Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • meili

    tag

    Sziasztok!
    Épp venni akartunk a feleségemnek egy Macbook Airt, mert az aktuális laptopja kezdi feladni a szolgálatot, de most kezdett egy egyetemet, és kiderült, hogy szükésge lesz egy tabletre (is), mivel úgy néz ki, hogy heti rendszerességgel több órán van számonkérés, aminek az elején egy QR kódot kell leolvasni a tábláról, és kitölteni egy online tesztet. Nem értem, hogy mi értelme van, de telefont nem engednek hozzá használni, viszont tabletet igen. Az évfolyamtársak többsége iPadet használ, továbbá ezt használják arra is, hogy az előre kiadott diasorra kézzel jegyzeteljenek. Marhára örülök, hogy modernizálódik a felsőoktatás 10+ évvel ezelőtthöz képest. A lényeg, hogy kinéztünk egy iPad Air 5th gent, illetve ehhez az Apple Pencil 2-t. A kérdésem, hogy ha veszünk hozzá egy billentyűzetet, akkor az iPad ki tudja váltani a laptopot, vagy nem ússzuk meg, hogy külön kelljen venni azt is?
    A ~150.000 Ft-os Magic Keyboardon kívül van esetleg olyan alternatíva, ami tokként teljesen körbe védi az iPadet, illetve teljes értékű magyar billentyűzettel rendelkezik, és még touch padje is van? Találtam ezt az Epico billentyűzetet, a képeken itt pont nem a magyar kiosztás van, de máshol azt olvastam, hogy magyar kiosztás esetén sincs 'í' betű.
    Esetleg egy teljesen különálló, nem tokba építhető, jó minőségű touch pades billentyűzetet tudtok ajánlani?

Új hozzászólás Aktív témák