Hirdetés

2019. március 26., kedd

Gyorskeresés

(#57551) micafighter válasza rocket (#57549) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

r5 felett nincs bónusz csillag win streakért.

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#57552) KaraDani válasza tomazin (#57550) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Variancia. Ha elég nagy számú játékot játszol elméletileg hosszútávon 50% os winrattel előbb-utóbb lesz benne olyan rész amikor épp +25-ben vagy. Persze akkor ott az aktuális winrated jobb lesz amikor épp leérsz.

(#57553) rocket válasza micafighter (#57551) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

Tudom, es?

50% winrate felvaltva gyozelem-vereseg komboval egyhelyben topogas.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#57554) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

Wild Secret palába először nzothot vagy dr7et craftoljak? Minden más megvan :)

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#57555) saen válasza K1nG HuNp (#57554) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Dr7.

(#57556) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Volt egy olyan Class Challenge hogy minden 1 manába került és csak 1 manád volt minden körben.
Nem emlékeztek véletlenül melyik volt az?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57557) balisz válasza K1nG HuNp (#57554) üzenetére

balisz
(senior tag)

A legtöbb meccs turn 10 elôtt eldôl, szóval általánosságban szerintem Boom hasznosabb, viszont ha nyerni akarsz control warrior vagy priest ellen is, akkor nzoth is kell. Szerintem az összes control meccsemet elvesztettem volna nélküle. Szerintem hoszabb távon nzoth-ot is kraftold, standard legális is, és sok wild deck-be tökéletesen beleillik.

(#57558) micafighter válasza K1nG HuNp (#57554) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

+1 a dr7-nek. Kijött amúgy a tempostormos wild meta snapshot ugy hogy hamarosan reynad deckek lepik majd el wildot (úgy olvastam rajta kívül nem nagyon játszottak wildon a meta snapshot készítői közül.)

[ Szerkesztve ]

(#57559) Ozrych válasza Sirandrish (#57556) üzenetére

Ozrych
(senior tag)

BRM-> Priest. Nem rég toltam le a heroic megfelelőjét. :)

[ Szerkesztve ]

(#57560) NyxNyxNyx válasza K1nG HuNp (#57554) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Nem tudom, hogy wildon egyáltalán eljutsz-e turn 10-ig.

Comparison is the thief of joy.

(#57561) fogtunder válasza Ozrych (#57559) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

Heroic class challenge? :F

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#57562) Cathfaern válasza micafighter (#57558) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

"Kijött amúgy a tempostormos wild meta snapshot"
Kár érte :(

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#57563) whitezo88 válasza fogtunder (#57561) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Nem, Drakkisath boss volt. HCban neki 2 manája volt. Undorító volt az is úgy.

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#57564) Ozrych válasza fogtunder (#57561) üzenetére

Ozrych
(senior tag)

A Class chellenge-öket az adott wing egyes normal booss-jai ellen játszod le előre generált paklikkal. Ebben az esetben General Drakkisath a priest challenge.
De szerintem régi motoros vagy már, és tisztában vagy ezzel. :)

[ Szerkesztve ]

(#57565) Sirandrish válasza Ozrych (#57559) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Azaz..köszi.
Valamiért Hunter rémlett.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57566) balisz válasza Cathfaern (#57562) üzenetére

balisz
(senior tag)

A high ladder már így is ugyan abból a 3-4 deck-ből áll, szóval azon sokat nem fog változtatni. Az alján játszók meg remélhetőleg nem fognak csak azért secret paladinnal meg hunterrel játszani mert a Tempo Storm azt mondta. Persze lehet hogy ezek hiú remények...

(#57567) saen válasza balisz (#57566) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Thijs ma legend lett Wildon, rank 25-ről indult és 104 meccs kellett neki, 82%-os winrate-tel. Nem tudom, hogy streamlte-e, de én inkább azt nézném, mint a tempostorm meta reportot.

(#57568) fogtunder válasza Ozrych (#57564) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

:K csak a 4 órás alvások furcsa dolgokat művelnek az ember ágyával.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#57569) balisz válasza saen (#57567) üzenetére

balisz
(senior tag)

Streamelte, néztem is belőle. Azért ő is nagyrészt meta deck-ekkel játszott, amik nagyjából megegyeztek a Tempostorm listákkal. De egyébként nem is az a lényeg hogy lemásoljon az ember egy deck-et lapról-lapra, hanem az hogy kezdjen el játszani, aztán változtasson aszerint, hogy a meta ellen mi a jó. Én például agresszív Paladinnal kezdtem, viszont rank 10-től nagyon sok a Hunter, ezért tettem bele Consec-et, +1 Belcher-t és Barnes-t. Rank 10 előtt nem kellettek, viszont utána nagyon hasznosak voltak.

(#57570) balisz

balisz
(senior tag)

Játszik valaki ázsiai szerveren? Van ott egy 80g-s quest-em ha érdekel valakit.

(#57571) micafighter válasza Cathfaern (#57562) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Mire gondolsz?

(#57572) Cathfaern válasza micafighter (#57571) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Wildnak az volt a szépsége, hogy nincs meta, és nem lehet tudni mi jön szembe. Innentől kezdve mindenki t1-es deckel fog játszani, mert mint tudjuk annak 75% a winrate-je.

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#57573) micafighter válasza Cathfaern (#57572) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Így vagyok ezzel én is, és szintén ettől tartok :(

Mindenesetre nem lesznek annyira refined deckek mint standardon, vagy legalábbis nem lesz annyira "napra kész" mint a standard meta snapshot, mert sokkal kevesebben játszanak ott a pro-k közül akikröl a netdeckeket másolják.

[ Szerkesztve ]

(#57574) KaraDani válasza Cathfaern (#57572) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Rank 5 körül azért már ott is többnyire secretpala, zoo volt amikor egyszer lementem, feljebb szerintem nem lesz ettől rosszabb. De amúgy általában jobb lenne ha nem lennének seholsem ilyen metasnapshotok az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#57575) Ozrych válasza fogtunder (#57568) üzenetére

Ozrych
(senior tag)

Sejtettem, hogy valami hasonló dolog miatt nem értetted hirtelen, hogy mi van. :)

(#57576) Kari1

Kari1
(senior tag)

Van egy 80 goldos questem EU-n ha vkinek szintén van 1 akkor trade-elhetünk. Kary#2843

(#57577) rocket

rocket
(PH! nagyúr)

Kiraly Yogg volt, Priest 3 HP-val kirakta, elso spell Hellfire :D

(#57578) BoneDragon

BoneDragon
(PH! addikt)

(#57579) h3lios válasza BoneDragon (#57578) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Milyen alternatív megoldás van, mert nem érhető el itthon...

B-tag: H3lios#2825

(#57580) ígyvanferi válasza BoneDragon (#57578) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Igen jól néz ki az az animált portré. Mondjuk ilyenem sem lesz...

(#57581) whitezo88 válasza h3lios (#57579) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Mar jeleztek hogy gondolkodnak mas megoldason mert ez igy nevetseges. Kb 7 orszag a vilagon ahonnan lehet most, grat!

(#57582) KaraDani válasza h3lios (#57579) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

(#57583) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

Közben állítólag lesz alternatív megoldás is rá. Thijs konkrétan bekommentelt twitteren, hogy kár, hogy a Hollandoknál nem érhető el... :D Rögtön jött is rá a Bullshit PR válasz, hogy gondolkoznak 1 alternatív opción, de még semmi konkrét nem várható. Redditen is indul a shitstorm... :D Nem is értem ezzel mit akar elérni a blizzard...

(#57582) KaraDani
Ez kb. csak annyi, hogy: Ég a pofánk, mert a top streamerek sem tudják megszerezni, de nyugi srácok ti majd megkapjátok házon belül megoldjuk...

[ Szerkesztve ]

(#57584) whitezo88 válasza h3lios (#57583) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Mivel kodot ad, siman tudnak szerezni. Vagy vpn bar azt irtak kamu cimmel is megy.

Khadgar ugyan iosos volt de nem region lockos, es az Apples wwf kampany miatt volt. Meg o ugyis shit wizard.

[ Szerkesztve ]

(#57585) h3lios válasza whitezo88 (#57584) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Az iPhone-os cuccot lesz.rom, sosem lesznek szemét, khm akarom mondani Apple-ös cuccaim... ;]
Viccet félretéve.. Ha tetszett volna a kontent megoldom, mert mobilos bizniszben bármelyik demo sziPhone-on megvehettem volna, de mivel Medivh megvolt ezért nem érdekelt a dolog.

De ez milyen már, hogy konkrétan a jelenlegi EU Champ nem tudja "hivatalos" forrásból megszerezni az új skint, mert rossz helyen lakik. Ez a legnagyobb bullshit a világon. Meg ugye blizzardéknál még nem b.sztak rá eléggé arra,hogy a mostani legszarabb kasztnak adtak sz.r lapot. Tessék, most a hozzá kapcsolódó egyetlen pozitív változás is átmegy egy ultimate shitstorm-ba. Nem tudom, hogy náluk ki a marketinges, de hogy egy 8 átalános nincs meg neki az is 100%... Nem tudom még, hogy hányszor szopatják meg saját magukat 1 éven belül.

(#57586) rocket

rocket
(PH! nagyúr)

Regio locked content LOL, ez egy rohadt nagy BS.

(#57587) Kanczy válasza BoneDragon (#57578) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Hát ez így nagyon sovány. Előbb-utóbb biztos lesz itt is, de mikor :F :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57588) NyxNyxNyx válasza Kanczy (#57587) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

akkor már túl mainstream lesz, szóval muszáj leszek Anduint használnom örökre :W

;]

Comparison is the thief of joy.

(#57589) ígyvanferi válasza whitezo88 (#57584) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Az a khadgaros portré amúgy is tök szarul néz ki szerintem, az kell a fenének, de ez a Tyrande tetszik. Én mondjuk szökő évente egyszer játszom pappal.

(#57590) rocket

rocket
(PH! nagyúr)

Megjott az elso :D

(#57591) saen válasza rocket (#57586) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Nem gondoltam, hgoy tudok még csalódni blizz-ben, de sikerült. Gratulálok nekik. Ezt nem is tudom, hogy gondolták...

(#57592) Gyuri27 válasza saen (#57591) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Sima liba. Az a jó, hogy igazából megint fizetős és/vagy regisztrálós. Nehogy már teljesítményre ingyen kapjad.

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#57593) micafighter válasza h3lios (#57585) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Annyira nem volt egyszerű khadgar megszerzése ugy, nálam sincs a környezetben iphone, de gondoltam egy próbát megér egy kiállított bolti telorol beszerzem, de az iphone account jóval macerásabb volt mint az androidon a google fiok, hagytam inkább a fenébe. Medivh meg dzsana jobban tetszenek amúgy is.

[ Szerkesztve ]

(#57594) saen válasza Gyuri27 (#57592) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Engem nem ez zavar, lehetne fizetős is. Engem az zavar, hogy visszamentünk az őskorba, hogy lehet olyan tartalmat kiadni ami csak 7 országban érhető el? Blizznek ki kellett volna röhögnie a felkérést...

(#57595) tomazin válasza h3lios (#57579) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Worst case vpnezni kell.
De amugy telleg nem ertem a mai vilagban, h a tokomnek kell regiolockkal sz@rozni. 10perc alatt kijatszhato es csak rageel a nep miatta...wp blizz...
mod: nyugodtan kihozhattak volna ugy is 2het mulva, ha sikerult kitalalni a rest of the world hogyan szerzi meg.

[ Szerkesztve ]

(#57596) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

[link]

[link]

Így lehet megszerezni tök ingyen kb. 10 perc alatt. Arra figyeljetek oda, hogy mondjátok le a prime-ot, ha megvan a kód, mert utána fizetős lesz, ha elfelejtitek... :D

Ui.: Amazonéknál most biztos csodálkoznak, hogy hirtelen keletkezik pár új Blizzard-os és arizónai cím... ;]

(#57597) saen válasza h3lios (#57596) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Nekem a telefonszámot nem akarja elfogadni :(

(#57598) h3lios válasza saen (#57597) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

4774774777
055055055

Kommentekben ezeket írták, nekem a felsővel minden rendben ment..

(#57599) Gyuri27 válasza h3lios (#57596) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Nincs bankkártyám. :DDD

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#57600) Ozrych válasza h3lios (#57596) üzenetére

Ozrych
(senior tag)

Én kértem egy promo kódot a Smite-osoktól, gondoltam nem játszik onnan mindenki Hearthstone-nal. Pár percen belül kaptam is egyet. :)
(Smite skin-t is ad a Twitch prime.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.