Hirdetés

2019. február 16., szombat

Gyorskeresés

(#26001) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

warlock aréna: 0-2 eddig úgy, hogy először egy pap vert el (max hpja maradt), silence, owl mindkettő a voidcalleremre, 2 pain, death, minden egyéb válasz, aztán egy warrior aki 2 kör alatt 10 sebzésesre hízlalta a t3 Frothingot és agyonvert vele. van 2 Shadowbolt a deckben meg 1 SF, de eddig egyszer sem láttam őket. igaz valahogy megint nem sikerült úgy draftolnom mint a streamerek, mert VC van 1, van 2 dg meg 1 watcher a többi kb csak midrange neutral lény.

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#26002) opzozi válasza whitezo88 (#26001) üzenetére

opzozi
(tag)

Előbb játszottam valami hibrid mage ellen. Fagyasztgat össze-vissza, de azért leviszem az életét 3-ra, erre mit rak ki unstable portallal?
Mal'Ganis ... és még a biztonság kedvéért rátol egy mirror image-t is. :DDD

Xiaomi Remi Note 4G - Miui v6

(#26003) whitezo88 válasza opzozi (#26002) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

NA! Az csak simán skill volt, semmi köze a szerencsének! :)

a warlockom 1-3 lett, majd találkoztam egy ilyennel, ez új lap? ;] [link] aztán kicoinolt egy bow-t és ment arcra. Kétszer.

[ Szerkesztve ]

(#26004) anddrew válasza fogtunder (#25998) üzenetére

anddrew
(tag)

Rendben koszonom:)

Stay hungry. Stay foolish.

(#26005) .OM. válasza whitezo88 (#26003) üzenetére

.OM.
(senior tag)

..mondjuk rávihetted volna a kurzort, h kiírja a lap nevét :R

ex .Oldman.

(#26006) netpeti98 válasza .OM. (#26005) üzenetére

netpeti98
(PH! kedvence)

Tudja, hogy az egy wisp. A ritka és rossz lapokkal szoktak így viccelődni: "ez egy új lap?"

(#26007) .OM. válasza netpeti98 (#26006) üzenetére

.OM.
(senior tag)

..én meg bedőltem, mert még sose láttam.. :(((

ex .Oldman.

(#26008) NyxNyxNyx

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Undertaker balance :C

"Undertaker now reads: Whenever you summon a minion with Deathrattle, gain +1 Attack. "

[ Szerkesztve ]

"We apologize for the inconvenience" -Bluehole 2018, 2019, 2020...

(#26009) thesound válasza NyxNyxNyx (#26008) üzenetére

thesound
(őstag)

Nocsak, nocsak.

Mondjuk lesz belőle kb. egy gyenge micro machine.

Viszlát undertaker

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#26010) DaveNo1 válasza NyxNyxNyx (#26008) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

:R :R :R

Lehet ismét lesz kedvem játszani.

You are not prepared.

(#26011) Sturdiridge

Sturdiridge
(tag)

new meta is here ! :D

(#26012) fogtunder

fogtunder
(PH! nagyúr)

RIP Rattlepriest :(

viszont RIP Yeti méretű undertaker :D :D :D

és az aranyat teljes áron lehet törni...

[ Szerkesztve ]

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#26013) DaveNo1 válasza fogtunder (#26012) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Volt amikor a Yetit is túlnőtte. Elég frusztráló mikor körre kőrre túlnövi mindig azt a spellt/miniont amivel le tudnád szedni.

You are not prepared.

(#26014) NyxNyxNyx válasza DaveNo1 (#26013) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

A kedvencem mikor lerakja első körben én meg coin-olok egy 3/2-t gondolván nem lesz gond. Aztán "I feel icky" + "krr" =3/4 és még csak le se tradel hanem go face.

De nincs több ilyen hál'istennek.

(#26015) Sturdiridge

Sturdiridge
(tag)

mindent értek...... winstreak megszakító balf*sz.

printscreen fail

[ Szerkesztve ]

(#26016) whitezo88 válasza NyxNyxNyx (#26008) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Kesett par honapot. Most a mechmage lesz az uj cancer. Raadasul a botolokat ma unbannoltak. Let them come!

(#26017) DjDanee87 válasza Mister_X (#26000) üzenetére

DjDanee87
(PH! addikt)

ez így nem tiszta, de olyan szabály nincs a játékban hogy valami balról jobbra megy végbe. deathraddle a kijátszásuk sorrendjében sül el ha két deathraddle minion meghal egyszerre.

(#26018) ZS3NI válasza fogtunder (#26012) üzenetére

ZS3NI
(őstag)

Sok szerencsét a töréshez. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#26019) ígyvanferi válasza ZS3NI (#26018) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Az aranyat nyilván lehet, mert azt eleve csak craftolhatod.

(#26020) ZS3NI válasza ígyvanferi (#26019) üzenetére

ZS3NI
(őstag)

Ja sorry sérült vagyok. Az arany feliratot nem láttam... :)

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#26021) F-ECT$ válasza NyxNyxNyx (#26008) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Ezek szerint a Boom nerfre még várni kell. Ezzel a hunter, zoo és dr priest is nagy nerfet kap, marad a mech mage mint agro pakli?

Dive ever, work never.

(#26022) NyxNyxNyx válasza F-ECT$ (#26021) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Nekem az egyetlen egy deckem amiben használtam az pont mechmage volt ami kihasználta a dupla szinergiát (harvest golem, shredder).
Zoo szerintem átvészeli a nerfet, hunter már nem biztos.

Boom-on te mit nerfelnél? Reálisan, hogy azért használható maradjon 7/6 és a boombotok 1-3 damage tűnik ésszerűnek.

[ Szerkesztve ]

(#26023) kexksz válasza NyxNyxNyx (#26022) üzenetére

kexksz
(PH! addikt)

Áh, a hunter olyan, mint a csótány, mindenki mindig temetné, de sose döglik meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26024) Mister_X válasza NyxNyxNyx (#26022) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

8 mana és talán bot damage (bár az elég random így is, azzal nincs gond).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#26025) opzozi válasza kexksz (#26023) üzenetére

opzozi
(tag)

Ettől függetlenül mégis mindig a huntert szivatják. :U

(#26026) fogtunder válasza opzozi (#26025) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

Mert még mindig simán kinyír 5 kör alatt, ha nem húzól tökéletesen.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#26027) opzozi válasza fogtunder (#26026) üzenetére

opzozi
(tag)

Ehhez a hunternek is be kell húzni.
Félreértés ne essék. Én is azt mondom egyébként, hogy ezzel valamit kezdeni kellett. A másik probléma viszont inkább az, hogy a hunterrel nem lehet mást játszani. Meg egyébként ugyanígy rá lehet fogni akkor másra is hogy idegesítő, pl a warrior 200 armorja, a mage állandó fagyasztása, a zoo rushja, a handlock, a druid ... a maga módján mindegyik lehet idegesítő. :D

(#26028) Redcaster válasza opzozi (#26027) üzenetére

Redcaster
(őstag)

Én már régebben is mondtam, hogy szerintem a huntert akárhogy nerfelik, az alapvető gond a hero power-ével van... Amíg ez a hero power, addig mást nem is fognak vele játszani csak agyatlan intothefacet. Ha azon változtatnának, szerintem sokat változna maga a kaszt is.

(#26029) opzozi válasza Redcaster (#26028) üzenetére

opzozi
(tag)

Ugyanúgy lesznek hunterek, ugyanúgy facebe, csak undertaker nélkül. A maradék meg átmegy zoo-ra. Úgyis kevés van belőle .... :O
Az olcsó deckek továbbra is népszerűek maradnak, hiszen sok embernek csak ez elérhető és ők is szeretnének előrelépni. Ez pedig sajnos ezzel jár.

(#26030) opzozi válasza opzozi (#26029) üzenetére

opzozi
(tag)

Ja, és aki meg úgy játszik, hogy első körben kirakom druid ellen az undertakert ő pedig claw-al az arcomba jön, az meg ne sírjon miatta. :U

(#26031) ZS3NI válasza Redcaster (#26028) üzenetére

ZS3NI
(őstag)

(#26032) Shamy

Shamy
(tag)

Kezdőként tényleg nincs más lehetőség, minthogy megelőzöd, hogy az ellen kirakhassa a lapértékelőnyét, és mindezt olcsón.

Mondjuk arénába betehetnének egy olyan opciót, hogy kiválaszthassam, milyen packot akarok a végén. Elég nagy kicseszés a kezdőkkel, hogy nem költhetik arénára a goldot, mert classicot kell vásárolni.

Vagy hogy könnyebb legyen felzárkózni, classic nyithatna innentől 6 kártyát, és abból 5-öt lehet kiválasztani.
Lassan 3,5 hónapja tolom, és fasorban sincs a kártyaállományom még lvl 15-16hoz képest sem. Pedig naxxot megvettem, és gvg óta alig arénázok.

Talán a legend nélküli fatigue mage, amit össze tudnék így hirtelen rakni kisebb áldozatok árán. Azzal szerintetek meddig lehetne eljutni? Egy tescos változat már kipróbálásra került, maga a stílus tetszik.

Más, tegnap ajánlottátok az arenavalue-t. Kipróbáltam arénában, és az lenne a kérdésem, hogy az adatbázist használ, vagy tud gyengíteni, erősíteni a vallue értékeken függően a korábbi választásoktól.
Gondolok itt pl a mana curve-re, vagy az olyan lapokra, amikből 1 nagyon kell, de a 2. már nagyon nem kéne. Tegnap 2 helyen is felülírtam a value-t, mert úgy éreztem, hogy a pakli balance rossz irányba menne.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#26033) opzozi válasza ZS3NI (#26031) üzenetére

opzozi
(tag)

Nyilván próbálkozások vannak, de ez is pl kikapott. :) Biztos van élhető control hunter is csak még nem találták ki. Vagy annyira drága, hogy egy kezdőnek elérhetetlen és inkább face hunter vagy zoo-t játszik. Akármit csinálnak, akkor is a gyors és olcsó deckek lesznek a legnépszerűbbek.

(#26034) Gyuri27 válasza opzozi (#26029) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

A facék és a zoo nem az olcsóság miatt népszerű.
Egyszerű, gyors, üzembiztos.
Undi előtt is volt zoo is meg face is.
A blizznek meg kéne érteni, hogy ez alapjában véve gyors, pörgős játék. Ha az ember legendig akar menni, kontrol meg mindenféle kontra deckekkel az 1000 év. Zoo, face átlag 10 perc egy meccs. A kontrol, kontra paklikkal háromszor annyi.

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#26035) opzozi válasza Gyuri27 (#26034) üzenetére

opzozi
(tag)

Sokszor zooval is 1000 év, mert az ellenfél kivárja az összes körét, ez főleg az első körökben idegesítő nagyon. :(((
Nem értek veled egyet teljesen, mert például én például ugyanúgy szeretek kontroll paklikkal is játszani és gondolom nem csak én vagyok vele így. Az emberek egy része gyorsan legend akar lenni, van aki csak élvezi a játékot és taktikusan éri el ugyanazt. Stílusfüggő.
Engem pl nem érdekel, ha 3x annyi idő, ha élvezem a játékot.

(#26036) Gyuri27 válasza opzozi (#26035) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Sokáig lassú priestel és palával, handlockkal toltam. De mint írtam drága, lassú paklik és sok múlik a lapjáráson. Stream alatti chaten ember arcoskodott, hogy kinek milyen rangja van. Ez itt kérlek az értékmérő.
Ugyanis szerinte nincs handlock (jó) jarax nélkül.
Így müködik a dolog.

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#26037) opzozi válasza Gyuri27 (#26036) üzenetére

opzozi
(tag)

Sajnos sokaknak az e-pénisz nagysága fontosabb, mint hogy egy jót játsszon.
Igen, a kontroll drága. Ez a fő oka annak, hogy ennyire népszerű az olcsó zoo meg face hunter, mert emellett még eredményes is. Szerintem ez az egyetlen oka, hogy ennyire elterjedt. A streamerek zöme nem ezzel játszik és azért a nagy közönség a streamereket próbálja utánozni pakliban is, mégis a zoo meg a face hunter a rákos.
A lapjárás meg mindegyik deckben fontos, nem csak a kontrollban.

[ Szerkesztve ]

(#26038) Redcaster válasza Shamy (#26032) üzenetére

Redcaster
(őstag)

Igen, figyelembe veszi a már kiválasztott lapokat. Mage-nél például az 1. flamestrike 120-as, viszont a 4. már 70-60 körüli is lehet. Az meg soha nem baj, ha felülbírálod az oldal által ajánlott lapot, végül is így tanulsz belőle :) Draftolsz egy párat arenavalue segítségével, aztán majd azon kapod magad, hogy semmi szükség rá, mert már magadtól megtanultad, hogy mit mi fölött/alatt kll pickelni :K

(#26039) F-ECT$ válasza Gyuri27 (#26034) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Ugyanannyit ér a ladderen egy 5 körös win, mint egy lapelfogyós. Ha ezen változtatnának, és az xp-vel arányosan kapnál csillagokat is, mondjuk 1-3 db-ot, akkor lehet megérné controllal is szintezni.

Dive ever, work never.

(#26040) F-ECT$ válasza NyxNyxNyx (#26022) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Nehéz kérdés, mert még ha az egyik leghatékonyabb leszedést is veszem: whirlwind + execute, az is két lap + bekapott 2-8 dmg. Ha bgh-val szedem le boomot, akkor is ott van még 2 db 1/1 + 2-8 dmg. Tehát azon kívül, hogy 7 manáért 9/9 + 2-8 dmg, még a leszedésére is általában legalább 2 lap kell.

Lehetséges nerfek: 8 mana; 7/5 test; 1-3 dmg vagy ezek valamilyen kombinációja, de az első kettő lehet teljesen kinyírná a lapot.

Egyébként így, hogy mindenki futtat bgh-t, nem olyan nagy szám boom (persze ha nem jön fel a bgh, akkor az), de a blizz az olyan lapokra vadászik, amik auto include a deckek nagy részébe, és boom ilyen.

Dive ever, work never.

(#26041) fogtunder válasza F-ECT$ (#26040) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

8 manáért drága lenne, pont azért jó, mert 7-ért jön, 7/5 túl sok mindentől meghalna.

én amit csinálnék, hogy a botok fixen kettő sebezzenek random ellenségbe és mondjuk 7/6. könnyebb lenne okosan trade-elni vele.

(#26042) F-ECT$ válasza fogtunder (#26041) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Igen a 7/5 kicsit erős, a 7/6 még nem nyírná ki. Mondjuk amennyit az UT nerfre vártunk, ez még legalább negyed év :)

Dive ever, work never.

(#26043) opzozi válasza F-ECT$ (#26042) üzenetére

opzozi
(tag)

Pontosan, ez a legend lap még csak most jött ki. Tuti várnak az új lapokkal.
Különben is most még megvárják mi lesz az undertaker nerf után. Aztán még nerfelnek 5x 6x a hunteren és majd utána. :U

(#26044) opzozi

opzozi
(tag)

Aztán majd előretörnek a beast hunterek, amik meg majd szarrá fogják buffolni a hyenat. Tehát azt majd nerfelni kell. :D Ez hamarabb lesz, mint a Boom nerf. Úgyis mindig a hunter van soron. :DDD

(#26045) Gyuri27 válasza F-ECT$ (#26039) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Erről beszélek. :K

(#26046) NyxNyxNyx válasza opzozi (#26043) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Az undertaker nem hunter lap, hanem univerzális. Szóval ugyanannyira nerfelték a Druidot is, mint a Hunter-Zoo kettőst. Nem tudom miért kell sírni.

;]

(#26047) NyxNyxNyx válasza F-ECT$ (#26040) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Én pont ettől félek. Persze nerfelni kell, de remélem nem esnek át a ló túloldalára és még jó lap marad. Ahogy írtad, a 8 mana valószínűleg kicsinálná a lapot.

(#26048) opzozi válasza NyxNyxNyx (#26046) üzenetére

opzozi
(tag)

Mindösszesen túlzásnak érzem a nerfet.
Vagy úgy kellett volna, hogy 1/1 és a többi marad, vagy 1/3 és csak az attack buffolódik, mint a mana wyrmnél. Ezzel sztem mindenki kiegyezett volna.

(#26049) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

talán 1 órája arénázok vagy 40 perc, és már nem tudom hanyadik topdeck van ellenem, ez is az volt, ráadásul a 2-es implosion után. [link]

(#26050) Mister_X válasza opzozi (#26048) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Végülis mi lesz az UT sorsa? A kilenc deckem közül egyben benne van, ha nagyon durva, akkor átvarázsolom tempová.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.