Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qviktor

    csendes tag

    válasz szumo #6133 üzenetére

    Hello!

    A ház több körre van osztva. Én az emeleten voltam, ő egy másik szintet vert le, de kiment az életvédelmi relé is, ami az egész házat leütötte. Egy hegesztőt dugott be a garázsban, akkor ment le a cucc.

    A Táp egy chieftec 400W APFC-s eszköz. Gigabyte Ga-M57SLI-S4 lap, Athlon 64X2 5000+, 2GB RAM, és Gef 7950GX2 van benne (Utóbbit használtan vettem 1 hónapja). 1 HDD, 1 DVD író. Semmi extra.

    A HDD a tápból jövő SATA tápcs.atiról megy ma reggel óta, előtte egy 4 pines tápcsati volt SATA átalakítóval beledugva

    Ma délelőtt lefutott a HD tune, 0 hibával, nyomtam közben egy prime95-öt a procinak és a Ramoknak, 101%-ra volt terhelve a gép, és nem jött elő a hiba. Most délután elkezdtem játszani, és megint előjött.

    Ha bármilyen tipped van, ne sajnáld! Még meg fogom próbálni egy 40GB-os Samsung IDE vinyóval, ami itt parkol, hogy felhúzok egy OS-t, és meglátjuk azzal is csinálja-e. Félek, hogy fogja, és hogy alaplap van a dolog mögött, bár eddig nem sikerült bizonyítanom.

    Próbáltam a rendszert másik procival, azzal is előjött a hiba, úgyhogy proci kipipálva. VGA-t nem gondolnám.

    Köszi a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák