Hirdetés

2019. február 20., szerda

Gyorskeresés

(#16001) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

120 fps téma: megkérdeztem most Amazt, hogy 120 fps-es a monitora, de nem, sima 60 fps. akkor pláne nem értem már...

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#16002) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Nah visszatértem.
A verseny lement már?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16003) ollie válasza Sirandrish (#16002) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

1. forduló folyamatban.

(#16004) Sirandrish válasza ollie (#16003) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Oh..részeredmény? Esetleg már megtekinthető videó?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16005) F-ECT$ válasza Sirandrish (#16004) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

A verseny topicban ;)

Dive ever, work never.

(#16006) PhobioNN7 válasza whitezo88 (#16001) üzenetére

PhobioNN7
(őstag)

akkor viszont lehet csak twitchen tűnik annyinak, lehet olyan beállításokkal streamel, nem értem én se :F

Eladó: Ferrari F40 - 10248 LEGO

(#16007) zola09 válasza PhobioNN7 (#16006) üzenetére

zola09
(fanatikus tag)

Mi olyan Op a streamjén? Nekem is ugyan olyan a játék mint neki.. :F

(#16008) Sirandrish válasza F-ECT$ (#16005) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Meg is néztem :R

(#16009) whitezo88 válasza zola09 (#16007) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

az fps. nálam simán feleannyira folyamatosak az animációk, pedig 60 fpst ír a Fraps és Highon van. Van még pár streamer akinél ilyen jó minőségű, de nem mindenkinél, azért kellene rájönni, miért. majd lehet felveszem a játékom és mellé lehet rakni Amazét.

(#16010) ricshard444 válasza whitezo88 (#16009) üzenetére

ricshard444
(PH! nagyúr)

Hát nem tudom, nekem nem tűnik folyamatosabbnak a Stream, mint ahogy én játszom.

Vedd fel a tiédet, ha ráérsz, ránézek.

Vannak dolgok...

(#16011) DjDanee87 válasza whitezo88 (#16009) üzenetére

DjDanee87
(PH! addikt)

Saját játékomnál jobbnak nem tűnik, csak más streamerekéhez képest jobb, mivel 60FPSel streamel, míg a legtöbben csak 30al.

(#16012) fogtunder válasza whitezo88 (#16009) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

ez most lehet hülye kérdés lesz, de meghatározza egyáltalán a stream fps-ét a hoast monitoré (mármint Amazé)? eleve nem frissül gyakrabban kép?

Sirandrish: igen 700 gold/szárny, de ha terveznél venni paklit még, akkor inkább megéri ezt pénzért venni az aranyból meg paklit.

[ Szerkesztve ]

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#16013) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Egyébként lehet már tudni hogy mennyibe fog kerülni 1-1 szárny a kiegben?

(#16014) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Mióta variáltak a resettime-al, egy kalap sz*r a rendszer.
Sok panaszt olvastam már, és nekem is volt hogy nem engedte a questet leváltani.
Most meg nem voltam hétfőtől..direkt megcsináltam 5 körül egy küldit hogy ma este megkaphassam a kövit, erre b*szott adni újat...

(#16015) whitezo88 válasza fogtunder (#16012) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Inkabb a maxot. Igye sima monitor max 60 fpst tud a stream meg vagy ez vagy kevesebb. Amugy felvennem sem kell keresek olyat ahol olyan mint nekem es egymas melle rakva lathato a szembeotlo kulonbseg. Mert ha amaze tenyleg csak 60 akkor nekem 30 mert a mozgas kozelrol sem ilyen, foleg a huzasnal lehet latni.

(#16016) DjDanee87 válasza Sirandrish (#16014) üzenetére

DjDanee87
(PH! addikt)

Nyugi van, kijavították már a hibákat. Minden visszatért a régi kerékvágásba, vagyis holnap kapsz majd új napit csak.

(#16017) Sirandrish válasza DjDanee87 (#16016) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Ahhhha...akkor nem kellett volna annyira kapkodnom..nyah mindegy :B
Köszi az infót :R

(#16018) fogtunder

fogtunder
(PH! nagyúr)

shaman dominance napi küldi, gondoltam tök jó lesz netdeckelni valamit rá, és megtaláltam ezt, vannak vicces pillanatai és elég mókás játszani vele:

egyébként respekt a srácnak, lenyomott 2 ancestral heelinges blademastert, 2 senjint, összesen 5 earth elementalt, és csak a hatodiknál adta fel.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#16019) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

na itt van két twitches felvétel. lehet látni a különbséget, láthatóan több fps amazé mint noxé.
AMAZ vs Nox

tekerjetek oda ahol animációk vannak vagy laphúzás. enyém olyan mint noxé.

(#16020) F-ECT$ válasza fogtunder (#16018) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Poén deck, vagy ladderen is megállja a helyét (ahogy írják)?

Dive ever, work never.

(#16021) fogtunder válasza F-ECT$ (#16020) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

ladderen még nem próbáltam, egyelőre ismerkedem vele, de elképzelhető, mert tényleg meglepődnek rajta az emberek és egész sokat hibáznak. az elején mondjuk én is sokat bénáztam, de most már egész gyakran nyerek vele, ha pár nap múlva elérem az 50%-ot legalább, akkor kipróbálom ott is.

(#16022) xavix13 válasza F-ECT$ (#16020) üzenetére

xavix13
(őstag)

Druidomat szépen elverted vele. :D

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all. | Origin & Steam: Xirith | Battletag: Xirith#2223 |

(#16023) F-ECT$ válasza fogtunder (#16021) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Kipróbáltam én is: elég jó :) Persze az agro ellen ezzel is húzni kell, de talán egy kicsit több mindent lehet vele felhúzni. A rockbiter mondjuk hiányzik, mint overload nélküli 3 dmg.

xavix13: a sámán mondjuk akármilyen deckkel 50% felett van druid ellen.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#16024) dejaris válasza fogtunder (#16018) üzenetére

dejaris
(PH! addikt)

Ez ellen ma mar talalkoztam is, eleg sokaig huzta a miracle ellen. Ott bukta el, hogy nem godolta vegig, hogyha mar szinte elfogyott a paklim, akkor mar felhalmoztam egy jo nagy kombot a kezembe. Ahelyett, hogy csinalt volna valamit, ilyennel viccelodott, hogy ancestral spirit ragna.

[ Szerkesztve ]

A mi hazánk Székelyföld, a mi himnuszunk úgy kezdődik: Ki tudja merre, merre visz a végzet.

(#16025) F-ECT$ válasza dejaris (#16024) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Healing vagy spirit? Mert a healing akár még jó is lehetett volna.

Dive ever, work never.

(#16026) dejaris válasza F-ECT$ (#16025) üzenetére

dejaris
(PH! addikt)

Szerkesztettem azota, hogy egyertelmu legyen.

A mi hazánk Székelyföld, a mi himnuszunk úgy kezdődik: Ki tudja merre, merre visz a végzet.

(#16027) ricshard444 válasza whitezo88 (#16019) üzenetére

ricshard444
(PH! nagyúr)

Amaz sebessége a Standard /60 fps/, 30fps meg lassabb, mint ez Nox-é, vagy a Stream lehet 30fps-sel megy /nehéz megállapítani, mert videón nézve ugye más/

Tegyél fel egy másik videókártya drivert, hátha segít, nekem is volt régebben ilyen cuccom, ami egyik verzióval ilyen fura akadozós volt, a régebbivel vagy újabbal meg tökéletes.

Ha nem jön be, akkor sem kell aggódni szerintem, ez is bőven jó egy kártyás játékhoz..., én 25-30fps-sel játszom át a képet telefonra és úgy szoktam tolni :)

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#16028) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Hehe, csináltam egy Malygosos Druid decket, ötből, ötször nyertem ladderen, viszont egyszer sem láttam közben Malygost.

(#16029) F-ECT$ válasza ollie (#16028) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

A szokásos violet + moonfire, vagy saját ötlet?

Dive ever, work never.

(#16030) ollie válasza F-ECT$ (#16029) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Hmm, Violet nincs is benne, de jó ötlet. :D

Amúgy kell még rajta csiszolni, most így néz ki. Gyanítom, hogy rank 10 alatt jóval kevesebb esélyem lenne vele.

(#16031) F-ECT$ válasza ollie (#16030) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Yeti helyett be lehet tenni, igaz -1 attack, de ha már 1 tokent ad, akkor ez vissza is jön.

Dive ever, work never.

(#16032) Devas válasza whitezo88 (#16015) üzenetére

Devas
(PH! addikt)

Elképzelhető hogy Amaz-nak sokkal bikább számítógépe van.
Nekem nincs ingame akkora FPS-em mint neki a stream-en. :)

Meg gondolom az is számít, amikor videot rögzítesz, hogy azonnal konvertálja-e is a felvevő. Az is lefoghatja.

Esetleg próbaképp butítsd le a grafikát, és lökj fel youtube-ra egy nyers FRAPS-es anyagot.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#16033) Sirandrish válasza fogtunder (#16012) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Még csak most olvastam..köszi az infót :R

(#16034) fogtunder válasza F-ECT$ (#16023) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

Az ilyenek miatt írtam, hogy még szokni kell, teljesen más eszköztár, de működik nagyrészt. Pláne, ha 3. körre fel tudod húzni a healing+blademaster kombót.

(#16035) Djuree válasza Devas (#16032) üzenetére

Djuree
(PH! félisten)

Hát ehhez a játékhoz nem kell vmi bika gép, sztem egy 486os is elviszi. nincs benne semmi amihez nagy teljesítmény kéne, nem egy krajzisz...

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#16036) zola09 válasza Djuree (#16035) üzenetére

zola09
(fanatikus tag)

Suliban 1mag ~2,5-3Ghz procival, giga rammal, meg valami hasonló kategóriás AGP-s videókártyával épp hogy játszható volt.

(#16037) Devas válasza Djuree (#16035) üzenetére

Devas
(PH! addikt)

Nekem Intel Core2Duo 3,3 GHz van egy GT520-as vga-val. Hogy is mondjam, max grafikán szaggat. ha lejjebb veszem élvezhető, de amikor kibontom az aréna nyereményes csomagokat óriásit zuhan az FPS.
Ez mellé egy video rögzítő egész lestrapálja a gépet, lehet csinálok pár tesztfelvételt.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#16038) ricshard444

ricshard444
(PH! nagyúr)

Egy 8800GT szint azért kell az 1080p-s maxhoz, nem tudom azzal meglenne e a 60fps végig, de illene neki.

X550-n Lowon toltam, 7800GT-n pedig Medium-n, de mindkettő belassult nagyon, ha extra effekt volt.

A proci kérdést nem próbálgattam, de abból egy mezei, alacsony órajeles 2 magos, sanszosan több, mint elég.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#16039) ollie válasza Djuree (#16035) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

A tapasztalat sajnos pont az ellenkezőjét mutatja. Ez nincs úgy optimalizálva, mint a Blizzard többi játéka.

(#16040) zola09 válasza ollie (#16039) üzenetére

zola09
(fanatikus tag)

Nem mintha azok jól lennének optimalizálva.. :D

(#16041) ollie válasza zola09 (#16040) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Hát azért a WoW meg a Starcraft 2 elég gyenge gépeken is elfut. Az már más kérdés, hogy úgy rondák, mint a bűn. A Diablo 3-at nem próbáltam gyenge gépen. A HS meg még i3+HD6850 kombón is képes időnként szaggatni.

(#16042) zola09 válasza ollie (#16041) üzenetére

zola09
(fanatikus tag)

Starcraft ok. WoW meg elindulni elfog, csak nagyon semmit ne akarj kezdeni benne amihez kell több ember..

(#16043) DjDanee87 válasza ollie (#16041) üzenetére

DjDanee87
(PH! addikt)

Az eggyel régebbi ipaden - ami az air előtt volt - sem fut túl jól. Mondjuk azt nem tudom milyen hardver van abban.

(#16044) DaveNo1 válasza DjDanee87 (#16043) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Nekem is Air előtti ipadem van, és szépen fut rajta a HS.

Amúgy A6X processzor van benne (mint az iPhone 5-ben), és PowerVR SGX554 GPU. 2012 végén egy top hardver volt, viszont azóta eltelt lassan 2 év, és azt se felejtsük el, hogy elég nagy felbontású kijelzőt kell meghajtania a hardvernek.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#16045) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

tényleg nevetséges, hogy casualon rushal jönnek az emberek. értem hogy gyorsan le akarják darálni a questet de ugyanúgy menne rankeden és értelme is lenne... rush druid, majd rush mage... csoda, hogy zoo nem jött mert az a másik amivel a skillgépen nyomják itt.
28 hpnál frostbolt+2x icelance arcba és 1 lapja marad :U pappal vagyok szóval pláne nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#16046) whitezo88 válasza whitezo88 (#16045) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

aztán jött egy zoo, egy arany portrés (!) murlock (!), majd egy miracle. ez a játék egy rossz vicc lett.

mindez casualon.

[ Szerkesztve ]

(#16047) Sirandrish válasza whitezo88 (#16046) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Már egy ideje ez megy tesó :K

(#16048) for3l válasza whitezo88 (#16046) üzenetére

for3l
(senior tag)

Én most újabban rákaptam az arénára, pedig eddig nem igazán toltam (kb 60 win-em lehet). Pontosan ezek miatt hanyagolom a ranked-et és a casulat is lassan.

(#16049) whitezo88 válasza for3l (#16048) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Én is inkább már azt tolom pont ezek miatt.

(#16050) DaveNo1 válasza whitezo88 (#16049) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Én nem szerettem az arenat, de mostanában én is azt részesítem előnyben, főleg a sok zoo miatt teljesen élvezhetetlenné vált a játék.

You are not prepared.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.