Hirdetés
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- uleFone Power
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Honor 200 - kétszázért pont jó lenne
- Netfone
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Pista0001
#59643
üzenetére
erdekes amit mondasz a ventik iranyaval, tuti kiprobalom. a pcie kartya egyebkent is hatekonyan blokkolja azon az oldalon a ventiket.
igen, legterelesre keszulok, a procihutot egyebkent is meg kell majd tamogatni. van egy topflow hutom is, de ahhoz ki kene vagni a haz tetejet, mert ugy egy centivel magasabb, mint ami befer. akkor viszont tuti a friss levego.
a haz egy realan e-i7 (vagy valamelyik klonja). azert fer el benne ez a lap, mert egyebkent a sima itx mogott egy paneltapnak van meg hely gyarilag, amit kiszedtem.PROTRON: sehogy nem fer be magassagban egyetlen gyari sp3-as venti sem ami keresztbe fuj, azokat vetettem el eloszor. a pcie kartya miatt egyebkent sem lenne tokeletes a kereszthuzat sem.
Új hozzászólás Aktív témák
- EAFC 26
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Építő/felújító topik
- Víz- gáz- és fűtésszerelés
- LG LCD és LED TV-k
- Nyíregyháza és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Apple MacBook
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


