Hirdetés

2019. március 20., szerda

Gyorskeresés

(#57851) saen válasza F-ECT$ (#57850) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Én se kezdtem még el, pedig eddig mindig azonnal toltam őket. Most kivárok :)

(#57852) NyxNyxNyx válasza micafighter (#57847) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Várjál, ebben sokat kell gondolkodni? Nekem ez is full tempogame-nek tűnik, ha jól jöttek a lapok nyertem, ha szarul, akkor nagyrészt vesztettem. Turn 7-ig sosem jutottam el, mert addigra mindig visszafordíthatatlan előnye volt az egyik játékosnak.

De nem játszottam sokat (és nem is tervezem), szóval lehet igazazad van.

[ Szerkesztve ]

Comparison is the thief of joy.

(#57853) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#57852) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

nekem pont most volt egy meccs, ami majdnem deckoutig ment el és kb. csak azon múlt, hogy melyikünk hogy pakolgatta arrébb a figurákat.

(#57850) F-ECT$: nekem kellett a hátlap, de pont a heroic sakkon azért majdnem agyvérzést kaptam.

[ Szerkesztve ]

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#57854) whitezo88 válasza F-ECT$ (#57850) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

A chess es az uccso boss a nehez, a tobbi gyerekjatek ugyis. Esetleg a Mirror lehet trukkos.

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#57855) F-ECT$ válasza fogtunder (#57853) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Nekem is volt lapelfogyós, nekem maradt két parasztom 5 illetve 6 hp-val neki már semmi, de a Fatigue pont megölt, neki meg maradt 1 hp-ja (fekete voltam, így az első körben arcba kaptam 1 sebzést, azon múlt). Kicsit igazságtalannak éreztem, hogy ekkora előny ellenére is kikaptam. Az a 10 hp elég durva Fatigue szempontjából.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#57856) M3oH válasza F-ECT$ (#57850) üzenetére

M3oH
(PH! addikt)

A legkönnyebb HC amit kiadtak. CSak egy két bosshoz kell kis kitartás és luck.

(#57857) NyxNyxNyx

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Nem tudom mennyire erős, valószínűleg nem túlságosan, de nagyon jó meccseket játszok most ezzel a paklival: Dragon Shaman

Mászásra nem feltétlen ajánlanám.

Comparison is the thief of joy.

(#57858) F-ECT$ válasza NyxNyxNyx (#57857) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Sámánnal óvatosan. Sima middel játszottam lock ellen, jól álltam, de még nem volt lethalom T6-ban, feladta, felvett ezért :)

Dive ever, work never.

(#57859) whitezo88 válasza F-ECT$ (#57858) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Az ilyet talán már lehet jelenteni (death wish), azt olvastam. Ezek már nem "fuck off" féle dolgok.

(#57860) F-ECT$ válasza whitezo88 (#57859) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Gondolom ticketet kellene írni, ahhoz ez meg nekem kevés. (Hots-ból azért nyomnám a riportot, de HS-ben ez még nem megoldott.)

Dive ever, work never.

(#57861) JNashville

JNashville
(senior tag)

Brawlból már két hónapja csak 40-50 dust esett, aztán végre tegnap kiesett egy arany Gorehowl. A legszebb fegyver a játékban.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#57862) föccer válasza JNashville (#57861) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Én is 2 rare és 1 epic kártyát kaptam és az egyik rare arany volt. Lassan 3000 dustom van, kellene fabrikálni valamit.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

(#57863) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Láttam már jobb poly targetet is... [link]

spoiler: topdeck lethallal és beteg rngvel így is nyert...

[ Szerkesztve ]

(#57864) micafighter válasza NyxNyxNyx (#57852) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Nem igazán célra vezető ha csak tempó dobálod ki a dolgokat, erre a kara HC sakkban ráérez az ember. Mivel kevés lapod van úgy kell játszani, hogy a boardodbol a lehető legtöbb valuet sajtold ki.

A tempo mage játék azért nem működik, mert ha kisebb a másik boardja akkor mindig dupla támadásokat nyom és pár kör alatt leszedi a boardod, lapod meg kevés van így kifogysz lapokból.

Nagyon fontos a pozíció meg a boardod szélességének a menedzselése.

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#57865) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

Ha valaki szeretne haladni, akkor tudom ajánlani ezt a decket. Nem aggro shaman, hanem a totem - claw-os verzió és nagyon jól működik. Ma kezdtem el rankedezni a szezonban és 20-ról streakben mentem el 15-ig. Nyilván ez nem sok win, de jól működik minden pakli ellen.

B-tag: H3lios#2825

(#57866) vzarmo válasza h3lios (#57865) üzenetére

vzarmo
(őstag)

R20tól r15ig, egyszeri alkalommal az aztán minta a javából.
Ez amúgy nem egy átnevezett midrange deck? :D

[ Szerkesztve ]

(#57867) Stylerr válasza vzarmo (#57866) üzenetére

Stylerr
(őstag)

De, ez egy midrange deck, és egyébként is a 2 manatide totem sok, 1 bőven elég.

(#57868) whitezo88 válasza Stylerr (#57867) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Relativ. Xixo linkelt egy decket tegnap twitterre, tuskarr nincs de Tunkmaster van, 2 tide asszem, witchdocktor, totemic might stb, a trackobot linken volt egy oldalon vele neki kb 2 loss.

(#57869) saen válasza whitezo88 (#57868) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Azt én is próbáltam már, küldit simán megcsináltam vele :) Érdekessége, hogy Tunnel Trogg sincs benne, nemhogy Tuskarr...

(#57870) KaraDani válasza Stylerr (#57867) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Előző hónapban is két manatideal játszottam, sok volt a control azok ellen meg azon múlik a meccs mennyit tudsz húzni kb. 70%-al másztam vele legendre, szóval szerintem annyira nem rossz az a 2. manatide ;)

(#57869) saen: Egész előző szezonban azon agyaltam, hogy a troggokat ki kéne hagyni már, ritkán jók, most witchdoctoros listát csináltam magamnak én is, abba csak egy squiret raktam 1 droppnak.

(#57866) vzarmo: Még mindíg jobb, mint amikor casual gamek alapján megy az ajánlás :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57871) KTony

KTony
(tag)

Trédelnék valakivel egy 80 goldost alHonved#2220

[ Szerkesztve ]

(#57872) alevan válasza KTony (#57871) üzenetére

alevan
(PH! addikt)

ment a barátkérő

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#57873) KTony válasza alevan (#57872) üzenetére

KTony
(tag)

Én nem látom próbáld újra vagy dobj egy btaget

(#57874) alevan válasza KTony (#57873) üzenetére

alevan
(PH! addikt)

alevan#2914

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#57875) Scale válasza KaraDani (#57870) üzenetére

Scale
(őstag)

Elküldöd a jelenlegi listádat? :)

(#57876) micafighter válasza KaraDani (#57870) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Reynad is egy witchdoctoros paklit csinált rockbiter és tuskar nélkül, arra mondta a nerfek bejelentésekor hogy már amugy is van erősebb deck (a witchdoctoros) azt meg nem érinti a nerf. Nem néztem mondjuk a pontos decklistjét, meg nem is próbálkoztam hasonlóval nem nagyon van gyomrom sámlizni :DDD

Amugy addig kéne kihuzni a golden herot shamanhoz amig még erős/játszható, félek a rotáció után sokat fog gyengülni. :(

[ Szerkesztve ]

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#57877) Scale válasza micafighter (#57876) üzenetére

Scale
(őstag)

Gondolom hasonló ehhez: [link]
Tuskar helyett mit játszott reynad ? Nem emlékszel véletlenül? Szerintem mondjuk 1 lightning storm mindenképp elférne benne, ha nem 2 inkább.

[ Szerkesztve ]

(#57878) KaraDani válasza Scale (#57875) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

3 lapban különbözött ettől, de kolento tegnap ezt játszotta és úgy gondoltam csak jobban tudja mint én, úgyhogy kicseréltem az övére (nálam két storm volt, meg egy fire ele ami itt nincs és emlékszem rá így hirtelen):

(#57879) Free04 válasza KaraDani (#57878) üzenetére

Free04
(fanatikus tag)

gondolom a thunder bluff kulcs lap, bele...sajnos az hiányzik nekem

(#57880) föccer

föccer
(PH! nagyúr)

Mi a pék? Napok óta nem játszottam, most leültem és folyamatosan kiléptet a játék? :F

üdv, föccer

(#57881) whitezo88 válasza Free04 (#57879) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

csak rare, nem nagy dolog az.

(#57882) Stylerr válasza föccer (#57880) üzenetére

Stylerr
(őstag)

A patch sokaknak bekavart. Reinstall megoldja. :)

(#57883) ígyvanferi

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Játszik most valaki, aki még nem cimborám? W&L-t behúznám a brawl pakli mellé.

Judith#2839, ha esetleg...

[ Szerkesztve ]

(#57884) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

de gyenge ez az új secretes facehunter ahol vagyok, 2-4 úgy, hogy sorra jönnek tempo magek, healadinok, de a zoo is telirakta a boardot, meg körbejátssza a snipeot abusival (mikor lehetett volna még 3 féle secret), nincs húzás, nem tudom hogy lettek ezzel C4mlannék top3. Ja igen, 6 meccsből 0 volt hogy Secretkeeper jött volna earlyben. :F Derankoltam is vele. Előbb MrYagut ment vele, rank2re ő is visszament, váltott is róla. Nem igazán értem mi ellen lenne igazán erős, amiben nincs counter.

Most is, Zoo t2ben kiteszi a Librariant, 5 lapból PONT a golemet dobja, hihető. t2 win kb innentől. 4. körre kemény 5 életet sikerült leverni, kezembe maradt 1 lap. Nyerd meg így topdeckelgetve 1-2-3 dropokkal meg random secretekkel. 2-5 SeemsGood.

[ Szerkesztve ]

(#57885) whitezo88 válasza whitezo88 (#57884) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Lemaradtam. Ezzel a képpel búcsúzom mára: [link]

Éjfélkor 3 wines q, hát látható. Secretkeeperes kezdés 0, Leeroyt láttam talán 2x, ebből egyszer muszáj voltam eldobni Trackinggel. A korábbi, Midranges verzió sokkal jobb, ez nem tudom mi ellen jó. (ja igen: nem tradelgettem csak ha nagyon muszáj, azért tudom hogy kell játszani ezt)

(#57886) pachito

pachito
(őstag)

Arany Call of the Wild utáni nyitás:

Battle tag: kampec#2540, Origin: Midnightguide

(#57887) F-ECT$ válasza whitezo88 (#57885) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Sámán ellen jó :)

Dive ever, work never.

(#57888) ígyvanferi válasza pachito (#57886) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Vegyé' lottót! :DDD

(#57885) whitezo88: a midrange-es tényleg jó, ezt nem próbáltam, de ezek alapján nem is fogom.

[ Szerkesztve ]

(#57889) whitezo88 válasza F-ECT$ (#57887) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Hat ahogy lathato nagyon sok jott...

(#57890) vzarmo

vzarmo
(őstag)

Kipróbáltam ezt a freeze mage aggro verziót vagy mit. Bevallom életben nem játszottam fagyi mágust szóval tanulni kell a decket így nyalom is rendesen. Azzal viszont nem tudok mit kezdeni, hogy a szaros mage random spell lapjai kétszer is blockot adnak neki egy meccsen belül, megmentve a következő körös haláltól.
Kibler mondta pár napja hogy mindig ice block a secret, akkor röhögtem rajta. Tudom kicsi minta, de murphy is megnyalhatná. :D

[ Szerkesztve ]

(#57891) Jumbozorz

Jumbozorz
(senior tag)

Sziasztok!

Le van íva valahol, hogy melyik Class-t kinek ajánlják, milyen játékstílusra? Most kezdtem a játékot és semmi tapasztalattal a Priest-et favorizálom.

Köszönöm előre is. :R

(#57892) Cathfaern válasza Jumbozorz (#57891) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Jelenleg a priest kizárólag mazochista játékstílusra ajánlott.

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#57893) zsuha válasza pachito (#57886) üzenetére

zsuha
(fanatikus tag)

Ez nem menő mert nem golden :D

(#57894) saen válasza Cathfaern (#57892) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Wildon szerintem okés, de standard-en használhatatlan.

(#57895) whitezo88 válasza Cathfaern (#57892) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Yagut ejjel purifyos dragon priesttel lett legend :thinking:

(#57896) vzarmo válasza whitezo88 (#57895) üzenetére

vzarmo
(őstag)

Egyszeri alkalom. Lehet szerencsés sorozat. Nem jelent semmit. :)

(#57897) fogtunder válasza whitezo88 (#57895) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

:Y unikornis :Y

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#57898) zsuha

zsuha
(fanatikus tag)

Az új rugó hero-t így lehet majd megszerezni (ha lesz egyszer) :D
Legjobb: "connect it to twitch prime red ultra edition only purchasable via paypal in north korea (as part of their partnership for world domi- i mean global economic expansion)" :D

(#57899) vhooper

vhooper
(kvázi-tag)

Miért lett olyan sok Reno Warlock?

(#57900) fogtunder válasza vhooper (#57899) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

sjow és savjz is azzal játszik két napja, csak két külön verzióval.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.