Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz Toomy #31588 üzenetére

    Azért az elég komoly sebesség :) Én 60 fölé még nem mentem (igaz nagyon hely se volt rá, vagy szerpentin, vagy város ahol komolyabb lejtő van felém), de már ott is süketülök a menetszéltől :) Igazából ekkora sebességgel az a baj, hogy egy kisebb úthiba, amit nem veszel észre, vagy nem tudsz kikerülni időben, és... :(

    Amúgy egy nagyon idióta csajjal hozott ma össze a sors. Közös gyalogos-kerékpárút, dombos rész (nem túl meredek, de azért 35 tekerés nélkül is összehozható). Én megyek lefele, szembe jön fel két csaj, "természetesen" mindkét bicikli sávot elfoglalva (gyalogos sáv csak 1 bicikli sáv széles). Szóval én jövök a sávomban, csaj velem szemben. Nem lefele vagy oldalra nézett, hanem előre, elvileg pont rám. Nézett egy darabig, majd fel elfordít, másik csajnak dumált valamit. Másik csaj látta, hogy jövök, ezért lehúzódott a gyalogos sávra, hogy a másik is le tudjon húzodni... az meg nem zavartatta magát, csak tekert tovább egyenesen :W Végül a (felteszem) barátnője szólt neki, hogy gyere már odébb (akkor meg az ilyenkor szokásos riadt tekintet meg kormány elrántás). Azért komolyan kiváncsi lennék, hogy mit gondolt, majd átrepülök felette? :F (illetve valószínűbb az a lehetőség, hogy attól hogy valakinek az feje és a szemei előrefele állnak, még nem jelenti azt, hogy lát is :U)
    Komolyan nem értem egyes embereket :(

Aktív témák