Hirdetés

2019. március 22., péntek

Gyorskeresés

(#57751) Stylerr

Stylerr
(őstag)

Kíváncsi leszek, hogy most mik lesznek a metatop deckek. Várom a Tempostorm snapshotot.

(#57752) Cathfaern válasza Stylerr (#57751) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Pontosan ezért káros a HS-nek a meta snapshot :)

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#57753) F-ECT$ válasza Stylerr (#57751) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

A napokban akartam frissíteni a legend listát, de aztán belengették a nerfeket, így én is várom az első snapshotot, meg szétnézek a streamerek között is, hogy ne csak a saját tapasztalatom legyen benne a frissítésben.

Dive ever, work never.

(#57754) fogtunder válasza Cathfaern (#57752) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

igen, az első éven is volt bőven netdeck, de az azért más volt bőven, itt már legalább annyira befolyásolja a metát a snapshot, mint fordítva.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#57755) Cathfaern válasza fogtunder (#57754) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Igazából nem az a gond, hogy van netdeck, azt sose lehet megakadályozni. A probléma az, hogy van egy központi, mindenki által elfogadott rangsor, és igazából nem nagyon kérdőjelezi meg bárki is annak a helyességét.
Nyilván ha nem lenne tempostorm, akkor itt a topicban elkezdenénk beszélgetni, hogy mi épp a legjobb deck, ebből kialakulna egy rangsor, és a PH!-sok az alapján mennének. De erről lövése se lenne egy szlovák oldal HS-eseinek, ők is kitalálnának egy sajátot és stb.
És épp ezért a "kijött egy új patch / nerf" hírre nem lenne a reakció, hogy nah kiváncsi vagyok mi lesz a meta, hanem csomó ember elkezdeni kísérletezni, hogy mit lehetne kihozni az új/régi lapokból.

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#57756) saen válasza Cathfaern (#57755) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

A legtöbben kiröhögik a tempostorm-ot, mert bár azt nem lehet alapvetően rámondani, hogy hülyeség, de messze nem szentírás. Legtöbben egyébként is a kedvenc streamerük aktuális deckjeivel játszanak, az meg független az ilyen listától.

(#57757) zsuha válasza Cathfaern (#57755) üzenetére

zsuha
(fanatikus tag)

Sztem egy VS data report által mutatott statisztika elég hihető ('helyes'), mivel valós adatok alapján dolgoznak.
Persze ez a rangsor is befolyásolja a metát, mert ez alapján építenek deckeket az emberek. Ez pedig végül visszahat a statisztikára is.
A lényeg hogy van ugyan visszahatás, de a VS report sztem önmagában validnak mondható.

(#57758) tomazin válasza Cathfaern (#57755) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nagyon jo meglatas. Ezt tovabbgondolva megint elojon a grindeles es a ho vegi visszaesesnek az indokolatlansaga, ami miatt az emberek nagy resze a snapshothoz fordul.

(#57759) whitezo88 válasza F-ECT$ (#57753) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

azt szinte biztosra veszem hogy az Al'Akir a RB nerf miatt tényleg opcionális lesz, eddig lehetett látni midrangeben nem ritkán. 2 manás RB-t viszont szerintem már egyáltalán nem fognak játszani. Muzzy deckjében se volt most és első NA legend lett.

(#57756) saen

Iránymutatásnak jó, de csak az van hogy a sok casual netdeckel egyet, aztán nyomja curveon a dolgokat, nem techel. Aztán meg panaszkodik hogy szar a deck. Ez a másik baj: NA és EU más meta, rank5ig, 5-1 és legend megint más-más meta. Sokszor érthetetlen pár lapválasztás a listáknál, vagy csak simán outdated.

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#57760) tomazin válasza whitezo88 (#57759) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Hmm ennyire meg sosem ereztem magam kazuarnak, mert nagyon igaz ram a techeles hianya, ha 5. meccs korul sem birok vele nyerni, akkor hagyom a fenebe.

(#57761) KaraDani válasza tomazin (#57760) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Amikor először dragonwarrioroztam 3-13 at mentem vele. Később simán 60% os winratem volt vele. Ilyen kevés meccsből nem igazán lehet leszűrni mennyire jó egy deck. Az 5 meccses minta könnyen átvághat :)

(#57762) darkrock

darkrock
(fanatikus tag)

Van két arany meg egy sima Tuskarrom :C

volt ;]

[ Szerkesztve ]

(#57763) grizlisandor

grizlisandor
(őstag)

Yogg és a Dr. 8 törve. Talán yogg hiányozni fog, Cabalis Tome került a helyére, kiderül így nerfelve milyen és lehet lecraftolom.

Tyrande skin behúzva, csak sikerült bénázni egy sort. Régi Amazon acc-ra akartam megvenni, de nem sikerült rávenni, de a pénzt levonta(elvileg ez csak próbavonás és vissza utalják, ha jól tudom). Csinálok egy új acc-ot, azzal sikerült. :DDD
Már csak Morgl-t kellene megcsinálni meg Liadrin-t.

Oneplus One 64Gb LOS16, Seat Altea 2004 1.6 BGU

(#57764) tomazin válasza grizlisandor (#57763) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Most lattam ebayon, h 1,5$ es megcsinalja neked a shamant. Ha nincs kedved az nem nagy penz.
Karadani:
Igen, tisztaban vagyok ezzel. Viszont elotte elolvasom kb mit kellene csinalni (hearthpwnrol szoktam decket szerezni) ill mivel max havi 100 meccset jatszok igy mashogy nezzuk az 5meccset. Persze miraclet ennel sokkal jobban eroltettem, mert nagyon tetszett es akartam vele nyerni, de pl patront mar nem volt turelmem megtanulni.

(#57765) KaraDani válasza tomazin (#57764) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Nem is feltétlenül tanulásra gondoltam, inkább arra, hogy túl kicsi mintával túl sokat játszik még a szerencse is. Igazán jól megítélni egy deckket szerintem sokkal több meccsel lehet, de persze aki csak napi párat játszik annak ez nehezebb.
Még 50 meccses mintáim is tudnak nagyon torzak lenni. Vagy lehet én nézem rosszul, és ki kéne tolnom hearthpwnra a deckkeket ilyen szövegekkel, hogy 100% winrate - rank 4 to legend :D

Morgl-ért sem nagy pénz, de ott legalább csak HS-ezni kellett. Liadrinért fizettem volna simán többet is a lvl 20 wow helyett :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57766) kchryss válasza KaraDani (#57765) üzenetére

kchryss
(PH! addikt)

Liadrin megszerzéséről nem is tudtam eddig. Még sosem wow-oztam, mennyi idő 20-as szintig eljutni 0-ról?

(#57767) saen válasza kchryss (#57766) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

A profik megcsinálják 2 óra alatt, neked szerintem duplája simán. Legalábbis én megszenvedtem vele :(

(#57768) kchryss válasza saen (#57767) üzenetére

kchryss
(PH! addikt)

Az nem vészes. Ha jól látom nincs meghatározva mikor van vége a promóciónak vagyis időm van rengeteg. Majd napi 10-15 perces adagokban lenyomom. :)

(#57769) whitezo88 válasza saen (#57767) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Bonusz xps heirloom cuccokkal amik szinttel skalazodnak annyi, de ujkent azert kell egy delutan legalabb.

[ Szerkesztve ]

(#57770) KaraDani válasza micafighter (#57629) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

"Mondjuk azt sajnálom hogy az OTK paklit ki akarták nyirni mert egy kombó deck (volt)"
Tessék itt az új verzió :P

Nem az én kitaláción, de ki kellett próbálnom

[ Szerkesztve ]

(#57771) Kanczy válasza KaraDani (#57770) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Mondjuk a(z ott épp) 25% esély a győzelemre kicsit rosszabb mutató :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57772) vzarmo

vzarmo
(őstag)

aki nem látta volna, érdekes kis olvasmány. [link]

(#57773) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Ez hatalmas! [link] :DDD most történt, rögzítettem.

Karma pontokhoz erre tessék ;] [link] más is feltette, csak később, szóval enyémet nem törlik elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#57774) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Újabb "Wild Moments"

Kicsit sok lesz az Excavateből

Whoops. :C

Secret palát még egyet se láttam amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#57775) KaraDani válasza Kanczy (#57771) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

De pont ezért amikor összejön sokkal kielégítőbb érzés :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57776) rocket válasza whitezo88 (#57773) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

Hehe fun, ilyen se surun johet ossze, foleg Mage nelkul :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#57777) micafighter válasza KaraDani (#57770) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Zene: 10/10
Video: 10/10
Deck: 10/10

Me like :C

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#57778) JNashville

JNashville
(senior tag)

Van egy 80 grammos questem, amit szívesen bedupláznék, ma 12.00-ig gépnél vagyok, priv ha szintén van.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#57779) fogtunder válasza KaraDani (#57770) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

mondjuk azért kicsit necc az 50% miatt, de szép rank 20 játék volt :)

a zenéhez linket kérek viszont...

[ Szerkesztve ]

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#57780) JNashville válasza JNashville (#57778) üzenetére

JNashville
(senior tag)

Elkelt

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#57781) tomazin válasza KaraDani (#57770) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Wow. Szerintem trolden/rage orcba is belefer, szerintem kuldd el nekik.

(#57782) fogtunder válasza fogtunder (#57779) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

közben megtaláltam a zenét, de amúgy amani berserkerrel nem lenne jobb kombózni? egy manával olcsóbb és plusz sebet kap amúgy is az összes buff spelltől, amit rápakolsz.

(#57783) micafighter: ja bocs :))

[ Szerkesztve ]

(#57783) micafighter válasza fogtunder (#57782) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

De azzal nem tudsz fészre ütni :(

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#57784) csoki válasza tomazin (#57781) üzenetére

csoki
(senior tag)

lekésett vagy lehet ő is innen másolta :)

(#57785) KaraDani válasza csoki (#57784) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Irtam is, hogy nem eredeti ötlet, szerintem pont ennek az eredetijét láttam valahol, de annyira troll, hogy ki kellett próbálnom nekem is :D

(#57786) tomazin válasza KaraDani (#57785) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Es hanyadjara jott be a 25%?

(#57787) KaraDani válasza tomazin (#57786) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Szerenécsre már 3-ra, meg 2-3-szor nem jutottam el odáig hogy megpróbálhassam.

(#57788) F-ECT$

F-ECT$
(Jómunkásember)

Amazonos HS-e van valakinek? Hogy lehet rábírni, hogy frissítsen?

Dive ever, work never.

(#57789) zsuha válasza F-ECT$ (#57788) üzenetére

zsuha
(fanatikus tag)

Pont ugyanez volt a gondom. Nekem sem frissítette először (nem is tudtam rámenni h frissítse), aztán tnap délutánra bedobta notificationbe, hogy van újabb verzió, és végre rá tudtam menni hogy aktualisieren HS. Sztem indítsd újra a telód/tableted, biztos a háttérben néha csekkolja.
Legrosszabb esetben clear data.

[ Szerkesztve ]

(#57790) basaharc502

basaharc502
(tag)

Van egy 80g-s questem, amit szívesen dupláznék. Ha valakinek van kedve játszani írjon pm-et!

(#57791) vzarmo

vzarmo
(őstag)

Priest mirror. Vesztes helyzetben elnyomja yoggot. Secret, arcane intellect, cabalist, a +4 hero attack warrior spell. Még jött pár apróság aztán megölte magát. Ez a lap még mindig "fun & interacitve". Értem én, hogy valahogy legyen már esélye megfordítani a meccset a mezei usernek, de ennél még egy brann boom kombó vagy egy halom shredder is jobb.

[ Szerkesztve ]

(#57792) saen válasza vzarmo (#57791) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Én eddig egyszer láttam nerf után Yogg-ot, egy 10 manás twisting nether lett a vége :)

(#57793) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Chess a brawl, szóval class questeket nem lehet farmolni megint.

Nyitottam egy Harrisont, nem volt meg NAn :)

[ Szerkesztve ]

(#57794) NyxNyxNyx válasza saen (#57792) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Ellenem ma priest mirrorban adta az ellenfélnek a Malchezar. Lenyomott vagy 10 sellt, majd vanishelte magát. :( szóval mégegyszer volt szerencsém hozzá.

[ Szerkesztve ]

Comparison is the thief of joy.

(#57795) kchryss válasza NyxNyxNyx (#57794) üzenetére

kchryss
(PH! addikt)

Én 50 goldos sámán küldetéshez gányoltam össze egy Malchezar decket, mert nincs normális sámán deckem. Kasuálban szintén egy gányolt priest jött szembe. Már agyonvert, 8 hp-m volt, ő még fullon és csak neki volt boardja amikor meglepetésemre felhúztam egy Yogg-ot Malchezar-nak köszönhetően. Kiraktam és 5 spellből letakarította az ellenfél boardját nekem meg feltöltötte a kezem lapokkal és meg sem ölte magát. Entombbal ellopta, aztán sokáig bohóckodtunk majd megint lehetetlen helyzetbe kerültem amikor meg egy N'Zoth-ot húztam fel szintén Malchezar-nak köszönhetően. Ezt már nem tudta megoldani, de felhúzta az entombolt Yogg-om amit kirakott. Pofán lőtte párszor aztán kinyírta magát. Szóval oda-vissza megnyerte nekem a partit Yogg. :D

(#57796) NyxNyxNyx válasza kchryss (#57795) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

:DDD

Comparison is the thief of joy.

(#57797) Scale

Scale
(őstag)

Sziasztok!

Amazon prime miatt nektek is levontak 1 dolcsit a számlátokról? Nem úgy volt, hogy ez free trial ?

(#57798) thesound válasza Scale (#57797) üzenetére

thesound
(őstag)

Le. Szerintem ez csak a bankkártya próba, hogy hiteles-e. Befoglaltak 1 dolcsit, elvileg a bank felszabadítja, ha nem lesz elhasználva. (legalábbis régebben így működött a bankkártya valódiságának ellenőrzése). De 1 dolcsit megért az animgif így is.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#57799) pachito

pachito
(őstag)

Az érzés, mikor nyitsz egy ilyet egy nehéz nap után FeelsGoodMan:

Battle tag: kampec#2540, Origin: Midnightguide

(#57800) zsuha válasza Scale (#57797) üzenetére

zsuha
(fanatikus tag)

Visszautaljak pár nap után, ez csak kartyateszt. Ebay, paypal,google fizetés, mindenhol ez van kártyamegadásnál.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.