- Oroszok csomagolják ki a még be nem mutatott iPad Pro M5-öt
- Íme, a Moto X70 Air, vagyis Motorola Edge 70 minden oldalról
- Akciófigyelő: Komoly kedvezményekkel és ajándékokkal startol a Xiaomi 15T széria
- Bemutatta az Apple a Powerbeats Fit fülhallgatót
- Amikor a fókusz egy stapatelefon óraképernyőjén van
-
Mobilarena
Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Bferibörs #52359 üzenetére
Nincs amúgy semmi baj a MATE verzióval, csak akinek szokatlan, az inkább visszatér a már jól belakott rendszerhez és annak kinézetéhez. Főleg akkor gáz, hogy egy ismeretlen DE-n próbálok megnézni valamit, ha nem az ismerkedési szándék miatt indítom el.
Ez nem a disztró és a DE hibája.
A Manjaro a csomagkezelése miatt nekem is kicsit idegen, de lassan majd megszokom, a Chakra miatt minimum, jók bennük ez a közösségi tároló dolog, AUR meg a Chakra-ban is van valami hasonló. Rengeteg olyan dolgot találok bennük, amit amúgy nem találnék meg disztrón belül az apt csomagkezelősöknél.
Ha valamelyik programra telepítés után nem megy fel a magyar nyelv, annak mindig érdemes utána járni, például ott a Firefox, megnézed a synaptic-ban és látod, hogy nincs települve a firefox-locale-hu csomag, akkor felrakod és magyar lesz, ritka az ilyen, de előfordulhat bármelyik disztrónál ás programnál, bár egyre ritkább.
Az elején én is rengetegszer telepítettem újra, ez teljesen természetes a kezdőknél, később már meg tudod oldani, akkor jó, de sokszor egyszerűbb/gyorsabb újra felrakni az egészet. Főleg akkor, ha nem akarod megismerni annyira a rendszert.
Mindenesetre furcsa, hogy ezen a gépen ennyire friss driverekkel így lagol a FF, mert még Jessie-n se csinál ilyet, pedig a Debian nem a friss dolgairól híres, a Mint 18.1 meg a lehető legfrissebb driverekkel van szerelve és nincs vele gond.
A Linux nem csak a barátait válogatja meg, hanem a neki tetsző gépeket is!
Új hozzászólás Aktív témák
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux disztribúciókkal még csak ismerkedők számára. A szerveres kérdések nem ebbe a topicba tartoznak.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját!
Haladó Linuxos kérdések topikja.
Linux felhasználók OFF topikja
Milyen program ami... [link]
Shell script kérdésekkel látogassatok el a topikjába
- Teszt Már csak két hónap van hátra a Windows 10 nyugdíjazásáig, ideje előrelépni
- Teszt [Linux] Vanilla OS, egy Debian alapú immutable operációs rendszer
- Teszt [Linux] Aeon Desktop, egy immutable operációs rendszer az OpenSUSE-tól
- Teszt [Linux] A Flatpak
- Bejegyzés MS Office365 Linuxon
- Bejegyzés [Linux] Futtassunk bármely disztrót a terminálunkban
- Bejegyzés Alpine Linux telepítés mindenféle low-end dologra
- Hír Zöld utat adott a nyílt forráskódú Linux meghajtóknak az NVIDIA
- Játékkulcsok a legjobb áron: Steam
- Game Pass Ultimate előfizetések 4 - 19 hónapig azonnali kézbesítéssel a LEGOLCSÓBBAN! AKCIÓ!
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem, Most kedvező áron!
- Eladó Steam kulcsok kedvező áron!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3338
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3306
- Apple iPhone 16 256GB,Kábel,12 hónap garanciával
- LG 32SQ700S-W - 32" VA Smart - 3840x2160 4K UHD - 62Hz 5ms - WebOS - Wifi + BT - USB-C - Hangszórók
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest