Hirdetés

2019. február 17., vasárnap

Gyorskeresés

(#46001) darkrock

darkrock
(fanatikus tag)

Rank 10-ig még mindig jó a Patron: [link] :))

kep
kep

[ Szerkesztve ]

(#46002) F-ECT$ válasza darkrock (#46001) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Decklist pls :)

Dive ever, work never.

(#46003) darkrock válasza F-ECT$ (#46002) üzenetére

darkrock
(fanatikus tag)

Decklist leírással.
Annyit változtattam rajta, hogy betettem egy Dread Corsairt egy Armorsmith helyere mivel utóbbiból csak egy van.

(#46004) NyxNyxNyx válasza Cathfaern (#45997) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Ha packjaid felét gvg-ből nyitod, akkor már 1-2 hónap alatt összerakhattál egy rendes mech deck-et. Gyorsan megvan, mivel legtöbb lap common. Yeti, shredder, spider tank, TTT, Annoy, Mechwarper, minibot, chugga, gnome, cogmaster, zap-o, barber mind common. Blastmage ami rare szinte egyedül a fontosak közül.
Simán meg tudják oldani a kezdők hogy meglegyenek ezek a lapok. Ehhez nyilván az kell, hogy gvg packot nyisson az illető.

De most már felesleges ezen rágódni.

"We apologize for the inconvenience" -Bluehole 2018, 2019, 2020...

(#46005) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

4.2-es patch még ebben a hónapban, bár pontos tartalma nem ismert. [link]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#46006) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

(#46007) whitezo88 válasza ollie (#46006) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

beépített netdeck, vagy ilyen t4-es deckekhez lesz help mint battlecry shaman? :DDD

de hajrá, legyen minél több újítás.

(#46008) whitezo88 válasza ollie (#46006) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

már éles a site link is: [link]

(#46009) ollie válasza whitezo88 (#46008) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Ez elég hasznosnak tűnik, főleg kezdőknek.

(#46010) P00By

P00By
(PH! nagyúr)

(#46011) itldj válasza whitezo88 (#46008) üzenetére

itldj
(tag)

Ha jól megcsinálják akár még jó is lehet, de ha Thalnos "pótlására" Haunted Creepert meg Amani Berserkert javasol, akkor vannak kétségeim... :DDD :DDD :DDD

(#46012) NyxNyxNyx válasza itldj (#46011) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Főleg hogy a creeper az naxxos :D

(#46013) itldj válasza NyxNyxNyx (#46012) üzenetére

itldj
(tag)

Hát mert ők törődnek majd a wild mode-al is!!! :DD :DD :DD :DD

(#46014) Vasinger! válasza P00By (#46010) üzenetére

Vasinger!
(PH! nagyúr)

Amúgy mondd már meg, hogy mitől "nősz" gyorsabban ennyivel mint én? :D

A ranked több XP-t ad?

I'm Mr. Meeseeks, look at me! #Wubalubadubdub#

(#46015) NyxNyxNyx válasza Vasinger! (#46014) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

1000 win különbség, illetve a vereség is ad xp-t szóval te biztos jobb vagy nála. ;]

(#46016) DaveNo1 válasza NyxNyxNyx (#46012) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Mi a szar ez? Control hunter? Beszívtak ezek? :DDD :))

You are not prepared.

(#46017) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

fun and interactive [link] persze volt t2 WG into shredder, 2x Swipe, innervate War, t7 Lore, aztán ez. Izgalmas.

Aztán face warrior, ami ma a 2. ráadásul golden warri, miért játszik ilyen rossz deckkel valaki? Nyertem, mert az argus cockblockolta, de akkoris.

[ Szerkesztve ]

(#46018) itldj válasza DaveNo1 (#46016) üzenetére

itldj
(tag)

Nem láttad?! A secret priest mellett az az új meta. :DD :DDD

(#46019) itldj válasza whitezo88 (#46017) üzenetére

itldj
(tag)

Nem tudom mi motivál embereket ilyen deckkel játszani, min tpl a face warri. Reggel r11-en is láttam egyet, sőt 6. körre alatt ki is kaptam, mert nyilván semmi használható nem jött fel...

(#46020) whitezo88 válasza itldj (#46019) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

engem most Djinnes inner fire pap vert el, de nem a kombó miatt, hanem 2x Cabal, topdeck Entomb az óriásra, 2x Deathlord meg hasonlók miatt... Már kezdtem örülni mert nagyon jól ment ma a Zoo erre 4ből 3 loss most.

[ Szerkesztve ]

(#46021) fogtunder válasza itldj (#46019) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

valószínűleg a napi küldetésért járó gold és a hiányos lapkészlet.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#46022) KaraDani válasza itldj (#46019) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Sokan szeretnek nem netdeckkel menni. Szerintem fun egy tipikusan control classból aggrot próbálni, vagy egy aggro classból controlt játszani. Senki nem az erőssége miatt játszik control huntert, vagy face warriort, hanem mert kis változatosságot akar. Aki meg jól játszik, halad furcsaságokkal is, pl p4wny ma summoning stone maggel tök szépen haladt rank 5 alatt és nagyon szórakoztató gameket tolt.

Vagy warrior esetében az is lehet amit giorgio írt, hogy ehhez van lapja.

[ Szerkesztve ]

(#46023) whitezo88 válasza KaraDani (#46022) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

full golden (hős és lapok) warriornak nincsenek lapjai? aligha. mert ez olyan volt.

(#46024) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

13->10 ma, csak zoo, 16-8 stattal, nem rossz a deck. [link] , egyik void helyett Boom van.

(#46025) F-ECT$ válasza whitezo88 (#46024) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Neked megvan Leeroy? Nem törted akkor mikor teljes áron lehetett, vagy azóta nyitottad?

Dive ever, work never.

(#46026) whitezo88 válasza F-ECT$ (#46025) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

valamikor tavaly lecraftoltam megint. Igen, golden volt, törtem full áron anno.

azért ez mindig FeelsGoodMan nekem plebnek [link]

[ Szerkesztve ]

(#46027) Soybex válasza whitezo88 (#46026) üzenetére

Soybex
(őstag)

Ez az az érzés mikor azt hiszed golden és skilles , és közben pedig rank 20-on farmolt Kappa

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#46028) salaam válasza itldj (#46019) üzenetére

salaam
(senior tag)

Zoo ellen nagyo jó a face warrior :)

"Kérsz valamit enni? Durumliszt"

(#46029) Cathfaern

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Nagyon mókás EU ranked 18-19 környékén paladinnal játszani (na nem secret, csak arra kaptam questet), ugyanis két ellenfél van: 200millió dustos full táp legendary képes pakli amihez hozzáérni se tudok, vagy rögtön első körben concede :D

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#46030) fogtunder válasza whitezo88 (#46026) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

na ezt megnézem, mert a classic gormoksenes nem adja, tegnap 50% volt koppra.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#46031) itldj

itldj
(tag)

Remélem nem valami bullshit bejelentés lesz holnapután, mert ha ez így marad akkor igazán remek lesz a játék. A képhez annyi kommentárt fűznék, hogy KILENDECIK kör volt, no Emperor és egy lapot húzott Azure Drakeből, szóval nem volt nála a fél pakli. :W :W :W :W :W

Fun & interactive.

Ja várjunk csak...

(#46032) csoki válasza itldj (#46031) üzenetére

csoki
(senior tag)

lehet én nem számolok rosszul, de: 9. körben emperor nélkül hogy játszott ki dupla kombót 1 innervate-l? ahhoz 12 mana kellene, de csak 11 van :F

(#46033) itldj válasza csoki (#46032) üzenetére

itldj
(tag)

Jól számolsz, csak neki volt egy turn 2 WG, mert hát azt nyilván minden skilles druida player megkapja kezdőkézbe mulligan nélkül is... :)) :DD :DDD

De legalább azóta nem a f*sz rosszabbik végén vagyok, mert jött zsinórban két (nem ugyanazt kaptam vissza...) roppant kreatív anyfin pala, meg egy face shaman trogg into coin spirit wolf, majd turn 5 doomhammer kézzel. De legalább láttam ilyen paklikat is r10 körül, mert vagyok annyira mazo hogy priesttel ladderezek. Bezzeg ha előveszem a druidát akkor zoo jön orrba szájba, meg hunter (amivel kb senki nem játszik :DDD )

Legalább lesz időm végigtolni az X-COM 2-őt mire kijön a standard. :DD

[ Szerkesztve ]

(#46034) csoki válasza itldj (#46033) üzenetére

csoki
(senior tag)

ja persze :) csak a képen úgy mutatta hogy 9 manája volt, az kavart be

(#46035) fogtunder válasza itldj (#46033) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

én gépen már nem is játszok, csak tablet és telefon, mert egyszerűen nem érzek erőt arra, hogy térdig gázoljak az ebolás rákban este, mikor a gép elé ülök.

az XCOM 2 közel se tud így felkúrni agyilag, pedig abban egyértelműen igazságtalan az RNG, illetve az AI gusztustalan módon számol olyan dolgokkal, amikkel egy embernek képtelenség. viszont normálon elég rövid, ha húzod az időt, akkor 4-5 este le lehet tolni egy kampányt, még jó, hogy újrajátszható kismilliószor, illetve remélem jönnek majd a komolyabb modok hamarosan.

(#46036) micafighter válasza fogtunder (#46035) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Megértem viszont gépről sokkal könnyebb, ott a segítség deck tracker, meg pl a net is ritkábban megy el, pl telorol próbáltam ma megcsinálni a rouge dominance questemet, és 5böl 4 meccsnél elment a netem épp annyira hogy nem tudtam már visszacsatlakozni.. Rankedet ezért nem is merek játszani telorol mert tuti felhúznám magam.

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#46037) Cathfaern válasza micafighter (#46036) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Milyen telefon, illetve hol? Én is szinte csak telefonról játszok és még csak ott volt gond, ahol csak Edge van.

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#46038) tomazin válasza micafighter (#46036) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

akkor nem vagyok egyedül ezzel. állandóan szakad ma. de folyamatosan. nincs egy kva kör, amiben ne menne el pár pillanatra.

Cathfaern: szifonod van? mert azon nincs (minimális) az ilyen probléma. androidon egy kalap rotty, wifivel, egy helyben ülve is meg-megszakad.

[ Szerkesztve ]

(#46039) fogtunder válasza micafighter (#46036) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

Régebben én is használtam, de aztán elhagyatott, mért ha nem gép előtt voltam, akkor senki nem számolta a lapokat helyettem. Disconnect nálam az utóbbi időben nagyon ritka, szinte egyáltalán nincs. Nem tudom, hogy a telefon csere, vagy valamelyik frissítés hozta, de pár hete megszűnt.

(#46040) micafighter válasza Cathfaern (#46037) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Motorola Droid Turbo (US Verizon only, de már hónapok óta használom gond nélkül Magyarországon), Telenor-os vagyok, de ahogy szalontai irja, wifi-vel is meg-meg szakad. Nem az otthoni wifim ugyhogy el tudom képzelni hogy pusztán rossz a wifi hálozat is, kipróbálom majd otthon milyen (otthon gépről szoktam játszani). Helyileg Debrecen egyébként, ugyhogy a lefedettséggel szerintem nem lehet gond, 1-2 erdős rész van a városban ahol gagyi a térerő de máshol nem szokott gond lenni.

(#46038) szalontai igen, ma a megszokottnál jóval többet szakad sajnos mobilról nálam is.

[ Szerkesztve ]

(#46041) Cathfaern válasza tomazin (#46038) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Az van. Mondjuk akkor (külön) örülök hogy azt vettem, mert részben pont az volt a kritérium telefonvásárláskor, hogy tudjak rajta HS-ezni. Ehhez ugye nem árt a nagy képernyő, ezért erősen gondolkoztam Androidon, mert azért árban mégis csak barátságosabb.

(#46042) Klemice

Klemice
(senior tag)

Nekem androiddal wifin semmi probléma, két helyen is tesztelve.

(#46043) ollie válasza tomazin (#46038) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Nekem soha nem szakadt még meg androidos telefonon.

(#46044) Tomics válasza ollie (#46043) üzenetére

Tomics
(PH! addikt)

Haveromnak (galaxy S6) és nekem sem iOS-en (i5) csak amikor buszozok melóba és itt ott csak edge van, de az esetek 95%-ban visszajön időben.

[ Szerkesztve ]

[Xbox GT: Tomics] [Hearthstone BT: tomics#2849]

(#46045) tomazin válasza ollie (#46043) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

most erre mit tudok mondani?
nekem még otthon pc-n is van, hogy mostanában megszakad.

mellesleg Te vagy az első aki ezt írja, múltkor beszélgettünk erről és egy androidos sem mondta, hogy ne lenne szakadozása.
kipróbálom most wifin is (mod: igen, szakad)

[ Szerkesztve ]

(#46046) fogtunder válasza tomazin (#46045) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

nekem wifin soha nem volt szakadás, és driodos telón mobilnettel (Voda) is megszűnt az utóbbi időben, tavaly még folyamatosan eldobta a kapcsolatot. az meg, hogy gépen, kábelen keresztül elmenjen a kapcsolat, egész konkrétan soha nem fordult elő. wifi és pc esetén szerintem gyanús, hogy router/net szolgáltató problémák vannak, nekem Digi+ASUS routerek kombójával egyáltalán nem szokott gondom lenni. apóséknál volt egy időben, hogy az első kör után soha nem kaptam vissza a körömet, de aztán kicseréltem a fostaliga D-Linkjüket az egyik régebbi routeremre és ez is elmúlt.

(#46047) micafighter

micafighter
(PH! nagyúr)

Na végre gépről tudtam játszani egyet a rouge quest ügyében, el is feledtette a folyamatos DC-t mobilról :DDD

T8-ban egy kör kellett a másiknak hogy lethalt verjen rám, és még 22 élete volt. Nem számitott rá szerintem, hogy

Sinister Strike (3)
Sinister Strike (3)
Eviscerate (4)
Arcane golem (4)
Shadow step
Arcane golem (4)
Shadow step
Arcane golem (4)

Az pont 22 :)

Meg volt még a mana kristályom igy ezt egy körbe tudtam kitolni, pap volt ellenem ugyhogy feleslegesen nem akartam ütögetni mert csak visszagyogyitja magát.

(#46048) Balathruin válasza tomazin (#46045) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Nálam gépen nem megszakad hanem megáll a játék pl. támadás közben majd újraindítom és loss (disconnect értesítés nélkül). Szerencsére nem sűrű, de tegnap nem igazán örültem amikor 5-1 arénánál történt, lehet 10-3 helyett 11/12 lett volna...

(#46049) tomazin

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

egyszer volt csak pc-n szakadás (valamelyik nap), és nem hiszem, hogy a net hibája, mert hots alatt (ami jóval szakadósabb volt még anno), nem volt probléma.

btw úgy néz ki most már rendben van mobilon is, 2 meccset nyertem (nem szakadt 1x sem)
viszont előtte renopalával súlyosan elvertek (zoo, tempomage, dragonpriest, cw) egyedül egy renolockot vertem volna, de a szakadás segített neki.

(#46050) fogtunder válasza micafighter (#46047) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

én most leeroy kombós renolockkal voltam entomb priest ellen, természetesen a PO az utolsó lap volt, úgyhogy fel kellett húznom az egész paklit, a második deathlord pedig ki lehet találni, hogy a ruszki és az argus közül melyiket rakta ki, de a végén meglett, alexszal már nem tudott mit kezdeni, aztán ment a kombó.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.