Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Papa-Het

    aktív tag

    Úgy tűnik (kopp-kopp-kopp) hogy az akksi kalvariam megoldódott. Leírom hogy az Apple support mit csinált, illetve mit csináltunk ma este.

    Na szóval. Röviden. Tegnap beszéltem a supporttal, nem jutottunk semmire. Megcsináltam a factory resetet, ugyanaz. Elszívta az akksit. Küldtem akivel beszéltem egy e-mailt hogy milyen csalódott vagyok az ios rendszerben és az appleben mert soha nem volt ilyen problémám. Vagy ha volt azt meg tudtam oldani. Ma válaszol, mikor erek ra, mert a crash reportot kiolvassuk a telefon ok és elküldi a fejlesztőknek 😵😵Csorog s telefon este, felveszem. Kezdhetjuk? Igen. Visszatértem meg tegnap a 9.3.5-öt mert az jól működött. Kérte ma hogy frissítsem fel, megtettem. Ki olvassa belőle közösen ki szedjük a riportot elküldöm neki e-mailben. Hallod, fel kellett mennem az Apple honlapjára, ott adott egy kódot amit be ütöttem, letöltöttem egy team viewer hoz hasonló tavalo elérést biztosító appot, amivel nem vette át ugyan az irányítást a gépen, de ha piros segéd nyillal mutatta mire kattintsak.Szépen megkerestük a crash reportot, elküldtem e-mailben, ki elemzik a fejlesztők 😵😵 és majd jelez.Azóta tökéletesen működik a telefonom, semmi merules nincs mint azelőtt. Nagyjából 10 perce nyustolom, és semmit nem ment le 97%-rol. Az mondjuk furcsa vol, hogy meg olvasta a rendszer a diagot, 2x is mellek vonalra tett. Nem tudom hogy bele tudnak-e nyúlni a telefonba, de szerintem valamit basztak vele. Ugyanis 3bol 3 szor szar volt az akksi a 10-zel. Most, tökéletes. Most ment le 1%-ot, 18 perc készenlét, 17 perc használat után úgy hogy zene, Facebook, Messenger, mail, Safari.

    Nem tudom bele tudnak-e nyúlni iTuneson keresztül, de hogy valamit csináltak vele az tuti.

    Bocs,telefon autocorect

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák