmura
tag
A Németországban járóknak:
a német Vodánál a C1150-es Samsung 44,90-ről le van árazva
9.90 euróra az ottani Vitamax (CallYa) csomagban.Ami jó a csomagban, hogy jár hozzá 16 euro alapfeltöltés,
9,9 centes percdíjjal lebeszélhető, de ami a legjobb:
lehet kérni 200 megás netet 9.90-ért, vagy kérni az International
opciót (1.99 euro pro hónap), és akkor 9 centért lehet hazatelefonálni,
nem kell a lehúzós Passport átverést igénybe venni.Tehát van egy telefonod és 9 centért tudsz beszélni Magyarországra
9.90 euróért. -
Sztbeni
őstag
Sokan mondják, hogy Horvátországban csak a VIP-el és a T-Mobile-al érdemes foglalkozni. Ez nem igaz! A TELE2 nagyon jó, nekem azon volt a telóm, a 3G hálójuk messze legjobb. Olyan helyeken is van 3G, hogy nem is hittem el. Mondjuk a GSM tényleg nem túl jó, van hogy városokban sincs lefedettség. De a fontosabb üdülőhelyek le vannak fedve 3G-vel, olyanok is, ahol a másik kettő csak GSM-et produkál. Lefedettség
-
Geri89
aktív tag
Például Torockót tudom mondani ahol abszolút semmilyen térerő nem volt a házban, vagy Székelyudvarhely egyik szélső része, pont ahol megszálltunk, csak GPRS volt.
Ping az átlagban olyan 100 körül volt, Skype pedig sehol nem ment. hiába volt maxon a térerő, illetve kb. 5 Mbit-es speedtest eredmény, skype-on a hang szaggatott nagyon, használhatatlan volt így videóval nem is próbálkoztam..
-
Geri89
aktív tag
Én megvoltam vele elégedve. Lefedettség elég jó volt, még a Tordai hasadékban is ment a net
Érdekes módon azonban volt 1-2 kisebb hely, ahol abszolút nem volt térerő, de összességébe véve jó volt.
Ami viszont érdekes volt, hogy hiába volt pl. speedtest szerint kb. 5 Mbit/0,75 Mbit-es a net egy adott helyen, a Skype mégsem ment vele rendesen. Folyamatosan szaggatott a hívás illetve szakadozott.. Lehetséges, hogy az ottani Voda korlátozza a Skype hívásokat? Sávszélesség bőven elég lett volna hozzá...
-
Geri89
aktív tag
Ha valaki a közeljövőben indul Romániába, akkor számára van egy Vodafone-os SIM kártyám rajta még 1 GB forgalommal, mely augusztus 21-ig használható fel. Jó áron adom
-
Sztbeni
őstag
Persze, van sokkal kedvezőbb is. Jelenleg 4 mobilszolgáltató található Németországban, plusz rengeteg virtuális. Lehetőségek:
T-Mobile
A prepaid tarifákat ITT találhatod, és a mobilnetről is olvashatsz.Vodafone
A Vodának is sok csomagja van, van olyan is amellyel olcsón lehet külföldre telefonálni. Ott találsz még egyéb csomagokat és opciókat.E-PLUS
[link]O2
Mobilnet A prepaid csomagokat nem találtam.Virtuális: [link] [link] van több is, de ezek talán a legjobbak
-
Kom-ancs
tag
Sziasztok!
Németországba megyek dolgozni és segítséget kérnék tőletek,hogy melyik szolgáltató melyik tarifacsomagját vigyem kintre?Most Voda előfizetésem van,de az kormányzati tarifacsomaggal ami idehaza 1800ft nettó/hó amit le lehet beszélni.Ha kint akarnám használni akkor a 2600ft/hó lenne az ára és minden kimenő/bejövő hívás után 390ft-ot kell fizetni plusz 10 perc után újabb 390ft-ot számolnak fel.Ez jó tarifa szerintetek vagy létezne ettől kedvezőbb árú is esetleg?
És még valami,mobilnetet mit érdemes kint választani?
-
cameo
csendes tag
Meglepetes! Google terkepeket mi is hasznalunk itt, de mivel a masik ket ceg terkepet neztem eloszor, s azokat nem lehet zoomolni, a harmadiknal mar eszembe sem jutott. Talan az Alzheimer korai jele, nem tudom, de lekopogom hogy nem, s csak egyszeruen egy hulyeseg reszemrol. Van ilyen.
Egyebkent a belteri/kulteri lefedettsegi megkulonboztetest az itteni terkepeken nem lattam eddig. Azert sem voltam ezzel tisztaban. Persze lehet, hogy a megkulonboztetesnek itt nem is lenne annyi ertelme, mivel itt a csaladi hazak nagy resze fabol epul, amik nem jelentenek olyan nagy akadalyt a radiohullamoknak.
-
club1
veterán
Pontosan azt jelenti, amit a neve is takar: Ha van beltéri lefedettség, akkor nagy valószínűséggel az ilyen helyen lévő lakásod egy eldugott zugában (mondjuk a budin ülve) is tudsz telefonálni, sőt esetleg a házad alatti pincében is működik a telefon. Ha az adott (ritkán vagy sehogy sem lakott) környéken pedig csak kültéri lefedettség van, az azt jelenti, hogy ott egy épületben tartózkodva nem mindenütt lesz térerő a telefonodon, azaz nem mindenhonnan tudsz telefonálni, extrém esetben ki kell menjél a ház elé, ha hívást akarsz fogadni/indítani.
U.i.: Azt hittem Google Maps-et felétek is használnak... -
cameo
csendes tag
Bocs, igazad van. Nem vettem eszre, hogy nagyitani is lehet azt a terkepet (zoom). A masik bajom az, hogy ugy latszik nem vagyok tisztaban azzal sem, hogy pontosan mit is jelent a belteri/kulteri megkulonboztetes a lefedettseget illetoen. Hiaba na, sokkal tovabb eltem itteni kornyezetben, mint ott.
-
-
club1
veterán
Én személy szerint a T-Mobile-t ajánlom, de ha csak beszélni akarsz, szinte teljesen mindegy melyik szolgáltatót használod, mind 99%-os lakossági lefedettséggel dolgozik. Hálózatminőségi szempontból a két legjobb szolgáltató a T-Mobile és a Vodafone.
A Voda lefedettségi térképén 2G-n a piros beltéri, a sárga csak kültéri és a fehér a lefedetlen területeket jelöli. A 3G térképen dettó.
A T és a Telenor térképe elnagyolt, nem érdemes nézegetni őket, térképben a Vodáé a legjobb. -
cameo
csendes tag
A Vodafone lefedettsegi terkep elegge hasznalhatatlan, mert a terkep szinei nem egyeznek a szinmagyarazat szineivel. Az utobbi pirossal jeloli a 2G (EDGE) lefedettseget, mig a tobbi 3G sebesseg mind szurke lenne. A terkepen meg egeszen mas szinek vannak: rozsaszin, sarga es zold. Szoval?
-
cameo
csendes tag
Az USA-ban a GSM mobilok szinte mindig 850 / 900 / 1800 / 1900 beszelo frekvenciakkal jonnek, tehat beszelni szinte mindenhol tudok egy itt vasarolt mobillal. A problema tehat az adatatviteli frekvenciakkal van, amik kozul -- ugy latszik -- csak a 2100-as az ami elegge kozos. A tobbi lehet 1900, 1700, 900, vagy 850. Egyedul a Nokiatol tudok olyan mobilt itt, amiben az 5 kulonfele adat frek, benne van. Csak az a baj, hogy azok mar a halalraitelt Symbios op. rendszerrel mukodnek. En speciel Androidosat szeretnek, de megneznem azokat a Nokiakat is, amik majd a Microsoft op. rendszeret telepitik a kozeljovoben.
-
cameo
csendes tag
Koszonom a valaszt, tomp. Ezek szerint a 2100-os frekvencia elegge kozos a 3G-n, ugy nalatok, mint az USA-ban. Viszont nekem az a benyomasom volt, hogy ezek a 3G uzemmodok frekvencia parokkal mukodnek, nem csak egyen. Legalabbis abbol gondoltam, hogy a spec-ek altalaban ugy vannak feltuntetve, hogy 1700/2100, vagy 1900/2100. Maskor az also frek. 850, vagy 900 szokott lenni. Oszinten szolva nem ertem miert szoktak azokat igy hasznalni: talan az egyik a letolto a masik meg a feltolto frek.? Talan valaki tobbet tud errol.
Csak meg egy kerdes: a 3 magyar GSM ceg kozul altalaban melyiknek van jobb hire ar, es szolgaltatas minoseg szempontjabol? Kosz.
-
tomp
félisten
Nálunk mind a 3 szolgáltató(telenor, t-mobile, vodafone) 2100MHz-en szolgáltatja a 3G-t. Most fogadták el az új frekvencia rendeletet. Lesz majd 900MHz-en is 3G. Illetve hamarosan lesz LTE is.
T-Mobile
Vodafone
Telenor
Jelenleg mind a 3 szolgáltatónál zajlik a hálózatmodernizáció. Legaktívabban a telenornál. Jövőhónaptól indítják el az országos HSPA+ szolgáltatást. -
Sztbeni
őstag
válasz
vadászcsiga #53 üzenetére
Ezekkel az a baj, hogy messze nem a legfisebb infókat írják.
-
vadászcsiga
félisten
Ha még nem lett volna: Pay as you
-
Indy1
tag
prepaid SURF opciok eleg sok orszagban
ajanlom ezt az oldalt
http://wiki.apnchanger.org/Main_Pageszerepelnek a bealitasok is.
[link] -
cameo
csendes tag
Dylan, az USA-ban ket orszagos GSM szolgaltato van jelenleg, a T-Mobile es az AT&T. Mindkettonek van 3G halozata, HSPA+ sebessegekkel, ami a T-nal mar 42 Mbps-ig is felmegy sok helyen. A baj csak az, hogy a ket ceg kulonbozo frekvenciakkal uzemel: a T-Mobile 3G foleg az 1700/2100-on, mig az AT&T a 850/1900/2100-on. Tehat te valoszinuleg tudnad hasznalni az okostelefonodat az AT&T halozatan, legalabbis az 1900/2100-n, amik tudtommal leteznek nalatok is. En az USA-bol irok.
Egyebkent a kovetkezo honlap jo osszefoglalot ad mindket GSM cegrol es annak frekvenciairol. A kezdolap bal szelen kattints a "Carriers" gombra, s onnan meg vagy az at&t, vagy a T-Mobile ikonra. Azutan ha az ott lathato akarmelyik kurrens okostelefonra kattintsz, az mutatja is az altaluk hasznalt frekvenciakat az illetekes szolgaltatonal. Megjegyzem, a T-Mobile rovidesen eltunik az USA-ban, mivel megvette az az at&t a Deutsche Telekomtol. Ez azonban meg eltart vagy egy evig ha ehhez a szovetsegi kormany egyaltalan hozzajarul.http://www.phonescoop.com
Egyebkent kerdesed azert is erdekes szamomra mivel en most forditott helyzetben vagyok es innen utazok majd Magyarorszagra hosszabb idore, s elotte itt szeretnek egy olyan okostelefont venni, amit ott is tudnek hasznalni 3G halozaton. Jelenleg a T-Mobilt hasznalom, mivel annak arai elonyosebbek az at&t-nel, viszont az altala hasznalt 2100-as frekvenciaval nem sokra jutnek nalatok, ahogy en tudom. Viszont valoszinuleg tudnek itt olyan telefont venni, amiben a WCDM 2100-as sav mellet a WCDM 900-as is benne lenne es tudnanak mukodni a HSPA+ 14, vagy 20 Mbps-al. Lehetne ezeket ott hasznalni ott vasarolt SIM kartyaval? S egyaltalan melyik ottani GSM cegnek van a legjobb 3G halozata es milyen 3G frekvenciakat hasznalnak? Ha tudnatok egy a fenti weblaphoz hasonlo profilu magyar weblaprol, akkor azert is halas lennek. Elore is koszonettel.
Új hozzászólás Aktív témák
- Asus Rog Zephyrus Gamer laptop gyönyörű állapotban.
- GOPRO Hero 11 BLACK Creator Edition akciókamera csomag +tartozékok
- Intel Core i9 14900KF processzor eladó instabil állapotban OLVASD EL!!!
- SK Hynix 16GB / 32GB 5600MHz Laptop RAM!
- AMD Ryzen 7 5700X / RTX 3060 Ti / 32GB DDR4 RAM / 1TB SSD Mini-ITX konfig eladó jó áron
- MacBook felvásárlás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- LG 55C4 - 48" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T490s - i5-8GEN I 16GB I 512SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Gari!
- Új! Targus - USB-C Dual HDMI 4K HUB - 2 HDMI-vel. Saját töltő nélkül 2 monitorral (120Hz)
- Csere-Beszámítás! RTX Számítógép játékra! I7 6700 / RTX 2060 6GB / 32GB DDR4 / 250SSD+500HDD
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest