Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95
    félisten

    Ipad 2-ő kapcsán kérdezem, hogy ha kikerül a szoftverfrissítésből, a későbbiekben ez jelenthet-e akadályt online videós tartalmak lejátszásában? Merthogy csak emiatt vennék használtan egyet és kellemetlen lenne ha emiatt a jövőben ilyesmi problémába ütközne a dolog. Lehet hülye kérdés, de inkább feltettem.
    Illetve fennáll az a dolog az ipad 2 esetén, mint az Ipad 1 esetén, hogy a friss szoftver már nem nagyon támogatja a régebbi hardvert és problémák lehetnek a működésben? Visszafrissíteni pedig nem lehet vagy nagyon macerás? (legalábbis úgy tudom ez egy létező probléma, ami már nem is fog változni)
    Köszönöm ha kapok választ!

    Nem, a weboldalak működése teljesen független a szoftververziótól. Nem tudom, milyen online videókat nézel, de ha flasheseket, akkor az iPadet felejtsd el.
    Problémákat nem okoz az utolsó szoftververzió egyik készüléknél sem, lassulást viszont igen.

Új hozzászólás Aktív témák