Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz epy #2547 üzenetére

    Vannak olyan boxok, amiken van VGA kimenet, de mivel ezek nem elterjedtek így nem számíthatsz custom firmware-re, szóval ha vannak hibái, azzal együtt kell elfogadnod a boxot. (Focalprice-on botlottam bele pár ilyen boxba.)
    Mk908-at gyári rommal kötöttem már rá HDMI-DVI átalakítóval (tudom, a tiéd vga) egy Dell monitorra, aminek 1280×1024 volt a maximális s optimális felbontása. Ekkor a választható felbontások megváltoztak a beállítások menüben, s csak a monitor által támogatott felbontások látszódtak, közte volt az 1280×1024 is, de a képarány megmaradt 16:9, s mivel ez egy 4:3-as monitor, így a képet "összenyomva" jelenítette meg. Elég lehangoló látvány.
    Szal nem lehetetlen, hogy egy VGA kimenettel is rendelkező boxon lévő android ugyanúgy viselkedik, mint az mk908 gyári romja. A VGA monitor önmagában még nem akadály, de ha 4:3-as a monitor, akkor én úgy gondolom a torz képet nem lehet megszokni.

    Szerk.: Még annyi, hogy a mele rak előszeretettel vga kimenetet a dobozaiba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák