Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz Szulita28 #397 üzenetére

    "Azzal indítottam: MIBEN jobb az X100, ami indokolja a magas árát? Presztízsben? Nem. Képminőségben? Nem hiszem, h annyival jobb. Rugalmasságban? Egyértelműen nem. Valami különlegességben? A kereső. Egyedül a retro-érzés. Szerintem. És emiatt mondtam azt, h nem értem, miért favorizálják annyira."

    szori, de nem. ennyi erővel a d3-nak sincs értelme, mert csak extrém esetben jön elő a kis különbség az m43 cuccokhoz képest. nem győzködlek, az, hogy a fél világ ráizgult, szerencsére engem igazol, pontosabban szerencsére azt jelenti, hogy lesz utód, több, másoktól is.

    ha neked nem ordító különbség, hogy milyen tárcsák vannak az x100-on (ergo: hogy tudod használni), hogy milyen minőségű és méretű vázban van mekkora szenzor, kereső és milyen obi, akkor nem értem, hogy egyáltalán miért mikrózol, és miért nem egy d7000-et nyúzol. továbbá: egy canon s95-tel is pazar képeket lehet csinálni stb.

    de rakjál már össze légyszi egy pana gf1 + evf + 20-as kitet, és nézd össze a kettőt. miben jobb a pana? mert annyival azért nem olcsóbb... és miért örüljön a cserélhető obinak valaki, aki amúgy is csak egy ekv. 35-öst használna? (mert vannak ilyenek, akkor is, ha se te se én nem így tennénk)

    [ Szerkesztve ]

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák