Hirdetés

2019. március 22., péntek

Gyorskeresés

(#57601) h3lios válasza Gyuri27 (#57599) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Hát az sz.pás... :DDD

Eközben Toast megint talált 1 bugot... :D Érdemes a top kommentjét elolvasni, mekkora égés már ez a team 5-nak... És ezek akarnak 1 balanced metát megcsinálni... :C

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#57602) saen válasza h3lios (#57598) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Köszi, így már okés, rendes telefonszámot nem fogadott el, pedig egy Pizza Hut-ét használtam Floridából ;]

Szerk: Amazon prime-ot lemondtam, remélem mást nem kell és nem fizettetnek velem semmit :)

[ Szerkesztve ]

(#57603) h3lios válasza saen (#57602) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Payment options-ből töröld a kártyát (biztos ami biztos), illetve én twitch-en is szétkapcsoltam az amazonos linket.

(#57604) saen válasza h3lios (#57603) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Azt nem akarom, mert szoktam onnan néha rendelni. Twitch-et még szétkapcsoltam... Na mindegy, ha felszámítanak valamit majd visszakérem a banktól ;] :P

Köszi a linket egyébként, végre nem kell a hülye Anduin fejét nézegetni :C

(#57605) grizlisandor válasza Kari1 (#57576) üzenetére

grizlisandor
(őstag)

Felvettelek.

Más: Komolyan a Blizz-nél nem gondolják át a dolgokat? Nagyon amatőr hiba ez a Region Lock...

Oneplus One 64Gb LOS16, Seat Altea 2004 1.6 BGU

(#57606) K1nG HuNp válasza grizlisandor (#57605) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

A blizz nem az amazon.. :N

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#57607) saen válasza K1nG HuNp (#57606) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Ez három cég közös produkciója, Amazon, Blizz és Twitch. Mindegyiket lehet szidni itt szerintem :)

(#57608) wanted5 válasza Ozrych (#57600) üzenetére

wanted5
(senior tag)

hol, melyik fórumon kérted?

Xiaomi Redmi 4X - 3/32 - Dell 7567 /i5-7300HQ, GTX 1050Ti/

(#57609) M3oH válasza h3lios (#57596) üzenetére

M3oH
(PH! addikt)

Köszi! be is húztam. És nekem Alaszkai címem van :)

(#57610) pachito válasza saen (#57607) üzenetére

pachito
(őstag)

Amazon = Twitch

Battle tag: kampec#2540, Origin: Midnightguide

(#57611) Ozrych válasza wanted5 (#57608) üzenetére

Ozrych
(senior tag)

Smite-os subredditen írtam be ebbe a thread-be, de azóta modok beírták, hogy tilos kérni. r/Hearthstone-on is van egy megathread, ott esetleg érdemes próbálkozni.

Viszont a h3lios által linkelt leírással könnyebben/gyorsabban meg lehet szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#57612) whitezo88 válasza h3lios (#57596) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

sikerült a 477-es számmal :C

Congratulations! You are now the proud owner of New Hero - Tyrande Whisperwind. Recently claimed in game items will be available the next time you log in to the game.

akkor is gáz ez az egész... Blizzes címet adtam meg én is :D

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#57613) saen válasza pachito (#57610) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Nem ugyanaz, attól, hogy az Amazon megvette, még egy külön cég.

(#57614) Kanczy válasza h3lios (#57596) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Köszi a linket, sikerült nekem is :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57615) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Twitch Prime subolás hol van? A help azt írja kéne lennie olyannak hogy subscribe free de nekem a sima oldal van ahol csak a fizetős volt. Nincs nyilacskám a sub gomb mellett sem...

mod: megvan, de néha nem jelenik meg, bugos.

[ Szerkesztve ]

(#57616) Hunner válasza whitezo88 (#57615) üzenetére

Hunner
(senior tag)

Megnyitod a stream ablakot, és a jobb felső sarokban van egy legördülő Subrscibe gomb. Az enyémet Belezőnek adtam

Samsung Galaxy S8 - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#57617) thesound

thesound
(őstag)

Nekem nem akarja aktiválni az amazon a prime-ot (Blizzardos cím)

Thank you for signing up for Amazon Prime. Although your free trial has started and you have access to your Prime benefits, membership management functionality will be available once we can verify your payment method. This could take up to 3 days from the start of your free trial.

Your Prime membership will be active soon. (ezt ott írja ahol cancelezni lehetne)

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#57618) ThySoul

ThySoul
(fanatikus tag)

Szerintetek melyik a jobb Miracle? Az amiben Leeroy van, vagy amiben két Questing Adventurer?

(#57619) ígyvanferi válasza thesound (#57617) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Valami hasonló van nálam is. Egy régebbi kártyám volt megadva, nem vettem észre, a twitches trial indítása után azt írta, hogy: your account is suspended. Azóta beállítottam a mostani kártyámat, most azt írja az amazon, hogy: We are processing the change to your preferred payment method. Your Amazon Prime benefits will be available once approved. Thank you for your patience. Majd visszanézek pár nap múlva, csak el ne felejtsem.

[ Szerkesztve ]

(#57620) thesound válasza thesound (#57617) üzenetére

thesound
(őstag)

ígyvanferi
99 Ft volt a virtuális kártyámon, ezért nem sikerült. Megoldás 1 dollárnak kell lenni legalább a kártyán. (majd amazon eltávolítottam és újra hozzáadtam a kártyát) Sikerült a claim. Köszi skacok a leírást.

[ Szerkesztve ]

(#57621) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

Twitch-en nektek is megmaradt 1 turbo miután kinyomtátok a prime-ot ? A prime ikon már nincs rajtam, de a turbót sem rendeltem elő... :D

(#57622) thesound válasza h3lios (#57621) üzenetére

thesound
(őstag)

nálam nincs turbó (én is unnlinkeltem mindent, amazon-on canceleztem a prime-ot, eltávolítottam a bankkártyámat, kitöröltem a blizz-es címet... :DDD )

(#57623) Drakoo

Drakoo
(kvázi-tag)

Hali. Valaki tudna segíteni megszerezni az új priest hőst? :S Már van amazon prime-om de nem akarja a twitch-el összekötni :(

A modern mũvészetet épp olyan nehéz megérteni, mint a cselekményt követni a betũlevesben.

(#57624) ∂яσнυη

∂яσнυη
(senior tag)

Köszi srácok a linket. Én is megkaptam az új hőst és hogy segítsek is ne csak kapjak feliratkoztam Thijs-hez (Kolento xD). Azt mondja már több mint 500 feliratkozója van ma Amazon Prime-al...

Egyéb: Tegnapi nap folyamán mikor behozták a wild snapshot-ot utána kezdett behalni a tempostorm, ma pedig nem érhető el. :C Csak felújítás vagy mi történhet?

https://hsreplay.net/ref/GPnWDy

(#57625) micafighter válasza h3lios (#57596) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Köszi a link alapján sikerült nekem is megcsinálni :)

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#57626) saen válasza ∂яσнυη (#57624) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Azért köv hónapban lesz koppanás a streamereknél. Thijs már elkezdte szervezni az új emote-okat amiket szeretne, de remélhetőleg nem fog meglepődni köv hónapban amikor ezeket a sub-okat elbukja. Aki akart az már eddig is előfizető volt...

Tempostorm majd megjavul, de Twitchcon van meg hétvége, szerintem Reynad nem ezen pörög.

(#57627) Kanczy válasza saen (#57626) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Tudja nagyon jól, hogy ez csak időleges. Mondta is, hogy nem tudja mindenkinek megköszönni a subot, mert az ingyenesség miatt nagyon sokan vannak :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57628) saen válasza Kanczy (#57627) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Vajon a pénzt megkapja ezért? Csak mert ha igen akkor párszázezer forint most simán bejött neki csak ebből...

(#57629) micafighter válasza saen (#57628) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Szerintem megkapja, máskülönben nem sok értelme lenne ennek.

Más: Nem tudtom ti hogy vagytok vele, nekem kb 70 win hiányzik a golden warihoz és szerintem most ráfekszek hogy még a nerf előtt minél több meglegyen, mert az exec nerf szerintem eléggé kellemetlenül fogja érinteni a tempo warikat (ettől függetlenül megértem a nerfet), a charge reworkkel meg gyakorlatilag az OTK paklik kuka, ugyhogy maradt a CW, azt nem nagyon érinti az exec nerf, de azzal meg nem túl gyors ugye ladderezni.

Mondjuk azt sajnálom hogy az OTK paklit ki akarták nyirni mert egy kombó deck (volt), amiből szerintem több kéne, illetve jelenlegi metában ugye warriorból van a legtöbb müködö deck variáns, és most a nerffel ezek száma csökkeni fog, és szerintem a játék érdekesebb lenne ha minden classnak több (2-3-4) játszható deck variánsa lenne. Nem túl izgalmas szerintem hogy szembe jövő warlocknál a 2. körben már tudod jó eséllyel a deckjének a 90%-át, szerintem érdekesebb amikor szembe jön egy warrior, és nem tudod biztosan hogy most patron, OTK worgen, OTK giant vagy esetleg más. Értem hogy igy joval nehezebb mulliganelni ellene, de szerintem a játék is érdekesebb.

[ Szerkesztve ]

(#57630) saen válasza micafighter (#57629) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Nálam a warrior épp 372 win-en áll, szóval még kell 128. Viszont 5 hősöm van akik 350-400 között vannak, szóval a fene se tudja, hogy mire kéne ráfeküdni. Igazából nem szoktam egyikre se :) Én a shaman-on gondolkozom, 361-en van, mert az meg szerintem hulladék lesz jövőre. Magamat ismerve nem fogok semmire ráfeküdni... Nem lesz kedvem, anno a warlock is elég kemény volt, pedig olyan 60-70 hiányzott a végéhez.

(#57631) micafighter válasza saen (#57630) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Nekem is hamar elmegy a kedvem a grindtől sajnos :N Patron wari az egyetlen ami több ideig le tud kötni a kombók miatt. Mondjuk most perpillanat dragonozok meló közbe, patronozni nem tudnék arra azért jobban kell figyelni.

[ Szerkesztve ]

(#57632) netpeti98

netpeti98
(PH! kedvence)

Én is cserélnék 80 goldost valakivel. :) EU szerver.

[ Szerkesztve ]

(#57633) arni1 válasza netpeti98 (#57632) üzenetére

arni1
(fanatikus tag)

Arni#2647 :R

(#57634) gmx9

gmx9
(fanatikus tag)

Napok óta semmi időm, hullafáradtan csak beleolvasgattam mi a szitu, de elég zavaros az egész. Most akkor ezt az új hőst csak "trükközve" lehet megszerezni? Próbáltam a link alapján megcsinálni, de nem fogadja el a kártyám Amazonon, a Maestro-t nem támogatja. Magyarul sehogy sem tudom megszerezni?

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#57635) saen válasza gmx9 (#57634) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Trükközni kell sajnos.

(#57636) darkrock válasza gmx9 (#57634) üzenetére

darkrock
(fanatikus tag)

Érdemes megpróbálni az amazon.co.uk-n, ott el kell fogadja.

[ Szerkesztve ]

(#57637) gmx9 válasza darkrock (#57636) üzenetére

gmx9
(fanatikus tag)

Csak a UK-s kártyákat fogadja el elvileg, próbáltam, nem jó sajnos. Azért köszi. :(

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#57638) JNashville

JNashville
(senior tag)

Elég sanszos, hogy Kripp kezd becsavarodni.

(Thrallmar Fittness Guru :DDDD)

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#57639) NyxNyxNyx válasza JNashville (#57638) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Egyébként beteg, vagy mi van vele? Vagy csak egyre jobban elhanyagolja magát? Nem tűnik túl egészségesnek.

Comparison is the thief of joy.

(#57640) h3lios válasza NyxNyxNyx (#57639) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Vegán még mindig. Ez azt jelenti, hogy soha nem is lesz egészséges, mert a szervezete nem kapja meg azokat a tápanyagokat, amik kellenek neki. Immunrendszer: 0, kb. minden sz.rt elkapnak, mert nem esznek rendesen.

(#57641) MAGUS7

MAGUS7
(tag)

Sziasztok a segítségeteket kérném,Hunter-el játszok Rankeden,a jelenlegi paklim [link] A kártyáim [link] a Call of the wild sajnos hiányzik,180 dustom van,meg 1 Tinkmaster amit betörnék,mit lenne érdemes craftolni ? Call of the wild-ra gondoltam,de nem tudom megítélni hogy 1db elég-e meg hogy a nerf mennyire érinti negatívan, melyik kártyákat cseréljem le ?

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#57642) ígyvanferi válasza h3lios (#57640) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

A f.szságot ne terjesszük lehetőleg.

(#57643) zsuha

zsuha
(fanatikus tag)

Sziasztok! Aki nem akar vagy nem tud szenvedni a tyrande hero megszerzésével amazonon (pl én mert már 1x próbáltam 30 napig a primeot), ebayen is megveheti, már elég sokan hirdetik.
Nem tudom hogy megéri-e mert lehet később lesz ingyen, de az is lehet h nem és k drágán lehet majd megszerezni.
Nekem most megért 2k Huf-ot, innen vettem és egyből küldték. [link]

(#57644) fogtunder válasza zsuha (#57643) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

Hát nekem kb. 15 perc volt a már élő amazon accountot használva, egy random Pizza Hut címével és számával, ezért 2K-t kérni egy rablás.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#57645) whitezo88 válasza h3lios (#57640) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Nem azzal van baj ha valaki vegan, hanem ha azt is szarul csinalja. Pl mikor cukrot es nyalokat zabal es azt modja az nem egeszsegtelen, vagy hogy folyton tesztakat eszik kecsuppal es ilyen hulladekokkal melle pedig nulla nem allati feherje, vagy barmifele testmozgas. Regota latszik rajta hogy nem tul fitt es egeszseges. A veseko se viccbol szokott jonni.

(#57646) balisz

balisz
(senior tag)

Valaki amerikai szerveren 80g quest csere? :)

(#57647) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

Egy kis segítséget szeretnék kérni a ladderrel kapcsolatban, konnyebb a wild? Nem volt időm még 5 meccsnél többet játszani, szóval nem tudtam eldönteni, viszont szeretném elkötelezni magam, és csak az eggyik laddert tolni legendig. Wildre van egy secret palám(ami elvileg nagyon op..) standardra meg a szokasos shaman es dragonwario, zoo deckek :) Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#57648) whitezo88 válasza K1nG HuNp (#57647) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Változatosabb, főleg 5ig. Szórakoztatóbb is ez miatt. (nem shaman jön 60%ban).

(#57649) micafighter válasza fogtunder (#57644) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

De ha már igénybe vetted a 30 napos ingyenes primeot, akkor csak úgy müködik a meglévő cimeddel ha előfizetsz primera. Vagy csinálsz egy új amazon fiókot. Vagy megveszed ebayről ahogy a fórumtársunk irta.

(#57648) whitezo88 szerintem a tempostorm meta snapshot miatt már nem lesz olyan változatos.

[ Szerkesztve ]

(#57650) zsuha válasza micafighter (#57649) üzenetére

zsuha
(fanatikus tag)

Jah. Új amazon fiókot nem fogadnak el ugyanazzal a bankkartyaval, bannolják és nagy kavarás újra aktivaltatni. Utána meg már csekkoljak is h a címed megegyezik-e azzal ami a bank szerint a címed.
Probaltam kód osztogatos reddit forumot nézni, de nem ajánlom senkinek, 100x annyian kérnek és nézik mint ahányan adnak.
Nekem megérte így, tudom h van aki szerint rablás, de van aki szerint nem, és miattuk írtam be az ötletet. :)
Mérlegelve a lehetőséget h a jövőben sehogy sem lehet majd megszerezni, vagy az is lehet, h 2 hónap mva sokkal egyszerűbben megkaphatja bárki. utóbbit azért kétlem, mert sztem nagy durranást akartak az amazon prime - twitch prime-mal, exclusive contentek stb.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.