Hirdetés

2019. március 22., péntek

Gyorskeresés

(#57651) K1nG HuNp válasza micafighter (#57649) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Aki eddig is wildet akart játszani az utánanézett magának, annyit nem fog dobni a konzisztencian szerintem :)

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#57652) micafighter válasza zsuha (#57650) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Nekem amugy elfogadták ugyanazt a kártyát egy új amazon fióknál és még nem jött üzenet hogy gondjuk lenne vele, de leginkább azért mertem ezt bejátszani mert már csak pár hónap van hátra a bankkártyám lejártáig, utána kapok új kártyát.

[ Szerkesztve ]

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#57653) Kanczy válasza K1nG HuNp (#57651) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Én kipróbáltam párszor, és mindent kinevettem egy kis normális deckbuildinggel, szóval nem értek egyet :N

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57654) fogtunder válasza micafighter (#57649) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

hoppá, azt nem tudtam. én csak néha veszek egy-egy ebookot, meg párszor használtam kickstarteres fizetésre, szóval eszembe nem jutott eddig prime-ot aktiválni.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#57655) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Well Played [link] (t1 trogg is volt)

Bónusz kombo Mulchnak köszönhetően, nyertem is vele :D [link]

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#57656) JNashville válasza whitezo88 (#57655) üzenetére

JNashville
(senior tag)

Free Call of the Wild? :D

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#57657) föccer válasza whitezo88 (#57655) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Nagyon bögyödbe vannak a sámánok.

üdv, föccer

(#57658) micafighter válasza whitezo88 (#57655) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Ezért játszok most inkább patront wildon, épp az előbb jött szembe sámli: [link]

Mondjuk ez evolve volt, de az early gameje ugyanaz, még 7/7-et is futtatott, amit én evolve deckbe nem biztos hogy betennék, de azt nyilván nem evolveolta.

Viszont az a mulch OP volt :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#57659) whitezo88 válasza föccer (#57657) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

én is mentem utána azzal, de az hogy highrollol golemet t3ban a tökéletes t1-2 után az nevetséges. Már csak napok kérdése és eltűnik (igaz, így 1:7 helyett csak 1:4 lesz a wrath totem a fegyóhoz szóval nem gyengül)

(#57660) DaveNo1 válasza whitezo88 (#57659) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Mentem ma 5 meccset shamannal, és 9 tuskarból 0 totem golem. Ellenfeleknek ennyiből 50%-nak adta volna. :N

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#57661) föccer válasza DaveNo1 (#57660) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Nekem simán 50% körül van az arány. A maradék meg flame totem, meg mana tide. Alap totemek kb 10-15%-ban jönnek.

üdv, föccer

(#57662) NyxNyxNyx válasza DaveNo1 (#57660) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Én a manatide-ot utálom a legjobban. Tempoelőnyben (márpedig a shaman általában tempoelőnyben indul) kapni egy lapot, ami húz neked egyet és az ellenfélnek meg lapot kell rá használni, hogy megölje. És emellé ott a 3/2. Bloáf...

Még így utoljára sírjunk párat. :DDD

[ Szerkesztve ]

Comparison is the thief of joy.

(#57663) micafighter válasza DaveNo1 (#57660) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Nálad már biztos éles a nerf ;]

(#57664) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

Így visszatekintve én csak azt nem értem, hogy dr.7 miért nem lett nerfelve a még aktív időszakában?

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#57665) ThySoul válasza K1nG HuNp (#57664) üzenetére

ThySoul
(fanatikus tag)

Én azt olvastam azért, mert egy csomó ember betörte mindenét hogy legyárthassa.
Gondolom velük nem akartak kicseszni.(vagy csak a Blizz lusta volt nerfelni)

(#57666) zsuha válasza ThySoul (#57665) üzenetére

zsuha
(fanatikus tag)

:D tuti nem ezért.
Sztem csak más volt a közösség és a környezet. Most jön a konkurencia, és már nem tojhatnak a közösségre.

(#57667) K1nG HuNp válasza zsuha (#57666) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Konkurencia :F

(#57668) NyxNyxNyx válasza K1nG HuNp (#57664) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Mert BGH létezett.

(#57669) whitezo88 válasza NyxNyxNyx (#57668) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

illetve nem egy egészségtelen deckfajtát tolt mint a Warsong/Undertaker, hanem csak majdnem minden deckben bentvolt, kivéve a full face deckeket.

[ Szerkesztve ]

(#57670) NyxNyxNyx válasza whitezo88 (#57669) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Meg a priest sem tudta játszani, mert minden deckben volt BGH és ez lett volna az egyetlen 7 attack-os lény. :(
fusztráló volt.

(#57671) whitezo88 válasza NyxNyxNyx (#57670) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Emlékszem legit taktika volt direkt 7+ atk nélküli deckkel menni hogy legyen dead lapja az ellenfélnek.

[ Szerkesztve ]

(#57672) vzarmo válasza whitezo88 (#57671) üzenetére

vzarmo
(őstag)

én pedig arra, hogy boombot, shredder, portál trió volt a legnagyobb random a játékban. :D most meg...

(#57673) NyxNyxNyx válasza vzarmo (#57672) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Az öreg deathlord kirakta a hibrid Hunter Highmane-jét miután a mad scientist-tel és a 0 mana hunter's mark-kal megölte és még fel is rakott egy secretet. :D Ahh, nosztalgia.

[ Szerkesztve ]

(#57674) Kanczy válasza ThySoul (#57665) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Ha valamit nerfelnek, visszakapod a teljes árát, szóval ezért semmiképp sem :N

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57675) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

néha azért lehet haladni.

[link]

(#57676) ígyvanferi válasza Kanczy (#57674) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Az oké, hogy a teljes dust mennyiséget visszakapja, de amiket betört, azokat nem fogja tudni újra legyártani ugyanannyiból.

(#57677) Sirandrish válasza whitezo88 (#57675) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

És gondolom ilyenkor nem OP a Shaman :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57678) whitezo88 válasza Sirandrish (#57677) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Ha nem 5-6 dropokkal kezdesz elég jó. Vanqswisher is most lett legend, Muzzy midshaman deckével szintúgy. Last boss Sjow volt control warrival.

(#57679) K1nG HuNp válasza whitezo88 (#57675) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Én 1 winre vagyok a rank11től 2 óra secret pala után.. csak meglesz a legend is vele :D

(#57680) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

Hála a jó istennek 1-2 hét is eltűnik végleg a Worgen OTK... Ma már a 3. ver agyon a semmiből és k.rvára nem lehet ellene semmit sem tenni....
:U

B-tag: H3lios#2825

(#57681) K1nG HuNp válasza h3lios (#57680) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

semmit? :DDD :DDD Ever heard of taunts? :U

(#57682) whitezo88 válasza h3lios (#57680) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

én párral találkoztam az elmúlt héten de elvertem mind, ha tartasz kint tauntokat akkor cockblockolod. Nekem így sikerült. Illetve ezzel együtt presszúrázni kell.

(#57683) Gyuri27

Gyuri27
(PH! félisten)

Ha valakinek van fölös tyrande kódja gondoljon rám ( hs-ben persze). :B

[ Szerkesztve ]

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#57684) ígyvanferi válasza whitezo88 (#57682) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

És ezt olvasva Grétsy László elmormogott magában pár miatyánkot. ;]

(#57685) whitezo88 válasza ígyvanferi (#57684) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Akkor: ha gondot jelentenek a farkasemberes egykörös halálok, érdemes heccelő egységeket kint tartani, megakadályozva ellenfeled a nyerésben. ;]

(#57686) micafighter válasza whitezo88 (#57685) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Mindjárt más :C

(#57687) Kanczy válasza whitezo88 (#57675) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Nem te panaszkodsz napi rendszerességgel a sámánokra? Vagy félreértem :F :Y

(#57688) whitezo88 válasza Kanczy (#57687) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

nem, de attól még nem játszhatok vele?

BTW wildon is vannak undorító dolgok. INNEN vesztettem, t7től minden körben +4 heal, de egyik Curator se adott tauntot, és Nzoth se jött fel 20 lapból...

(#57689) Kanczy válasza whitezo88 (#57688) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Játszhatsz, csak kicsit szerintem így kicsit hmm... képmutató (?) a dolog :F

[ Szerkesztve ]

(#57690) whitezo88 válasza Kanczy (#57689) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Ez mitől lenne az? Az hogy kritizálom a Tuskarr highrollt? Ami pár nap múlva úgyis kimúlik. Az hogy tier3 deckekkel játszom miért jó? Nem veszteni járok. Amúgy sjow féle Control warriztam is ma, az pl countere. Legalábbis favored. A többi deck legalábbis nem valami tier1. Druid se nagyon van mert a shaman azt is elveri. Rugót is. Warlock se annyira jó legalábbis EUn.

Most pappal wildozok. Rank20 druid innervatel (!) t1ben egy Aspirantot, majd "Well Played" :F best play. a Doomsayerem után már nem volt ilyen jókedvű. Aztán Hero Powerezi a CLericem, köszöntem is a free lapot neki utána. Jó ez a wild, főleg mert itt jó a priest.

[ Szerkesztve ]

(#57691) NyxNyxNyx válasza whitezo88 (#57690) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Nekem annyira nem adta. Fingom sincs mi ellen játszok szóval nem tudom mikor töröljek, vagy mennyire fossam ki a kezem.

(#57692) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Deathlord MVP :DDD [link]

Jobban szórakoztat a Wild, mint a Standard. Ajánlom nektek is.

(#57693) fogtunder válasza whitezo88 (#57692) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

én egy hónapja csak wildozok, démonos renolockkal, és sokkal nagyobb fun, mint a 8762310. sámán és dragon warrior ellen menni.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#57694) ígyvanferi válasza fogtunder (#57693) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Én gyakorlatilag ezen a héten indultam neki a rankednek, és csak 7-ig jutottam, de meglepően változatos volt a felhozatal. A warriorok se mind sárkányosak voltak, és sámán se jött sokkal nagyobb arányban. Szerintem ez nem olyan gáz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#57695) balisz

balisz
(senior tag)

IMÁDOM ezt a metát! Az új szezonban az ellenfeleim több mint fele csak arra játszik hogy éljek túl, aztán turn 10, (vagy 7-8...) Yogg majd csinál valamit. Mindenbe belerakják! Druid és Mage a szokásos, de az elmúlt napokban láttam már Warrior-ban, Shaman-ban, Rouge-ban, Priest-ben. Ez már nagyon gyászos. Lehet hogy azért csinálják, mert nerfelni fogják, de ha azután is ezek ellen kell majd játszanom akkor inkább nem játszok több standard-ot. Sokan egyből leszólják a wild-ot, mert hogy Dr. Balanced, meg Mysterious Challanger, de ezerszer inkább azok mint ez a szemét! Előző hónapban szinte végig Wild-ot játszottam, sok tucat Dr. Boom-al találkoztam, de egyszer sem éreztem azt hogy mennyire igazságtalan vagy OP lenne, ellentétben Yogg-al.

Konkrét példa máról. Én Maly warlock-al játszottam, ellenfél Yogg-Maly Druid. Dominálom a meccset, enyém a board, erre a 8. körben moonfire az 1/1-es minion-omra és Innervate Yogg... Persze a board-nak annyi (ami ugye az enyém volt), egy kis heal és pár húzás, neki semmi rossz. És persze még több heal-el túlélte még pár körig, raven idol-ból választott még egy moonfire-t és megnyerte a meccset.

Itt tart a játék, az nyer aki eldobja az egyik win condition lapját, csak azért azért, hogy a félkarú rablóba még egy kis aprót dobhasson... Aztán persze visszakapja mintha semmit nem történt volna, mert ugye a skill és a tervezés nyeri a játékokat.

(#57696) vzarmo válasza balisz (#57695) üzenetére

vzarmo
(őstag)

Sajnálod szegény plébánostól, akinek végre lehetne egy "normális" win cond-ja az ellenfél idegeinek felőrlésén kívül? :D
Annak a druidának meghalt a yogg-ja?

(#57697) Scale válasza ígyvanferi (#57694) üzenetére

Scale
(őstag)

Milyen deckkel volt ilyen winrated?

(#57698) ígyvanferi válasza Scale (#57697) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Secret hunter.

(#57699) micafighter

micafighter
(PH! nagyúr)

Ti milyen új hőst és melyik kasztnál látnátok a legszivesebben?

Én szívesen látnék egy warlock archimonde vagy kiljaden herot. Illetve egyik kedvenc karakterem a loreból voljin, szivesen láttam volna hős ként de már kártya volt belőle ugye és ugy voltam vele akkor már hös biztos nem lesz, de medivh példájából ítélve még akár erre is van remény :)

[ Szerkesztve ]

(#57700) saen

saen
(PH! kedvence)

Elkezdtem játszani Wild-on a tempostorm-os priest paklival ha már van új hős, de totál vicces a meta. Olyan control deck-ek jönnek sorban, hogy el nem tudom képzelni, hogy mivel játszanak az aggro ellen. Gyakorlatilag nincs early game és rendkívül kapzsi listákat tolnak, ezért nem is annyira megy. Sok értelme nincs itt a priestnek, de úgy akartam, hogy csak azzal játszom. Lehet néhány kör aggro-t berakok, mert kéne büntetni :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.