Hirdetés

2019. március 23., szombat

Gyorskeresés

(#57051) micafighter válasza F-ECT$ (#57048) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Mondjuk olyan class aminek nincs hex/poly vagy más ezekhez hasonló hard removal.

(#57050) F-ECT$ pedig bajnokságon is láttam már játszani, az meg azért nem rank 20.

Szituációs lap, nem azt mondtam hogy OP, hanem azt, hogy használható.

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#57052) Gyuri27 válasza F-ECT$ (#57050) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Kontroll metába ragna, óriások stb-stb jó lap az. Csak hát hol van itt a kontroll meta? :(

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#57053) zsuha

zsuha
(fanatikus tag)

Ne hülyítsük már meg a kezdőket :) Tinkmaster az egyik legszarabb legend. Az évekkel ezelőtti nerfje óta fun decken kívül semmire nem jó. Soha senkit nem láttam ladderen játszani vele.

[ Szerkesztve ]

(#57054) saen válasza zsuha (#57053) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Ez a te véleményed. Vannak sokkal jobb legendek, ez igaz, de én ebben a szezonban is találkoztam vele ladderen és profiknál is feltűnik néha-néha. Messze nem a legrosszabb legend, igaz messze nem a legjobb.

(#57055) micafighter válasza saen (#57054) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

+1

Más:
Az akciós 10es csomagból Krush volt a garantált class lego (nyitottam már 1et de betörtem régebben), a 10 pakkba volt még egy antóniás (megvolt már), meg egy golden king mukla (meg volt már simában), plusz 2 golden rare meg 1 golden common ami emlitésre méltó (esett még vagy 2 epic de megvoltak). 3 legóból 2 megvolt de nem panaszkodhatok mert jó kis dust összejött :)

[ Szerkesztve ]

(#57056) csizi90 válasza micafighter (#57055) üzenetére

csizi90
(fanatikus tag)

Ez is szép nyitás! :))

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#57057) rocket válasza micafighter (#57055) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

Tobbsegnek eleg jokat adott a WP.
Jol beetetik ezzel az embereket akik ezelott nem vettek meg kartya packokat penzert, aztan azt gondoljak 10 packbol ilyen jokat kaptak, akkor 15-40-60 packbol milyen jokat fog adni, aztan jon a kopp :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#57058) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

Kiégetett a megfázás + a magánéleti dolgok, úgy döntöttem leszarom a kövi kieget és a 6k goldomból veszek 60 normál packot... :D Hát gyerekek igazi ClownFiesta lett a vége, de megérte... :)

A következő lett a vége:

- Grom (Welcome Bundle után a 4. amit nyitottam)
- Nat Pagle (Még nem volt meg, szóval örülök neki)
- Antonidas (Nyilván megvolt, de az első amit nyitottam)
- Gooooooooolden Leeeeeroy :D (Sima már volt, de a Golden PJSalt mindig jobb, mint a sima)

- Golden Prep
- 2 Spellbender
- 2 FoN (visszakaptam a törés után)
- 2 Patient Assassin (nem volt 1 sem)
- 1 Bloodknight (ezzel meg is lett a 2.)
- 1 Molten Giant (ezzel 1-et visszakaptam a 2 betörtből)

További Golden Lapok:
- Ice Barrier
- Argent Protector
- Auchenai Soulpriest (sajnos csak 1-et kaptam, de ez az egyik kedvenc lapom szóval <3)
- 2 Betrayal
- Lava Burst
- Demon Fire
- Crazed Alchemist
- Violet Teacher
- Silver Hand Knight

Szóval összességében megérte a nyitás. Persze új lapokból nagyon korlátozott számban nyitottam (mert majdnem teljes a kollekció). A kövi kieg úgyis November - December környékére jön, úgy számolom, hogy olyan 10k Dust meglesz addigra. Amellé 200 pack kb. elég lesz ahhoz, hogy meglegyen a majdnem fullos lapkészlet. Nekem a gyűjtögetés része még mindig nagyobb örömet okoz, mint maga a játék. :))

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#57059) mhmpista

mhmpista
(senior tag)

Hihetetlen jól nyitottatok itt páran. Én a másik végén állok annak a bizonyosnak...

Pity timer most 20 vagy 40 laponként dob Legendet? Itt valaki 20at írt én 40ről tudtam.
De ha 10 Pakliban valaki nyitott 2db-ot + a garantált az hogy a fenébe jön ki?
Én most pedig 20 bontás körül vagyok Legend nélkül. Már nagyon kivagyok éhezve valamire amit használnék is.
Al'akirnak meg úgy örülnék mint majom a farkának...

[ Szerkesztve ]

(#57060) h3lios válasza mhmpista (#57059) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Fenti példám mutatja, hogy kb. 20-25 packra jut 1 darab. Én 60 Packra kaptam 4-et (ebből 1 golden).
Viszont nem feltétlen 20 packonként adja be, pl. nekem Anti után 1-2 packra dobta a Leeroy-t.

B-tag: H3lios#2825

(#57061) saen válasza mhmpista (#57059) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

20 az átlag, nyithatsz akár minden pack-ban sokáig, limitálva nincs. 40 az állítólagos pity timer ami vagy igaz vagy nem.

(#57062) zsuha válasza h3lios (#57058) üzenetére

zsuha
(fanatikus tag)

A kommentedről jut eszembe:mostanában elkezdtem Star Citizennel játszani.
Sztem ez lesz az a játék, amit HS mellett egyedül játszani fogok, és teljesen vállalható már az alfa verzió. Brutál game lesz, nyugodtan bízhattok a fejlesztésében. Sztem érdemes megvenni egy starter packot (14e HUF), tök jó az alfa verzió, nemsoká jön a 3.0 alfa. Nézzetek yt videókat, tényleg cool [link] . Azért egy közép-felső kategóriás PC kell hozzá.

Ott olvastam egy reddit threadet, hogy az egyik csávó már 1200 USD-nyi hajót összevásárolt így előre [link], és az egyik top comment a következő volt: "The first step to recovery is admitting you have a problem. "
Felfedezni véltem a hasonlóságot kettőtök közt :)

(#57063) micafighter válasza zsuha (#57062) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Ez egy gyűjtögetős kártyajáték, miért lenne probléma ha valakit a gyűjtögetés része jobban érdekel? :)

Amikor HKKztam régen ott nálam is a gyűjtögetésen volt a hangsúly, voltam pár versenyen de a gyűjtögetés jobban érdekelt, illetve haverokkal játszani. Ezeket érzem HSnél is, a gyűjtögetös része nekem fontosabb mint egy grind legendig aggro deckkel. Persze van átfedés ugye a season ládák miatt, de ha nem élvezed a grindot akkor nem ér annyit szerintem a golden epic hogy szó szerint megszenvedj érte minden hónapban.

Illetve játszottam pár forumtárssal itt, és kimeneteltöl függetlenül sokkal jobban élveztem mint bármelyik ladder meccseket a 2,5kból.

[ Szerkesztve ]

(#57064) Cathfaern válasza micafighter (#57063) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

+1 én ezért nem is fogok törni semmit amiből nincs max darabszám (max nerfeléskor) :K Amúgy is rájöttem, hogy a constructednál engem sokkal jobban szórakoztatnak a "random" meccsek, ideértem az arénát is, meg az olyan brawlokat amik alapvetően randomra épülnek. Félreértések elkerülése végett, rankeden szerintem is szörnyű a random, főleg a Yogg szintűek, egyszerűen frusztráló amikor az ember végig érzi, hogy ez most meglesz, aztán utolsó pillanatban hopp Yogg és máris esélye sincs. De ha minden random (pl. portalos brawl), akkor máris más a helyzet, mert a játék átmegy egy olyan formába, ahol az a kérdés, hogy a pillanatnyi, előre nem látható helyzetből hogy tudod kihozni a legjobbat.
De ebbe bele kell számítani azt is, hogy nekem a HS alapvetően egy "épp ráérek, valamivel játszanék, de azért komoly / hosszú időt igénylő dolognak nem állnék neki" játék. Szerintem kb. mióta kijött a Standard nem bontottam paklit brawlon kívül.

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#57065) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

Tempostorm ded?
Az NA szervereket is ddosolják..

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#57066) Kanczy válasza mhmpista (#57059) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Én is borzalmasan nyitottam, ne izgulj. A három meglévőből kaptam a class legot, utána pedig a legjobb lap egy epic volt :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57067) F-ECT$ válasza mhmpista (#57059) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

100 laponként, azaz 20 packonként. De ez az átlag, vannak kivételek pozitív és negatív irányba is, de hosszú távon ennyi.

Nekem talán 27 volt a leghosszabb sorozatom legend nélkül.

Dive ever, work never.

(#57068) fogtunder válasza saen (#57054) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

a hulladéktól tényleg messze van, de legjobb esetben is tech lap, amit néha használnak, és pl. egy Harrisonhoz viszonyítva, aki most ismét eltűnt, még mindig elég vacak. én se törném be, ha nyitnék egyet, de ha nagyon hiányos lenne a készletem, akkor nyugodt szívvel bedarálnám.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#57069) Genji

Genji
(őstag)

Vki 80g quest trade most?

(#57070) Balathruin válasza Genji (#57069) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Jelen. :)

(#57071) Kanczy

Kanczy
(PH! kedvence)

Reynad vs Yoggok. Szerintem mindenki tudja, mi történik :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57072) Genji válasza Balathruin (#57070) üzenetére

Genji
(őstag)

Bocsánat, közben már valaki lenyúlta! :R

(#57073) zsuha válasza fogtunder (#57068) üzenetére

zsuha
(fanatikus tag)

Mi ellen tech lap? Hogy sok nagy minion van az ellenfél boardján? :) Vagy hogy sok kis minion van vkinek a saját boardján (ez btw nem tech)? Harrison és eközött sztem az a diff, hogy előbbi tech lap és hasznos is, ez meg se nem tech, se nem hasznos :)
Persze én is megtartanám, ha lenne, mivel szeretek gyűjtögetni.

(#57074) salaam válasza zsuha (#57073) üzenetére

salaam
(senior tag)

Control deckekben az egyetlen lap, amivel esélyed van elverni a C'thun warriort.
Két hónapon keresztül elég sok volt, attól, hogy te nem láttad és szerinted szar még lehet másként ;)

"Kérsz valamit enni? Durumliszt"

(#57075) Genji válasza salaam (#57074) üzenetére

Genji
(őstag)

A Cthun hype idején tényleg sok volt, de hol vannak már a Cthun deckek? Teljesen eltűntek, velük együtt a Tinkmaster is.

(#57076) zsuha válasza salaam (#57074) üzenetére

zsuha
(fanatikus tag)

Ok, sry, valóban nem láttam ott (sem).

(#57077) fogtunder válasza zsuha (#57073) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

leginkább control warrior ellen, ahol általában egy nagy dög van kint, aminél egy sima 5/5 is jobb, az 1/1 meg pláne.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#57078) F-ECT$ válasza salaam (#57074) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

"Control deckekben az egyetlen lap"
Execute, Shield Slam, Hex, SW: D, stb mind megoldják a nagy dögöket. C'Thun deckek idején se volt népszerű, max elő-előfordult, de azóta totál eltűnt.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#57079) salaam válasza F-ECT$ (#57078) üzenetére

salaam
(senior tag)

Tegyük fel, hogy CW vs C'thun warrior van. Kijön C'thun, megy rá az execute. Kirakja a Doomcallert és viszlát. Ugyanez priesttel, reno paklikkal, bármivel.
Ha nincs hex/poly akkor az egyetlen lap, amivel megoldhatod, hogy ne legyen még több belőle.

Mondom, mindez control paklival. Egyszer már volt róla szó, hogy nem véletlenül jött vissza az aggro/mid meta két hét szinte teljes control meta után, pont a dupla doomcalleres paklik és társai miatt.

[ Szerkesztve ]

"Kérsz valamit enni? Durumliszt"

(#57080) zsuha válasza salaam (#57079) üzenetére

zsuha
(fanatikus tag)

Jah, gondoltam, hogy a Doomcaller miatt lett használva Tinkmaster ezekben a deckekben. Entomb még jó rá, nem?

(#57081) Kanczy válasza zsuha (#57080) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Entomb, Hex, Polymorph és Tinkmaster most így hirtelen :B

(#57082) NyxNyxNyx válasza Kanczy (#57081) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Mind control, recycle ;]

[ Szerkesztve ]

Comparison is the thief of joy.

(#57083) micafighter válasza F-ECT$ (#57078) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Ezek közül továbbra is csak a hex a hard removal, shield slam, exec, stb a "temetőbe" teszi a lényt ahonnan egyre több módon vissza lehet hozni, másrészt a DR-t triggerelik, mig a hard removal nem.

Hexen kivül ott a poly, az entomb meg a mind control, ez 3 class 9ből hard removallal.

[ Szerkesztve ]

(#57084) F-ECT$

F-ECT$
(Jómunkásember)

Oh, mindjárt elkezdek C'Thun warizni, csak nehogy Tink jöjjön szembe :D

Dive ever, work never.

(#57085) micafighter válasza F-ECT$ (#57084) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Ha tinkmaster nem is, megy majd Yogg ami entombolja a Cthunodat classtol függetlenül ;)

(#57086) KaraDani válasza F-ECT$ (#57078) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Az elején a c'thun warrioros időkben én láttam több controlwarriorban is. Biztos nem trashtier lap, csak nagyon nagyon meta függő techlap szerintem. Ritkán jó az tuti.

(#57087) grizlisandor válasza Genji (#57075) üzenetére

grizlisandor
(őstag)

Pár hete Yellorambo játszotta a Tinkmaster-t a Control Warrior-jában.
Mint írtátok, hogy a nagyobb testű lények/tauntok ellen jól jött neki, de azért nem szaladtam lekraftolni. :DDD

Oneplus One 64Gb LOS16, Seat Altea 2004 1.6 BGU

(#57088) saen válasza grizlisandor (#57087) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Senki sem mondta, hogy ez a legjobb lap, viszont az "egyik legrosszabb legend" jelzőtől messze van. Erről szólt a vita.

(#57089) wanted5 válasza rocket (#57057) üzenetére

wanted5
(senior tag)

nem igazán, a 10 pakk adott 3 epicet, abból 1 gold, semmi más, nemhogy legendary, utána vettem még négyet goldból + 2 aréna, azokban össz volt még 1 epic....

mindig nézem, hogy mennyien milyen jókat nyitnak, fogadok a blizzard az összes jó pakkot elvette tőlem és másoknak adja :(((

Xiaomi Redmi 4X - 3/32 - Dell 7567 /i5-7300HQ, GTX 1050Ti/

(#57090) Kanczy válasza wanted5 (#57089) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Bizony ám, direkt veled akarnak kib*szni, mert utálnak :U :P

(#57091) thesound válasza Kanczy (#57090) üzenetére

thesound
(őstag)

Hogyan lehet feldolgozni a HS traumákat? Lassan be lehet indítani a bizniszt, egy utálom a HS-t, de függő vagyok csoportmunka formájában. ;] Tapsoljuk meg Bélát! Köszönjük az őszinte vallomásod Béla. ;]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#57092) XharX

XharX
(fanatikus tag)

Ha valakinek van 80g-s küldije dobjon egy privátot, "cserélhetnénk" :D

(#57093) micafighter válasza XharX (#57092) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Nekem van, de NA-n.

(#57091) thesound :C

[ Szerkesztve ]

(#57094) XharX válasza micafighter (#57093) üzenetére

XharX
(fanatikus tag)

Igaz is, elfelejtettem odaírni, hogy EU-ról van szó. :R

(#57095) wanted5 válasza Kanczy (#57090) üzenetére

wanted5
(senior tag)

látom nem ment át az irónia

imádom a ph fórumot is, ha egy új "érdeklődő" betéved valahova, mindig mindenben le kell ugatni és kiutálni

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 4X - 3/32 - Dell 7567 /i5-7300HQ, GTX 1050Ti/

(#57096) saen válasza wanted5 (#57089) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

átlag felett nyitottál, 10 packban csak két epicnek kéne lenni és egyse gold... Szóval nem kell panaszkodni :)

(#57097) zsuha válasza wanted5 (#57095) üzenetére

zsuha
(fanatikus tag)

Azért nem ment át neki, mert sokan ezt komolyan gondolják és így beirjak :) Így "ismeretlenkent" elsőre nem lehet megallapitani. Am poenkodott is a válaszon és lehet Kanczy is pont ironikusan értette :)
Legalább a fix lego jo volt? :)

[ Szerkesztve ]

(#57098) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

GG, a kupa első helyét rendezőként elvittem, a többieknek még glhf.

A jövőbeli kupák 1 naposak/hetesek lesznek, valszeg váltásban, így próbálva mindenki igényeit kielégíteni. :)

[ Szerkesztve ]

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#57099) ígyvanferi válasza K1nG HuNp (#57098) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Lehet a következőre én is nevezek első kiesőnek.

Szerk.: ja, akkor meg pláne. :)

[ Szerkesztve ]

(#57100) K1nG HuNp válasza ígyvanferi (#57099) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Leváltottuk az egyenes kiesést, valszeg még az egy napos is round robin lesz, esetleg round robin+egyenes kieses az elso pár embernek :))

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.