Hirdetés
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Netfone
- Macrodroid
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Milyen okostelefont vegyek?
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy Note20 Ultra - a tollnak nincs ellenfele
- Kezünkben a OnePlus 15 és az Oppo Find X9-ek
- Apple Watch
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
flashpointer
őstag
válasz
Dr.Adonisz
#65431
üzenetére
egy kulso radiator lett tervezve gondolom.
-
válasz
Dr.Adonisz
#63170
üzenetére
Nálunk a cégnél szerintem pont Linux szerveren fut az SAP, de ejtsük is a témát, mert ez az ITX topik.
-
sasNAXO
aktív tag
válasz
Dr.Adonisz
#63170
üzenetére
Ez egy hosszú és bonyolult témakör, picit tyúk vagy tojás; SW mellett HW driver támogatás is befigyel (helló realtek nic a Deskmini X300-amban) - nyilván ez a HW vendor sara, de usert ezt nem érdekli, használni akarja a gépet és kész (és a vendort se amúgy, vonja a vállát és kész - 5%-ra minek adjon supportot/extended supportot?).
-
Crabface
senior tag
válasz
Dr.Adonisz
#63167
üzenetére
Winfos...
Here we go again...
-
válasz
Dr.Adonisz
#63167
üzenetére
Kérlek, ne winfosozz. Nem lehet minden Windowsos szoftvert Linux alatt futtatni, van, amire a Wine, a VM, vagy akármi más is alkalmatlan. Ha teljesen felcserélhető lenne a kettő rendszer, akkor a Linux asztali részesedése nem most érte volna el a ~4,5%-ot, hanem már évtizedekkel ezelőtt.
-
TurboK0
tag
válasz
Dr.Adonisz
#62673
üzenetére
Nem lenne egyszerűbb fele annyi de 2x akkora monitort használni? Vagy Ultrawide, vagy valami 42" 4k cucc. Hallottam már hogy mondták, sokkal kellemesebb a káva hiánya miatt.
Meg van olyan is hogy láncba lehet kötni a Displayportot ("daisy chain"), tehát egy monitoron van bemenet és kimenet is, egyszer kötöd rá a PC-re, utána a monitoron a kimenet megy a következő monitorba be. Persze ez erősen monitorfüggő, de ha tv falat építesz akkor hasznos lehet.
-
phulee
tag
válasz
Dr.Adonisz
#62675
üzenetére
Persze, vicc volt. De érthető, bár durva lehet ezt így átlátni. Nekem időnként már a két monitor is gondot okoz. Vagy csak öregszem
-
phulee
tag
válasz
Dr.Adonisz
#62673
üzenetére
Az nem semmi
, és mire használod, ha nem indiszkrét, Mátrix szimulációt futtatsz? -
válasz
Dr.Adonisz
#61446
üzenetére
Ja, télleg'... akkor inkább egy DAC-ot ajánlanék.
-
patyil
tag
válasz
Dr.Adonisz
#61446
üzenetére
Elárulod amugy hogy mik a technikai okok?
Egy usbs hangkártya nem tudná ezt az outputot? -
mpierre
veterán
válasz
Dr.Adonisz
#61441
üzenetére
+1 az ebay-re. Néha bontatlan lap is előkerülhet...
-
válasz
Dr.Adonisz
#61441
üzenetére
1151 es 8. genes procit kezeljen, ddr4 es ramokat 32 gb-ig, ill -ami a legnagyobb nehezítés- hátul 6 jack csati.
Szvsz ez ma már nagyon nichée kombó. Írd össze, mely modellek felelnek meg a kívánalmaknak, aztán irány az Ebay!
Vagy vegyél egy megfelelő foglalatú deszkát + hozzá egy külső DAC-ot - sokkal hamarabb révbe érsz!No, véletlenül itt egy lap, ami megfelel minden kívánalomnak:
MSI Z370I Gaming Pro Carbon AC ITXSzupi kis modell, csak azt ne mondd, hogy drága...

-
zed1983
őstag
válasz
Dr.Adonisz
#61441
üzenetére
Már látom, ez csak 6-7 gen
-
zed1983
őstag
válasz
Dr.Adonisz
#61439
üzenetére
Szia! Hardverapro.hu
A hirdetés címe:I7 6700k+ Asus Z170i Pro Gaming ITX Makulátlan állapotban!
Egy próbát megér!
Új hozzászólás Aktív témák
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- UHD filmek lejátszása
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Formula-1
- Kerékpárosok, bringások ide!
- PlayStation 5
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- További aktív témák...
- Újszerű Acer Aspire A515 - 15.6"FHD IPS - i5-1335U - 16GB - 512GB SSD - Win11
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3915, 100% Akkumulátor
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S23 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
, és mire használod, ha nem indiszkrét, Mátrix szimulációt futtatsz?



