Hirdetés

2019. március 25., hétfő

Gyorskeresés

(#58751) TheJoeker

TheJoeker
(kvázi-tag)

Sziasztok!

80 goldos questet cserelnek. Joeker#2189

(#58752) DaveNo1 válasza rocket (#58748) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Hát erre most mit lehet mondani? Ben Brode hazudik és mondjon le. A napi q-s bug legalább másfél hétig benne volt a játékban.

You are not prepared.

(#58754) grizlisandor

grizlisandor
(őstag)

Kaptam qteket, hogy játszak ki 75 battlecry vagy 75 murloc-ot 100goldért.
Összeraktam egy aggro murloc paladin-t, de a 4/4 casual win után meguntam. Délután nekifuttok ladderen R17 playként. :DDD

Én a qtes változtatásokat feleslegesnek tartom, inkább az eddigi x win y classal kellett volna átalakítani, hogy játssz 5-öt x classal(ha feladod nem számolja). Előfordul, hogy már a napi qt megcsinálása után kiégtem, és utána jött volna a ladder. :DDD

Oneplus One 64Gb LOS16, Seat Altea 2004 1.6 BGU

(#58755) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Én nagyon örülök az új questeknek. Kaptam olyat hogy játsszak ki 10combo kártyát meg 30 murlocot.
A Rouget mindig kerültem..valahogy sose tetszett, de most mégis összeraktam egy tök poén decket és 2 meccsből meg is lett, ráadásul mindkettőt lehoztam :DDD

A Murloc meg..valahogy az sem fogott meg..sosem játszottam, de most összeraktam egy Warlockot és az első meccset be is húztam vele, pedig gyakorlatilag egy nagy nulla ez a deck is :D

A lényeg a lényeg..végre változatos a játék. Jómagam csak a napi questeket nyomom le mert se időm, se kedvem többet játszani, de most legalább azokon nem alszom el :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58756) SLYM

SLYM
(PH! kedvence)

találós kérdés. sámánnal 30 HP-m van, ellenfél warrior. huszonx PH-val, meg vagy 20-25 armorral. Yogg 1 spell-el 30-ról leszed engem nullára. (igazából 2 spell, de ebből 1 a damage). hogy lehetséges ez? lehet tippelni :)

[ Szerkesztve ]

(#58757) mhmpista

mhmpista
(senior tag)

Kattant egyet a pity timerem.
Alakir!
Ennek most örülök nagyon :C

(#58758) saen válasza SLYM (#58756) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Embrace the shadow vagy hogy hívják + tree of life.

(#58759) SLYM válasza saen (#58758) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

talált [link]. ;) annyira meglepődtem, hogy csak a végén tudtam screenshotolni, de az aura még látszik. elég hamar előtte pedig a 2 brawlt :(

[ Szerkesztve ]

(#58760) TheJoeker válasza TheJoeker (#58751) üzenetére

TheJoeker
(kvázi-tag)

Elkelt :)

(#58761) darkrock válasza SLYM (#58756) üzenetére

darkrock
(fanatikus tag)

Milyen Shaman-nal játszol? Én most elakadtam rank7-en a Patron Warrior-ral.

(#58762) Kanczy válasza SLYM (#58759) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Na és ezért nem lesz soha jó lap Yogg :N

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#58763) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

Barnest latok egyre tobb pronal a midrange shaman deckjukben.. miert?

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#58764) Kanczy válasza K1nG HuNp (#58763) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Tényleg nem sok mindennel éri meg IGAZÁN, szóval én sem értem :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#58765) Balathruin válasza K1nG HuNp (#58763) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Bloodlust szinergia?

(#58766) KaraDani válasza Kanczy (#58764) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Thalnos, drake, flametoung, manatide, rag, thunderbluff. Ennyi highroll nem elég? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58767) SLYM válasza darkrock (#58761) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

nem tudom, lifecoach tolta valami hasonlóval, azt összeraktam, aztán ennyi, nem vagyok tisztában a mostani paklik neveivel

(#58768) Vasinger!

Vasinger!
(PH! nagyúr)

Kéne nekem egy nagyon jó matematikus. Mennyi az esélye annak, hogy Maelstrom Portalból egymás után 3x is Babbling Book-ot kapok? Ráadásul nem is Mage-el játszottam....

I'm Mr. Meeseeks, look at me! #Wubalubadubdub#

(#58769) K1nG HuNp válasza Vasinger! (#58768) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

A maelstrom nem class-specifikus lényeket ad, csak random 1 dropokat, a legjobb ugyebar a 2/4, a legrosszabb meg a 0/4 és az 1/1

DrHippi deckjét pedig egyáltalán nem értem, miért jó az aggro ebben a decktípusban?[link]

[ Szerkesztve ]

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#58770) KaraDani válasza Vasinger! (#58768) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Ehhez miért kell jó matematikus :F Csak meg kell számolni az 1 droppokat.
1 / (Az összes 1 drop a harmadikon)

Az, hogy mivel játszol nem számt.

(#58771) Vasinger! válasza K1nG HuNp (#58769) üzenetére

Vasinger!
(PH! nagyúr)

Igen, ezt tudom. A kérdésem arra vonatkozott, hogy mennyi az esélye, hogy ha csak a Standard 1 dropokat nézem amiból 46 van összesen, akkor egymás után 3x abból a 46-ból pont ugyanazt kapom meg random...

KaraDani:

Pontosan, én már kiszámoltam mikor írtam a kommentet, ez 0,001% Ez azért szerintem elég kicsi valószínűség, akárhogy is nézem nehéz felfogni, hogy ilyet dobott a gép.

[ Szerkesztve ]

I'm Mr. Meeseeks, look at me! #Wubalubadubdub#

(#58772) salaam válasza K1nG HuNp (#58769) üzenetére

salaam
(senior tag)

Talán mert a legjobb neutral 3 drop a játékban (acolyteot nem számolva, de az meg felesleges sámánba)

"Kérsz valamit enni? Durumliszt"

(#58773) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

Jelentem a mai nappal én le is álltam a classic packok nyitogatásával. :D Kinyitottam a régi DW-et, több értelmes lap nincs a classic szetben ami érdekelne. Gondolkoztam, hogy lecraftolom, de végre sikerült kinyitni. Sajnos az elsőt annó törtem, pedig az első legendem ő volt. Innentől kezdve spórolás a kövi kiegre. Most goldból a 0-ról indulok, tehát a pénztárcám meg fogja érdezni a classic packozást. Viszont cserébe összejött 13k dust, emellett ha betöröm az összes golden lapot ami már simában megvan 2x összejön még 11k dust. 24k dust és max 150 pack bőven elég kell, hogy legyen egy jó kieg esetén is.

B-tag: H3lios#2825

(#58774) mhmpista válasza h3lios (#58773) üzenetére

mhmpista
(senior tag)

De jól állsz.

Én örülök a 300 aranynak amit most kaptam 1000 winnért.
Van 500 dustom azon agyalok mire verjem el.
:DDD

(#58775) Sirandrish válasza h3lios (#58773) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Ha nulláról indulsz akkor 150 packhoz még néhány napit be kell tolni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58776) h3lios válasza Sirandrish (#58775) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Ja nem úgy gondoltam... :D
Az képtelenség lenne, ezen a fórumon arról vagyok híres, hogy pay to win-ben tolom. Amiből annyi bukik, hogy pay van, de win nincs. :DDD
Én ennek a játéknak a gyűjtögetés részét élvezem leginkább. És mivel más hobbim nincs ezért erre nem sajnálom a pénzt.

Az előrendelés biztos, meg mellette 2x 40 pack (androidon olcsóbb). Onnantól kezdve meg a kövi kiegig nem szeretnék költeni. Arra már jobban felkészülök a goldot illetően.

(#58777) Sirandrish válasza h3lios (#58776) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Jaja..olvastam már kemény összegeket :D
Hát 100+pack meg 20K dust szerintem mindenre elég lesz. Sőt..szerintem a fele is elég lenne. :K

(#58778) vzarmo válasza Vasinger! (#58771) üzenetére

vzarmo
(őstag)

egymástól függetlenek az események vagyis teljesen mindegy mikor mit kapsz. ha három különbözőt adott volna, annak a kombónak is ugyanakkora az esélye, szóval ezen fennakadni teljesen felesleges szvsz. :)

(#58779) KaraDani válasza Sirandrish (#58777) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Attól függ mi a cél, ha csak a biztosan jó lapokat akarja valaki akkor elég lehet a fele. Ha kb minden lapot akar rögtön csak az egyértelműen rosszakat nem akkor kevés.
Wotogból 183 pakkot nyitottam, elcraftoltam kb 15k dustot, igy common, rare megvolt minden, legendary is kb minden, epicből hiányzott sok használhatatlan.
Én is gyüjtögetős vagyok plusz szeretem ha azonnal megvan minden, az a legjobb amikor egy kieg után megy a próbálgatás az új deckekkel.

(#58780) Sirandrish válasza KaraDani (#58779) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

A használható lapokra gondoltam. Ha a minden a cél akkor sanszos hogy kevés :K

(#58781) macskacsa

macskacsa
(lelkes újonc)

helo,

Nem tudok ranked 15 alá menni Shamannal pedig elég sok craftolt lapom van.
Mindenféle decket kipróbáltam már amit találtam a neten de 15 alá egyik se jó.

ezeken kívül még van 2x Thing from Below
neutralban is sok minden, legendaryból csak Reno Jackson

valaki tud küldeni egy decket amivel 15 alá tudnék menni? :R

(#58782) K1nG HuNp válasza macskacsa (#58781) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

1, ajanlatos az innkeeper használata a kollekciod mutogatasanal, 2, olvass vissza 1-2 oldalt

(#58783) KaraDani válasza Sirandrish (#58780) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Definiáljuk a használhatót :DDD Pont ezért érdekesebb a kiegek utáni első 1-2 hét, mivel próbálgatós időszak van, sokkal több mindnen jól használható, mert a deckkek nem annyira kiforrottak még az átlag deck erősség alacsonyabb. Persze megértem, ha valaki a lehető legjobban akar gazdálkodni és kevesebb pakkot nyit majd megvárja mi lesz tuti jó lap és úgy kraftol csak.

(#58784) macskacsa válasza K1nG HuNp (#58782) üzenetére

macskacsa
(lelkes újonc)

a videót találtam amit postoltál de abba van tunnel trogg, bloodmage thalnos, harrison jones. :F

(#58785) K1nG HuNp válasza macskacsa (#58784) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

harrioson->fire elemental, thalnos->kobold, a troggok viszont minden jelenlegi shaman deck magjaban bennevannak

(#58786) macskacsa válasza K1nG HuNp (#58785) üzenetére

macskacsa
(lelkes újonc)

ergo trogg nélkül ezekkel a kártyákkal 15 alá nem tudok menni? :W

szerk:. vagy érdemes arenázni és loe ben megszerezni a troggokat?

[ Szerkesztve ]

(#58787) KaraDani válasza macskacsa (#58786) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Játsz helyettük két argent squiret. 15 alá simán le lehet menni úgy is vele.

(#58788) h3lios válasza KaraDani (#58779) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Ahogy mondod, ugyan ezen logika mentén vásárlom énis a packokat. Nálam az nem játszik, hogy fél évet várok mire lecraftolok 1 jó lapot. Nyilván vannak minden szetnek egyértelmű lapjai, mint pl. WotG-nál N'zoth, vagy a TGT-ből Justicar. De pl. én szívesen játszottam az elején C'Thun paklikat és gondolkozás nélkül lecraftolnam Emperor-t hozzá. És nem bántam meg, mert a Warriorban használható maradt.

Nyilván van 1 csomó legend amit megbántam, sőt epic is, ilyenek pl. TGT-ből Nexus Champ és a Coldarra drake és Frost Giant. A Champ-et annyira szerettem volna, hogy jó legyen, de az inspire logikával együtt ő is csúnyán megbukott...

Egyébként ha valóban Titános témát kapunk, akkor ott azért bekerülhetnek elég durva legendek is.
Remélem ez lesz a helyzet, emellett gondolnak az Epic lapokra is. Azokra komolyabb hangsúlyt kellene fektetni. Mert ami 2 éve megy az nevetséges...

Csak 1 kis felsorolás:

Must Have Epic lapok:
Mysterious Challanger (amikor ment a Secret pala), Twilight Guardian, Call of The Wild,

Jó epic lapok:
Arcane Blast, Elemental D, Forbidden Flame, Cabalist Tome, Forbidden Healing, Forbidden Shaping,

Elmegy kategória:
Mulch, Lock and Load (csak Yogg deckben volt jó), Dreadsteed (malganissal volt rá fun deck), Whisps of the Old Gods, Embrace the Shadow, Shadowcaster, Blade of C'Thun,

Ez összesen 16 lap 2 nagy kiegből és ezek között is vannak olyanok, amiket így sem használ már senki (legalábbis standard-en)...

Összesen 54 Epic lapot adtak ki két nagy kiegben és ennek kevesebb mint a fele értékelhetetlenül sz.r...
Ezt pedig elfogadhatatlannak tartom, mert ezekre a lapokra IS lehetne építeni paklikat nem csak legendary-ra.

Kasztokra szétszedve még rosszabb a helyzet...
Szokás szerint a Priestnek az összes epic lapja sz.r, a Warlock sem kapott jó Epic-et már 2 éve..
A Warriorral ugyan ez a helyzet.
Nekem igenis hiányoznak a class Epic minionok, mert szerintem igenis hozzá tudnának adni a játékhoz. De sajnos az a tendencia, hogy nem képesek izgalmas lapot kiadni...

Ha megnézzük csak a Paladinnak van 1 értékelhető epic minionja a Challanger szeméjében a többi ilyen murloc, forbidden ancient, Overload unlock kis minion. Igazán jó lapot nem mernek printelni, holott szerintem jócskán lenne a legendary-k alatt is design space ilyen téren. Talán még a Shadowcaster lehet értékes a következő kiegek alatt. De ameddig ilyen aggro meta megy az ilyen lapok sosem fognak játékot látni.

Ezzel szemben Classic szetben:

Ancient of Lore (prenerf), Ancient of War, Force of Nature (prenerf), Iceblock, Pyroblast, Lay on Hands, Cabal Shadowpriest, Prep, Doomhammer, Bane of Doom (ha lenne rá végre 1 rohadt Control Warlock), Shield Slam, Brawl, Gorehowl, Doomsayer, BGH (még akár most sem sz.r), Faceless, Giantok

Érthetetlen, hogy azóta miért nem sikerült egyáltalán hasonló lapot sem kiadniuk...

Szerk: Bocsi a szófosásért, ezt ki kellett adni magamból...

[ Szerkesztve ]

(#58789) macskacsa válasza KaraDani (#58787) üzenetére

macskacsa
(lelkes újonc)

így? :R

Spirit claws helyett valami?

(#58790) K1nG HuNp válasza macskacsa (#58789) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Doomhammer+fire elemental, aztan menj jatszogass, es nyisd ki a karazan adventuret :)

[ Szerkesztve ]

(#58791) KaraDani válasza macskacsa (#58789) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Szerintem dobdj be egy második fire elementált és egy 4 mana 7-7-et. Doomhammer ebbe értelmetlen. Kobold genomancer szerintem rossz és messze nem kell annyira a spellpower, mivel nincs spirit claw-d, inkább játszanék helyette stormcracket vagy acidic swamp oozet akkor már.

(#58792) salaam válasza KaraDani (#58791) üzenetére

salaam
(senior tag)

+1.

Thalnosnál a cylce+spellpower a lényeg. Semmi értelme egyébként a spellpowernek, teljesen felesleges a kobold.

"Kérsz valamit enni? Durumliszt"

(#58793) Kanczy válasza Vasinger! (#58771) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Voltak elképesztő (hatoslottó megnyerésénél kisebb) esélyű RNG-k is, szóval ez még nem olyan durva :P

(#58794) SLYM válasza h3lios (#58788) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

én csak azt nem látom, hogy hol agró a meta? 5-ből 1 ellenfelem agró rankeden kb

[ Szerkesztve ]

(#58795) K1nG HuNp válasza SLYM (#58794) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Midrange minden, a shaman, a hunter, a warrior es a druid is

(#58796) h3lios válasza SLYM (#58794) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Dragon Warrior, Midrange Shaman, Disco Zoo, Secret / Face Hunter, csak, hogy 1 párat soroljak. Egyik sem face deck, de egyértelműen elmentünk a minion based oncurve játék felé. Csak, hogy 1 példát mondjak: a mostani shaman sokkal inkább snowball-ra épít és aggro deck, mintsem mondjuk 1 klasszikus Midrange Paladin. Most Wild-on összeraktam 1 midrange paladin-t. Belcherrel, Shredderrel meg N'Zothal. Az igazi midrange pakli. A mostani Shamanban a legnagyobb drop a Valiant 5(7) manáért. A Thing from Bellow inkább 3-4. manás kategória a totemek miatt.

Emlékszem amikor a patron dominált gyakorlatilag nem voltak midrange paklik, mert a 2-es attackot bűntette nagyon a Patron. Márpedig ha most megnézzük a mostani shamant tele van ilyen minionokkal. Spirit Wolf, Totemek 1 Valiant buff után, seering totem. Ha a régi patron még mindig valid deck lenne ez a mostani midrange shaman soha nem jöhetett volna létre.

A jelenlegi metából egyedül a Control Warriort szeretem, az most megint használható lett C'Thun nélkül. Attól kikapni a legkevésbé idegesítő számomra, mert tudom, hogy valszeg nem idióta early game RNG -n múlik a meccs. Persze, ha eljut odáig, hogy jönnek a Monkey-s legendaryk sok múlik a szerencsén és a Brawl is RNG clear, de legalább lehet számítani dolgokra. A Shaman 1 VICC ilyen szempontból, de a zoo is. Előbbinél a totem roll, a storm roll játékokat dönt el. A Zoo-nál ugyan ilyen a Doomguard Discard és ha játszik Golem-et nem mind1, hogy eldobja egy Soulfire, vagy ott csücsül a kezedben halott lapként.

[ Szerkesztve ]

(#58797) Kanczy válasza h3lios (#58796) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Nekem tegnap a murloc pala adta, mentem vele egy 8-1-et. Bár nyilván mivel semennyit nem játszom, a dumpsterben vagyok, csak gondoltam megemlítem, hogy nem olyan rossz a helyzet szvsz :N

(#58798) DaveNo1 válasza K1nG HuNp (#58795) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Ezek inkább tempóra építő deckek, nem olyanok mint a midrange pala, midrange druid, vagy akár a régi midrange shaman volt.

You are not prepared.

(#58799) Cathfaern válasza h3lios (#58796) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Tehát már a midrange is aggro. Kíváncsian várom mikor jön az első control face deck :))

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#58800) Kanczy válasza Cathfaern (#58799) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Pedig ez teljesen rendes midrange. Early boardra megy, utána felépül és megaláz. Tipikus :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.