Hirdetés
- Speciális kamerával érkezik a Z Fold7
- MWC 2025: A kicsi és a kamerás - megjött a Xiaomi 15 és az Ultra
- Garmin topik
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Redmi Note 12 4G - valaki fizetni fog
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Yettel topik
- OneSport OT07 - szevasztok, hollandok!
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Huawei Watch GT 4 - kerek karék
Új hozzászólás Aktív témák
-
Bacusuz
őstag
Sziasztok
van egy új Sharkoon Quickport XT USB 3.0 v2 dokkolóm,melyet a következő konfigba dugva szeretnék használni:
Asrock z97 OC Formula,i7-4790k,2x4gb gskill 1866 ram,adata sp900 premier pro 120gb rendszernek-rajta Win10 pro,wd20earx,samsung 830 128gb ssd.
Van 2 hdd-m(Seagate Barracuda 1TB ST31000524AS,Seagate 500GB ST3500410SV) melyekre ha file-okat akarok rámásolni akkor 5-10 mp után belassulnak majd kifagynak de úgy ,hogy el is veszti az intéző a meghajtót,de mindezt csak a dokkolóban műveli.
Ez a 2 hdd satán alaplapra dugva,és másik gépre dugva a dokkolóban is jól működnek(bár azon a laptopon win7 van).A dokkolóba dugva bizonyos hdd-k működnek rendesen mint pl:
-WD20EZRX HDD
-Samsung 830 128GB SSD5gb-nál nagyobb video file-okat próbáltam másolni,a kisebb képeket gond nélkül viszi.
A másolást 110 MB/S sebességgel kezdi majd hamar lehullik 0-ra és onnan vége a dalnak.A dokkolót már próbáltam az összes USB 3.0 porton az intel és az asmedia1074 portokban is,és megnéztem az aidában hogy usb 3.0-ként használja.
Nincs ötletetek hogy mi a mennydörgős ménykű ütött belé?
előre is köszi
Új hozzászólás Aktív témák
- iPad topik
- Az NVIDIA szerint a nagyobb készletek stabilizálják majd az új GeForce-ok árait
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Nintendo Switch 2
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Azonnali informatikai kérdések órája
- PlayStation 5
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest