Hirdetés

2019. február 19., kedd

Gyorskeresés

(#41001) Tyler Durden válasza Mister_X (#40999) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Nahh látszik, hogy én ezekben béna vagyok, sajna nagyon sokszor nem vágom, hogy melyik effekt, hogy következik be. Én miután megnéztem a vidit tudtam csak meg, hogy szar volt a sorrendje, pont emiatt kérdeztem, hogy van e vmi összefoglaló ezekről. Most nézem át KaraDani által linkelt rulebook-t.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa.. PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#41002) tomazin válasza Tyler Durden (#40995) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Toastnak vannak ilyen videói.

de nem találom, volt egy nagyon jó, amiben minden presummon, after cast, meg minden ilyen hülyeség volt, abból tök sokat lehetett tanulni. (sajnos én is ezt a playt nyomtam volna)

(#41003) Tyler Durden válasza Mister_X (#40999) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Ehh lejárt a szerkesztés, szal nem az általad leírt módszernél nem vágom az időzítést, hanem annál amit ő alkalmaz /hibásan ofc/. Mi alapján van az, hogy a res után előbb kattan el Syl effektje és csak utána a Pyro? Igazából a spellt tolta el először, tehát pyro és utána kellene csak a Syl effekt /vagy itt össze vissza vannak az ilyen timingok? Magicben egyértelműen le vannak fektetve, hogy melyik hatás előzi a másikat/

szalontai: thx megnézem ezt is :R

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa.. PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#41004) NyxNyxNyx válasza Tyler Durden (#41003) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Lényegében spell--> minden effekt --> pyro.

Látszik, hogy p4wny nem szereti a priestet. Kedvencem, mikor ellenfél pyro lightbomb combot nyom és csodálkozik. :DDD Nem lehet nem kedvelni azt az embert, árad belőle a pozitív energia.

Visszatérve a kiégésre: Nekem jót tett az az 1-2 szezon ~szünet. Most megint élvezem a játékot, igaz rank 20-ról indultam.

[ Szerkesztve ]

"We apologize for the inconvenience" -Bluehole 2018, 2019, 2020...

(#41005) DopeBob

DopeBob
(PH! addikt)

R18-körül a harmadik fullos control warrior jön szembe (priest questet csinálnám) Onnan, hogy kiteszik a trueheart-ot kb gg, tök mindegy, mit csinálok. Jobb lenne, ha csak 3 armort adna, mint ahogy a hunter is csak 3-at sebez, nem négyet...

MZ/X

(#41006) Tyler Durden válasza NyxNyxNyx (#41004) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Köszi a felhomályosítást :R Amúgy jó nézni tényleg ahogy játszik, jelenleg shammyval tolja, tegnap óta rank 8-9-en lebeg.

DopeBob: nekem is elég sok jött szembe most season elején. Igazából ha nem tudod legyorsulni, onnantól sok esély nincs, nekem simán gondot tud okozni tempo mage-el illetve rák palával is.

[ Szerkesztve ]

(#41007) fogtunder válasza DopeBob (#41005) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

én ha olyan matchuppal vagyok, és rájövök hogy control warrior, inkább fel is adom, mert nincs kedvem fatigue-ig szenvedni, hogy aztán ugyanezt csináljam. annyi armort tud már magára rakni a warrior, hogy bizonyos paklikkal egyszerűen nem tudod leverni.

egyébként tényleg nagyon vicces az MMR, tegnap paladinoztam, kaptam is sorban a druidokat, papokat, amint elkezdtem warlockozni, 4/5 ellenfél hunter, plusz az összesnél én kezdtem.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#41008) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#41006) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Dettó: 3 fireball jött Antonidas-ból, de 2 hp-n túlélte, és onnantól körönként +1 armor, majd nem sokkal később +3 :(

Más: Mistcaller - Dr 6 stat csere mennyire tenne jót a metának? :) (4/4 vs 6/6)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#41009) KaraDani válasza Tyler Durden (#40995) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Most neztem meg, hu de durvan benezte ott a dolgokat :DDD

(#41010) whitezo88 válasza F-ECT$ (#41008) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Mc-t eleve igy kellett volna tervezni Mistcallernel viszont eddig sem a stat volt a baj hanem az ara, tul lassu. (Btw Justicar is a shamannak adja a legrosszabb upgradet a warlock es hunter utan)

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#41011) KaraDani válasza Tyler Durden (#41006) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Ugy van megirva a sequencing, hogy minden egyes esemenynel elobb megnezi, hogy annak van e egyeb hatasa es ha van azzal megy tovabb mielott a kovetkezo simultan bekovetkezo dolgot csinalna. Az advanced rulebookban ez knfie jugglerrel van szemleltetve azt hiszem. Itt ugye ugy nez ki, hogy pyro lemegy, hex castol , mivel a hexnek van hatasa ezzel megy tovabb, miutan ezt a szalat megoldotta visszater oda hogy hex castolva volt, akkor most pyro dmgel resz jon.

(#41012) Gyuri27 válasza whitezo88 (#41010) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Locknak semmi szüksége erre a lapra. Hunternek se, még akkor se ha 4-t sebezne.
Fenti 2 kaszt min 2 deckel játszható. A sámánnak se lenne érdekes ha használható lenne. De szegény a zsüsztikárral se lenne játszható.
A baj az, hogy az overek el vannak tolva meg a random sok helyen túl sokat mozog.
4-7 támadás, 3-6 dmg túl sok eltérés. Hiányzik egy normális class 1 manás lap.
Hiába fegyveres hős a fegyverek egy kalap kakik. Elementál lehetne 6-8 és 2 over. Lava 3 manárt 5 seb 2 overrel vicc 1 elég lenne. A stormon is sok az over (a cons 4 mana 2 seb még a hősnek is, most vagy ez is seezze a hőst vagy fix 3 seb). Lehetne még sorolni, de hírtelen ennyi változtatás is elég lenne.

[ Szerkesztve ]

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#41013) JNashville

JNashville
(senior tag)

Kipróbáltam-craftoltam 2 Arcane Blastot. Kicsit tartottam tőle, hogy elcseszek 800 dustot a semmire, de tényleg dobott valamennyit a decken, sokkal konzisztensebb az Arcane Missiles-nál, és a 6. körben elég jó játék a Drake-Blast. Én is csak ajánlani tudom.

KaraDani deckjéhez képest és 2 Effigy-t és 1 Mirror Entity-t játszok, így szinte mindig van valami a boardon-sokkal jobb a tempó-a második Effigy-re nem számítanak. A legjobb value eddig az Unstable-Al'Akir-Effigy-Rhonin sorozat volt.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#41014) F-ECT$ válasza JNashville (#41013) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Mi helyett tetted be a második Effigyt?

Dive ever, work never.

(#41015) h3lios válasza F-ECT$ (#41014) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Gondolom counterspell helyére.

B-tag: H3lios#2825

(#41016) JNashville válasza F-ECT$ (#41014) üzenetére

JNashville
(senior tag)

Counterspell, mivel rendszerint a Scientist húzza be a secretet, az early game-ben annyit csinál, hog megfogja a Coint. Később jó védekezni, de én tempósabbnak érzem így a dekket. Az első lehet, hogy nem lesz komoly value, de a második általában Belcherre-Elementalra sül ki.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#41017) KaraDani

KaraDani
(PH! addikt)

Lothart nezem, overwathot streamel es o jol is jatszik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41018) tomazin

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Éppen ráértem, úgyhogy úgy gondoltam nem nyomok concedet.
Palánál ashbringer, boom magában és egy dude. 5+7+1
Én 13életen. Átadom a kört. Elkezd matatni a lapjával, majd kirak munkla champet, majd egy mustárt és nyom egy hero powert. Hát többet nem nyomok concedet.

(#41019) F-ECT$ válasza JNashville (#41016) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

A deckben 2 secret volt eredetileg, te 3-mal játszod. Gondoltam, hogy a Counterspell helyére ment az egyik (bár engem megmentett már egy Sap, illetve egy LoH megfogásával, nem számítanak rá), a másik kérdéses.

Dive ever, work never.

(#41020) Cseri0058

Cseri0058
(őstag)

na ilyen komoly deckem sem volt még arénában :O

tuti csak 4-5 wines lesz max...

*Lg Nexus 4* ---> Lg Nexus 5X ---> Apple iPhone 7

(#41021) HuMarc válasza Cseri0058 (#41020) üzenetére

HuMarc
(PH! kedvence)

"Egész jó" (nem is kifejezés :DDD ), bár én az ilyen magas tierű deckekel mindig megszívom.

[ Szerkesztve ]

(#41022) Cseri0058 válasza HuMarc (#41021) üzenetére

Cseri0058
(őstag)

én is ettől félek. ezért próbáltam minél több kicsi lényt kivenni...

(#41023) F-ECT$ válasza Cseri0058 (#41020) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Az eleje nem látszik, de ígéretesnek tűnik, főleg ha nálad a coin, és 2 drop, 2 drop az indulás. Viszont spell nem sok van.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#41024) KaraDani válasza F-ECT$ (#41019) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Lehet a lassabbik nem wakeres mage-re gondolt amit régebben linkeltem, abban voltak belcherek, meg alapból egy mirror, egy couonter, egy effigy. Counterspell annyiszor menti meg a boardomat, hogy én biztos nem veszem ki, persze ha sokan futattnák akkor számítanának rá úgy már lehet.
Amúgy hotform játszott csak két mirror entityvel a qualifieren, nem is értettem, hogy lehet egy versenyre olyan decket vinni amiben az első meccs után mindeki tudni fogja hogy csak egy secret van. Az úgy nem nagy secret onnantól :D

(#41025) tomazin válasza Cseri0058 (#41020) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Most ez a standard, hogy arénában mindig bead egy legót? Csak mert 2hónapja amikor arénázgattam egyet sem kaptam kb.

(#41026) SLYM válasza tomazin (#41025) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

dehogy, amióta arénázom még sose kaptam 3-at szerintem, 1-et kb 5 körönként kaphatok így saccra

[ Szerkesztve ]

(#41027) Cseri0058 válasza tomazin (#41025) üzenetére

Cseri0058
(őstag)

Ennyit még sosem kaptam. Egyébként meg eddig alig kaptam legendet...

(#41028) P00By

P00By
(PH! nagyúr)

A rengeteg facehunter nem hozza meg a kedvemet :D

(#41029) Gyuri27 válasza P00By (#41028) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Secret pala, rák druid ez a meta. Ezekkel csak a face hunter veszi fel a versenyt.
Bár 15-ről estem vele 17-re. Semmi nem jött össze. Most 16, de megesz a takony. Szóval pihenek. :DDD

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#41030) tomazin válasza Gyuri27 (#41029) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Jah én tempo mageről váltottam fészre, de csak loss.
Bár lehet ott rontom el, hogy az előnyös tradeket megcsinálom.(nem)

(#41031) Gyuri27 válasza tomazin (#41030) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Trade? [link], [link] :DDD

(#41032) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Érdekes aspektusú Brawl jön holnap, Co-Op szerű: [link]

Mechazodnak érintőlegesen köze volt az Ulduari szálhoz a titánok miatt, Ulduar adventure inc?

[ Szerkesztve ]

(#41033) P00By válasza whitezo88 (#41032) üzenetére

P00By
(PH! nagyúr)

shadow word pain

#41034: Az egyik kommentben volt. Nekem nem jutott eszembe, de nagyon okos lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#41034) whitezo88 válasza P00By (#41033) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

aligha lesz benne mivel fix paladin és pap deckek lesznek bent ahogy nézem heallel, buffokkal. Szerintem a boss is fog valamit még csinálni, mert nem hiszem hogy sima 15 körös timer lenne (ami több a plusz healek miatt).

amúgy a Blizz ismét úgy véli, 9 éves autisták a játékosok és nem bírkóznak meg a feladattal, mert losenál is jár a pack. Szóval ne lepődjetek meg ha az ellen insta concedel...

(bár ahogy a kommenteket olvasom, valóban azok sokan, mert képtelenek a szövegértésre :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#41035) DaveNo1 válasza whitezo88 (#41032) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Szinte tuti hogy Ulduar lesz, Blizzcon képen yogg saron pocsolyája van és egy secret, az Ulduar kiegészítő neve meg secrets of Ulduar volt.

You are not prepared.

(#41036) tomazin válasza whitezo88 (#41034) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

How much anyone want to bet that this brawl will break again, and we're back to webspinners brawl?

möhöhö

I am going to get mad when my "partner" doesn't get what is up and tries to defeat me...

:DDD

mondjuk tényleg van sötétség.

[ Szerkesztve ]

(#41037) whitezo88 válasza tomazin (#41036) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

biztos lesz ilyen is. :U

(#41038) oba

oba
(PH! addikt)

Hányingerem van ettől a mostani metától, egyszerűen nem tudok nyerni semmivel... 18 -on vagyok, de ez se lesz így sokáig... úgy, hogy előző szezonban rank 8-on zártam. Értem én, szezon eleje van... de hát akkor is. Rohadtul élvezetes a játék... :(((

[ Szerkesztve ]

I came here to drink milk and kick ass. And I've just finished my milk.

(#41039) sayCet válasza oba (#41038) üzenetére

sayCet
(fanatikus tag)

+1... Ideje lenne kezdenie valamit a Blizznek.

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#41040) DaveNo1 válasza sayCet (#41039) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Következő kiegészítőben jön a Sand Rager : 3 mana 5/3! Nokappa

You are not prepared.

(#41042) fogtunder válasza oba (#41038) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

tempo mage, secret pala nekem egész jól működött az utóbbi napokban, de amúgy néha eldobom a hajam, milyen lapokat futtatnak ebben a szekcióban. az előbb azért sikerült kiraknom, mert az ellenfelem eltolt egy facelesst tirionra, majd kirakott két ironfur grizzlyt, miközben én a lightbombot és a cabalt játszottam körbe. RIP in kek.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#41043) saen válasza fogtunder (#41042) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Szerintem a demonzoo se rossz, most rank 15 vagyok (12-6), néhány misplay már volt, egyébként simán meglett volna már a 14 is.

(#41044) h3lios

h3lios
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Hunter ellenem Watchert kap a Shredderből és persze van rá bagoly. Nevetséges az RNG ma reggel is, bár ez a midrange druid nekem jónak tűnik. Az ilyen sz.r ellen pedig már nem tudok mit csinálni...

Viszont eddig ma minden ellenfelem face deckkel jött ellenem.
Rouge, Hunter, MAGE !!! és Paladin.

Nagyon kíváncsian várom a következő adventure-t. Elvileg secreteknek lesz hozzá köze, lehet kap minden kaszt secretet ? :F

(#41045) thesound
Dr.6 Buff

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#41045) thesound válasza h3lios (#41044) üzenetére

thesound
(őstag)

Igen, lesznek új pala secretek ;] meg sand rager :DDD

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#41046) sayCet válasza h3lios (#41044) üzenetére

sayCet
(fanatikus tag)

Csak a pala kap. :D :D

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#41047) F-ECT$ válasza oba (#41038) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Nem is értem miért :)

Dive ever, work never.

(#41048) KaraDani

KaraDani
(PH! addikt)

Nem tudom ez volt-e mar. Az egyetlen deck amit a botok is 50% folott jatszanak a secret paladin :DDD
Csodasan mutatja mennyire op es mennyire nem kell hozza agy.
[link]

(#41049) whitezo88 válasza F-ECT$ (#41047) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

outplayed and outsmarted.

BTW, aki nem olvasna redditet. A panaszáradat továbbra is megy, Disguised Toast abbahagyja a videózást és a játékot [link] , valamint új felület lesz a HS PR-ra. [link] Itt a kommentek közt CM-ek is válaszolgatnak a hsz-ekre, és szomorú látni, hogy még mindig ugyanazt az olcsó szöveget kapjuk folyamatosan. tldr: tudjuk miket szeretnének a nézők de a többség akarata nem az így nem prio annyira (pl Deckslots, lol), annyit dolgozunk, tessék már megnézni (remek kiegek, brawl, tourneyk - annak ellenére hogy amiket felsorolt nagy részéhez a fejlesztőknek balancereknek nincs köze), leszögezik hogy nem akarnak folyamatosan lapokon változtatni, csak ha nagyon muszáj, bla bla bla. Egyszer nem hangzik el hogy "igen, a dr6 túl op", vagy hogy "a meta egyhangú és unalmas", illetőleg "az aréna helyzete fontos és tervezzük a javításokat", semmi, csak a 532x olvasott PR szöveg amit megszokhattunk.

Valamint hogy ez és az azért nincs még mert nincs kapacitás, idő, munkaerő. Tessék mondani hova megy az a sokmillió dollár? Nem kellene akkor bővíteni a csapatot? Nem kéne visszaforgatni a HS fejlesztői gárdába az iszonyatos mennyiségű bevételt? Annyi pici dolog van amit plusz 1 ember hamar megoldana. Pl a szövegezési hibákat, következetlenségeket. Ésatöbbi.

Mondjuk van ahol ez még rosszabb. Érdemes megnézni ezt a videót [link] MTG Onlineról van szó ami SOKKAL pénzigényesebb mint a HS, mégis egy hulladék a felülete és a kliens is (amíg a papír verzió jól menedzselt profi munka). A videó első 3 percében klipeket mutat, utána beszél, legalább annyit érdemes megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#41050) Nordic válasza KaraDani (#41048) üzenetére

Nordic
(Közösségépítő)

Azért ez a videó nem teljesen adja vissza(ez aréna volt, és elég kevés secrettel). Láttad volna nekem a tegnapit-t arénán. Minimum 8 secret volt az ellenfelem paklijában, abból 3at tolt ki a 6. körig, meg jött a dr6 a következő 5-el. A 7. körben ki is kaptam.

{Steam ID: Nordic_hun}_@_{BattleTag: Nordic#2851}_@_{PoE: Mekkel_EK}_@_Twitch: http://www.twitch.tv/nordic_87

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.