Hirdetés

2019. március 22., péntek

Gyorskeresés

(#57951) tomazin válasza Sirandrish (#57949) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Szerintem abba, h kinek mi eri meg felesleges belemenni. En a sorre vagyok hajlando irrealis osszegeket kiadni, van aki gyufasdobozra, van aki hsre.

(#57952) Sirandrish válasza micafighter (#57950) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

& Szalontai
Pont ezt mondom én is. Neki lehet hogy pont ez kell 10 dollárért, meg lehet neki ez jó biznisz volt, de egyébként nem az.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57953) saen válasza Sirandrish (#57952) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

A jó üzlet az mindig szubjektív. Én sem vettem meg, de ne akarjunk más fejével gondolkodni. 10 dollárt itthon is lehet nélkülözni, nem olyan nagy pénz az. Ha neki ez bejön, hajrá, nem kell érte bántani senkit.

(#57954) Ozrych válasza Sirandrish (#57952) üzenetére

Ozrych
(senior tag)

Nem, mert számára ez értéket képvisel, és örömöt okoz. Tehát megérte.
Ez teljesen szubjektív. Számodra nem jó üzlet. De valószínűleg te is adsz ki pénzt olyan dolgokra, ami mások számára megkérdőjelezhető. Vagy pl. tuti nem adnál ki 60 millió dollárt egy Pollock képre, más mégis megteszi.

(#57955) zsuha válasza Sirandrish (#57949) üzenetére

zsuha
(fanatikus tag)

vegulis csak a tespa hots portrét 3-18k huf között lehet eladni ebayen, uh nem mondanam h nem érte meg :D

(#57956) Sirandrish válasza Ozrych (#57954) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Persze hogy adok ki pénzt olyanra...de attól az még nem jó üzlet :D
60 gurigáért meg inkább egy Aston Martint vennék, a maradék 59,9999-et meg benzinre költeném :))

saen Nem bántottam én senkit :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57957) NyxNyxNyx válasza KaraDani (#57928) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Steames itemek teljesen más tészta. Ha battle.neten veszel egy hátlapot, akkor villoghatsz vele, de nincs további értéke. A steames itemen meg akár kereshetsz is ha felmegy az ára (mostanában nem valószínű, de a lényeg, hogy el is tudod adni).

Egyébként 10 dollárért én is megvettem volna ezt, ha nem lennék legatyásodva. Maximum nem aktiváltam volna és eladnám drágábban.

más: A yogg nem úgy volt, hogy most már overloadot is ad?

[ Szerkesztve ]

Comparison is the thief of joy.

(#57958) KaraDani válasza NyxNyxNyx (#57957) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Najó de ott is van aki azért veszi meg, hogy használja és nincs vele más célja :DDD

Én is úgy emlékszem, hogy arról volt szó, hogy kapod az overloadot is mostmár. Még az eredeti release előtt is gondolkodtak rajta.

(#57959) pachito válasza NyxNyxNyx (#57957) üzenetére

pachito
(őstag)

Az overload majd csak egy későbbi patchben jön.

Battle tag: kampec#2540, Origin: Midnightguide

(#57960) whitezo88 válasza Sirandrish (#57956) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Na mert sportkocsit venni marha jó üzlet, kihozod a szalonból aztán már buktál rajta. Nem minden üzlet kérdése. Mégha 100 dollárért vettem volna Ebayről, megértem, de -90%ért? Normál módon sosem lenne meg, hacsak nem mennék el USA-ba egyetemre.

Sőt, legend backet se éri meg kifarmolni mert azzal a sok játékórával akár dolgozhattál is volna :DDD és az már több mint 10. sőt, mint 100.

Van aki szeret gyűjteni van aki nem. Van aki 2,5 éve kék cardbackel játszik non goldennel, van aki ezer dollárt kiad a full golden deckért.

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#57961) Kanczy válasza Sirandrish (#57956) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

De ez nem így működik... a dolgok értéke szubjektív. Valami annyit ér, amennyit adnak érte, ennyi. Szerintem ne ragozzuk tovább, mert már off, és csak szaporodnak a hsz-ek :B

Eléggé nagy szerencsém van most questekkel, két héten belül három spectates, egy nyolcvanas és egy százas is megfordult nálam. Cserébe a bontásom továbbra is hulladék, közelítek a lego pity timerhez classic-ból, pedig volt Welcome Bundle is, amiből sokaknak hullott a lego :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57962) Sirandrish válasza whitezo88 (#57960) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Ha 60M dollárom lenne, szerinted érdekelne hogy mennyi veszít az értékéből?
Ha kifogyna a benya otthagynám az út szélén és rendelném a következőt :DDD

(#57963) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Egyre közelebb vagyok a Soggoth crafthoz... [link]

(#57964) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

A reddit poszt kikerulése után vagy 2 órával beregisztráltam tespára, megkaptam az aktivalo emailemet stb, de a pénzt még nem fizettem be, ha hétfőn kifizetem akkor vajon megkapom a hatlapot?

[ Szerkesztve ]

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#57965) zsuha

zsuha
(fanatikus tag)

80 gold quest trade vki? zsuhaa#2694

@K1nG HuNp: nem mert már be sem tudsz lépni a tespa accountodba, tegnap este tiltották az összeset.

[ Szerkesztve ]

(#57966) zsuha válasza zsuha (#57965) üzenetére

zsuha
(fanatikus tag)

elkelt köszi

(#57967) pachito válasza whitezo88 (#57963) üzenetére

pachito
(őstag)

Én lekraftoltam Reno Lockba, nem bántam meg.

(#57968) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Leugrottam Ahn'Qirajba, ahol ugye több HS boss is van (Huhuran, Emperors, Cthun)

Tudtátok, hogy a HSben felcserélték a szövegeket? [link]

És C'thun folyamatosan beszél hozzád, ahogy fel szokott tűnni játékban is.

[ Szerkesztve ]

(#57969) K1nG HuNp válasza whitezo88 (#57968) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Melyik szövegre gondolsz?

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#57970) whitezo88 válasza K1nG HuNp (#57969) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Ott van bal lent, még a név is, hogy ki mit mond.

(#57971) föccer

föccer
(PH! nagyúr)

Mennyi gusztustalan mage van most ladderen.

üdv, föccer

(#57972) vzarmo válasza föccer (#57971) üzenetére

vzarmo
(őstag)

Gondolom minimum egy ctrl warrior v priest esetleg vmilyen rugó deckkel mész, hogy még a mage is gusztustalan. :)

(#57973) föccer válasza vzarmo (#57972) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Csak sámánnal játszom, semmi mással. :D

(#57974) Zolom89 válasza whitezo88 (#57968) üzenetére

Zolom89
(senior tag)

Benne vagyok a képbe :C

Legyszi ne mutogassatok Wow-os képeket mert újra kedved kapok..

iPhone XR -Ps4pro - LG 55B7V- HP Pavilion x360 14" GoProHero6

(#57975) vzarmo válasza föccer (#57973) üzenetére

vzarmo
(őstag)

hát erre nehéz bármit mondani. maradjunk annyiban, hogy megérdemled a sok "gusztustalan" mage ellent. ;]

[ Szerkesztve ]

(#57976) -Gabesz-

-Gabesz-
(fanatikus tag)

sziasztok!

80g küldimet megdupláznám!
Torz#2443

(#57977) fogtunder

fogtunder
(PH! nagyúr)

amúgy van itt még rajtam kívül bárki, aki a bevezetése óta egyetlen 80g questet se kapott? kb. minden más van normális gyakorisággal, de ez egyszerűen nem akar megjelenni, hiába cserélek mindig, mikor van értelme.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#57978) feri1014 válasza fogtunder (#57977) üzenetére

feri1014
(senior tag)

Én kaptam egyet. :DDD

Huawei P20 Pro || Légy önmagad. Közhely inspired by Tibiajax™

(#57979) Cathfaern válasza fogtunder (#57977) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Én 3-4et kaptam összesen.

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#57980) Sirandrish válasza Cathfaern (#57979) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Same here

(#57981) föccer válasza Cathfaern (#57979) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Én sem többet. Viszont hosszú-hosszú idő óta kaptam 100 goldosat.

(#57982) pachito válasza fogtunder (#57977) üzenetére

pachito
(őstag)

Én kb minden héten kapok egyet, viszont 100ast hónapok óta nem láttam.

(#57983) tomi20100

tomi20100
(kvázi-tag)

Én megint kaptam egyet.
Valaki csere?

(#57984) Sirandrish válasza pachito (#57982) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Heti egy duplázható 80as jobb mint havi egy 100as.

(#57985) K1nG HuNp válasza Sirandrish (#57984) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

De miert szokott rá mindenki a csak cserére? Én mindig csak odaadtam valakinek random, nem voltam annyira moho hogy duplázzak :))

(#57986) grizlisandor válasza fogtunder (#57977) üzenetére

grizlisandor
(őstag)

Az LUL, én 2-3 hetente szoktam kapni 80g questet, jövő héten aktuális lesz, ha minden igaz. :DDD

Más: Dragon Warrit játszik valaki itt? Tempostromos deckhez kellene craftolnom egy Grom-ot és egy Deathwing-et. Grom tudom, hogy a legjobb warrior lap, de Deathwing-et nem tudom.

Más2: Tegnap délelőtt R15ről lementem R19-re, este meg visszamentem R15-re. :DDD

Oneplus One 64Gb LOS16, Seat Altea 2004 1.6 BGU

(#57987) NyxNyxNyx válasza fogtunder (#57977) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Én viszonylag sűrűn kapok. 4-re pontosan emlékszem, de szerintem több is volt. Total domination viszont nagyon ritkán jön.

(#57988) micafighter

micafighter
(PH! nagyúr)

Egész jó ez a maly druid Yogg nélkül is, alexet tettem be helyette, valoszinüleg összességében gyengébb Yoggnál de legalább nem random, tudok vele kalkulálni :))

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#57989) K1nG HuNp válasza grizlisandor (#57986) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Deathwinget semmiképp ne craftold, amúgyis haldoklik a dragon warrior, és a 2017es váltás után teljesen megszűnik, én lifecoach szeptemberi legend deckjét ajánlom :)

(#57990) NyxNyxNyx

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Azért wildon van pár érdekes deck. Shadowstep-es Nzoth Rogue a létező összes DR minionnal. :D Elvert, mert az enyém nem jött fel, ő meg kirakta kétszer. Nem tudom az ilyen kis szenny DR minionokat minek rakta be, csak elrontja a szinergiát. Egyedül Priest ellen jó, mert az elcsórja a nagyobb DR lényeket és így legalább summonol valamit az Nzoth. De ennek a tagnak még curatorja is volt. :F

[ Szerkesztve ]

(#57991) darkrock válasza Kanczy (#57961) üzenetére

darkrock
(fanatikus tag)

A nyitásaim nekem is hulladékok, például: kinyitottam az ötödik snake trapot és nemsokára meglett a hatodik is, úgy hogy nincs egy preparation-om és egy acient of war-om se.
A Welcom Bundle-bol a fix legendary Cenarius volt (nem volt meg), de azóta se nyitottam semmit pedig már közelitek a 30. nyitáshoz.

(#57992) -Gabesz- válasza -Gabesz- (#57976) üzenetére

-Gabesz-
(fanatikus tag)

Meg van még a 80g küldi, traddelném.
Vegyen fel akinek szintén van: Torz#2443

Nem régen kezdtem a játékot, most gyűjtök a kiegészítőkre (700gold/szárny)
Úgy tervezem, hogy minden kiegből kinyitom az első szárnyat, hogy megmaradjon a lehetőség a további szárnyak kinyitására a kifutó kiegeknél is.

Egyébként nekem ideág 2-3 alkalommal adta be a 80g küldit. Persze a napi küldi változtatást kihasználom.

(#57993) Sirandrish válasza K1nG HuNp (#57985) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Az első 2-t én is odaadtam annak aki épp online volt. Viszont én csak úgy sose kaptam...plusz láttam hogy mások is "cserélik", és ahogy látom mára már mindenki így csinálja :K

(#57994) ígyvanferi válasza K1nG HuNp (#57985) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Na, majd akkor gondolj rám, ha legközelebb 80-as questet kapsz. :P

(#57995) whitezo88 válasza Sirandrish (#57993) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

múltkor odaadtam Heliosnak, aztán mikor ő kapott ő hívott meg kb 2 nappal később, jobb mint várogatni kinek van.

(#57996) NyxNyxNyx válasza whitezo88 (#57995) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Engem nem hívott vissza a szarházi :D

(De mások meghívtak nekik köszi mégegyszer.)

(#57997) grizlisandor válasza K1nG HuNp (#57989) üzenetére

grizlisandor
(őstag)

Köszönöm, ez DW nélkül van, lehet ki is próbálom. :)

Oneplus One 64Gb LOS16, Seat Altea 2004 1.6 BGU

(#57998) h3lios válasza NyxNyxNyx (#57996) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Először Zoley-tól kaptam, a következő te leszel.

B-tag: H3lios#2825

(#57999) F-ECT$ válasza K1nG HuNp (#57985) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Eleinte én is adtam, de mivel többször adtam, mint kaptam, így előbújt belőle a vadkapitalista. (Azt hiszem az elsők között kértem én is cserét, aztán egyre többen rászoktak.)

Dive ever, work never.

(#58000) Kanczy válasza fogtunder (#57977) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Nekem 2. Nem sok, de volt legalább :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.