- One mobilszolgáltatások
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- iPhone topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Itt a Google Pixel 10a EU-s energiacímkéje
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- A világ aktív okostelefonjainak negyede iPhone, ötöde Galaxy
- Magisk
- OnePlus 15R - régen minden jobb volt
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
user137
őstag
ez nekem ideálisnak tűnik, egyetlen hibája az ára
de ha adnak hozzá egy 120W-os picoPSU-t vagy előre becsavart paneltápot, még jó is lehet 40 pénzért. Oldalra meg 2x12W slipstream venti, egy passzív 12centi magas borda és kész a hangtalan gép.mit szóltok?!?
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- PlayStation 5
- Le Mans Ultimate
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- One mobilszolgáltatások
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Gyúrósok ide!
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- További aktív témák...
- Xiaomi Redmi 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi 12 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ThinkPad T14s Gen 2 i5-1135G7 16GB 512GB FHD 1 év garancia
- BESZÁMÍTÁS! ASRock H110M i5 6600K 8GB DDR4 120GB SSD 500GB HDD GTX 1050 Ti 4GB Zalman T3 Plus 400W
- 164 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
de ha adnak hozzá egy 120W-os picoPSU-t vagy előre becsavart paneltápot, még jó is lehet 40 pénzért. Oldalra meg 2x12W slipstream venti, egy passzív 12centi magas borda és kész a hangtalan gép.

