Hirdetés
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- iPhone topik
- Netfone
- Telekom mobilszolgáltatások
- Visszatérnek a Samsung tervezte CPU-magok és GPU az Exynos 2800-ban?
- Apple iPhone 11 - népalma
- Minden a BlackBerry telefonokról és rendszerről
- Mobil flották
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- A lapkakészlet és az akku különbözteti meg a Motorola Edge 60 és Edge 60 Pro-t
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
válasz
Speed®
#44981
üzenetére
Szia!
Nekem a x370GTN van, ami ugyan ezt a PCB-t, VRM-et kapta, de korábbi chipset-el.
Két hónapig volt 4Ghz-el stabil a rendszer, aztán jöttek elő fura dolgok az egyik játékban. Csak úgy szűnt meg, ha nincs OC a CPU-n, de a memória időzítéséhez se lehet hozzányúlni.X-es cpu-t és cl14-es ramot vettem, így, ettől még nem lett ciki a helyzet FPS téren.
4G-s OC-hoz levettem a VRM bordán lévő világítós műanyag-biszbaszt, nagyobb hatásos felület reményében. A CPU hűtőt kitámasztottam 1200-as fordulatszámra, amiről a szélkerék lelóg a bordák alá, így direktben a VRM-et is fújta. Így tudott a borda 50C° körül megállni egy 5*-ös szellőzésű házban.
Nekem volt/van Atlaszom, igaz nem tettem fel AM4-re keret híján. Emlékeim szerint a gyári venti(k) 100%-on sem csinál(nak) jelentős légmozgást, a hűtő alatt meg végképp nem történik semmi, biztosra mondom, hogy problémád lesz a VRM hőmérséklettel.
Új hozzászólás Aktív témák
- Jogász topik
- Xbox Series X|S
- Minden korábbinál jobb lett az új Cinebench tesztprogram
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Battlefield 6
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Úgy állhat le a 16 GB-os GeForce RTX 5060 Ti gyártása, hogy közben nem áll le
- Autós topik
- iPhone topik
- További aktív témák...
- Újszerű Acer Aspire A515 - 15.6"FHD IPS - i5-1335U - 16GB - 512GB SSD - Win11
- Samsung Galaxy S24 FE 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Asus PN50 mini pc /Ryzen 5 4500U(6 mag)/8GB/250GB/WIN11 PRO/
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A20e/Samsung Galaxy A40/Samsung Galaxy A04s/Samsung Galaxy A03s
- Alienware 17r4 olvass
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest


