Hirdetés

2019. február 17., vasárnap

Gyorskeresés

(#60001) grizlisandor

grizlisandor
(őstag)

(#59993) micafighter: Köszi, féltem, hogy nem hozza vissza az árát, de sikerült a pozitív mérleg. :)

(#59995) fogtunder: Halvány lila gőzöm sincs, én röhögni szoktam odakapcsolni + most hogy HC brawlozik a srác.

(#59998) KaraDani: Köszi. :)

(#59999) Kanczy: A nagy örömben nem néztem, hogy mit írok. :DDD

GG 60k :C

Oneplus One 64Gb, Seat Altea 2004 1.6 BGU

(#60002) fogtunder válasza whitezo88 (#60000) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

na jó, de ennyire? Csabi se a régi már, le is mondtam a subomat, mert az élvezeti értéke kezd elhanyagolhatóvá válni, de akkor már nézzen yellot az ember, tőle még akár tanulni is lehet.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#60003) filkor.tomi

filkor.tomi
(újonc)

80 goldos questet cserélnék! Battletag: Chaos #23528

(#60004) h3lios

h3lios
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Karthas a magyar Forsen. Aki megunta már az igazit és nem tud angolul neki van belőle 1 magyar változat is. Ugyan úgy megy az ear rape zene, meg a gachiGASM, kb. ennyivel tudnám jellemezni.

B-tag: H3lios#2825

(#60005) DaveNo1 válasza h3lios (#60004) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Őőő...azért Forsen tisztában van a játék alapjaival, ez a gyerek meg úgy láttam nem igazán.

You are not prepared.

(#60006) h3lios válasza DaveNo1 (#60005) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A Dank meme-es oldaláról megközelítve gondoltam. Skillben nyilván köze sincs Forsenhez.

(#60007) xavix13

xavix13
(őstag)

Akit érdekel open béta lett az Eternal. Kb. úgy lehetne jellemezni mint egy hs grafikába bujtatott hexet. Madinál láttam ezt a gamet egész bejött, ma letoltam a tutorialt/kampányt és határozottan tetszik.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all. | Origin & Steam: Xirith | Battletag: Xirith#2223 |

(#60008) balisz válasza xavix13 (#60007) üzenetére

balisz
(senior tag)

Én closed beta fázisban játszottam vele, jó kis játék. A játékmenet megfelelően összetett, de mégis nagyon jól folyik a játék annak ellenére, hogy egy körben vagy 3 fázis. Azt esetleg tudja valaki, hogy volt-e már wipe? Mert én azért hagytam abba, mert tudtam, hogy lesz, úgy nem láttam sok értelmét játszani.

(#60009) xavix13 válasza balisz (#60008) üzenetére

xavix13
(őstag)

Tegnap volt wipe elvileg, ha valakit érdekel itt beleleshet: Madi épp streameli.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all. | Origin & Steam: Xirith | Battletag: Xirith#2223 |

(#60010) micafighter

micafighter
(PH! nagyúr)

Reynad: Celestial Invitational Kicsit megsajnáltam :DDD

[ Szerkesztve ]

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#60011) rocket

rocket
(PH! nagyúr)

Uj Druid kartya Jade Blossom

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#60012) KaraDani válasza micafighter (#60010) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Git Gud ;]

(#60013) DaveNo1 válasza rocket (#60011) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Unalmasak már ezek a ramp up lapok..

You are not prepared.

(#60014) Nojbee válasza KTony (#59945) üzenetére

Nojbee
(tag)

Szívesen megnéznék valakit aki tud nyerni anyfinnel. Nekem 5. körre a hp-m általában 10 alatt van. 7. körre 95% hogy halott vagyok. Mage ellen már a 4. körben

(#60015) micafighter

micafighter
(PH! nagyúr)

80g NA-n gazdát keres :)

(#60014) Nojbee Ha gondolod gyere NA-n most pala questem van.

[ Szerkesztve ]

(#60016) Nojbee válasza micafighter (#60015) üzenetére

Nojbee
(tag)

Ment PÜ :R

(#60017) tomazin válasza rocket (#60011) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ezt csak en erzem total hasznalhatatlannak?nyilvan leszedi az ellen a sajat koreben az 1/1et igy az innervate effektet nem kapod meg. Vagy benezek valamit?

(#60018) DaveNo1 válasza tomazin (#60017) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Miből gondolod hogy 1/1?. Amúgy ez egy WG + valami. Mondjuk WG mellett nem látom értelmét játszani, mert, ha 2. körben WG-t tolsz, utána már a 4 manás ramp up miniont akarod kirakni.

You are not prepared.

(#60019) KaraDani válasza DaveNo1 (#60018) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

(#60020) DaveNo1 válasza KaraDani (#60019) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Ez kamu nem?

Szövege meg elég értelmezhetetlen, mert mi az hogy "this turn only"? Az ellenfél megöli a saját körében, akkor amikor a te köröd jön még érvényes lesz ez az innervate effekt vagy nem?

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#60021) KaraDani válasza DaveNo1 (#60020) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Szerintem ez tök hihető, ha nem this turn lenne és mindenképp megkapnád az innervatet akkor ez totál broken lenne, így meg sanszos, hogy gyenge. Néha forcolehat egy T3 heropowert és kb ennyi.

(#60022) rocket

rocket
(PH! nagyúr)

:DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#60023) micafighter válasza rocket (#60022) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

:C

(#60024) vzarmo válasza rocket (#60022) üzenetére

vzarmo
(őstag)

Sjow ment most reggel heroic brawlt, 11:0-ból lett 11:3. Minden ellenfele shaman volt és ő is azzal játszott.
Igaz csak gvg megjelenés óta játszom, de nem emlékszem, hogy valaha is ennyire egysíkú lett volna a meta.
Eddigiek alapján ez a kieg se nagyon hiszem, hogy változtatni fog.

(#60025) salaam válasza xavix13 (#60007) üzenetére

salaam
(senior tag)

Köszi hogy szóltál, ki is próbálom.
Kell már valami hs helyett, mert szörnyű ami itt megy :N

"Kérsz valamit enni? Durumliszt"

(#60026) grizlisandor válasza rocket (#60022) üzenetére

grizlisandor
(őstag)

Neeee... ;]

(#60027) xavix13 válasza salaam (#60025) üzenetére

xavix13
(őstag)

Nincs mit, szerintem baromi jó kis játék, én biztatok mindenkit, hogy egy próbát adjon neki. Tegnap este mondom tolom még egy órát, erre 10-től fél 4-ig úgy elröppent az idő, hogy észre se vettem. :D
Jóval összetettebb mint a hs, de mint írták, mégis jól van eltalálva, megfelelően pörgős.
Lehet PvE-be is értelmesen goldot farmolni, érzi az ember hogy halad valamerre 0-ról kezdve is. (Van már 11 legendem :) ) Tökre bejön, hogy a helyi arénába, minden lapot megtarthatsz amit kiveszel, így soo gúúd az egész. :))

Ja és sry az offok miatt, de am sincs nagyon miről beszélgetni hs szempontból.

(#60028) grizlisandor

grizlisandor
(őstag)

P4wnyhof(katt) Mill Rogue-val csapatja a HC Brawl-t, egy Shámánon már kifogott. :C 1-0

[ Szerkesztve ]

(#60029) grizlisandor válasza grizlisandor (#60028) üzenetére

grizlisandor
(őstag)

6-3 lett a vége a Mill Roguenak.

P4wnyhof stream nézés közben felmentem win streakkel Rank 10 1 csillagról Rank 6 5 csillagig, természetesen shámánnal.
Érdekesség, hogy R10től R6ig csak shámán és hunter ellenfelem volt, R6-on meg találkoztam egy RenoLockkal. :DDD
Mentem volna tovább is, de egy HandLock meglepett... :O Babyrage

Jön egy kis pihi, majd este beütöm a Rank5öt, ha érzem még az erőt megyek egy egy HC Brawl-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#60030) föccer válasza grizlisandor (#60029) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Néztem az elejét, hát nem kicsit nehéz a paklival játszani.

üdv, föccer

(#60031) SLYM válasza föccer (#60030) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

ha már játszottál vele sokkal könnyebb lesz vele idővel, persze jó nehéz deck

ígyvanferi hát mi volt ez a reakció nála :D

[ Szerkesztve ]

(#60032) arni1

arni1
(fanatikus tag)

mai h*nyinger sztori.. midrange shamannal próbálnék mozogni(igen ez is h*nyinger, de még mindig ezzel lehet a legjobban), rank14, ellenfél ctun wari prince malchezaar-ral a kézben. 8. kör kirakom ragnát, neki semmi, 10hp körül volt már a ragna "ütéssel". Malchezaar adott neki egy rend blackhandet, amit ugye akkor triggerel ha van egy sárkányod ami ugye ctun wariban nehézkes. Erre köv körben kirakja nefariant ami adott neki egy elemental destructiont ami pont mindenbe annyit vert amennyi kellett.. :W

Köv kör brann+ancient shieldbearer -> +20 armor.
Leszedem brannt, erre evolveol egyet (neftől másik spell..) A shieldpakolósból tirion, a ctun's chosenből fen creeper, rekt...

Hogy lehet valaki ilyen mákos, hogy minden esetben az jött ami kell. deckből persze nem jött fel fegyverleszedő így szépen írtott a gorehowl-al. Semmi nem jött időben, brawl-t kivártam nem pakoltam össze-visszakifelé mindent. Egyszerűen vicc.. :W :W

(#60033) föccer

föccer
(PH! nagyúr)

Megy még brawl-ban heroic shaman?

Most mage-re vagyok kicsit ráállva, erre van működőképes deck? Csak nem hagy nyugodni és el fogok rá cseszni 1000 aranyat. :D

(#60034) balisz

balisz
(senior tag)

NA-n szívesen cserélnék 80g-os küldit! :)

(#60035) tomazin

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

új lap:

illetve nem mutatták be a lock lapot, mert nem kattintottak eleget a népek. ez úgy őszintén kinek is fail? remélem a jövő heti is megbukik, jelezve, hogy senki nem akar kattintgatni a semmiért. nem is értem, hogy miért nem úgy csinálják, hogy ott van 3 lap, mindegy csapattol 1, es amelyikre a legtöbben szavaznak azt mutatjak be. (de értem, csak nem jött be)

(#60036) tomazin

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Van reggelre uj priest lap:
[link]
Elsore egesz jonak tunik, aztan majd meglatjuk mibe fer bele.

[ Szerkesztve ]

(#60037) tomazin

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

80g trade eu-n

(#60038) fogtunder válasza tomazin (#60036) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

Bármibe, végre nem egy alulstatolt 2 drop, ami esetleg még csinál is valamit.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#60039) h3lios válasza tomazin (#60036) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ez a lap OP lesz a Priestekkel együtt. 1 körben coinnal kirakod, szinte biztos hogy tudsz majd rajta valahogy healelni 1-et. Vagy PW:Shield + egy ilyen 2. körben. Eszméletlen jó lesz a zoo-t porig alázni vele.

De akár ez a lap+ 3. körben az új 3/4.... :D Van board control rendesen. Ez a kieg nagyon tetszik az eddig kiadott lapok alapján. Priestből biztosan be fogom húzni a full kollekciót. Egyre több lap tetszik azon kívül is... :)

(#60040) saen válasza tomazin (#60036) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Nekem kicsit patron feelingem van, remélem nem lesz meta.

(#60041) micafighter válasza saen (#60040) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Látom mély nyomokat hagyott benned a warsongos patron :DDD

[ Szerkesztve ]

(#60042) saen válasza micafighter (#60041) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Bennem nagyon ;]

(#60043) micafighter válasza saen (#60042) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

:DDD Sztem amúgy ez a lap nem lesz patron, a patron ugye osztódik, ez meg úgy néz ki nem, csak szüli a 2/2ket, inkább imp gang bosshoz hasonlit sztem, csak ugye pap tudja healelgetni, de egy 2/3 nem sokáig él még healelgetve se. Mindenesetre tetszik, szerintem jó lap :)

[ Szerkesztve ]

(#60044) saen válasza micafighter (#60043) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Én nem szeretem a végtelen lapokat, kell rá azonnal korrekt válasz, hogy ne veszítsél vagy kerülj nagy hátrányba rögtön. Emellett lebeg előttem a cleric/circe/pyro/akármi kombó ami telerakja a boardot miközben megtölti a kezet, aztán GGWP.

(#60045) tomazin válasza saen (#60044) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Lehet belole valuet kiszedni, de mivel nem onmagat spawnolja igy patron szintu erossege nem lesz. De latszik, h hatott a siras, sok jo lapot kap a pap.

(#60046) saen válasza tomazin (#60045) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Ha tényleg top lesz a pap, akkor viszont az igazi sírás fog megindulni. Azért az már most látszik, hogy 7 manás és 2 lapos kombó bármilyen lényt ellop 5-ös támadásig, lehet még két entomb, két mind control, két shadow madness, 2 másik madness, 2 thoughtsteal, stb. Visszasírják még az emberek az undertaker huntert ;]

(#60047) Cathfaern válasza saen (#60044) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Igazából túl nagy kombót nem tudsz összehozni szerintem. Ha le tudsz rakni ebből 2-t + pyro, akkor végülis fel lehet építeni egy 6-os boardot, ami mellé ha kidobsz egy clericet + circle of healing, akkor húzol 6 lapot. De ehhez 5 lap szükséges, és akkor nincs early gamed, és meg kell várnod vele a t7-et. Ami azt is jelenti, hogy mulliganelni se tudsz ezekre, és laphúzásod se nagyon lesz addig, szóval nehéz garantálni hogy kézben legyenek. Szóval nem elég hogy aggro szétkap mire ezt el tudod játszani, de legalább inkonzisztens is :)

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#60048) vzarmo válasza Cathfaern (#60047) üzenetére

vzarmo
(őstag)

Ráadásul egy storm megalázza azt a boardot. A mostani priest egyik legnagyobb baja, hogy rossz a shaman ellen és az ellen ez a lap se fogja megmenteni. Huntard ellen jó lehet, zoo ellen pedig eddig se voltak nagyon gondok.
Egyébként mutattak be eddig olyan lapot, ami miatt az embernek lesz kedve mást játszani nem csak shamant?

(#60049) Cathfaern válasza vzarmo (#60048) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Jah :) Plusz rájöttem csak akkor elég a t7, ha van még egy 0 manás spell lap a kézben. Szóval akkor már 6 lapos kombó, amiből egy lapot esélyesen "üresen" tol el az ember (kivéve ha coin, akkor mondjuk mehet már t6-ban is), vagy csak t7 után lehet kijátszani.

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#60050) h3lios

h3lios
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Egyébként hivatalos, hogy távolodunk a WoW-os Lore-tól. Mindenhonnan lekerültek a "Heroes of Warcraft" kiegészítők. Reddit-en is írták a tulajok, hogy megkérték őket a Blizz-esek, hogy cseréljék le a logo-kat. Illetve a kliensen belül sincs már ott az alcím. Valszeg a jövőben mégtöbb új karakter mutatkozhat be.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.