Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz bollokcs80 #30181 üzenetére

    A vírussal nagyon le lettek fosztva a készletek. Home office, home school, vagy egyszerűen csak a karanténban tartalmat fogyasztani. Gyakorlatilag egész évben készlethiány van minden ipadből, kisebb-nagyobb hullámokban, akkora a kereslet. Tudom, kb pont év eleje óta figyelem őket jobban. A drágább modellek általában vannak készleten (wifi+cell, sok gb), az alapmodellek van, hogy hetekre eltűnnek. Air3-at is úgy vettem, hogy ki kellett várni, hogy legyen. Ha valahol leakciózták, ott 1 nap alatt eltűnt mind, csak a drágák maradtak. És itt most a német piacról beszélünk, ami tőkeerősebb, és a kereslet is nagyobb, azaz a kereskedők azért általában nagyobb készletekkel dolgoznak. Ráadásul nem sufniboltokról, hanem a nagy elektronikai multikról, országos hálózatokról, webáruházakról, illetve akár a konkrét apple store-ról.

    Szóval, tekintve, hogy a nyakunkon a második hullám, azért én a továbbiakban sem lepődnék meg fennakadásokon az ellátásban, illetve nem számítanék komolyabb bent ragadt készletre a régi modellekből.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák