Hirdetés

2019. március 23., szombat

Gyorskeresés

(#58251) K1nG HuNp válasza micafighter (#58250) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Én győzni szeretek, mindegy mivel, hogyan. Mindig voltak 1. deckek, én ténylegesen sosem értettem azt, hogy miert kell sirni egy "op" deck miatt. Mindig voltak "op" deckek, mindig lesznek, valaminek mindig a legjobbnak kell lennie. A temara visszaterve meg.. én sosem probáltam, de biztos jobb érzés a végén úgy legendnek lenni, hogy elmondhatod, hogy murloc reno deckel csinaltad, es nem midrange shamannal :)
+ Valakinek meger 10 meccsnyi szendvest az, hogy a 11.re beadja a tokeletes kombot(lást barnes rogue stb.)

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#58252) Vasinger!

Vasinger!
(PH! nagyúr)

Buta kérdés:

Ez a 80 goldos trade úgy néz ki, hogy mindkét félnek van 80g-s Questje és ha egyik meghívja a másikat akkor mindketten kapnak 160 goldot a játék végén?

[ Szerkesztve ]

I'm Mr. Meeseeks, look at me! #Wubalubadubdub#

(#58253) KaraDani válasza Vasinger! (#58252) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

A kihivó 80g-s questjéért játszotok mindig csak. Szóval kétszer kell játszani.

(#58254) fendre válasza fendre (#58243) üzenetére

fendre
(tag)

elkelt

(#58255) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Srácok, ha a következő Samsung telók valamelyikéről jelentkeztek be a játékba, kaptok 3 card pack-et, és egy egyedi kártya hátlapot:

S6, S6E, S6E+, S7, S7E, Note 5, Note7

Ehhez a Samsung app store-ból kell letölteni a Hearthstone-t. Kipróbáltam, működik.

(#58256) Vasinger! válasza ollie (#58255) üzenetére

Vasinger!
(PH! nagyúr)

Ez most új akció? Régebben volt ilyen Samsungos quest, de azt már megcsináltam.

I'm Mr. Meeseeks, look at me! #Wubalubadubdub#

(#58257) rocket válasza ollie (#58255) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

Telo se kell hozza :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#58258) Kanczy válasza rocket (#58257) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Hát ez k*rva hosszúnak tűnik :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#58259) whitezo88 válasza Vasinger! (#58256) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Ugyanaz mint a régi. S6 vagy újabb kell hozzá. Asszem tavaly volt, elég volt csak az emulátorban valami admin programmal átírni, hogy S6nak lássa a "telefont" (mert ami volt az S5 emu volt akkor) és már adta is a packokat.

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#58260) rocket válasza Kanczy (#58258) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

Nincs 700+ euros telefonod akkor megeri azt a 30percet raszanni :)

#58259: Ez biztos uj promo?

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#58261) thesound válasza Kanczy (#58258) üzenetére

thesound
(őstag)

Ha rootolt Android telód van, akkor csak a build.prop-ban kell két sort átírni.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#58262) ollie válasza Vasinger! (#58256) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Nem tudom, hogy új-e, tegnap vettem a telefont, de ez nem quest, hanem automatikusan adja belépésnél.

(#58263) fogtunder válasza ollie (#58262) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

ez régi már, és sajnos hiába lépsz be több fajta telefonról, ami adja, csak egyszer jár :(

amúgy melyiket vetted?

[ Szerkesztve ]

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#58264) Sirandrish válasza fogtunder (#58263) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Úgy látom nem szarozott...S7 Edge..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58265) KaraDani válasza Kanczy (#58237) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Mi ebben a hatalmas teljesítmény? 2 hónapja midshamannal 18 as streakkel mentem le rank 4-ről. Előtte hunterrel 24-es streakem volt aminél kb 15 kellett a legendig. Kell hozzá egy jó deck, jól kell játszani és kell egy zsák mázli mellé :DDD Nem véletlenül nem posztolgattam egyik deckket sem, hogy hú 100% winratű deck. Ha legalább 100 meccses mintából felmutat 70%-ot akkor már emelem a kalapom, de egy ilyen streaktől szerintem nincs mit elájulni.

(#58266) fogtunder válasza Sirandrish (#58264) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

hát amúgy annak van értelme :D az S6 pl. egy flamestrike animáció alatt képes volt akadni, gondolom a QHD felbontás miatt. sajnos vissza kellett adni a Note 7 mintákat, az S7 Edge mintám meg nem hajlandó felmenni többet a hálózatra, pedig mindkettő igen jó készülék volt :(

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#58267) ollie válasza Sirandrish (#58264) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Hát, Note7-et akartam venni, de azt ugye már nem lehet. A következő Note-ig elleszek ezzel.

(#58266) giorgio: ráadásul S7-en már van Game LAuncher, amivel automatikusan lejjebb lehet vetetni a felbontást.

[ Szerkesztve ]

(#58268) fogtunder válasza ollie (#58267) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

az Samsung feature, vagy Android? mert most éppen egy Alcatel Idol 4S van, az meg Snapi 625 QHD-re, hát szenved rendesen HS alatt.

(#58269) ollie válasza fogtunder (#58268) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Samsung

(#58270) kchryss válasza kchryss (#58227) üzenetére

kchryss
(PH! addikt)

Na ma jobban megy a Tidecaller-rel 6-ból 6-tal kezdtem. Ez viszont fájt: :DDD :C

(#58271) gbela válasza kchryss (#58270) üzenetére

gbela
(senior tag)

Pont ezt csináltam, 10/10 tidecaller után gondoltam váltok, igaz csak második meccsen jött murlock szembe, te nagyon jó érzés volt kitolni a crabet:D

[ Szerkesztve ]

Balkezes Deathadder elado: https://goo.gl/zKocVP

(#58272) Kanczy válasza KaraDani (#58265) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Azért szerintem még mindig nem hétköznapi, hogy vereség nélkül megy le valaki 5-ről legendbe :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#58273) KaraDani válasza Kanczy (#58272) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Persze, ezzel egyetértek, csak arra akartam kilyukadni, hogy nagyobb részben mák mint tudás :) Azt meg kiírni 14 meccs alapján, hogy 100% winrate deck olyan mint az index hírcímek :D

[ Szerkesztve ]

(#58274) grizlisandor válasza grizlisandor (#58205) üzenetére

grizlisandor
(őstag)

Édes istenem, valami idióta bejött a Ridecaller-es warrim ellen brawl-ba Iceblock mage-el... :U
Megy az armor up, majd kilép ha akar...
Hogy forrjon fel az összes befőttje az ilyennek. ;]

Oneplus One 64Gb LOS16, Seat Altea 2004 1.6 BGU

(#58275) -Gabesz- válasza gbela (#58271) üzenetére

-Gabesz-
(fanatikus tag)

Én is Tideccaller-esekre vadászom Tentacle of N'zoth-al és hunterral. :)

(#58276) tomazin válasza -Gabesz- (#58275) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

explo trap sem rossz ellene

ami fura nekem, hogy még mindig sok a mind blastos pap

[ Szerkesztve ]

(#58277) gmx9

gmx9
(fanatikus tag)

Kis brawl érdekesség: eu-n 10-ből 9-en tidecallerrel mentek (nem hasracsapott szám), átugrottam NA-re, egy nem jött még, sőt, csak furábbnál furább ötleteket látok.

Szerk.: pakkból: [link]

rip

[ Szerkesztve ]

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#58278) ígyvanferi válasza gmx9 (#58277) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Minőségi 500 dustot nyitottál.

(#58279) föccer válasza KaraDani (#58214) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Kolentónk felismerése a fatigue deck ellen. :D

Ekkor 4 hp-n áltam, ő meg valami 34 körül.

Köszi a meccset, jó volt. :R

[ Szerkesztve ]

(#58280) K1nG HuNp válasza föccer (#58279) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Sajnálom, hogy nem toltal legalabb par screenshotot :N

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#58281) KaraDani válasza föccer (#58279) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

:D :C

(#58282) ∂яσнυη

∂яσнυη
(senior tag)

Eddig nem igazán arénáztam, mert úgy éreztem még kevés vagyok hozzá és nem tudok jól kijönni belőle. Most ezzel a deckkel mentem 6-3-at. Nyilván lehetett volna jobb is, sok volt a missplay és a flamestrike-os mage. De dobott egy Lightlord Ragnát. Szóval a 2 fő pala lego megvan 1 hónapon belül. Bár most nem tier 1 de fun nak találom a murloc palát és jó kézben biztosan jól működik. Ismét nagy az öröm. :)) 2 paklit és 80 goldot kaptam, az egyikben volt a lightlord...

[ Szerkesztve ]

https://hsreplay.net/ref/GPnWDy

(#58283) vzarmo

vzarmo
(őstag)

Secret Pala ellen, 4 lapja volt, nekem 10+ és nem kicsit nyerésre álltam. A mobilnet gondolt egyet leugrott Edge-re 4G-ről. Először csak a köröm ment el, majd annyira nem bírta elviselni ezt a terhet az app, hogy az is kifagyott. kár, hogy még mindig képtelenek megoldani ezt, mivel a dolog rendszeres és a magyar mobilnet viszonyok mellett sűrűn elő is fordul...

(#58284) Kanczy válasza vzarmo (#58283) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

A probléma leírásából azt gondolom, hogy nem feltétlenül a Blizzard hibája, inkább a magyar mobilneté. Vagy rájuk gondoltál eleve :F

[ Szerkesztve ]

(#58285) tomazin válasza Kanczy (#58284) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

App kifagyásra gondolt. Bár fura, mert nekem ahogy megy a vonat onnan tudom, hogy elértük Rákost, hogy dc van, de magára szokott találni, ha visszajön a net.

Sőt a régebbi tapasztalataimhoz képest most általában vissza tud csatlakozni, 1éve jellemzőbb volt a nem tudott visszacsatlakozni, mert már a játékban az ellen opponent left-et látott.

[ Szerkesztve ]

(#58286) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

Tempo magevel tolja valaki?

(#58287) föccer válasza K1nG HuNp (#58280) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Jaja csak a végén jutott eszembe és már csak a victory screen volt meg.

üdv, föccer

(#58288) thesound

thesound
(őstag)

Best brawl ever, mert a dupla pala dominance és a win 5 tawern brawl küldetés-csomagot rekordidő alatt megcsináltam.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#58289) micafighter válasza K1nG HuNp (#58286) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Én tolom de keveset játszok mostanában.

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#58290) vzarmo válasza Kanczy (#58284) üzenetére

vzarmo
(őstag)

Azt mondanám is-is. Röhej, hogy a program ennyire nem tudja kezelni ezeket az ugrálásokat.
A magyar mobilnet pedig egy hatalmas szánalom ezt mindenki tudja. :D

(#58291) K1nG HuNp válasza vzarmo (#58290) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Európa eggyik legjobban lefedett országa vagyunk 4G-ben, főleg keleti társainkhoz képest

(#58292) vzarmo válasza K1nG HuNp (#58291) üzenetére

vzarmo
(őstag)

Szarok a 4G-re ha az ország egyik legforgalmasabb vasútvonalán (Bp-Győr-határ) a puszta közepén semmilyen net sincs és ez csak egy kiragadott példa volt a sok közül.
Legalább nem egy random afrikai országhoz hasonlítottad. :D

[ Szerkesztve ]

(#58293) micafighter válasza vzarmo (#58292) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Nem szokott wifi lenni a vonaton? Gondolom nincs mindegyiken, de amelyeken én mentem mostanában minden volt wifi.

[ Szerkesztve ]

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#58294) DaveNo1 válasza micafighter (#58293) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Azon a vonalon tényleg van pár pont ahol 0 térerő van, legalább is a T-mobilenál. MÁV Wifi meg T-ről oszt ki, úgyhogy az sem segít.

You are not prepared.

(#58295) tomazin válasza micafighter (#58293) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Bar nem probaltam, de a vonatos wifi nem feher portos? Tehat ami bongeszos portot hasznal az megy, de pl. a hs az nem.

(#58296) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Murlockel vagyok Brawllal, mi jött? Crabes pap... miért jó 10%ot menni? Mert minden ellen szar csak azellen jó :D

(#58297) föccer válasza whitezo88 (#58296) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Hogy veled kibasszanak. :D

üdv, föccer

(#58298) tomazin válasza whitezo88 (#58296) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Én stormos sámlival megyek, de nem 10%, ami szembejön murloc. Viszont egyre több a renounce lock.

(#58299) Kanczy válasza whitezo88 (#58296) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Én hármat mentem (ilyen sok is ritkán van), és ez hat Murloc decket jelentett :P

(#58300) whitezo88 válasza tomazin (#58298) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Ma mentem kb tizet es egy murloc deck jott. Es ket crab...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.