Hirdetés

2019. február 16., szombat

Gyorskeresés

(#4001) kovsol válasza MaxxDamage (#3997) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

Pedig gyanús, hogy benned van a hiba. Amúgy nem az a cél, hogy kijátsszad a kártyákat amint jönnek. Van amikor érdemesebb inkább nem lépni, és várni egy kört, mert úgyis csak az enyészeté lenne a lap amit kijátszol az adott szituációban.

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#4002) Sirandrish válasza MaxxDamage (#4000) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Nekem szinte egyik paklimban sincs 8/8as vagy hasonló nagy lap, mert én inkább a másik oldalt képviselem, mégsem okoz gondot a napik teljesítése.
Egyébként ha érzed hogy valahol (elején, közepén, végén) gyenge a pakli akkor ott változtass.
Ha nem megy akkor paklit berakod ide és segítünk ahol tudunk.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4003) Gyuri27

Gyuri27
(PH! félisten)

Priestel 1 win, 1 lose.
Kitalálja valaki milyen kaszt tolt le?

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#4004) MaxxDamage válasza kovsol (#4001) üzenetére

MaxxDamage
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Az a célom, hogy leöljem.. közbe a lapokat is lekell ölni amiket kirak, mert azzal több kárt okozhat mint hasznot, főleg ha duplázza a hp-t / attack erejét... kivan ez találva na, ennyi ídős fejjel ilyen hülyeséget játszok... na ez a nem normális ! (másoknak is szól) :C

L

◄◄LG® V10 4/32GB "Black" & V20 DS 4/64GB "Silver" & V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."►►

(#4005) Rayner válasza MaxxDamage (#3997) üzenetére

Rayner
(senior tag)

Ezzel mindenki így van...
Nekem is az elején 50ből 50x kenték el a szám...
Kerestem paklit/leírást fórumon és alakítottam...
Jelenleg ott tartok hogy van amikor többet nyerek mint vesztek.

Másik meg hogy kísérletezz a pakliddal. pl:

1. meccs: elején kidobálsz belemész minden pofonba.
2. meccs: elején nem pakolsz semmit vársz 3-4 kört és utána pakolsz....

van early game : 1-4 körül
midgame : 4-7 körül
lategame : 7-10 körül

Előbb döntsd el hol akarod a paklit és magadat bevetni, és ehhez válogass lapokat.
(jelzem a mindenből 1 kicsi nem túl nyerő)

Variálni kell hogy kiismerd a paklidat... lehet hogy amúgy baromi jó amit használsz csak nem jól kezeled.

Attól hogy egy pakli tele van OP lapokkal még simán el lehet bukni 1( vagy több) meccset ha az ember nem jól dobálja ki...

de látszólag gyengébb paklival is lehet nyerni

olyan ez mint a sakk... nincs két ugyanolyan parti és jó ha előre tudod merre mész

[ Szerkesztve ]

(#4006) ollie válasza Tyler Durden (#3996) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

A paladin előtt 2 druida runom volt, egyikben sem volt swipe. Természetesen nem adta fel a lehetőségét sem, pedig basic kártya.

(#4007) MaxxDamage válasza Rayner (#4005) üzenetére

MaxxDamage
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Alapok innen vannak és átvariáltam amit lehetett / jobb volt ! :K [link]
(ha volt hozzá jobb lapom...)

(#4008) ollie: ha van 1db 2mana-s lapom akkor csak azt tudom kijátszani ha 2 mana-m van épp.. ez igaz a 3-4-5 manasokra is pl. (remélem érted mit akarok ezzel mondani) :R

L

[ Szerkesztve ]

◄◄LG® V10 4/32GB "Black" & V20 DS 4/64GB "Silver" & V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."►►

(#4008) ollie válasza MaxxDamage (#3997) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Pedig az a lényege az egésznek, hogy a megfelelő körben,a megfelelő kártyát játszd ki. Millió féleképpen el lehet rontani. Még akkor is el lehet rontani, ha az adott körben csak egy kártyát tudsz kijátszani. Szerintem nézz olyan játékosokat, akik magyaráznak játék közben.

(#4009) Rayner válasza ollie (#4008) üzenetére

Rayner
(senior tag)

Még a nagy streamelőket is le tudják alázni... itt ugye nemigen van paytowin.
Elég ha nézel stream-et és látni fogod hogy van amikor a 4. körben már feladják... de van hogy 2 perc alatt letolják a partit.

(#4010) ollie válasza Gyuri27 (#4003) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Mage semmiképpen sem lehetett. :D

(#4011) Rayner válasza MaxxDamage (#4007) üzenetére

Rayner
(senior tag)

Ha pl van 6 mannám és van (van mert alapból sok kis lapom van) pl 2-1-3-1-0-5-6 mannás lapjaim akkor nem az 5 mannásat próbálom meg először kijátszani hanem a 0-1-2-eseket mert lehet jobban járok vele és többet tudok építeni mint az 1 db 6 mannásból.
PL: 1 mage ellen mindent megpróbálok a 7. körig mert onnan tud AOE durvulni ami ellen nem sok esély van ha sok lapom van az asztalon. (a mage-ek 90%-nál van ilyen lap meg még rosszabb is)

[ Szerkesztve ]

(#4012) Gyuri27 válasza ollie (#4010) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Nem, nem. Csak az nem lehetett. :DDD

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#4013) oxox

oxox
(PH! addikt)

tegnap Andrish-nak már írtam, hogy egyre durvább deckek jönnek ellenem. ahogy magasabb szintű az adott karakterem.

Most pl. csak 3 legendet hozott le az ellenfél + két lilát, és a többi sem volt szar. Kár, hogy nincs replay, mert ezt tuti feltölteném.

Paladin Vs Priest (én a pap)
Elején sikerült kicsit felpörgetnem a paklim clericel, és enyém volt a board control is.
Aztán jött a 8/8-as Ragnaros :( . Szerencsémre engem támadott, ezért köv körben a tőle copyzott big hunterral pihenni küldtem, és a lényeim is megmaradtak. Köv körben jött egy Ysera, amire divine-t is adott...remek... 2dmg, majd hunterral + saját turn-ben felturbózott Lightwell-el (10/10) graveyardba küldtem. Hozott le még valamit legendet, amit control-al elszedtem, amire kihozta a saját hunterét....a végére a lapfelpörgetés visszaütött, mert már -4lapot burn-öltem (de még mindig 20hp felett voltam), és a kezembe még volt három minion, +1 tőle szedett fegyver... neki 7hp két komolyabb lény...lightspawn + gadgetzan+-demolishert lehozatam, a fegyó maradt kézben, spawn-t + a demolishert leszedte (gadgetzan-nak maradt volna 1hp-ja) a 4-es sebzés + a truesilver 4dmg-e elvette a kedvét a legendektől.

írogatta folyamatosan, hogy thanks, meg well played-et magára....hát visszanyalt a fagyi...
igaz szerintem kb a 100-ból volt 3jó megoldásom a paklimmal az övé ellen, és meg is találtam ill. meg is kaptam hozzá a lapokat....de azért az durva, hogy ilyen paklit dob egy olyan ellen akinek még lila sincs a deckben.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#4014) Kanczy válasza oxox (#4013) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

"Most pl. csak 3 legendet hozott le az ellenfél + két lilát, és a többi sem volt szar. Kár, hogy nincs replay, mert ezt tuti feltölteném."

Ez nem szintfüggő. Egy rendesen összerakott druidánál lesz fixen legalább 4 epic és 2-3 legendary, míg egy hunternél nem kötelezőek ugyanezek.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4015) oxox válasza Kanczy (#4014) üzenetére

oxox
(PH! addikt)

lehet nem szintfüggő, de a saját tapasztalatom az, hogy amig a warlockom lvl15volt (ahogy most az azon a szinten lévő hunteremre is igaz), 70-80%-os winratem volt, most (lvl33) kb ez 40%, mert brutál paklikat dob ellenem. és a papommal (lvl28) is pont ezt kezdem érezni....

szóval lehet mégis szintfüggő....sc2-ben is érdekesen csinálják az összesorolást.
átgondolva, szerintem tévedsz, és szintfüggő (meggyőztem magam), miért kapsz lvl10-en kezdő ellenfelet, lvl 25+ felett meg még véletlenül sem? nem is lenne ezzel baj, ha mindenkinek ugyanúgy dobná a rare, legend kártyákat (de nemhogy a minőség is heorikus, de a mennyiségben is szakadéknyi különbségek vannak)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#4016) Kanczy válasza oxox (#4015) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

MMR van ebben a játékban is, mint oly sokban. Ahogy jó százalékkal nyersz, egyre jobb ellenfeleket kapsz, de ez nem a class szintjétől függ.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4017) DjDanee87 válasza oxox (#4015) üzenetére

DjDanee87
(PH! addikt)

Többször elmondták már blue postban, hogy casualban MMR rendszer alapán sorsol ellenfelet, vagyis a win/lose arányod alapján és nem befolyásolja az adott deck/class/semmi.

(#4018) ollie válasza oxox (#4015) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

A class szintjének senki köze hozzá, minél többet nyersz, annál jobb ellenfeleket kapsz.

(#4019) F-ECT$ válasza oxox (#4015) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Ahogy írják is a szintnek tuti nincs köze az ellenfelek sorsolásához. A ranked szintnek illetve a ranked, casual és arena győzelmeknek / vereségeknek már inkább.

Dive ever, work never.

(#4020) BoneDragon

BoneDragon
(őstag)

Mikor jön a druid nerf? Elkezdtem Rankedezni és ez van: Druid, druid, druid, mage, druid, druid
WTF

(#4021) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Nah betörtem néhány raret amiből 2 volt és egyből lett 700 dustom..közeledek ragnaros felé csak épp lassan :B
Még van pár dupla rarem mint pl a Kodo vagy mi, de azokról még nem döntöttem hogy elég-e 1

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4022) #51736960 válasza BoneDragon (#4020) üzenetére

(törölt tag)

én ma kezdtem az játékot, de szinte egész nap nyomtam, úgyogy feljogosítva érzem magam, hogy szakértőként szólaljak meg :)
nos, ranked-en (24) nekem is sok druidát adott, de mage-ként nekem nem ők jelentik a fő nehézséget, hanem a paladinok, még egyet nem tudtam megverni :(

kérdés: ha basic paklival és nem custommal játszom, akkor csak basic pakkos ellenfeleket kapok?

[ Szerkesztve ]

(#4023) Tyler Durden válasza ollie (#4006) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Én összesen 2x mentem eddig druiddal és sajna nem volt nekem sem 1 darab sem.. Ellenben tegnap kaptam 4 vagy 5 win után egy atomdurva druid ellenfelet. 2 legót is kijátszott /Cena és Black Knight/ valamint rommá volt rakva pusztításokkal /wrath,moonfire,swipe,naturalize, starfall, starfire/. Esélytelenségem felháborító volt..

Priestel 1 win, 1 lose.
Kitalálja valaki milyen kaszt tolt le?

Gyuri27: Mage rakott meg? (:

luimapeiz: sok helyen el lehet rontani egy meccset. Ben írja az egyik fórumpostjában, hogy nehéz észrevenni, ha pl kis hibákat ejtesz. De minden körben 1 kis hiba, amit észre se veszel game közben a végén maga alá temet.. Tényleg a legjobb amit ollie is mondott, érdemes olyan videókat nézni, akik közben magyaráznak is, nagyon sokat lehet belőlük tanulni.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa.. PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#4024) kexksz válasza MaxxDamage (#3997) üzenetére

kexksz
(PH! addikt)

"ne mondja senki, hogy rosszul csinálom, mert eleve nem lehet rosszul csinálni, max. mikor már 8-10 mana-ja van az embernek és sok 6-10 mana-s lapja.."

Ebből az állításból 100%-ra megmondom neked, hogy biztos, hogy rosszul csinálod, mert ez marhaság.

(#4025) MaxxDamage válasza Tyler Durden (#4023) üzenetére

MaxxDamage
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

& (#4024) kexksz : kár erre időt is pazarolni / vitázni... ugyanaz mint a blizzard összes játéka -sajnos- (azzal a kivétellel, hogy ez most FREE-be megy...) :K

(#4026) mzoli77: mind1, hagyjuk inkább ! nektek jó gamet ! ;)

L

[ Szerkesztve ]

(#4026) mzoli77 válasza MaxxDamage (#3997) üzenetére

mzoli77
(fanatikus tag)

A játékban van a hiba, nem benned. A Blizz utál téged. Az ellenfél csal.

(#4027) xavix13

xavix13
(őstag)

Azért mert a kacsa nem tud úszni, még nem a víz a hülye... :U

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all. | Origin & Steam: Xirith | Battletag: Xirith#2223 |

(#4028) Gyuri27 válasza Tyler Durden (#4023) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Ja.
Aztán még beleszaladtam 2 pofonba.

Az ellenfelek jobbak voltak, jobb lapokkal. 3-2 lett a vége.
Pakkba semmi hasznos sajna.

Valaki igazán streamelhetne. :K

[ Szerkesztve ]

(#4029) ígyvanferi válasza MaxxDamage (#4025) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Én igazán béna vagyok, de ezzel teljes mértékig tisztában is vagyok (szemben a hibákkal, amiket vétek. A nagyobbakat azért észreveszem, mint pl. nemrég combozott Cold Blooddal akartam egy 4 hp-s miniont leölni, ki is csinált 2 körön belül). Arénában max. 5 győzelem sikerült eddig, az is egyszer, jellemzőbb a 2-3. Reset előtt pedig 13-as szintig jutottam csak. Legendem egy darab van, epic 4 db. Ezektől függetlenül élvezem és nem a játékban keresem a hibát.

(#4030) Tyler Durden válasza Gyuri27 (#4028) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Most indítottam arénát én is egy pallyval. Egész jó dekket tudtam draftolni /4x hammer 2x conc 1x eq 1x truesilver, 2x defender of argus/
Első ellenfelem priest, mondom ez könnyű lesz. Hát nem, volt nála raklap pusztítás és szétszedett, mint bolond gyerek a mesekönyvet..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa.. PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#4031) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

a constructed is teljesen változó, biztos profibb szinten is ez van. pl van Hunter deckem, eléggé aggrora sikerült. van hogy 5. körre már nyerek, de van hogy csak spell jön (pedig nincs benne sok, pár hunteres lövés, kb 2-3 trap), lény kb semmi és csak nézek ki a fejemből szinte. a mage most érzésre jól sikerült összerakni, bár a Pyro eléggé kéne.

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#4032) Tyler Durden válasza Tyler Durden (#4030) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Nahh akkor esélytelenek nyugalmával fogom este folytatni az arénát, 2x is elrakott egy priest. Szintén elég sok sebző spellel spekulált + shadow form. Sokáig ment az adok-kapok, de lategame-ben lenyomott :(((

Hja ezt draftoltam:

(#4033) Gyuri27 válasza Tyler Durden (#4032) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Nem tűnik rossznak. Persze ha nem jön a lap. Akkor obi van kenobi. :DDD

(#4034) whitezo88 válasza Tyler Durden (#4032) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

nem túl sok a drága lap?

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#4035) Tyler Durden válasza whitezo88 (#4034) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Pallyval mehet feljebb, lévén fixen tudok tokent rakni a pástra. Amúgy meg sajna encsantokkal meg kis lényekkel fegyverekkel nem dobált meg a random :N

(#4036) föccer

föccer
(PH! nagyúr)

Az előbb 4 HP-m volt, miközben az ellennek 27. Nyertem. Ilyen is ritkán van. :)

üdv, föccer

(#4037) kexksz válasza föccer (#4036) üzenetére

kexksz
(PH! addikt)

Nekem lategame Warlock-al minden meccsem ilyen. :D

(#4038) mzoli77 válasza föccer (#4036) üzenetére

mzoli77
(fanatikus tag)

(#4039) P00By

P00By
(PH! nagyúr)

Napi próbálkozás, ezt hogyan tehetem ütőképesebbé? :)

(#4040) P00By válasza P00By (#4039) üzenetére

P00By
(PH! nagyúr)

Hupsz, a tegnapit is megvariáltam kicsit, még mindig nem az igazi. Változtattam mást is a tanácsokon kívül is :B

MOD: Cairne Bloodhoof az utolsó.

[ Szerkesztve ]

(#4041) mzoli77

mzoli77
(fanatikus tag)

Kártya ötlet megvalósításához: link
Kíváncsi vagyok, ki mit talál ki :)

(#4042) kovsol válasza mzoli77 (#4041) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

[link]
Kicsit Starcraftos lett mondjuk xD

(#4043) mzoli77 Akkor inkább az kellene, hogy egy legendary Medivac és az idéz egy marin és egy maraudert :) Mondjuk 8 mannáért.

[ Szerkesztve ]

(#4043) mzoli77 válasza kovsol (#4042) üzenetére

mzoli77
(fanatikus tag)

Battlecry: summon a Marauder and a Medivac.
Meg lehetne hozzá egy 1 manás buff Sitmpack: +3/+1 :D

Fúj de utálom :D

(#4044) kovsol válasza mzoli77 (#4043) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

Most látom elgépeltem, na mind1 azért érthető :)

Viszont a rankok után járó jutalmakat mikorra tervezik bevezetni?

(#4045) F-ECT$ válasza #51736960 (#4022) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Azért ranked 24 még nem annyira mérvadó :) Kis druida nerf szerintem is várható, mert a mostani nerf patch nem érinti, így meg fog erősödni.

Dive ever, work never.

(#4046) mzoli77

mzoli77
(fanatikus tag)

(#4047) xavix13 válasza mzoli77 (#4046) üzenetére

xavix13
(őstag)

Kiégtem. :C :DD

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all. | Origin & Steam: Xirith | Battletag: Xirith#2223 |

(#4048) Kanczy válasza mzoli77 (#4046) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

AZTAQRVA :C

(#4049) F-ECT$

F-ECT$
(Jómunkásember)

Gyorsan lecraftoltam Sylvanast, ha nem jönne be, akkor a patch után visszaszerzem belőle a dustot. Bár szerintem még 6 manáért is jó lesz.

Dive ever, work never.

(#4050) oriic válasza mzoli77 (#4041) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

szerk: Mégsem, jobbat találtam ki. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.