Hirdetés

2019. február 22., péntek

Gyorskeresés

(#44001) KaraDani válasza F-ECT$ (#43999) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Biztos, hogy sokkal masabb lenne a kep, ha csak high rankra neztek volna :) En is multinal dolgozok, nem ujdonsag a corporate bullshit fogalma :D

(#44002) F-ECT$ válasza h3lios (#44000) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Most, hogy összeszámoltam 8 hónap alatt kb. 160k-ból jött ki az, hogy minden fontos lap meglegyen

Pont 1 hónapja számoltam ki, hogy kb 160k forint kell egy kezdőnek, hogy a fontosabb lapok meglegyenek.

Én beta óta tolom, az elején vettem 1-2 40-es packot, de Naxx óta f2p, és messze nincs meg minden lap, csak a fontosabbak (bár ott is van 1-2 hiány). Mondjuk én szinte csak ladderezek, arénára nincs időm / kedvem.

Egyébként ki hogy áll golddal? Nekem most van 5k, ez azért kevés lenne az új kieghez, kérdés, hogy hány hónap múlva jön. (Havonta 1500 gold kényelmesen gyűjthető.)

Dive ever, work never.

(#44003) DaveNo1 válasza h3lios (#44000) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Wow, 160k-t beletettél egy játékba, ami több mint a magyar nettó átlag, de ehhez képest minden nap azt kell olvasni, hogy mekkora "híg fos random szar a játék, és a Blizzard is, hogy ezzel nem kezd semmit". Megtestesül benned a mazochizmus az biztos ;]

F-ECT$: nekem most rohadt kevés van, az elmúlt hetekben nem is játszottam, kicsit megint rám jött a nincs kedvem játszani fázis, bár az fix, hogy március környékén jön a nagyobb kiegészítő. Mondjuk, ha olyan lesz mint a TGT, akkor nem aggódom.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#44004) szilva01 válasza F-ECT$ (#44002) üzenetére

szilva01
(őstag)

Nekem 1200 volt de tegnap eluralkodott rajtam a kisfiu es vettem 400 basic dustot :P

(#44005) saen válasza F-ECT$ (#44002) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

8745 goldom van pontosan, még szeretnék gyűjteni a kiegig. Meg van olyan 6,6k dustom is, az is fog nőni hetente 40-nel :)

(#44006) h3lios válasza DaveNo1 (#44003) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nyugi, a cs-vel is így vagyok. Ott is könnyen kiragelek, ha insane módra lőnek el random fegyverrel. :D Ez a legnagyobb baj, hogy szeretem a competetive játékokat, de nagyon rossz vesztes vagyok (jó kombó ugye ? :DDD )

Ez még valahonnan a gyerek koromból ered, ott is amikor gazdálkodj okosanban 3x egymást után vertem le azt a rohadt vázát a múzeumban és adtam 10k-s kötvényt elszakadt a cérna. ;]

Ettől függetlenül van bennük jó is. A cs-t mondjuk nem csak maga a játék miatt játszom, hanem kereskedelmi célzattal is. A hülye Valve logika miatt sok skinemen buktam pénzt, mert nem veszik ki az a ládát amiből nyitható, holott az operation-nek már rég vége van... :D Ettől függetlenül ott lehet pénzt csinálni, jó példa erre a tegnapi nap. Az egyik szervezet, névszerint a Titan kivonult tegnap a CS:GO-ból és így a matricáik ára röhejesen felment. Nekem ebből nem volt problémám, 0,22 euróért vettem darabját, tegnap meg 4-ért adtam túl rajta. Szóval csináltam 30 euró profitot kb. 2 perc alatt. :)

(#44002) F-ECT$

Nekem most van 4k goldom, de ennyiből nem sokra megyek. Igazából mostanában csak a napi questeket szoktam megcsinálni. Régen komolyabban toltam, akkor minden nap megvolt a 100+ gold. Úgy számolok, hogy az új kiegből is 150-200 packra lesz majd szükség, hogy minden lap meglegyen pár ratyi legend kivételével.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#44007) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#44002) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Én a LoE-t megvettem irl moneyból, viszont asszem TGT óta nem költöttem goldot. Packot nem veszek /semmi extra nem kell, gvg-ből van durvább hiányom, akkor nem játszottam 3/4ed évig/, arénát szintén olyan fél éve nem játszottam. Rankeden való játszadozásból + a küldik megcsinálásából van jelenleg 8405 goldom.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa.. PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#44008) Cseri0058

Cseri0058
(őstag)

Érdekes ez a játék. tegnap tempo mage-el nem tudtam elmozdulni rank 17-18 ról. ma meg rank 18 ról vereség nélkül lementem rank 10 re ugyan azzal a deckel :F :U

*Lg Nexus 4* ---> Lg Nexus 5X ---> Apple iPhone 7

(#44009) emperorka válasza F-ECT$ (#44002) üzenetére

emperorka
(fanatikus tag)

Nekem is egy kicsivel több mint 5k goldom van, szerintem elég lesz, sose volt még ennyim kiegészítő előtt és ugye még azt se tudjuk mikor jön ki az új kieg. Én március április környékére gondolom, addig meg még bőven lehet gyűjteni, ahogy írtad is.

(#44010) saen válasza emperorka (#44009) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Meg ha olyan "erős" lesz, mint a TGT, akkor 5k gold se kell ;]

(#44011) F-ECT$ válasza h3lios (#44006) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Nekem az előző kettő packos kiegből is csak ~100 körül sikerült nyitni, de a fontosabb lapok meglettek. Persze ha LoE szintű lapokból jön 100 db, akkor kelleni fog a 150-200 bontás.

Dive ever, work never.

(#44012) NyxNyxNyx válasza h3lios (#44006) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Abból a 30 euróból meg veszel egy fegyvert, ami 1 hónap múlva csak 15-t fog érni. ;]

Én még konkrétan gyűjtök az utolsó szárnyra. :DDD De_dustból van majdnem 2 legendaryra való.
Duelyst miatt ezzel mostanában nem játszok.

[ Szerkesztve ]

"We apologize for the inconvenience" -Bluehole 2018, 2019, 2020...

(#44013) h3lios válasza saen (#44010) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)
LOGOUT blog

TGT-vel is azért nem volt gáz, mert majdnem minden Epic lap fos volt. Nem csak simán rossz, hanem fos. 2 értelmesebb van ezek a sárkányok és a 2 Dr. 6. Ezen kívül mást nem kell kötelezően lecraftolni. Ami még használható az az arcane blast (de bőven helyettesíthető), illetve az elemental destruction. Dread Steed decket már senki nem játszik, az inspire lapok pedig mindig is a greedy kategóriába tartoztak. Egyébként a GVG-vel is ez a helyzet ott sincs sok értelmes epic lap.

(#44014) saelin válasza h3lios (#44013) üzenetére

saelin
(PH! kedvence)

Nekem gyakorlatilag 2-3 TGT lapom van csak, és egyáltalán nem érzem hiányát. Ellenben a LoE sokat dobott megint az "erőmön".

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#44015) Redcaster

Redcaster
(őstag)

Megszenvedtem ezzel a sz*rral, kb 8-ból sikerült egyet nyerni... Megérte :K

(#44016) saen válasza h3lios (#44013) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Nem csak epic, hanem a legendary-k is szarok és a legtöbb pénzt ezek viszik. Nekem pl a Warlock golden már, tudom, hogy jódarabig nem fogok warlockot játszani ladderen, ha nem nyitok majd warlock lapokat, nem fogok nagyon sírni miatta :) Szóval így azért lehet spórolni, bár magamat ismerve lehet nem nyugszom amíg nem lesz meg az összes lap, majd kiderül. Az biztos, hogy akinek nem kell teljes készlet, az simán megoldhatja pénz nélkül is.

(#44017) h3lios válasza saen (#44016) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Szarok ?! Hogy mondhatsz ilyet, pláne golden Warlock-ként ? TGT hozta el a legdurvább Legendet, Wilfred-et.

(#44018) saen válasza h3lios (#44017) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Annyira tápos, hogy még poénból se próbáltam ki :DD

(#44019) whitezo88 válasza h3lios (#44017) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

szerintem ha 4 mana lenne akkor se játszaná senki :DDD

Annál még a Flame Leviathan is jobb, ami amúgy egész jó lenne ha csak lényekre hatna, hogy ne öljön meg IB pop után...

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#44020) tretyak válasza Redcaster (#44015) üzenetére

tretyak
(fanatikus tag)

Szintén szenvedős volt, kétszer is benéztem a 7-es limitet és buktam a boardomat, a másik oldalon anyázhattak is miattam - a pack cserébe kárpótolt, első dupla legendes (Cairne, Tirion), csak ez így 800 dust, Jara meg még mindig hiányzik. Mondjuk az átlag 40 dusthoz képest kuss a nevem :D

(#44021) oba

oba
(PH! addikt)

https://www.youtube.com/watch?v=kzC47-ARWqY

Lel... és wtf? :D

I came here to drink milk and kick ass. And I've just finished my milk.

(#44022) ígyvanferi válasza oba (#44021) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Fogalmam sincs, mik történnek, de mókás, annyi szent.

(#44023) Prof

Prof
(PH! addikt)

Imadom az arena-t. Elso mage ellenfel Antonidas, masodik Reno. Nekem meg 3 flamewaker ajanlat (2 a deckben) 1 db mirror image 1 db poly, semmi mas spell lol. Azert igy is lett 5 win :W

"Yesterday is gone, tomorrow is not yet come. We have only today. Let us begin"

(#44024) tomazin válasza ígyvanferi (#44022) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

én azt nem értem 1 raptorra hogy tud több különböző dt-t összeszedni.
de amúgy jó.

(#44003) DaveNo1 : made my day :C :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44025) F-ECT$ válasza tomazin (#44024) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Ezt nézd meg ;)

Dive ever, work never.

(#44026) JNashville válasza F-ECT$ (#44025) üzenetére

JNashville
(senior tag)

Yo dawg, i heard you like raptors so we copied some raptors wif these raptors

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#44027) h3lios

h3lios
(PH! addikt)
LOGOUT blog

2 perce ezen röhögök. :DDD

Reynad verzió: "You fucking pussy"
Foresen: "never ever FUCKING lucky,
what a FUCKING clown viesta,
are you FUCKING kidding me right now" :C

(#44028) tomazin válasza F-ECT$ (#44025) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

hát ezt az életbe nem találtam volna ki.
köszi

(#44029) saelin válasza F-ECT$ (#44025) üzenetére

saelin
(PH! kedvence)

Ez érdekes. Nevezhető bugnak vagy inkább csak egy kiskapu?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#44030) Mister_X válasza saelin (#44029) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Inkább bugnak nevezném, mert a raptornak nem lenne szabad megtartania a DR-t, ha visszaküldik kézbe.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#44031) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

néha azt érzem a golden hős is p2w. NA-n nyomtam márat q miatt, 20-on. Golden mage, Snowchuggerrel nyitott, majd Hoarder, Intellect, Forgotten Torch, majd 2x waker és missiles... élt 8 kört. Fura deck volt, nem tudom hogy lett 500 wines. 7. körben sebzett belém először és utoljára.

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#44032) Kanczy válasza whitezo88 (#44031) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Előbb-utóbb bárkinek lesz golden heroja, aki eleget játszik, nem függ össze a skillel. Lehet, hogy 10% win rateje van a heroval, de 1 éve csak magezik :K

Nekem meg nagy nehezen végre meglett a rank 5, úgyhogy mostantól élek a világba, és leszarhatok mindent. Hála a jó égnek, már cafatokban vannak az idegeim ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44033) KaraDani

KaraDani
(PH! addikt)

Druid vs patron. T8 4 patron két armorsmithel, nálam takarított board. Már fontolgattam a concedet, de mondom várjunk egy kört, hátha csoda történik. Ledobtam egy draket hátha jön egy swipe, az egész szépen clearelt volna, nem jött, ledobtam egy keepert egy 2-hps patronra jobb híján. Ezután elkezdett iszonyű furán tradelni, úgy hogy war axet is felhúzta. Ráncoltam a szemöldököm, hogy ez hülye, armorsthmithet se kellett volna beleütnie a drakebe wtf, erre kiderült a turpisság, azért küzdött hogy csináljon két üres helyet a boardon, hogy boomot kitolhassa 1 boombottal :U Hagyott két 3 hp-s patront, meg 2 1-hpsat. BGH kezemben volt gyárilag, swipe topdeck, full boardra swipe, bgh le. Ezután jött grommashal, abba belement egy kombó clearelni meg a maradék patronba, betankoltam még a maradék két fiery war axe hitet 2 hp-n túlélve, úgy hogy a kezében nem marad kártya. És innen jött a punish, szépen bedaráltam a kis 55 hpjáról, úgy hogy ő topdeckek módban volt fenyegetés nélkül. Hogy miért akart egy majdnem teljes board patronra két armorsmith-el egy boomot kierőszakolni, nem tudom, de köszöntem szépen.

[ Szerkesztve ]

(#44034) Balathruin

Balathruin
(PH! kedvence)

Talán az eddigi legtöbb szenvedés 60 goldért.

(#44035) saelin válasza Balathruin (#44034) üzenetére

saelin
(PH! kedvence)

Muhahaha! :DDD Én lecseréltem a francba...

(#44036) Kanczy válasza Balathruin (#44034) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Mazochista vagy? :DD

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44037) Balathruin válasza Kanczy (#44036) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Nem igazán. :N A legtöbbnél mindkettőnknek sz@r keze volt és nem éppen úgy jöttek a lapok ahogy kellett volna. Kétszer volt gáz, egyszer amikor majdnem megvolt, de a társam ok nélkül nyomott egy concedet majd mikor valaki otthagyta a játékot a felénél és a 3. kihagyott körben szintén concedet tolt.

(#44038) oba válasza Balathruin (#44034) üzenetére

oba
(PH! addikt)

Ez most nagyobb OP mint ha legend szintet értél volna el. :Y :DDD

I came here to drink milk and kick ass. And I've just finished my milk.

(#44039) JNashville válasza Balathruin (#44034) üzenetére

JNashville
(senior tag)

Én se láttam 2 hete ezt a questet, nyilván ma kellett megkapnom csere után... hagyjuk már!

[ Szerkesztve ]

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#44040) JNashville

JNashville
(senior tag)

Na, itt vajon mi a pick?

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#44041) h3lios válasza JNashville (#44040) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Én simán a Fireballt venném ki. Ahogy kijöttek az új kiegek sokkal nehezebb értemles spelleket kiszedni, nagy dögök pedig jöhetnek még, mert a draft elején vagy. Jormungar nem rosz lap, de azért nem egy Kraken, hogy 1 Fireballt beáldozz rá.

[ Szerkesztve ]

(#44042) emperorka válasza JNashville (#44040) üzenetére

emperorka
(fanatikus tag)

A fireball egyértelműen. Már csak azért is mert van egy frosboltod. A Jormungar meg egy közepes lap.

[ Szerkesztve ]

(#44043) saelin válasza JNashville (#44040) üzenetére

saelin
(PH! kedvence)

Lehet megint arénázni kellene... Idejét sem tudom mikor volt utoljára.

(#44044) JNashville

JNashville
(senior tag)

Nyilván kipickeltem a Fireballt :D Sőt, szerintem ez lett az utóbbi idők legerősebb Arénája, 3 Snowchugger, 2 Fireball, Flamestrike, Blizzard és a hab a tortán: Dr. Boom :D

Az első meccsen nem álltam rosszul, de az ellenfél se, kirakom utóbbit egy Hello kíséretében: concede. Pszichológiai hadviselés!

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#44045) szilva01 válasza JNashville (#44044) üzenetére

szilva01
(őstag)

Nem is emlékszem már hogy arénában vagy pakli nyitáskor káttam utoljára legendás lapot... :(

(#44046) JNashville válasza szilva01 (#44045) üzenetére

JNashville
(senior tag)

Van olyan időszak, hogy nekem se esik semmi, de idén már volt Tirion, KelThuzad és most Boom is. Türelmesnek kell lenni, meg egyébként az utolsó 12 wines dekkemben max 1 epic volt.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#44047) JNashville válasza JNashville (#44044) üzenetére

JNashville
(senior tag)

8 winig sikerült elvinni a dekket, a végén már nem bírtam a Paladinok sorát. Cserébe a reward elég jó volt: 190 gold, egy rare és az alábbi pakk. A gólem elég jól néz ki mozgásban, de ez se menti meg, hogy nagyon sok dust legyen belőle.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#44048) Cseri0058

Cseri0058
(őstag)

mai arénák:
ellenfelek 90% nál van valami jó legend. nekem meg persze hulladék lapjaim vannak szokás szerint.
vagy egy dr. boom vagy Brann Bronzebeard. az tetszett mikor kitette Brann Bronzebeardot aztán kövi körben meg a krakent. :W

*Lg Nexus 4* ---> Lg Nexus 5X ---> Apple iPhone 7

(#44049) tomazin

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

5wines brawl küldi.
szombat este. t2 arcba pingel. gratulálok neki. t3 dettó.

eddig 3nyertes meccs, de kriminális mit csinálnak..

(#44050) saelin

saelin
(PH! kedvence)

Ismeritek azt az érzést, amikor látjátok bontásnál a szép kék, lila - meg mittomén milyen - sziluetteket, és amikor rákattintottok, akkor kiderül hogy csak egy trash $#@ß? Ebben a hónapban már a 2. targeting dummie-t nyitottam...

goldenben... :O

Ezért megéri goldot farmolni! :DDD

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.