Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz liksoft #5279 üzenetére

    Köszi. :R A SeaTools-szal viszont a már korábban leírt probléma fordul elő, bár még nem próbáltam a Western Digitallal. Majd kipróbálom, és visszajelzek. :K
    A vinyó már rég nem garanciális, mert már több mint 3 éves. Valószínűleg a végóráit éli sajnos. Kár, hogy ez nem derül ki. Túlmelegedésre vonatkozó adatot nem találtam a SMART-jában, úgyhogy lehet, hogy nem is ez a baj. Valójában 45 °C-nak nem kellene soknak lennie tudtommal, mert asszem 70 fok fölött kell parázni... Úgyhogy nem vágom mi lehet a probléma, de lehet, hogy egyszerűbb, ha ezt a vinyót kivágom az első kukába, és veszek helyette egy újat. Kár, hogy most nincs erre pénzem. :O Ezért se terveztem ez utóbbi megoldást, hanem a probléma feltárása érdekelt.
    Egyébként gondoltam, hogy NEM a programozó hibája... Egyáltalán nem vagyok elégedett a Western Digital vinyókkal. Igaz, eddig csak 2 ilyen vinyóm volt, de mindegyiknek igen magas volt a zajszintje, és hajlamos volt a melegedésre is. Mondjuk ugyanez igaz a már 2,5 éves Maxtor-vinyómra is... Bár igaz, hogy mindennek megvan a maga élettartama, de azért ez egy kicsit kevéskének tűnik. Pedig eleinte nem voltak ilyen gondjaim... :O :U
    De nem akarok flame-wart indítani, hogy melyik márka a legfaszább, én csak a saját tapasztalataimról beszélek.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák