Hirdetés

2019. február 19., kedd

Gyorskeresés

(#58001) KaraDani válasza F-ECT$ (#57999) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Nincs ezzel semmi baj, ha nincs "rászoruló" ismerősöd. Én mindet öcsémnek adom, aki pár hónapja játszik f2p-ben például, neki nagyon jól jön minden kis boost.

[ Szerkesztve ]

(#58002) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

Wild rank5 ~7 nap alatt. Deck. A legjobb matchup a hunter volt, (23-7, 77%), a legrosszabb a paladin (22-22, 50%)
Remélem kinézőben van az első legendem, szép lenne 3 hónap játék után.

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#58003) Kanczy válasza K1nG HuNp (#58002) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Ezért itt nem fognak szeretni ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#58004) NyxNyxNyx válasza K1nG HuNp (#58002) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Annyira leszáguldottak a secret paladinok, hogy rank 13-ig csak 1-gyel találkoztam. Csinálnom kéne Hearthpwn-re egy decklistet. Wild Nzoth Priest 100% winrate against secret paladins ;]

Meta snapshot matchupok alapján a freeze mage miért nem tier 1? Kb minden ellen favorednek írja kivéve warriort, de azt nem is láttam szinte.
szerk.: Oké, elolvastam. :DDD "Freeze Mage has great matchups against tier 1 decks, but one of the big issues with Freeze Mage right now is that many people are packing anti-secret tech with Eater of Secrets and Flare to combat Secret Paladins. Freeze Mage suffers splash damage from this, as getting your Ice Block removed is often game-ending."

[ Szerkesztve ]

"We apologize for the inconvenience" -Bluehole 2018, 2019, 2020...

(#58005) NyxNyxNyx válasza K1nG HuNp (#58002) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Arról tudsz mondani valamit, hogy mennyi eater of secrets-cel találkoztál?

(#58006) Free04

Free04
(fanatikus tag)

Kinyitottam az első golden legendarymat: gruul :D
Bár nem nagyon láttam egy deckben sem, nekem nem tűnik rossznak.
Összefoglalóban törhetőnek írjátok, miért? A 8 mana miatt? Ha nincs ragnaros, akkor ez nem fér be a helyére?

[ Szerkesztve ]

(#58007) K1nG HuNp válasza NyxNyxNyx (#58004) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Túl erős tech az eater of secrets, én gondolkodom a második berakásán.. a deckek 3/4 ellen tökéletes. Secret pala/hunter ellen óriási tempó, a freeze maget meg szinte saját kezüleg veri meg.

(#58006) Free04: Szívből gratulálok az ingyen ragnaroshoz ;]

[ Szerkesztve ]

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#58008) Kanczy válasza Free04 (#58006) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Betörheted egész nyugodtan, nem egy jó lap. És igen, Ragnaros egy viszonylag célpont a helyére ;)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#58009) Sirandrish válasza Free04 (#58006) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Miért ne lenne Ragnaros? Most nyitottál egyet, csak még más a neve :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58010) micafighter válasza Free04 (#58006) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Gratula :) nekem is gruul volt az első golden lego, én betörtem. Nem játsza most semmi és nem is tudom elképzelni hogy játszható lap lesz a közeljövőben. Az árából viszont le tudsz gyártani egy tetszőleges legót.

Amugy gruulal az a baj hogy leteszed és nem csinál egyből semmit, az ilyen lapok 7+ manáért pedig nem túl jók általában. Ragna azért jobb mert még abban a körben csinál valamit amikor kitetted, és ha silencet kap akkor tudsz vele támadni.

[ Szerkesztve ]

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#58011) Free04 válasza Sirandrish (#58009) üzenetére

Free04
(fanatikus tag)

:DDD Igazándiból van több mint 5000 dustom, de vártam h nyissak egyet, vagy egy sylvanast, de tulajdonképpen igazad van.

(#58012) K1nG HuNp válasza NyxNyxNyx (#58005) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

A secret paladin nem feltétlen a turn6 4 secrettel nyer. A legtöbbször előtte is feljön néhány secret amiket játszanod kell, secretkeeperrel, vagy egy muster for battle után. Nem ettől erős a deck, hanem attól hogy minden turnre megvan a legerősebb minionja a játékban. Gondolj csak bele, hogy mi tud elverni egy secretkeeper-coin-noble-knife juggler-muster for battlet. Hát nem sok minden, ha jó a curveod akkor mindent versz, függetlenul attol hogy le tudják-e szedni a secretjeid vagy sem. Ha a számuk érdekel, én olyan 1/3ra saccolnám, ennyi deck játszotta. De ugye ez r20-r5 volt, a nehezebb része csak most jon.

(#58013) NyxNyxNyx válasza Free04 (#58006) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Sok mana és nem csinál semmit. a 4 mana 7/7-ek világában egy 8 mana ~8/8 vanillának nincs helye. Pl ragnaros-szal összevetve az kiszed egy miniont vagy legalább az arcára küld 8-at az ellenfélnek (amivel néha meg is öli azt) és utána szedhetik le. Gruul meg nagy százalékban meghalna valami olcsó removaltól, vagy csak simán beütnék az arcodat és ignorálnák.

Sima törés, nincs helye egyik deckben sem.

szerk.: lekéstem

K1nG HuNp: Értem köszi, én nem azért kérdeztem, hanem mert freeze mage-ezni akarok, azt meg rekteli. :B

[ Szerkesztve ]

(#58014) föccer válasza Sirandrish (#58009) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

:DDD

(#58015) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

Éppen a vS Data reportot olvasgatom, és meglepő módon az ő rangsoruk teljesen eltér a tempostormos snapshottol. Naluk a druid lazán tier2. Raadasul ez hitelesebb is, hiszen valos adatokkal dolgoznak. Várom a következőt, mert ebben a kiadásban még csak 2 patch utána nap adatai vannak benn.

Alul az ábrák alatt van az említett "power rankings"

[ Szerkesztve ]

(#58016) saen válasza Free04 (#58006) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Gruul akkor volt rossz lap amikor a metában bennt volt a big game hunter. Mostmár sokat erősödött szerintem, de azért nem terjedt el, mert sok az erős nagy lény már a játékban. Ettül függetlenül nyugodtan próbálgasd.

(#58017) whitezo88 válasza saen (#58016) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Hat az biztos hogy jobb mint a Boogeymonster, mivel ugyanannyi mana de 8/8 mikor atadod a kort, nem 6/7 es mire megkapod 9/9 ha nem serult vagy halt. De mivel golden instant tores es Ragot gyartani vagy mas t1 legot.

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#58018) saen válasza whitezo88 (#58017) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Van a srácnak 5k dustja, én biztos nem törném addig amíg nem lenne fontos és biztosan próbálgatnám. Én szoktam olyanokat is játszani ami nem feltétlen népszerű, nem olyan rosszak az ilyen lapok.

(#58019) micafighter válasza saen (#58018) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Erre meg az igazi előző hszedre +1

(#58020) micafighter válasza K1nG HuNp (#58015) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Más módon készül a kettő, szerintem mind a kettőből lehet hasznos következtetéseket levonni.

(#58021) h3lios

h3lios
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ma volt 1 5-ös Druid Quest-em (meg mellé egy 3-as is) és meg akartam hamar csinálni.. Viszont Yogg-ot törtem a nerfek miatt, ezért nem igazán volt opció a Malygos-os verzió, mert így nincs miért castolni a spelleket a meccs alatt. Helyette összedobtam saját kútfőből egy Beast verziót... Ezt a listát még sehol nem láttam ebben a formában, de arra jó volt, hogy 5-1-el sikerült megcsinálni a küldit.

Ami feltűnő, hogy nincs bent Druid of the Flame... Nekem az a lap hulladék kategória. Persze erős 3-as drop, de a 2 attack-al fel is dughatod magadnak sok esetben... Mivel mindennek 3 hp-a van... Ha pedig netalán buffra vársz akkor csak simán leszedik útközben. Helyette bekerült 1 dire Doge, ami early game-ben jól szinergizál a pempőkkel. (roots) Finley szintén kötelező, mert hajtani kell life tap-re, ugyanis még 2 wrath, 2 drake és 2 Nourish-al is hamar ki tud fogyni a kezed...

1 Rag talán beférne, de mindennek fontos szerepe van... 2 Idol-on gondolkoztam, de MVP, mivel átlagban sikerült olyan spellt kiszedni belőle ami hasznos.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#58022) micafighter válasza h3lios (#58021) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Én maly druidot játszok most és teljesen jól működik, én is yogg nélkül. Érdekes amit irtál egyébként, "nincs miért dobálni a spelleket" , nem tudom mennyire "healthy gameplay" amikor tényleg azért dobálod a spelleket ész nélkül csak hogy egy lapot buffolj..

Nálam amúgy van 2 arcane giant meg egy auctioneer, egyáltalán nem érzem gyengének a decket, de ennek is vannak rossz matchupjai, mivel gyakorlatilag OTK deck így a wari könnyen kiarmorolja magát az OTK rangedböl. A többi matchup annyira nem vészes, bár az aggro meg tud enni mert kevés a boardclear és nem túl erős a boardja a két tempo arcane gianten kívül.

(#58023) h3lios válasza micafighter (#58022) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Én nem szeretem és nem is tudom belőle kihozni a maximumot... A legnagyobb problámám az, hogy ha az ellenfélnek van 1-2 jó early minionja nagyon nehéz dolgod van... Persze ott van a 2 wrath + Swipe, de ha nem jön be a ramp vesztettél, mert tele vagy 5-6 droppokkal...

Szerk.: Egyébként ez még mindig csak 1 noskill sz.r RNG játék. Druid mirroban a ragja 3x arcba lő, amikor bele van a boardom tokenekkel...

[ Szerkesztve ]

(#58024) Free04 válasza saen (#58018) üzenetére

Free04
(fanatikus tag)

Köszönöm a választ és az észrevételt -a többieknek is. Egyelőre megtartom, gyűjtögetős vagyok és nehezen megy a törés, majd ha nagyon kell a dust akkor bedarálom. :R

(#58025) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Megy Twitchen a World Series of Sealed, jopar ismert emberrel, de eleg gazos hogy prerecorded. Talan a fura szabalyok miatt, mert lehetett fogadni a jatekosoknak az rngre, es chipet gyujtottek. De ez igy sokat elvesz a hangulatabol. Focimeccset se harom nappal kesobb nez az ember.

(#58026) K1nG HuNp válasza whitezo88 (#58025) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Beleneztem full laikuskent, egy poker asztalnal ult par szamomra full ismeretlen ember, 8an beszéltek egyszerre, 0 hearthstone. WTF :F

(#58027) h3lios válasza whitezo88 (#58025) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nem vágom ez mi a f.ck, de az vicces, hogy trump teljesen kiütötte magát... ;] :DDD

Drunk Trump, vagy Trunk... :C

[ Szerkesztve ]

(#58028) whitezo88 válasza K1nG HuNp (#58026) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Katasztrófa az egész. A játéknak nincs is súlya, jelentéktelen, nem is lehet rá figyelni, a fogadásról szól az egész de az is bénán van megoldva. Nézhetetlen.

(#58029) K1nG HuNp válasza whitezo88 (#58028) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Az alap koncepcio mi lett volna? Meg nekem azokrol a coinokról a csoki eurok jutnak eszembe valamiert :DD

ON: Az shaman maradt ami volt.. :(((

[ Szerkesztve ]

(#58030) vzarmo

vzarmo
(őstag)

annyira jó lenne a mostani brawl, ha az a szaros ló nem döntene el meccseket... legalább lenne csak 2 élete, vagy tudom is én, de nagyon imba tud lenni, ha az ember picit rosszabbul húz.
ahogy a könnyen kifogyó lapkészlettel se lehet minden "skillt" bedobni ugyebár.

[ Szerkesztve ]

(#58031) h3lios

h3lios
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Kripp 1 igazi PROFI játékos... Harrisont így körbejátszani még nem láttam... :Y

;]

[ Szerkesztve ]

(#58032) zsuha

zsuha
(fanatikus tag)

Nah végre raszantam magam es wow- oztam egy pár órát a lady liadrin portreert. Összesen kb 7 óra játékkal lett meg (előtte soha nem wow-oztam), ezt a guideot követtem: [link] , jó cucc.

(#58033) JNashville

JNashville
(senior tag)

Én nem tudom milyen Secret Paladin meta van wild ladderen, 19-től 15-ig ma konkrétan egyetlen darab ellenfél volt, aki nem Tempo Mage volt :O

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#58034) Gyuri27 válasza JNashville (#58033) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Ma 23-14 sok streakkal 2 meccset buktam. Mechanikus mágussal mentem. Secret pala 0. Tempo mágus 1. Ált turn 7-8 lethal. Kappa 4head meg ilyenek. :K

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#58035) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

0-3 eddig, ezzel Jackie valami 21-9et ment 2 napja. Nem tudom hogy , iszonyat rossz deck, passzív, láthatóan még az agrót se fogja meg. Most megnézem Sjow-ét, abban van early is.

[link] Topdeck Exact Lethal Exact Mana, well played valóban, leborulok...

az MCT is amúgy 3/3 a legrosszabbakat hozza el sorban. Most épp 5 közül az 1/1 tokent. 0-4, következő!

[ Szerkesztve ]

(#58036) Kanczy

Kanczy
(PH! kedvence)

Mi ez, mindenki wildozik, mióta kijött a snapshot :F

(#58037) whitezo88 válasza Kanczy (#58036) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

hát, kicsit színesebb talán. A pap jo, a palanak is van t1 deckje.

Mas: a Soggoth egesz jol szuperalt ctrl warriban. Ugyan a lapjarasom tragya volt, levert 9 eletre es onnan jottem vissza. Ellotte a deadlyt valami midrangere, a Soggothal meg semmit se tudott csinalni, vagy 5 korig fentvolt. Persze sajnos forditasra nem jo, de ha nem sok power ele teszi ki az ember ( ami controlnal megoldhao) akkor sokszor elfogy a tudomany. Kulon jo erzes volt, hogy meg bmezett is. A vegen mar nem...

[ Szerkesztve ]

(#58038) NyxNyxNyx válasza Kanczy (#58036) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Ja, kb azóta, de nem azokkal a deck-ekkel. :DDD

(#58039) vzarmo

vzarmo
(őstag)

Botot hol tudok jelenteni?
Nem vagyok egy spicli típus, de ezt muszáj. Shaman volt, megérdemli sorsát. :D

[ Szerkesztve ]

(#58040) föccer válasza vzarmo (#58039) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Hogy szúrod ki, hogy nem élő ember ellen játszol?

üdv, föccer

(#58041) rocket válasza vzarmo (#58039) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

[link]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#58042) vzarmo válasza föccer (#58040) üzenetére

vzarmo
(őstag)

Jellemző tud lenni, hogy mindent ugyanannyi időnként csinál. A másik a sok értelmetlen trade és a "kényszeredett" on curve játék (nekem legalábbis ezek a tapasztalataim). Most nálam úgy kezdte, hogy t1 abusive. Nem tudnék olyan warrior decket mondani, ami ellen ez ér valamit. Aztán úgy folytatta, hogy mindent letakarított mikor hatalmas előnyben volt. Miután megfordítottam a meccset nem tudom hány körön keresztül szenvedtünk és még akkor se adta fel, amikor lethal volt a boardon (ez mondjuk okés lehetne ha valami magas rangon lennénk, de ez casual volt).
Persze az összes cselekedetet meg lehet magyarázni azzal, hogy ostoba volt, de arany shamannal tolta, gyanítom lehetett némi tapasztalata.

(#58041) rocket: köszi :)

(#58043) föccer válasza vzarmo (#58042) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

gyanítom lehetett némi tapasztalata.

Vagy nem. :D

(#58044) vzarmo válasza föccer (#58043) üzenetére

vzarmo
(őstag)

Még annyit tudok elképzelni, hogy valakit leültettek egy másik acc elé, azzal a szöveggel "nagyon fontos a hatékony(nak tűnő) mana felhasználás és a trade". Amit aztán a játékos az utolsó kristályig, hp/attack pontig be is tartott.
Szerinted melyik a valószínűbb? :D
Ha jelentem és nem bot akkor tévedtem, következménye nincs és tènyleg ekkora hülye volt. Ha botot találtam akkor egy csalóval kevesebb. :)

(#58045) -Gabesz-

-Gabesz-
(fanatikus tag)

A 80g küldim még mindig meg van, dupláznám!
Tartogatom amíg csak tudom.
Torz#2443

(#58046) -Gabesz- válasza -Gabesz- (#58045) üzenetére

-Gabesz-
(fanatikus tag)

elkelt

(#58047) micafighter

micafighter
(PH! nagyúr)

Van egy 80g-s questem NA-n, ha valakinek kell irjon, nem ragaszkodok a cseréhez de olyannak adnám aki aktiv NA-n, ugyhogy whitezo88 és MikE008 előnyben :)

[ Szerkesztve ]

(#58048) h3lios

h3lios
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ma találkoztam C'Thun Warriorként 1 érdekes Priest ellenféllel. Csúnyán megrektelt Medivh-el..
Összeraktam a pakliját és azt kell, hogy mondjam nagyon ritkán szórakozok ilyen jól, mint ezzel a paklival... :D

Ízelítő:
Szegény Dragon Priest ilyen rektet régen nem kapott..
[link]
[link]
[link]

(#58049) NyxNyxNyx válasza h3lios (#58048) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Tetszik a doomsayer resurrect szinergia. :N

(#58050) h3lios válasza NyxNyxNyx (#58049) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Aggro metában működik. :) Az esetek 90 %-ban jól jön ha azt támasztod vissza, mivel amúgy sincs boardod. Hidd el, hogy működik, most is nyertem vele 1 maly druid ellen. :D

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.