Hirdetés

2019. március 23., szombat

Gyorskeresés

(#58051) F-ECT$ válasza h3lios (#58050) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

50% of the time, it works every time :K

Dive ever, work never.

(#58052) h3lios válasza F-ECT$ (#58051) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Minden deck 50% winrate-et tud papíron. Vagy veszít vagy nem... :DDD
Egyébként nyilván nem T1 pakli, soha nem is lesz (ameddig Priestről van szó). De játszani nagy élvezet. :)

B-tag: H3lios#2825

(#58053) micafighter válasza F-ECT$ (#58051) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

:DDD

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#58054) NyxNyxNyx válasza h3lios (#58050) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Ja, hogy direkt ezzel számolsz, hogy a Doomsayert akarod kapni.

Comparison is the thief of joy.

(#58055) Scale

Scale
(őstag)

Kiégek ettől a pakknyitástól, már harmadszor nyitom Herald Volazj-t packból, nem is tudok mást nyitni wotog pakkból. De legalább ha nyitok még egyet akkor lesz belőle egy rendes legendary :U

(#58056) Kanczy

Kanczy
(PH! kedvence)

Ezt láttátok már? Bocsi, ha volt, de én most találtam, és valami egészen csodálatos :C

BTW a friss Meta Snapshotban a midrange sámán az egyetlen T1 deck? WTF? Komolyan MINDEN ellen olyan jó winrate-je van, hogy nincs countere :F

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#58057) F-ECT$ válasza Kanczy (#58056) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Lehalt az oldal, mindenki netdeckel :)

Egyébként nagyon durva a mid shaman, én is sorra nyertem vele a meccseket, jöhetett akár priest, cw, agro wari, hunter, druida vagy tempo mage.

Dive ever, work never.

(#58058) vzarmo válasza F-ECT$ (#58057) üzenetére

vzarmo
(őstag)

freeze mage állítólag jó ellene, csak azt meg megeszi a cw, amiből szintén sok van. egyébként most kell megcsinálni az arany shamant. emlékszem régen mekkora szó volt, hogy valakinek gold volt a shamanja. most meg. :D

(#58059) whitezo88 válasza Kanczy (#58056) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

A freeze mage szerintem counter. Legalábbis favored. De ki játszik azzal?

vzarmo

Akinek régen golden shamanja volt az bottal szerezte :DDD

Múltkor fagyi jött a control warrim ellen. Nem értettem miért nem adja fel a t6 Yusticar után... nagy erőkkel burnolt, mire elfogyott a sebzése, még mindig maradt vagy 30-40 életem... direkt nem is játszottam ki szinte semmit, csak Tank Up pass...

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#58060) KaraDani válasza Kanczy (#58056) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Hát kb reális. Meg ha nem lenne az, akkor is ezt írnák, hogy Reynadnak igaza legyen. :D
A witchdoctoros totemic mightos deckkek végül nekem nagyon nem jöttek be, túl inkonzisztens, ma visszaálltam inkább a troggos erősebb earlygames megoldásra és 19-6 a mérleg azonnal.

Elméletben freezemage jó counter, 1 jött, éppen elvertem. Volt egy facefeeze azt is vertem. CW ellen szenvedtem a legjobban, a burst hiánya azért érződik. Az nerf előtti verzió, ahol ott volt alakir 18 dmg-es kombója az ennyiből jobb volt.

(#58061) micafighter válasza Kanczy (#58056) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Van alatta magyarázat, igy kezdödik:

,,The problem is that, now, Mid-Range Shaman is far and away the best deck in the format. ..."

(#58062) balisz

balisz
(senior tag)

Amerikai szerveren van 80g-os quest-em, esetleg cserélném. :)

[ Szerkesztve ]

(#58063) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Marha ijesztő lehetett :DDD [link]

coin + AI top play.

Ugyanakkor eléggé szenvedős ezzel a deckkel még 14 is... túl sok a control meg a heal deck.

[ Szerkesztve ]

(#58064) thesound

thesound
(őstag)

EU, 80 gé tréd

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#58065) DaveNo1

DaveNo1
(PH! kedvence)

CW most elég jó, midshamanból eddig egy sem tudott elverni. :K

You are not prepared.

(#58066) thesound válasza thesound (#58064) üzenetére

thesound
(őstag)

elkelt

[ Szerkesztve ]

(#58067) vzarmo válasza DaveNo1 (#58065) üzenetére

vzarmo
(őstag)

Melyik verziot játszod? Ahogy néztem már ebbe is divat bepakolni azt a fos yoggot. Jo lenne egy attól mentes verzio.

(#58068) K1nG HuNp válasza vzarmo (#58067) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Neked még a nerf után is fos?

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#58069) vzarmo válasza K1nG HuNp (#58068) üzenetére

vzarmo
(őstag)

Ja

(#58070) DaveNo1 válasza vzarmo (#58067) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Ja Tempostormossal, mondjuk Yogg helyett simán használható Alex, Ysera vagy Ragg is.

You are not prepared.

(#58071) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

Meglepően erős a shaman wildben is, betecheltem egy eatert a hunterek és palák ellen, de a mai nap tobb random decket lattam rank5on mint barmi mast, szoval jottek is az izi winek :C

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#58072) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

Akinek nem sikerült a Tespa hátlap ne csüggedjen, mert még elfogadhatják a regisztrációt. Nekem most jött az e-mail visszaigazoló aztán követtem a lépéseket és meg is adta a hátlapot. Nekem a 2-3. legritkább hátlap (ami melleseleg rohadt jól néz ki) megérte ezt a 2853 Ft-ot... :D

B-tag: H3lios#2825

(#58073) arni1

arni1
(fanatikus tag)

80 g trade valaki? Arni#2647

(#58074) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Ez már a sokadik beggar, már copypastával válaszolok nekik...

(#58075) KTony válasza h3lios (#58072) üzenetére

KTony
(tag)

Megadta nekem is :C
Ha valaki nagyon szeretne Ilyen hátlapot tudok segíteni mert én beregeltem a tespára két emailcímmel is

(#58076) thesound

thesound
(őstag)

Másnak nem unalmas a Shamannal játszani? Minden hősöm régóta 60 (mintha számítana bármit is), de a Shaman még csak 50 (hamarosan meglesz az arany Magma rager :DDD ). Igaz az utóbbi 2-3 hónapban, ha játszottam havi 50 meccset.

Kieg. mikor lesz? Blizzcon-on mondjuk gondolom bejelentik és nov.-ben megjelenik.

[ Szerkesztve ]

(#58077) föccer válasza thesound (#58076) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Én nem unom.

üdv, föccer

(#58078) fogtunder válasza whitezo88 (#58074) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

de ezek amúgy nem botok?

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#58079) F-ECT$ válasza thesound (#58076) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Az overload miatt kell vele gondolkozni, illetve 1-2 late game lap hiányán kívül minden van a deckben: early és mid lények, aoe, single remove, draw és még rng is.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#58080) AsakuraDave

AsakuraDave
(tag)

Emberek Casualba csak tier 1-2 meta deckekkel jönnek hát komolyan... sok esélye van így egy kezdőnek vagy egy olyannak aki nem egész nap ezt nyomja mert mondjuk van élete....

(#58081) KaraDani válasza AsakuraDave (#58080) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Játsz rankedet, low rankon jobb a helyzet mint casualban általában.

(#58082) KaraDani válasza KaraDani (#58081) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Toast felfedte magát, youtubeo elmagyarázta mért, és twitchen már a maszk nélkül streamel. Nagyon furcsa, de ekkora nézőszámot se láttam még nála soha :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58083) F-ECT$ válasza AsakuraDave (#58080) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

vagy egy olyannak aki nem egész nap ezt nyomja mert mondjuk van élete...
Aki időben kezdte, annak napi 20 perc, és kb mindene megvan.

Dive ever, work never.

(#58084) Balathruin válasza KaraDani (#58082) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Vicc hogy amikor elkezdett streamelni (toastként) akkor is lehetett látni egyszer, abból semmi sem lett.

(#58085) tomazin válasza Balathruin (#58084) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Vagy ugyes reklamfogas, vagy tenyleg van egy 2bites aki mindenkepp szeretne maganak 2perc hirnevet.

(#58086) KaraDani

KaraDani
(PH! addikt)

reynad cs:go-zik épp. Hát ez megerősitette bennem elég gyorsan, hogy miért utálom. Totál balfasz és még itt is képes az rng-t hibáztatni. A kedvencem hogy szerinte a csapattársai szarok, miközben ő az utolsó a csapatban. :C Épp az előbb ragereportolta az összes csapattársát, tisztára mint valami 12 éves pszicho...

(#58087) micafighter válasza vzarmo (#58067) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Nekem is forog tőle a gyomrom már bejelentés óta, de ne felejtsük el nem mindenki azért játsza amúgy mert yolo, hanem mert bizonyos matchupokat csak azzal van esélye nyerni.

[ Szerkesztve ]

(#58088) micafighter válasza KaraDani (#58086) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Szerintem a HS már tönkretette azt a kevés idegét is ami volt :DDD

(#58089) csizi90

csizi90
(fanatikus tag)

Nagyon jól kinéző achievement concept. :Y

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#58090) balisz válasza F-ECT$ (#58083) üzenetére

balisz
(senior tag)

Az új játékos élmény régebben sem volt jobb. Én Nax elôtt kezdtem és gyûlöltem csinálni a quest-eket, kínszenvedés volt megcsinálni ôket és azóta csak roszabb lett a helyzet, már rank 20-on is jön a Freeze(!) Mage, Midrange Shaman, stb... Casual ugyan ez, oda gyorsan quest-eket mennek csinálni az emberek az olyan hôsökkel, amiket nem szeretnek, de persze megvan minden lapjuk a deck-hez. Nagy szar ez a játékmód rendszer ebben a formában, de a Blizz úgy látszik megvan elégedve vele, valószínüleg ösztönzi a játékososkat a pénzköltésre...

(#58091) micafighter válasza csizi90 (#58089) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Tényleg jó :K De ha plusz 9 slotra éveket vártunk, ez nem tudom mennyi idő lesz.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58092) F-ECT$ válasza balisz (#58090) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Én régebben is élveztem a játékot, meg most is, bár bizonyos dolgok nem tetszenek.

Viszont ha neked kínszenvedés a questelés (úgy hogy 3 helyed van, és cserélgethetsz is), akkor ideje elgondolkozni azon, hogy érdemes-e játszanod még ezzel, vagy ideje mást keresni.

Dive ever, work never.

(#58093) DaveNo1

DaveNo1
(PH! kedvence)

Kripp a shaman problémáról

You are not prepared.

(#58094) whitezo88 válasza balisz (#58090) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

En nekem 0 forintos keszletem van Americas-on, de jo masfel eve csinalom. A legtobb jo legend megvan, idonkent kell craftolni (neha meg is banom) mindossze annyi hogy igy el kell felejteni a golden lapokat. Szinte mindet torom kiveve ami pont jo (pl azure drake van gold). Egy golden legom is van Malygos szemelyeben is raadasul. De most elkezdeni komolyabb penzmag nelkul eselytelen. 20rol nem lehet kitorni egyhamar ugysem hisz egy olcsobb tempo vagy face deckhez is kell legalabb par szarny adventurebol is.

Jut eszembe, betortem sok gvg es naxx lapot is, legokat is dustert.

[ Szerkesztve ]

(#58095) balisz válasza F-ECT$ (#58092) üzenetére

balisz
(senior tag)

"Viszont ha neked kínszenvedés a questelés (úgy hogy 3 helyed van, és cserélgethetsz is), akkor ideje elgondolkozni azon, hogy érdemes-e játszanod még ezzel, vagy ideje mást keresni."

Múltidőben írtam, a kezdő játékos témára válaszolva, nem tudom miből szűrted ezt le, de ha még szenvedés is lenne a quest-elés, nem értem miért kell ilyet írni.

Nem arról van szó hogy ne lenne élvezetes a játék, hanem arról hogy az új játékosoknak nehéz elkezdeniük a játékot, mert minden játékmód tele van régi játéksokkal, teljesen kész deck-el. Ha kezdőként rank 20-on és casual-ban jön ellened a Mindrange Shaman, akkor mégis hogy tudsz quest-eket csinálni? Egy játéknak nem szabad elidegenítenie az új játékosokat, különben hosszú távon komoly gondjai lehetnek.

(#58094) whitezo88:

Igen, kezdőként vagy fizetsz hogy legyen esélyed, vagy jöhet a grind rémálom. Mindezt megoldhatná egy normális ranked rendszer, vagy az hogy a quest-eket ne csak győzelmek vagy online játék után kapd.

[ Szerkesztve ]

(#58096) F-ECT$ válasza balisz (#58095) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Azért, mert ezt írtad: "Én Nax elôtt kezdtem és gyûlöltem csinálni a quest-eket, kínszenvedés volt megcsinálni ôket és azóta csak roszabb lett a helyzet"

Persze, időközben te már kimozdultál a kezdő státuszból, de elég könnyen lehetett úgy érteni amit írtál, hogy neked rossz élmény a questelés.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#58097) balisz válasza F-ECT$ (#58096) üzenetére

balisz
(senior tag)

Igen, úgy értettem hogy a kezdő játékos számára lett még rosszabb a helyzet. Máskor megpróbálok pontosabban fogalmazni, azt még hozzátehettem volna hogy az elején volt szenvedés a quest-elés.

(#58098) Cathfaern válasza balisz (#58095) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

"Igen, kezdőként vagy fizetsz hogy legyen esélyed, vagy jöhet a grind rémálom. "
2 wines questeket nagyon hamar meg lehet csinálni casualon, basic deckel is. Igazából kezdőknek lehet a legjobb tanács az lenne, hogy pörgessen át minden 2 winnél több questet (ha nincs sok ideje játszani).
De tény, hogy két opció van:
a) Befektet annyit, hogy legalább normális classic készlete legyen. Azzal (plusz némi crafttal) már össze lehet rakni 3-4 olyan decket ami ha nem is t1, de t1-2 módosított verziói és lehet vele haladni, legalább rank 15-ig
b) ki kell húznia kb. egy évet. Addig csak brawl és classic lapok nyitása (amíg össze nem jön egy normális classic készlet), esetleg néha aréna ha szeretne ott is játszani, amúgy el kell felejteni az új lapokat. Egy év után ugye kirotál egy csomó lap, plusz összejön annyi gold, hogy már lehet nyitogatni és/vagy adventure-öket megvenni, és máris nem lesz annyira lemaradva. Csak arra kell figyelni, hogy a lemaradást meg se szabad próbálni behozni, mert úgyis lehetetlen.

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#58099) fogtunder válasza Cathfaern (#58098) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

sajnos időhiány miatt abbahagytam az amerikai szerveres f2p questemet, de ahogy észrevettem, a kezdőknél a legnagyobb hátráltatója a haladásnak az, hogy kezdők. nyilván nagyon belassul az első két hét után a történet, de ha az ember tudja, hogy mit lehet betörni és mit nem, hogyan kell legalább középszinten arénázni, kihasználja az összes lehetőséget, amivel ingyen pakkot kaphat, akkor el lehet indulni, lehet haladni ladderen is. a questeken szerintem is felesleges görcsölni, amihez nincs paklid, azt inkább le kell keverni, mert csak a szenvedés lesz a vége.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#58100) ígyvanferi válasza Cathfaern (#58098) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

A b) ponthoz: oké, de ki akar egy évet szenvedni egy játékkal, hogy majd aztán jó legyen? Valami olyasmi rendszer kéne, mint a LoL-ban, ahol minden héten van néhány db ingyenesen játszható hős. Itt lehetne mondjuk 3 különböző class előre összerakott valamilyen paklija, amivel casualban játszhatna bárki. Nem CW-k vagy hasonló drága illetve nagyon speciális deckek, de nem is basicek. Nem nagyon szoktam nézni, a deck összerakó milyeneket ajánl fel, de pl. azokból random. Persze ilyen biztos nem lesz, csak eszembe jutott most ez.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.