Hirdetés

2019. március 26., kedd

Gyorskeresés

(#57701) vzarmo válasza saen (#57700) üzenetére

vzarmo
(őstag)

azért nehéz ilyenkor plébánossal haladni, mert nem tudhatja az ember, hogy mire számítson. olvastam redditen, hogy r10-től megszaporodnak a hunterek és secret palák, azokat pedig elég nagy eséllyel elveri a ctrl priest bármilyen fajtája. szóval csak addig kell "lemenni" és minden jó lesz. :)

(#57702) saen válasza vzarmo (#57701) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Szinte csak nagyon kemény control deckek vannak, 5. körig kb nem történik semmi...

Egyébként így is pozitív a mérleg, meg gondoltam, hogy jó lesz gyakorolni, de már kezdem unni. Amikor megoldom a dupla Anyfin-t pappal akkor még jön egy N'zoth is... Ilyenkor: :W

(#57703) F-ECT$ válasza saen (#57700) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Elvileg a greedy deckek ellen is jó a pap: entomb, lightbomb, sw:d, mc, ts, persze anyfin ellen nem sokat tudsz tenni.

Dive ever, work never.

(#57704) micafighter válasza F-ECT$ (#57703) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Épp ezt akartam írni de megelöztél :)

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#57705) saen válasza F-ECT$ (#57703) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Az anyfineken túlmentem, mert entomb-oltam az Old-Murk-öt meg egy warleadert és nem volt olyan durva az Anyfin. Cserébe viszont 2x Tyrion meg 4x Belcher és társai már túl sok.
A másik meg az új lap ami +5 extra legendet belerak a pakliba. Mellé játszik dupla DR-es laplopó lapot (4/3-as shifter valami) a priest, azt is persze visszahozza N'zoth-hal és akkor már közel 40 lap ellen küzd az ember. És ilyenből van a legtöbb...

(#57706) KaraDani

KaraDani
(PH! addikt)

Na hunterrel utolsóként megvan az összes class lvl 60 :)

(#57707) micafighter válasza KaraDani (#57706) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Gratula :)

Most nekem is a lvl60-ak a célok, csak átmenetileg felfüggesztettem a Warrior nerfek miatt, igy most a golden wariért kaparok :))

(#57708) ThySoul

ThySoul
(fanatikus tag)

Szerintetek megéri lecraftolni Boomot és wildben patron warriorozni?

(#57709) vzarmo válasza F-ECT$ (#57703) üzenetére

vzarmo
(őstag)

Nem pakolhatsz be csak reaktív lapokat egy priest pakliba. Vagy ha így is tesz az ember egy idő után úgyis elfogynak.
Wildon is az a legnagyobb baja priestnek, mint ami úgy az egész játék nagy hibája. Ha az első pár körben nincs értelmes lapjárás, akkor szinte szenvedés nyerni (már ha tud nyerni a delikvens). Persze itt több az early ez igaz, de röhej, hogy egy ilyen kaszt esetében is ezen múlik szinte minden meccs amit nem másik ctrl ellen játszik.
Régen a tökéletes kezű secret Pala ellen egy t3 pyro+shield v. t4 auchenai+ coh ért valamit. mostanság shaman ellen addigra a meccset elbukja az ember. Ráadásul nagyon sok "több a hp, mint attack" (nem tudom a pontos megnevezést sry) lapja van, így az lb se ér sokat, ha eljut odáig a meccs.
Szerintem az egész kaszt több sebből vérzik és nem csak vele van a gond, hanem az elcseszett lapdizájnnal, amiből nem úgy tűnik, hogy kifogyna a blizzard (lásd az új shaman v huntard lapokat).

(#57710) micafighter válasza ThySoul (#57708) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Ha a tempostormos decklistet nézzük, a többi lap megvan hozzá? Dr7 erős lap de a patronba nem nélkülözhetetlen, pl sokkal fontosabb a Death's Bite.

(#57709) vzarmo hát nemtudom, class early dropjai nyilván nem sok van, de neutralból azért elég sokat tud játszani, , ott a blademaster, pyromancer, dragonba szintén vannak jó early droppok, wildon ott a death lord is meg zombi chow. Sokszor ezt hozzátok fel hogy ez a baj a priesttel hogy nincs early dropja, szerintem ez épp elég jó early drop, de tény hogy van vele gond. Csak szerintem nem ez.

[ Szerkesztve ]

(#57711) ThySoul válasza micafighter (#57710) üzenetére

ThySoul
(fanatikus tag)

Le tudnék mindent gyártani hozzá. (Kivéve N'Zoth, bár nem tudom az mennyire fontos hozzá...)

(#57712) thesound

thesound
(őstag)

80g quest tradelhető nálam, EU

elkelt

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#57713) NyxNyxNyx válasza micafighter (#57710) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Ja, a blademaster, amit letradel egy 2 drop, vagy a Pyro, ami letradel az 1 dropokkal és a clear miatt van a deckben.

Zombi csávó erős, Velennel főleg. Dragonpriestnek meg köze sincs a Control Priesthez.

Comparison is the thief of joy.

(#57714) micafighter válasza ThySoul (#57711) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Több féle müködö patron van, nekem az armorsmithes verzió jön be a legjobban, aminek kb ezek a "core" lapjai: [link]

Inner Rage × 2
Blood To Ichor × 2
Execute × 2
Whirlwind × 2
Armorsmith × 2
Battle Rage × 2
Fiery War Axe × 2
Acolyte of Pain × 2
Frothing Berserker × 2
Death's Bite × 2
Grim Patron × 2
Grommash Hellscream × 1

Ha nincs meg grom akkor mehet helyette leeroy, de ha megvan mindkettő akkor mehet bele mindkettő is, én standard előtt olyan decckel játszottam hogy mindkettő bennevolt. Volt aki emperorral játszotta, ha szeretnél egy kis OTK-t belecsempészni akkor mehet esetleg egy faceless leeroy mellé, inner rage-el egész jó kis burst és csak egy faceless kell pluszba.

Potenciális lapok még a deckbe leeroy, faceless meg emperor mellé:

ravaging ghoul, loatheb, sludge belcher, kor'kron elite, unstable ghoul, slam, tentacle of nzoth. Loatheb szintén nagyon jó lap, ha jól időzitetted akkor pl meg tudod védeni a paton boardod egy boardcleartől (swipe, flamestrike, blizzard stb), és plusz egy kör patron boarddal sokszor garantálja a gyözelmet.

A Dr7 jó lap bele mert alapjában ez egy tempo orientált kombó deck, és Dr7 a legjobb 7drop a játékban, ráadásul neutral, tehát ha wildhoz támad kedved szerintem érdemes lecraftolni, elég sok deckben tudod használni. Plusz a wildot mindenképp érdemes kipróbálni szerintem ha a standardon kicsit kiégtél, ahogy előttem irták a fórumtársak változatosabb a wild ezért érdekesebb és szórakoztatóbb is, legalábbis számomra.

(#57715) Kanczy válasza micafighter (#57699) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Warlock az egyetlen golden classom, szóval nekem is egyértelműen feléjük húz a szívem :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57716) micafighter válasza NyxNyxNyx (#57713) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Nem, nem az a blademaster, hanem az amit circle heallel tesznek ki, vagy az amit 4x támasztanak fel :) Nem is mondtam hogy a Pyro másra van. Nem soroltam amugy fel mindet mert van még jópár játszható early dropja a priestnek, de pontosan mennyi lenne az a szám amivel elégedett lennél? :)

Nem is mondtam hogy csak controlról beszélek :N ;)

(#57715) Kanczy Jó lenne szerintem egy eredar warlock hero, jaraxx-hoz hasonló vicces szövegekkel :))

[ Szerkesztve ]

(#57717) NyxNyxNyx válasza micafighter (#57716) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Tehát a Pyro-t nem rakod ki turn2 és van egy turn 3 lap, amihez kell egy másik hogy jó legyen. Most mint vitatkozunk? :D

Egyedül dragonhoz vannak jó early droppok, de az sem egy erős deck.

(#57718) micafighter válasza NyxNyxNyx (#57717) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Nem tudom, lehet nekem ez azért nem olyan furcsa mert általában olyan deckekkel játszok amiben a legtöbb laphoz kell egy másik hogy jó legyen :B

Próbáltál amugy mostanában wildon priestezni?

[ Szerkesztve ]

(#57719) NyxNyxNyx válasza micafighter (#57718) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

wildon tényleg nincs akkora gáz ebből a szempontból. Már a stealthes 2/3 is nagy dolog.

(#57720) micafighter válasza NyxNyxNyx (#57719) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Igen az a pár wild lap hiányzik a priestnek standardból, szerintem átrakhatnák azokat a lapokat classicba.. Az a baj szerintem hogy a priestnek a többihez képest gyenge a classic setje és most próbálhatják majd kiegészitőkkel foltozgatni ha azt akarják hogy játszható legyen standardban. Szerintem egy pár lap classicba vétele permanensebb megoldás lenne.

[ Szerkesztve ]

(#57721) Kanczy válasza micafighter (#57720) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Pont, mint a sámánoknál, csak ők kaptak egymás után egy rakás OP lapot :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57722) micafighter válasza Kanczy (#57721) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Semmi gond, majd rota után sámli lesz játszhatatlan, a priest meg T1 egy darabig hogy örüljön a nép :))

:(

[ Szerkesztve ]

(#57723) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

Éles az update!!

Gyorsan szétszedem a yoggom, craftolom a dr7et és alszok, a mai nap eléggé döcögős volt, tanulás közben r12->r14, de amint vegeztem vele máris adta a secret pala, r10en zárom a napot aktív winstreakkel :)

[ Szerkesztve ]

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#57724) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

50,000 minta alapján winrate statisztika a Tuskarról, főleg a 2-3 körös highrolloknál van durvaság. [link]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#57725) micafighter válasza K1nG HuNp (#57723) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Telón még nem látom, beletolok gyorsan még pár wint a wariba :))

(#57726) tomazin válasza K1nG HuNp (#57723) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Jah telefonon nem is tudok játszani, mert nem adja fel az updatet..

micafighter: Akkor addig told amíg ki nem lép.

Mod2:
Múltkor valaki írta, hogy betört olyat amiből azt hitte 2 van, de csak 1 volt:

Brode bácsi ezt írta:
There is a rare edge case where your collection will show you have an extra copy of a card that you don't actually have. When players tried to disenchant that extra copy, it would dust the copy that they actually wanted to keep. We've added some protection against this. Sorry for the confusing patch note!
Szóval ha eddig nem is próbáltad meg a supportot ezután simán.

[ Szerkesztve ]

(#57727) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

Akinek nem menne gépen, scan&repair és jó is lesz :)

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#57728) micafighter válasza whitezo88 (#57724) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Nagyszerű kártya dizájn, gj wp team 5 :))

(#57729) whitezo88 válasza micafighter (#57728) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Legalább már éles a fix. Igaz, Loyan szerint még így is auto include midrangeben. Bónusz Hero Power, + 1 mana 3/2.

[ Szerkesztve ]

(#57730) micafighter válasza tomazin (#57726) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Még mindig megy, de mindjárt lemerülök, futok egy töltőért :DDD

Most jól haladok eddig 100% a winrate :C

[ Szerkesztve ]

(#57731) tomazin válasza micafighter (#57730) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Tehát 1/1? :P :)

Betörtem mindent 7 pakli lett invalid, 5maradt, abból 2 priest (res és chtun), 1miracle, facewari és beast druid. Lehet meg kéne néznem a metasnapshotot mivel szokás mostanában játszani :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57732) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

Na betörtem a Golden Call of the BrokeBack-et és csináltam belőle 1 simát (free 1200 Dust FeelsGoodMan)...
Illetve Yogg-ot is törtem, mert szerintem jelen formájában inkább lesz használhatatlan, mint jó. Ha meg mégis kell semmit nem veszítettem. Tuskar marad, mert jó lap még így is, illetve Abusive-ből volt fölös 4 db-om, azok is mentek a levesbe.

B-tag: H3lios#2825

(#57733) micafighter válasza tomazin (#57731) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Tehát 1/1? :P :)

Jelenleg 4/4nél járok Szerk.: 5/5 :))

Kár hogy nem tudom belinkelni a replayeket mert telorol nyomom, előző meccsben mage jött szembe (én patronnal megyek), játszok finley-t, de mage ellen általában nem érdemes minél hamarabb kicsapni mert hasznos az armor a burstjük ellen, de kénytelen voltam kitenni az 1/3 body miatt hogy lassitsam a tempóját, levitt 10 HP környékére, onnan pakoltam fel kb 30 armort, ez a "kötéltánc" hasonlít a handlockra amit az armorsmithes patronnal le lehet müvelni, ezért tetszik annyira a deck :)

Betörtem mindent 7 pakli lett invalid, 5maradt, abból 2 priest (res és chtun), 1miracle, facewari és beast druid. Lehet meg kéne néznem a metasnapshotot mivel szokás mostanában játszani

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57734) Balathruin

Balathruin
(PH! kedvence)

Két 60-as Paladin quest, de nincs hozzá paklim. Oké gyorsan összedobtam egy aggro-t csak fejből.

Standard ranked 17, 5 win 0 lose. :D Még patch nélküli, telefonra nem kaptam meg.

(#57735) F-ECT$

F-ECT$
(Jómunkásember)

Törtem én is mindent, ha kell majd lecraftolom pár nap múlva.

Dive ever, work never.

(#57736) rocket

rocket
(PH! nagyúr)

Elso Yogg nerf ota, ki is nyirta magat 32 spelles a 7. utan :DDD

Nem volt tobb kartya egyikunknel se kezben, se deckben, vegul pont nyertem Warrior ellen a fatique versenyben :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#57737) tomazin

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nyócvan gé tréd itt.

(#57738) rocket

rocket
(PH! nagyúr)

Tyrande Twitch Primehoz kotesevel a streamerek nagyon jol jartak, P4wnyhofnak azota ~2200 subja volt.

(#57739) NyxNyxNyx válasza rocket (#57738) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Kiderült már, hogy mennyit kapnak az ingyenes prime subért a streamerek? Én Belezőnek nyomtam, ha már magyar, meg idióta. :)) Azért remélem kap is érte párszáz forintot.

(#57740) rocket válasza NyxNyxNyx (#57739) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

P4wnyhof nem arulta el, de az arca beszedes volt, hogy kapnak erte :)

Vegyunk 1$-t, par nap alatt osszejott 2200$ a Prime trial subbal, az nem rossz bevetel, normal subert biztosan tobbet kap, de az meg altalaban napi 10-20 van.

Kirakta Yogg-ot 2. spellel megolte magat, eddig volt egy Warrior ellenfele ott 6-7spellnel nyirta ki, 1 sajat es 2 stream Yogg is kinyirta magat, nerf elott nagyon ritka volt :)

[ Szerkesztve ]

(#57741) whitezo88 válasza NyxNyxNyx (#57739) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Persze hogy kapnak, ez járulékos költség az Amazon-Twitchnek.

És hogy ki subol Pawnyra azt se értem, jobban cringe mint Thijs (de nála is inkább csak hülyülés mert nagyon pozitív, nem csak megjátssza mint sokan mások és fun deckekkel megy) valamint ő legalább nem botolt, meg hazudozott összevissza. Meg nem része a communitynek is, akárcsak Massan (semmi meghívás eventre, versenyre, nem is mennek már, nem kapcsolhatók össze más prokkal, a szcénával. Nem is csinálnak ilyeneket). Nem is vicces, erőltetett. Még Neviilz-t is tovább lehet nézni.

[ Szerkesztve ]

(#57742) micafighter válasza NyxNyxNyx (#57739) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Kripp azt mondta egyik videójában hogy megkapják mint ha rendes sub lenne.

[ Szerkesztve ]

(#57743) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#57739) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

én yellorambora toltam el, nemrég lett twitch partner, Csabinál meg amúgy is sub voltam már, bár az utóbbi időben egyre kevésbé tudom, miért, HS alatt állandó a kiégés, pláne, mióta az arany hős grindot erőlteti, az OW meg el se tudom mindani, mennyire nem érdekel.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#57744) saen válasza micafighter (#57742) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Akkor kb 3 dollár sub-onként... Azért ez most nagyon durva extra pénz a streamereknek. Kiváncsi leszek majd, hogy élik meg amikor ezt majd elbukják. Kibler is több új sub-ot kapott most, mint előtte volt neki...

(#57745) jr1994

jr1994
(PH! addikt)

Cserélnék én is egy 80 goldos küldit.

WoT: laci0001 --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#57746) vzarmo válasza saen (#57744) üzenetére

vzarmo
(őstag)

Nem értem mit kell ezen ennyit rugózni. Streamer, ebből él, valószínűleg eddig se volt gondja ha ez a "munkája". Most adódott egy lehetőség plusz pénzre. Nem buknak semmit, mert nem kell visszafizetni. Egyfajta közvélemény kutatásnak is felfogható szerintem.
Bár arra kiv lennék, hogy a botos gyerek adatai honnan vannak. Kiírta a képernyőre vagy van valós számláló is?

(#57747) ThySoul

ThySoul
(fanatikus tag)

Valaki eltudná mondani melyik a legjobb rugó deck a metában? (Ha a miracle, akkor a leeroyos vagy a questinges?)
Kezdem unni a patront, szóval valami más kombó decket akarok, meg mindenki szerint a rugó a legnehezebb, szóval miért ne? :D

(#57748) ∂яσнυη

∂яσнυη
(senior tag)

Unlucky Mokey xD . De valószínűleg volt egy rakás miss playem is. Vicces volt.. :D

Hsreplay

[ Szerkesztve ]

https://hsreplay.net/ref/GPnWDy

(#57749) tomazin válasza vzarmo (#57746) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ha donetelsz chatre kiirja, h twich prime sub tortent. En krippnek adtam, a chaten futo bot ki is irta, h 39free brofist.

(#57750) tomazin válasza jr1994 (#57745) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

elvittem.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.