Hirdetés

2019. március 20., szerda

Gyorskeresés

(#57401) itldj válasza rocket (#57400) üzenetére

itldj
(tag)

Ez nem "bug", ha a Lightspawnt lealdorozzák annak is marad annyi a támadása amennyi a HP-ja. Itt is a vanilla 3/3 warleaderből lett 1/3 és erre jött a többi warleader buffja, és úgy ki is jön a 11, ez mindig is így működött, mert az aldor nem max=1-re állítja a támadását, hanem simán 1-re, amire utána rájönnek a buffok.

(#57402) Ozrych válasza rocket (#57400) üzenetére

Ozrych
(senior tag)

3/3-as Warleaderből Aldor miatt 1/3 lesz. A másik 5 Warleader +10 attacket ad (5x2). Ez így összesen 11 attack.
ALL other Murlocs have +2/+1.
Nem Battlecry, hanem Ongoing effect, tehát auraként adja a statot. Így helyesen működik. :)

Közben megelőztek. :))

[ Szerkesztve ]

(#57403) rocket válasza itldj (#57401) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

Ok, akkor nem bug :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#57404) micafighter válasza rocket (#57400) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Nem bug. Aldor az alap sebzését csökkentette, ami 3. A többi sebzés buffból jött amit a többi lénytől kapott, azokat a buffokat továbbra is megkapták. Mivel az alap 3 sebzést csökkentette az aldor 1-re, igy összességében minusz 2 sebzést kaptak.

Szerk.: megelőztek.

[ Szerkesztve ]

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#57405) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Az aura effektek trukkosek az ujabb jatekosoknak, ugye ilyennel a pyro+eq se takarit.

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#57406) rocket válasza micafighter (#57395) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

Streamerek egy resze allandoan nyafog valami miatt, ha eppen az RNG nem nekik kedvez, de nem fogjak elhagyni a jatekot, meg akkor se ha jonnek olyan kaliberu lapok az uj kiegeszitoben, mint Yogg, Tuskarr, Call of the Wild stb.

(#57407) saen válasza rocket (#57406) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Azonnal le fognak lépni ha jön egy másik kártyajáték aminek nagy bázisa lesz és kiváncsi rá a nép. A megélhetést nem akarják feladni, ez van mögötte, de a legtöbben már pokolba kívánja az egészet. Egyébként érthető, éveken keresztül ezzel játszani napi sok órát, nem csoda ha kiégnek.

(#57408) zsuha válasza saen (#57407) üzenetére

zsuha
(fanatikus tag)

Nem jön másik. Túl jó a lore és a design. Azért összességében elég jól sikerült a HS. Egyébként ha mással játszanának napi sok órát, ugyanúgy megunnák pár hónap alatt.
Mondjuk amikor tavaly ápr elkezdtem, jobban élveztem meg szórakoztam rajta. Vszínű ez a napi paklibontások, kártyagyűjtések miatt volt, na meg a GVG és a Naxx hangulata jobban is bejött.
Nem hinném, hogy elkezdenék még egy online (vagy akár real world) ccg-vel foglalkozni, nincs annyi időm meg kedvem :) off: Az egyetlen játék, amire szánok még időt most és később is, az a Star Citizen.

mod: de azért remélem megcáfol egy kiadó és kidobnak vmi online ccg-t, amit nem lehet abbahagyni, és felidegesíteni se magad rajta :D

[ Szerkesztve ]

(#57409) rocket

rocket
(PH! nagyúr)

Thijs Wildon jatszik Nzoth Paladint :)

Megjott elso aggro Shaman R18-on :D

[ Szerkesztve ]

(#57410) alevan válasza saen (#57407) üzenetére

alevan
(PH! addikt)

Akkor hagyják abba. Menjenek dolgozni. Vagy Overwatchozni. Én 4 éve vagyok a jelenlegi munkahelyemen, mégsem nyavajgok folyamatosan.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#57411) saen válasza zsuha (#57408) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Mindjárt itt a Gwent béta, most volt a stressz teszt és kipróbáltam. Szerintem van esélye HS ellen és a Witcher is elég korrekt lore. Persze majd kiderül milyen lesz, de nem lepődnék meg ha feljönne minimum második helyre.
A legfőbb baja a streamereknek az, hogy nem jutalmazza a játék eléggé a tudást. Ezt meg lehetne lovagolni simán más készítőknek. Egyébként az ismert streamerek mindegyike alaposan megnézte az összes konkurenciát eddig, nem véletlen.

(#57412) Kanczy

Kanczy
(PH! kedvence)

Na megvan a rank 5, most már nyugodt szívvel írhatom a szakdolgozatom ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57413) Ozrych válasza alevan (#57410) üzenetére

Ozrych
(senior tag)

Firebat beszélt erről egyszer streamen, mert megkérdezték, hogy miért csinálja még mindig, ha annyira unja. Azt válaszolta, hogy retailben dolgozott előtte, és soha nem menne vissza. Sokkal egyszerűbb ez, leülni a gép elé és streamelni. Kevés erőfeszítésből sokkal többet keres. Inkább folytatja ezt, még a nyavalygást is nézik pár ezren, sőt sokan a salt miatt nézik.
Amúgy meg is értem ezt a hozzáállást.

(#57414) whitezo88 válasza Kanczy (#57412) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

First things first :DD

(#57415) tomazin válasza saen (#57411) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Kosz, h szoltal, be is regeltem, hatha behivnak closed betaba.

[ Szerkesztve ]

(#57416) NyxNyxNyx

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Lementem rank 10-ről rank 5-re 1 vereséggel beast druiddal. :D

Hosszú idő után újra itt. Most se játszottam sokkal többet, mint az előző hónapokban, csak a winrate repített.

[ Szerkesztve ]

Comparison is the thief of joy.

(#57417) Kanczy válasza NyxNyxNyx (#57416) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Engem a midrange hunter vitt le 8-ról majdnem egyhuzamban. És még fun is volt. Na de most jön majd az igazi fun, mivel eltűnt a nyomás :Y

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57418) saen válasza tomazin (#57415) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Van topicja is egyébként, érdemes figyelni.

(#57419) tPedro_ válasza gbela (#57386) üzenetére

tPedro_
(őstag)

He magvan meg, akkor Tpedro#2141

(#57420) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Brawl: Boombot vs Annoyotron. 1 pack megvan, viszlát egy hét múlva.

(#57421) SzőkeKapitán

SzőkeKapitán
(tag)

Sziasztok, 80g-os q-et cserélnék valakivel. :)

(#57422) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Hoppá! Nerfek jönnek! [link]
Tuskarr basic totemet csinál
Abusive 1/1
Rockbiter 2 mana
Execute 2 mana
Charge 1 mana, nem ad ATK-ot és nem lehet smorcolni.
Call of the Balance 9 mana
Yogg: ha elmegy boardról, abbamarad az effekt.

(#57423) DaveNo1 válasza whitezo88 (#57422) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Pont most akartam én is linkelni, SeemsGood!

Mondjuk a Skillhammeren nem változtattak :N

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#57424) NyxNyxNyx válasza whitezo88 (#57422) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

:R

Bár most dustban nem járunk olyan jól.

thesound: +1 a Call of the BrokeBack megoldásra

[ Szerkesztve ]

(#57425) Kanczy válasza whitezo88 (#57422) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Én is most akartam linkelni. Szerintem ez így erőteljesen a Maly / token druid, a Zoo, és a picit lassabb Tempo mage felé fogja dönteni a metát. Már így is jó deckek voltak, és mindkettőnek csak a Yogg-ja gyengült, míg több nagyon erős pakli kemény nerfeket kapott. Érdekes lesz, az biztos :K :Y

[ Szerkesztve ]

(#57426) thesound válasza whitezo88 (#57422) üzenetére

thesound
(őstag)

Call of the Wild-ot legendary kártyának tettem volna. Az a baj vele szerintem, hogy egyet még az ember lekezel, de a köv. körben még egyet, szinte esélytelen.

Kár, hogy a arcane giant-es warriort kinyírják a charge nerffel :( Béna voltam vele, de szerettem játszani.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#57427) Sirandrish válasza whitezo88 (#57422) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Hát akkor 7 Sergeantot be tudok törni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57428) balisz válasza whitezo88 (#57422) üzenetére

balisz
(senior tag)

Ezek jó nerfek. Most senki nem mondhatja hogy használhatatlanná tették a kártyákat, inkább alapvetően régen így kellett volna kinézniük. A drágább execute azért remélem nem fogja túl érzékenyen érinteni a Warrior-t Shaman ellen, úgy szeretem amikor concede-elnek ha kivégzem a 4 mana 7/7-et. :(

(#57429) saen

saen
(PH! kedvence)

Úgy látszik csak én vagyok elégedetlen :)
Tuskar Totemic + Yogg oké, a többi abszolút nem tetszik, főleg nem a Rockbiter.

(#57430) Cathfaern válasza saen (#57411) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

"A legfőbb baja a streamereknek az, hogy nem jutalmazza a játék eléggé a tudást. Ezt meg lehetne lovagolni simán más készítőknek."
Ezzel nyernek mondjuk 100 játékost, és elveszítenek 100000-et (akik nem akarnak annyit belefektetni, hogy tudásuk legyen). Senki se fogja ezt bevállalni.

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#57431) balisz válasza saen (#57429) üzenetére

balisz
(senior tag)

Mi a baj vele? Az alap egy ártány 1 manért. Bármire ráteheted, egyik legjobb early game removal, 7 manáért Doomhammerrel nevetséges. Önmagában persze így már nem tűnik erősnek, de még mindig ott van a Doomhammer kombó, csak drágábban. Meg inkább csináljanak új, érdekes lapokat az új szettekben, minthogy ugyan azokat a lapokat játsszuk örökké.

[ Szerkesztve ]

(#57432) Cathfaern válasza whitezo88 (#57422) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Charge szerintem így kuka. Rockbiternél meg igazán a doomhammeres kombót nem akadályozza meg. Többi az ok.

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#57433) ThySoul válasza Cathfaern (#57432) üzenetére

ThySoul
(fanatikus tag)

A Rockbitert úgy oldottam volna meg, hogy csak friendly minionra lehet tenni, így a doomhammeres kombónak annyi.
Egyébként ha az ecexute ára nő, a shield slam ára is nőhetett volna szerintem. (Egyébként dr.8==>dr.9 nerf csak szerintem nem ér semmit? )

(#57434) kchryss válasza whitezo88 (#57422) üzenetére

kchryss
(PH! addikt)

Gyorsan nyitni kéne pár golden yogg-ot. :DDD

(#57435) NyxNyxNyx válasza ThySoul (#57433) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Az úgy még rosszabb lenne szerintem. Jó ez így 2 manán, mármint drága, de mást nagyon nem tudnék elképzelni. Esetleg +2 attack 1 manáért, de ez is nagyon gyenge lenne.

(#57436) bluefire55 válasza SzőkeKapitán (#57421) üzenetére

bluefire55
(lelkes újonc)

Hali nekem is van jelölj be Cattery#2980 :)

(#57437) tomazin válasza whitezo88 (#57422) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Elsore azt hittem, h valami apr 1. poen, de nem. Lehet le is craftolom yoggot kiprobalni, hogy aztan ingyen torhessem.

(#57438) saen válasza balisz (#57431) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

A rockbiter teljesen okés kártya volt, most tegyél mellé egy frostbolt-ot mondjuk. Jelenleg a shamannak nincs normális early game removal-ja ezután, mert ezt az új verziót a kutya nem fogja játszani.
Most szinte mindenki midrange shamannal játszik és doomhammert nem nagyon játszik senki. Ha azzal volt bajuk akkor a doomhammert kellett volna nerfelni és egyébként annak is legendnek kéne lennie...
Ezután szerintem rip shaman, SOKKAL gyengébb lett, mint volt. Bőven elég lett volna a Tuskarr nerf.

(#57439) Ozrych válasza ThySoul (#57433) üzenetére

Ozrych
(senior tag)

Shield Slam nerffel nagyon egyetértenék. Amennyit sebez (vagy amennyi a minion leszedéséhez kell), annyi armort el kellene dobnia a hősről.

[ Szerkesztve ]

(#57440) Sirandrish válasza saen (#57438) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Nah igen. A Frostbolt ugyan annyiért még fagyaszt is, és ráadásul nem kell hozzá minion vagy hero aki "elnyeli" a sebzést. És ha már a combóknál tartunk akkor az meg Ice Lance-el 3 manáért 7 sebzés...az meg milyen már :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57441) balisz válasza saen (#57438) üzenetére

balisz
(senior tag)

Persze hogy gyengébb mint a Frostbolt, de szerintem ez nem is baj. A mage-nek kéne lennie a legjobb removal spell-es kasztnak lennie, nem a Shamannak, aminek sokkal erősebb minion-jai vannak. Meg ott van mellé a Spirit Claws és Malestorm Portal is, egyszerűen olyan szintre lett tolva a Shaman hogy valamit csinálni kellett. És azzal hogy a classic lapot nerfelik, legalább nem fogják minden egyes Shaman deck-ben játszani örökké. Mert most ez a helyzet: aggro, midrange, controll, egy a tuti: Rockbiter! Jobb kártyát ennél meg már nem lehet csinálni, mert az már totál op lenne.

(#57439) Ozrych :

Ez jó ötlet, csak az a baj, hogy a játék nem így nézi a sebzést, overkill esetén is annyit sebzel mint a támadás. Ilyen alap játékmechanikát aligha fognak megváltoztatni.

[ Szerkesztve ]

(#57442) saen válasza balisz (#57441) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Most az lesz, hogy a shaman egy hulladék kaszt lesz. Még idén valamennyire tartja majd magát mert van Trogg, de amikor jövőre kirotál akkor GG.

(#57443) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

Eddig kellett volna legend lenni... f*szom :(((

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#57444) Ozrych

Ozrych
(senior tag)

Sylvanas + Charge mennyire lehet életképes?

(#57445) saen válasza Ozrych (#57444) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Semennyire, iszonyat szituációs.

(#57446) tomazin válasza balisz (#57441) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

A frostbolt miben is nincs benne? Mert nem tudok olyan decket.

(#57447) balisz válasza saen (#57442) üzenetére

balisz
(senior tag)

Igen, ha minden így maradna és kirotál majd a komplett Shaman early game akkor elég gyengének tűnik, viszont lesz még addig 2 kieg, abban sok erős lap lehet.

(#57446) szalontai:

Ez igaz, viszont ez a kaszt lényege: erős spell-ek. Az sem feltétlenül jó hogy a Mage meg Ice Lance-el nyomja a burst-öt, majd lehet hogy később azon is változtatnak valamit. Most viszont a Shaman nagyon op, ezen kell változtatni.

[ Szerkesztve ]

(#57448) Ozrych válasza balisz (#57441) üzenetére

Ozrych
(senior tag)

Annyira azért nem bonyolult pár sor kódot átírni, meg a lapon lévő leírást megváltoztatni.
Jah, igaz, Team 5-ról van szó. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57449) saen válasza balisz (#57447) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Továbbra is tartom, hogy iszonyat túlreagált megint Blizzard, nekem ez nagy csalódás megint.

(#57450) oba

oba
(PH! addikt)

Milyen deck van amivel 50-60% -al nagyobb wr -el meg lehet fogni ezt a hulladékfos shamant ÉS a többiek ellen is normális wr -je van? Vagy ne álmodozzak?

I came here to drink milk and kick ass. And I've just finished my milk.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.