Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moleculez

    veterán

    válasz CharlieDrop #45496 üzenetére

    Pontosan!
    Szvsz ők tudnak valamit, biztos a 2-3 éven belül terveznek valami nagyszabású updatet amit visszamenőleg megkapnak az M-es iPadek. Legalábbis remélem.

    Persze az sem kizárt hogy csak így optimalizálják a gyártást, olcsóbb egy SoC-t kihányni nagytételben mint 2-3 különbözőt kisebb tételekben. Le van gyártva pl az M1, nem vette fel a mac piac, megy iPadba, vagy fordítva.

    Ez utóbbi esélyesebb, ha kijönne valami nagy frissítés akkor inkább megtartják az új vasaknak, ösztönözve a vásárlást.

    Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

  • Acula M.D.

    tag

    válasz CharlieDrop #45496 üzenetére

    A fenti diszkusszióhoz fűzném hozzá a tapasztalataimat. 12,9es iPad pro-m (az M1 előtti utolsó változat, de már előtte is volt egy korábbi modell) van Magic keyboarddal. Még egyszer nem hiszem hogy vennék ilyen gépet, főleg nem ezzel a keyboarddal. Szinte minden nap hurcolom magammal. Főleg böngészésre használom a munkában (munkával kapcsolatos dolgokra, mielőtt valaki felhúzná a szemöldökét), néha otthon youtube. Főleg az utóbbi időben húz fel egyre jobban, mert másra számomra túl körülményes a használata. Én még a lightroomot sem bírom ki rajta, pedig mások esküdnek rá hogy mennyire jó használni. Pár napja a Photoshopot próbáltam ki, kb 200-ra ment fel a vérnyomásom. Ehhez jön hozzá, hogy nagyobb! tömege van mint egy Macbook Airnek, amivel egyszerűen egy napon sem lehet említeni “produktivitás” szempontjából. Számomra bármiféle “komolyabb” feladat egy kínszenvedés, sokkal jobban jártam volna az Airrel,( vagy egy kisebb iPaddel, az legalább nem húzná úgy a vállamat).

Új hozzászólás Aktív témák