Hirdetés
-
Mobilarena
Ajánlott ingyenes Windows programok

Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Kempetlen
#47532
üzenetére
Olvasgatom egy ideje a fórumtárs kényes házi anyagának védelmét.
De ha nem tölti fel sehova és otthon tárolja... merevlemez pl. amit dokkolóban használ, de lehet pendrive stb... azon egy AES256-os 7zip-be null tömörítéssel való berakás vagy bármi más aes256-os hosszú jelszós RAR stb... miért nem jó megoldás?A gond akkor szokott lenni, ha a NET-re rakja, vagy a NET-ről elérhető a tartalom. Ebben az esetben ilyen tartalomnál kb. mindegy, hogy mivel védte.
Ha marad kb. a 90 évek szintjén és a polcon illetve szekrényben van mobil eszközön, akkor nem lehet gond. Még akkor sem, ha a családtag megtalálja.
Én. pl, a mai napig otthon wincsiken tárolok és dokkolót használok. Korábban volt eSATA most már USB3... de végülis tök mindegy. Nekem is van hasonló anyagom, ha nem is ilyen nagy terjedelemben és azt offline a fenti módon tárolom.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen monitort vegyek?
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Navaren: Resident Evil Requiem szösszenet
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Battlefield 6
- PlayStation 5
- Gaming notebook topik
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- HP notebook topic
- További aktív témák...
- Keresünk iPhone 14/14 Plus/14 Pro/14 Pro Max
- AKCIÓ! Gigabyte B650M R5 7600 16GB DDR5 512GB SSD RX 9070 XT 16GB NZXT H7 Flow fehér 750W
- Apple iPhone 16 128GB récezöld
- Azonnali készpénzes félkonfig / félgép felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- LG 65B4 - 65" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest







