Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gippazoid

    senior tag

    Sziasztok!

    SE2022 akku tapasztalatok most már kibővítve:

    iPhone SE 2022, 2018 mAh akku, új készülék.

    100%-ról 3 nap és 18 óra alatt 1%-ra merült le úgy, hogy semmit nem csináltam vele, csak jött velem munkába meg haza. Munkában 4G-n, gyatra térerővel, mobil adattal. Otthon WiFi-n.
    A telefon szerint az akkut legjobban Siri és a Földet ábrázoló wallpaper fogyasztotta. Siri hangfigyelése ki volt kapcsolva, csak hosszú gombnyomásra reagált volna. Így fogyasztotta a töltöttség 67%-át el, míg a wallpaper a maradék 33%-ot.
    A kijelző csak akkor villant fel, amikor kivettem a munkahelyen a táskámból meg amikor otthon tettem ugyan ezt.

    Van a telón WhatsApp, Viber és 2 db gmail fiók, ez utóbbiakat szinkronizálja, így új mailekről jön értesítés, a két üzenetküldő app-ot nem használom rajta de gondolom azok is figyelnek a háttérben. Az töltést használó app-ok listája ezek ellenére csak Siri-ből és wallpaper-ből állt.

    Kikapcsoltam Siri-t teljesen, a wallpaper-t pedig visszaállítottam a gyárira. Töltés 100%-ra.
    3 nap 18 óra után 10%-os volt még az akku.
    A legnagyobb fogyasztó a gmail volt.

    Ezután kikapcsoltam a mobil adatot is. Otthon WiFi-n szinkronizálta a gmail fiókokat és ugye ott a WhatsApp, Viber, de én nem használtam egyiket sem.
    4 nap 18 óra lett így, és még akkor is volt 10% töltöttség.
    Legnagyobb fogyasztó a mail és a home&lock screen volt.

    A képernyőidők mindhárom esetben 1 percesek voltak, a készülék ébrenléte pedig 11 perc.

    Semmi tudományosság nincs ebben, csak kíváncsi voltam.

    [ Szerkesztve ]

    Gippazoid Novelties Inc.

Új hozzászólás Aktív témák