Hirdetés

2019. február 23., szombat

Gyorskeresés

(#5001) Kashim válasza oriic (#4999) üzenetére

Kashim
(őstag)

Golden Mind Vision. :)

Sirandrish
Csak jóból maradsz ki. :D

[ Szerkesztve ]

(#5002) Sirandrish válasza Kashim (#5001) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Már küldtem ám rekvesztet :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5003) F-ECT$ válasza Kanczy (#4973) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Ja, nekem is max 4 manás lap van a murloc deckben, de ég és föld az induló kezek között a különbség.

Dive ever, work never.

(#5004) dejaris

dejaris
(PH! addikt)

Kashimnak valo okorkodes :DDD

A mi hazánk Székelyföld, a mi himnuszunk úgy kezdődik: Ki tudja merre, merre visz a végzet.

(#5005) Kanczy válasza oriic (#4999) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Gold lopással másolta valsz.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#5006) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Cöcöc, megjött pénz, erre kiírja hogy Shop Closed. WTF?

Live-Die-Respawn

(#5007) dejaris

dejaris
(PH! addikt)

A fizetessel beszerzett gold legendaryt mennyiert lehet bezuzni? Vagy az is zuzhatatlan?

A mi hazánk Székelyföld, a mi himnuszunk úgy kezdődik: Ki tudja merre, merre visz a végzet.

(#5008) Kashim válasza dejaris (#5004) üzenetére

Kashim
(őstag)

Haha, múltkor belefutottam egy hasonló deckbe, pont Shaman volt az is. Loptam tőle egy Coldlight Oracle-t meg valami másik vackot. Néztem is mi a jó isten keresnek nála ilyen szemét lapok. Azt hittem valami kezdő játékos, de lehet akkor az is hasonló logika alapján készült. :DDD

dejaris
Az soulbound, nem lehet bezúzni. Ahogy a legendary murlocot sem, amit akkor kapsz, ha megszerzed az összes murloc lapot.

[ Szerkesztve ]

(#5009) xavix13

xavix13
(őstag)

OMFG [link] :Y :C

Nem tudom volt-e már, én még csak most találtam rá.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all. | Origin & Steam: Xirith | Battletag: Xirith#2223 |

(#5010) dejaris válasza Kashim (#5008) üzenetére

dejaris
(PH! addikt)

Nem ezekre gondolok. Kikerestem, Gelbin a neve.

(#5011) Kashim válasza dejaris (#5010) üzenetére

Kashim
(őstag)

Arra értettem. Nem lehet bezúzni.

(#5012) dejaris válasza Kashim (#5011) üzenetére

dejaris
(PH! addikt)

Jaj felreertelmeztem a valaszod. Koszi :R

(#5013) F-ECT$ válasza Kashim (#5011) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Pedig megérné :)

Dive ever, work never.

(#5014) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Ez mitől van? Már sokadjára csinálja ezt:

Live-Die-Respawn

(#5015) Sirandrish válasza oriic (#5014) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

A játék nem akarja hogy te is így szerezz lapokat.. ;]
Ez a gyengék útja..és te erős vagy :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5016) oriic válasza Sirandrish (#5015) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Bazz, hangosan felröhögtem, hülyének néznek itt az emberek a Kökiben. :DDD

Live-Die-Respawn

(#5017) Kashim válasza oriic (#5014) üzenetére

Kashim
(őstag)

Nem nálad van a hiba.

(#5018) Tyler Durden

Tyler Durden
(őstag)

Nahh ma különösen izgalmas a ladder. 3. mage mind3tól pyroval kapok ki :((

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa.. PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5019) Lmh

Lmh
(őstag)

Mai failem:
Priesttel vagyok. Egyetlen kártyám van lent, az Auchenai Soulpriest. Ellenfélnél két minion van lent. Én köröm: Gondoltam egyiket lelövöm egy 2 dmg-et lövő varázslattal, de elnéztem és egy health-duplázó spellt toltam az ellen minionjára. xD Ellen köre: Ráver a Soulpriestemre, 1 élete marad szegénykémnek. Én köröm: legyen inkább találós kérdés, nem olyan nehéz.... na mi történhetett? :DD

Chieftec Force 400W / MSI B150M Bazooka / i5 6600 / MSI GTX1050 2G / Corsair Vengeance LPX 2*4GB DDR4 2400Mhz / SSD: OCZ Agility3 120GB + Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / 2 monitor

(#5020) Sirandrish válasza Lmh (#5019) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

"felhealelted"? ;]

(#5021) Lmh válasza Sirandrish (#5020) üzenetére

Lmh
(őstag)

:C
Minden lelkiismeretfurdalás nélkül :U :DDD

Chieftec Force 400W / MSI B150M Bazooka / i5 6600 / MSI GTX1050 2G / Corsair Vengeance LPX 2*4GB DDR4 2400Mhz / SSD: OCZ Agility3 120GB + Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / 2 monitor

(#5022) Gyuri27 válasza Tyler Durden (#5018) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Valakiknek legalább jó a draft. :DDD

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#5023) Sirandrish válasza Lmh (#5021) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Biztosan érezte a törődést :C

(#5024) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Végül is nagyon megérte paklikat vennem... :U

Más:

Nap küldit tolnám Warrirorral, 4. körben vagyunk, még egyikünk sem vezet igazából, ellen feladja... Hm...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5025) k.kristof válasza oriic (#5024) üzenetére

k.kristof
(őstag)

Múltkor, amikor felhúztam magam, hogy már megint 0 győzelemmel zárom az arénát, vettem egy 8 (vagy 7?) paklis csomagot. Az utolsó kidobta Yserát :)

(#5026) Tyler Durden válasza Gyuri27 (#5022) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Board controll totál nálam erre lelő.. Tényleg rettenetesen sokat számít, hogy 8 vagy 10 mana :B Legalább a nyomorult tauntos lénybe kellene elsődlegesen lőnie

orichalcos: Perdi blade meg az avenging wrath karaj kis lapok

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa.. PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5027) oriic válasza Tyler Durden (#5026) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Igen, tudom, azoknak örülök is, meg esetleg a Silence-nek, de a többi.

BTW, végre meglett a 100 win, jól jön most az a 300 gold. :) Casual-ban meg szerintem már a 4. kezdőt kapom ki, 4. körben úgy feladta, hogy egyáltalán nem vezetett egyikünk sem, és max 2-3 hp-t vesztettünk mindketten.

szerk:

Eltűnt az egyik questem... WTF?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5028) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Köszi Sirandrish-nak a játékot. :) Bár kikaptam, de jókat nevettünk. Golden csikkkeeen. :DDD

szerK:

lassú vagy. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5029) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Oric...hol az arany csirkém?:D
Ah hát itt van :D
Amikor oldalba lőtte a 2/5ös chargeodat majd lefordultam a székről :C :C

[ Szerkesztve ]

(#5030) oriic válasza Sirandrish (#5029) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Jó kör volt, szórakoztató. :)

Amúgy szerintetek mikor bővítik majd a játékot? Megjelenés után? Gondolok itt a kártyákra, esetleg új pályákra.

Live-Die-Respawn

(#5031) Sirandrish válasza oriic (#5030) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Tényleg jó volt..és izgi is :)
Egyébként szerintem majd amikor hivatalosan is megjelenik..mármint hogy rendesen és nem beta lesz :K

(#5032) Dinter

Dinter
(PH! addikt)

Üdv.

Kezdőként melyik herot ajánljátok? Vannak Deck guideok?

(#5033) Sirandrish válasza Dinter (#5032) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Minden herot érdemes lv10-re feltolni mert közben kapsz pár száz goldot amiből paklikat vehetsz..illetve közben verd le az összes expert AI-t. Aztán majd eldöntöd hogy melyik tetszik, mert mindegyik jó a maga nemében.
Deck Guidek

(#5034) #51736960

(törölt tag)

nézem, itt többen fizetnek a játékért, de egyszerűen nem értem, minek :F
szerintem bőven jókat lehet játszani enélkül is, ha az embert nem zavarja, hogy kikap néha :)
azt szeretem a legjobban, amikor az ellenfél dobálja ki a legendary lapokat koncepció nélkül, mert még egy hetet se szánt a játék megismerésére, hanem inkább elkezdte százasával venni a paklikat...

(#5035) Dinter válasza Sirandrish (#5033) üzenetére

Dinter
(PH! addikt)

Ezek a Card setek mit jelentenek? Reward, promo, stb

(#5036) Gyuri27 válasza Dinter (#5032) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

[link] alap lapokból paklik mindenhez.

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#5037) ollie válasza Tyler Durden (#5018) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Mily meglepő, én is így kaptam ki ma egy mage-től...

(#5038) peter9228

peter9228
(senior tag)

Sziasztok!

Kb. 1-2 hete kezdtem a játékot, eddig nagyon tetszik:) Ma mentem egy nagyon élvezetes csatát. 20 körül volt az élete az ellennek, amikor levitte az enyémet 1-re. :) Aztán letettem 1-2 tauntot, meg azt a 9/5-ös szörnyet (nem jut eszembe a neve), és 2 kör alatt megnyertem. :C Persze szerencsém volt, hogy nem tudott megsebezni, nem húzott egy varázslatot sem. Biztosan örült nekem :B

Egyébként ma kétszer is találkoztam olyannal, aki csak elindítja a csatát, aztán elmegy a gép elől... Remélem csak véletlen, nem lenne jó ha elszaporodnának az ilyenek.

(#5039) Sirandrish válasza Dinter (#5035) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Nem biztos hogy jól tudom szóval majd ha nem jó akkor valaki kijavít
Tudtommal ezek vannak
Basic: Ezek az alap lapok amiket a hősök lv10re húzásával unlockolhatsz (ezeken a kártyákon nincs kavics)

Expert: Ezek amiket deckekből tudsz nyitni vagy craftolni..(ezeken a kártyákon van kavics: common:szürke/rare:kék/epic:lila/legend:sárga) és ezek golden verziói.

Reward: különböző questek teljesítésével szerezhetőek meg pl a legend Murloc amit akkor kapsz ha minden egyéb Murlocot birtokolsz

Promo: Tudtommal ebből jelenleg csak egy van( Gelbin) amit akkor kapsz ha a beta ideje alatt vásárolsz BÁRMIT.
Akár 1 decket vagy egy arena belépőt

[ Szerkesztve ]

(#5040) #39417856

(törölt tag)

Jelentem, letöltöttem és játszottam vele egy keveset :D Hát így első ránézésre tetszik, csak elég nehéz :D
jól látom, hogy barátokat is tudok felvenni ? egy kérdés: hogyan tudok egy játékossal chatelni?

(#5041) M3oH válasza DjDanee87 (#4992) üzenetére

M3oH
(PH! addikt)

Beletrafáltál :) Tegnap kezdtem és lockolnám a herokat. Mindet sikerült, kivéve a priestet, szétszopat. Nem jöttem rá, még mit kellene ellene csinálnom :( De, majd csak betöröm vhogy.

(#5042) Kashim válasza #51736960 (#5034) üzenetére

Kashim
(őstag)

Vannak akik hónapok óta játszanak. A closed beta régóta fut. Komolyabb játékosok a felsőbb rankokon tanyáznak, nem egy fizetős és közvetített versenyt rendeztek már a zárt béta alatt is. Ne a casual mód alapján ítéld meg a játékot. Rank 1-10 között nem sok esélyed van legendary lapok nélkül.
Az meg, hogy ki mire költi a pénzét magánügy, nem kell megértened.

[ Szerkesztve ]

(#5043) Wolverine válasza Sirandrish (#5039) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)

2 promó lap van, az arany Mekkatorque mellett a másik az arany Elite Tauren Chieftain, amit a BlizzCon 2013-ra vett valós vagy virtuális jegyért adtak.

#5040: ismerned kell a másik BattleTagjét, és akkor felveheted barátnak; chat nincs a Hearthstone-ban, méghozzá direkt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5044) Ereshkigal

Ereshkigal
(őstag)

Reward lap még a legendary murloc mellett az epic papagáj, ami az összes kalóz lap összegyűjtése után jár.

cli; hlt

(#5045) #51736960 válasza Kashim (#5042) üzenetére

(törölt tag)

gyanítom, nem a ranked lista elején álló emberekből gazdagodik a blizzard, hanem inkább a hatalmas casual rétegből. én ranked 15-20 között ingázom, és rengeteg olyan embert látok, akik azt se tudják, hogyan játsszák ki normálisan a legendary lapjaikat. (aztán persze vannak olyanok is, akik tele vannak komoly lappal, és tudnak is játszani, azok ellen nincs orvosság)
az meg, hogy r10 alatt mi megy, nem tudom és nem is érdekel, mert valszeg soha nem jutok el oda, de ettől függetlenül én elvből nem költenék egy fillért sem ilyen játékokban, egyszerűen nem látom értelmét...

(#5046) szildavid90

szildavid90
(fanatikus tag)

A megnyert lapokat, hogy lehet betenni a pakliba? Sehogy sem jelennek meg.

(#5047) föccer válasza szildavid90 (#5046) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

my collection fül alatt tudod megcsinálni a saját paklijaidat.

üdv, föccer

(#5048) szildavid90 válasza föccer (#5047) üzenetére

szildavid90
(fanatikus tag)

Azt tudom, csak hogy azon belül, hogy mint kell..

(#5049) k.kristof válasza szildavid90 (#5046) üzenetére

k.kristof
(őstag)

Custom decket kell csinálnod, ahogy felettem is írta föccer. A custom decket el is nevezheted, és az utolsó patch óta egy kaszthoz több decket is lehet létrehozni, de maximum kilenc saját paklid lehet.

(#5050) föccer válasza szildavid90 (#5048) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Jobb oldalt New Deck, majd kiválasztod, hogy melyik kasztnak megfelelőt szeretnél csinálni. Ezután megfejelenik a meglévő lapjaid egy könyvben. A lapokra kattintva beteszi őket a pakliba. A könyvbe lapozni is lehet, ha a szélére kattintasz.

üdv, föccer

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.