Hirdetés

2019. március 20., szerda

Gyorskeresés

(#57151) saen

saen
(PH! kedvence)

Meglepetés történt, a napokban ismét elkezdtem élvezni a játékot :D
Utolsó két hónapban csak rang 10-ig mentem és csak küldiket csináltam, gyakran kiborult a só, mostmeg már azon kapom magam, hogy küldik mellett is játszom, már 8-as rangon vagyok és még van hátra bőven. Még a végén lemegyek 5-ig megint. Szerencsére nem jön már túl gyakran Yogg és a haverjai, szóval kevésbé borul a só.

(#57152) saen válasza saen (#57151) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Közben megnyert meccsen dobott le a rendszer, szóval megint só van :W

Szerk: :C :C :C :C Visszaléptem nagy nehezen és nyertem, ilyen se volt még :DDD :DDD :DDD Gondolom az ellenfél feladta ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#57153) F-ECT$ válasza saen (#57152) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Nálam is szar most.

Dive ever, work never.

(#57154) Ozrych válasza F-ECT$ (#57153) üzenetére

Ozrych
(senior tag)

Megint DDoS elvileg. :/

(#57155) micafighter válasza F-ECT$ (#57153) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Tegnap kötötték be az üvegszálas optikai netet nálam. Azóta NA-ra be se tudok lépni a DDoS miatt :C

[ Szerkesztve ]

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#57156) Cathfaern válasza tomazin (#57134) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Nekem az a tapasztalatom, hogy hajnalban (reggel 4 és 7 között) a legkönnyebb haladni, délután nehezebb ennél (napközben sosem játszottam még egyben sokat), és késő este (8-9 után) a legnehezebb.

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#57157) tPedro_ válasza F-ECT$ (#57153) üzenetére

tPedro_
(őstag)

Mobilrol jatekonkent kb 2 dc tuti van. Baromi idegesito... :W

Na kellett leirnom. Ellenfel 1hp-n, lerakja Yoggot. (Nekem 20+hp, 3 leny lent), latok par spellt, semmi extra, erre dc es nem is tudott visszacsatlakozni. :O

Nagy nehezen ujra belepve, kiirta, hogy megnyertem. Na azert. Abba is hagyom, ennyi eleg volt a szenvedesbol.

[ Szerkesztve ]

(#57158) DopeBob válasza Ozrych (#57154) üzenetére

DopeBob
(PH! addikt)

Szerintem van erre egy script-jük, ha megnő a latency akkor kirakja automatikusan ezt az üzenetet twitterre aztán kész... Érdekes, máshol nem nagyon van ilyen, se játéknál, se szolgáltatónál... főleg nem hetente kétszer. :U

MZ/X

(#57159) alevan válasza DopeBob (#57158) üzenetére

alevan
(PH! addikt)

Dehogynem, csak máshol nem írják ki. Pl. CS:GO.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#57160) Ozrych válasza DopeBob (#57158) üzenetére

Ozrych
(senior tag)

Overwatch banwave-ek óta ilyen gyakori, előtte kb. ha egyszer egy hónapban volt ilyen, ha jól emlékszem. Kivéve persze launch-ok/release-ek. :D

(#57161) fogtunder válasza tPedro_ (#57157) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

nekem jó szokott lenni, szinte csak mobilnetről játszok, nagynéha van, hogy elveszti a kapcsolatot, de olyankor általában még a körön belül visszakapom.

(#57160) Ozrych: OW-ban miért bannolnak? aimbot és társai?

[ Szerkesztve ]

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#57162) saen válasza fogtunder (#57161) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Igen, ilyesmiért. Elég sokan csalnak állítólag.

Ez a DDOS dolog viszont nagyon idegesítő, rengetegszer van, nem tudom ennek mi értelme van...

(#57163) mhmpista válasza saen (#57162) üzenetére

mhmpista
(senior tag)

Ezt én sem értem.
Nem vagyok túl nagy hacker, de a DDOS az a túlterheléses támadás. Minek, kinek jó hogy a blizzardnak szar?
Mármint kiknek éri meg támadni? Kínainak éppen fejlesztik a HuangStone nevü kártyajátékot és azért támadják?
Vagy valami Anonymuszos 14 éves hekker gyerek nem bírja az RNGt és ezzel büntet?
Nem értem...

(#57164) micafighter válasza mhmpista (#57163) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Valoszinüleg a hacker group aki épp DDoS-ol az meg a twitterére kitette hogy miért csinálja.

(#57165) mhmpista válasza micafighter (#57164) üzenetére

mhmpista
(senior tag)

Magát a cinizmust értem, csak az okát nem.

Akkor mi értelme egy ilyesfajta támadásnak ha nem az hogy mindenki tudja mi az oka.
Még ha nem is valós az ok amit kommunikálnak, valamit szoktak közölni.
Ahogy a terrorszervezetek is felvállalják a terrorcselekményeket úgy itt is csak akkor van értelme...

(#57166) micafighter válasza mhmpista (#57165) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Semmi cinizmus nem volt benne, én se örülök hogy nem megy a Bnet.

(#57167) mhmpista válasza micafighter (#57166) üzenetére

mhmpista
(senior tag)

Akkor bocsi... csak oda képzeltem 3 pontot a végére és már cinikusnak is tűnt.

De tényleg nincs értelme a támadásoknak ok nélkül. Látom a Legion váltotta ki, a HS csak elszenvedője...
Érdekes de angolul sem találtam semmit az okokkal kapcsolatban, csak hogy a Legion után röviddel kezdték meg.

(#57168) zsuha válasza Cathfaern (#57156) üzenetére

zsuha
(fanatikus tag)

Te felkelsz 4kor játszani? :D Vagy éjszakai meló? Sok időpontban játszottam már, de reggel 4-7 között még sose :D

[ Szerkesztve ]

(#57169) Cathfaern válasza zsuha (#57168) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Barátnőm szakvizsga második részére tanul, előző tapasztalata alapján sokkal jobban tud reggel, mint munka után. Szóval 4-kor kel, viszont ha lefekszek vele egyidőben (és miért ne tenném), akkor én se alszok tovább, szóval van időm HS-ezni :)

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#57170) tomazin válasza Ozrych (#57160) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Wow autoaim, vagy mi miatt volt ban?

Latom kozben meg lett valaszolva...

[ Szerkesztve ]

(#57171) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

A remek Randomunium van megint Brawlon, eddig 0-3, jó dolog 1 manás legendek ellen játszani nekem meg semmi...

0-4: [link] a szerencse forgandó, de ezek a 1-mana kezek... (a hex egy t1 raven+5+5 volt...) köv meccsen ellennél t1 4/4, t2 6/8 t3 1 mana Beast.... well played. 0-5, haladunk!

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#57172) kchryss válasza balisz (#57131) üzenetére

kchryss
(PH! addikt)

Tegnap kellett volna befejeznem az arénát, ma 2 parti 2 vereség. Így maradt a 3 győzelem. :(((
65 goldot és 1 paklit kaptam szóval 15 gold nyereséggel jött ki így is. A pakliban sajnos a szokásos 1 rare 4 common volt.
Itt az utolsó partim replay-e. Volt valami nagyobb misplay-em?
REPLAY

(#57173) föccer

föccer
(PH! nagyúr)

Másnak is szaggat a játék, vagy csak az én netem szakadozik?

(#57174) K1nG HuNp válasza föccer (#57173) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Nálam semmi, amikor nekem szaggat a játék akkor a laptop szokott powersaveban lenni, ha a nettel van gaz akkor szimplan nem villannak fel a zold körök, nem huzok kartyat stb

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#57175) föccer válasza K1nG HuNp (#57174) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Jaja, ilyen van nálam is, erre gondoltam. De akkor valószínű nálam van gond. :R

(#57176) balisz válasza kchryss (#57172) üzenetére

balisz
(senior tag)

Végére kifogytál a lapokból, ellenfélnek meg Drake-je és Piloted Sky Gole-je volt, az nem tett jót neked. Meg én mondjuk a Madder Bomber előtt beleütöttem volna a Bomb Lobbert a Sky Golem-be, hogy biztosan meghaljon, meg Solemn Vigil-t választottam volna a paciból. Valószínűleg ugyanaz lett volna vége, mert ő meg húzott pár nagy dögöt közben.

[ Szerkesztve ]

(#57177) kchryss válasza balisz (#57176) üzenetére

kchryss
(PH! addikt)

Akkor ez nem rajtam ment el. A másikat nem rakom be mert ott tudom hogy én hibáztam, csúnyán belejátszottam egy flamstrike-ba. :D

(#57178) matolcsim

matolcsim
(lelkes újonc)

https://www.twitch.tv/lifecoach1981

Lifecoach road to legend vakon face shaman-nal. Ellenfél boardja letakarva, az arcán egy lyuk. Így bemutatva a HS jelenlegi nehézségeit... :DDD

(#57179) grizlisandor

grizlisandor
(őstag)

Kotton warri(én) vs Mage, Rank11 élménybeszámoló következik. :DDD

Tempo mágusra számítottam, turn 3ban felhúzom a Harrisont. Mondom királyság jött egy 5 drop lesz mit kijátszani. Kijátszás előtt kicsit átgondoltam, hogy eddig csak heropower ment meg egy frostbolt, mondom tempotól ez túl szegény, a freez meg már pörgette volna a lapokat. Szerintem egy Ctrl mágus ellen van szerencsém, HJ jó lesz Medivh ellen, betartjuk. Az elkövetkező 3 turnben heropowerezni kellett, mivel jobb játékom nem volt. Itt elgondolkoztam, rajta, hogy helyes volt a megállapítás. Pár turnnel később előkerült Medivh én meg fokozott körültekintéssel, hogy ne húzzam túl magam és nagy örömmel tettem ki HJ-t. :DDD
Szerintem nem ezen a playen múlt a meccs, mivel HJ kirakása előtt a 2 Brawl kézben és Execute+aktivátor is.

Nyertem, felvett az opponensem és írta, hogy: dat Harrison :))

Oneplus One 64Gb LOS16, Seat Altea 2004 1.6 BGU

(#57180) ígyvanferi válasza matolcsim (#57178) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Nem egészen értem ennek mi az értelme. Először azt hittem mindent ignorál a boardon (nyilván a tauntokat kivéve), de épp most trade-elt valamit. Az meg gyakorlatilag így is látja, mit játszik ki az ellen. Hangokat is hallja. Szerintem ez a fekete csík semmiben nem hátráltatja.

[ Szerkesztve ]

(#57181) matolcsim válasza ígyvanferi (#57180) üzenetére

matolcsim
(lelkes újonc)

Igen, így pár meccs megtekintése után annyira nem sok mindent mutat be. Azt hittem a tauntokon kívül mindent ignorálni fog, de még így is trade-el. Így viszont elveszti a lényegét az egész.

(#57182) Kanczy válasza ígyvanferi (#57180) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Hogy tud egyáltalán tradelni? Elvileg nem látja, hogy mibe üt éppen :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57183) ígyvanferi válasza Kanczy (#57182) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Azt nem, de amikor kijátszik az ellenfél egy lapot, annak látja az alsó harmadát, ami pont elég. Aztán már csak azt kell fejben tartani, hogy esetleg sebződött-e korábban és mennyit.

[ Szerkesztve ]

(#57184) rocket

rocket
(PH! nagyúr)

Jo ez a Brawl, ellenfel Warlock T4 Y'Shaarj, kovetkezo ellenfel Druid T1 Fandrall :D

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#57185) darkrock válasza Kanczy (#57182) üzenetére

darkrock
(fanatikus tag)

A minion felé viszi az egeret és a szöveg töredékéből találja ki, hogy mi lehet.

(#57186) micafighter válasza matolcsim (#57178) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

6.5 perc az átlagmeccse Ropecoachnak úgy, hogy a chatet is figyeli közben és reagál rá :DDD :C

(#57187) rocket válasza micafighter (#57186) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

Ez csak azt mutatja ezzel a Shaman deckkel vakon se lehet rosszul jatszani :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#57188) föccer válasza rocket (#57187) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

OP saman, fujj ki jatszik azzal :D

(#57189) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

[ Szerkesztve ]

(#57190) gmx9 válasza whitezo88 (#57189) üzenetére

gmx9
(fanatikus tag)

Nem hiába van hatvanezredszerre ez a brawl. ;] Nem tudom hogy tudnak ennyire gyengéket kitalálni és ráadásul még folyamatosan vissza is hozni.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#57191) fogtunder válasza gmx9 (#57190) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#57192) whitezo88 válasza gmx9 (#57190) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

1 mana Battlecry: Put 33 mana worth of stuff on the battlefield. (7/7 7 manának veszem)

(#57193) NyxNyxNyx válasza whitezo88 (#57192) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

És nyertél? ;]

Comparison is the thief of joy.

(#57194) zsuha válasza whitezo88 (#57189) üzenetére

zsuha
(fanatikus tag)

Még mindig nem sikerült nyerni? :D
Nekem kb 8adjára jött össze a győzelem :D

(#57195) F-ECT$ válasza zsuha (#57194) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Nekem harmadikra: T2 alex, majd következő körben PO és SF.

Dive ever, work never.

(#57196) micafighter válasza F-ECT$ (#57195) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Nekem valahogy mindig mázlim van az ilyen brawloknál, első probálkozásnál T3-ban feladta az ellenfél :DDD Bár lehet köze van hozzá hogy közben dolgoztam és ezért ropeoltam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57197) Kanczy válasza micafighter (#57196) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Nekem a saját 2. körében adta fel. T1 Force Tank MAX és rá egy Faceless Manipulátor :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57198) micafighter válasza Kanczy (#57197) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Pfhuh az csunya :DDD

(#57199) NyxNyxNyx

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Nekem szerencsére elsőre összejött a győzelem, de a warrior és hunter 3-as quest szenvedés. Utóbbival nem is tudtam nyerni egyszer se. Paladinok túl erősek.

Comparison is the thief of joy.

(#57200) xavix13

xavix13
(őstag)

Egész jó reward egy 10 wines warrior arénára... :))

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all. | Origin & Steam: Xirith | Battletag: Xirith#2223 |

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.