- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Magisk
- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Honor 200 Pro - mobilportré
- T Phone 2 Pro - majdnem mindenben jobb
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Fenntartható, tartós kiegészítőket mutatott be a Fairphone
- Mobil flották
-
Mobilarena
Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<
Új hozzászólás Aktív témák
-
#48613632
törölt tag
Kicsivel több, mint egy hónapja vettük a mosogatógépet, ami azóta napi használatban van.
Mondom a tapasztalataimat.Egyszerű, szabadon álló típust kerestünk, aránylag sok terítékkel, ami még nem megy a méret rovására. Slim, vagy beépíthető nem került szóba.
Nem vagyok smucig, de szerintem felesleges a témát túlgondolni. Alap, 7 programos Indesitet használunk, amiből egy program van használatban, Az 1-es ECO, az is fél töltéssel. Napokat teszteltem, hogy melyik program lenne a legjobb, kezdve a legintenzívebbel, és így haladtam lefelé, mire eljutottam az ECO-hoz, majd vettem egy nagy levegőt, és kipróbáltam fél töltéssel.
Azóta is ezt használjuk, és abszolút elégedettek vagyunk a teljesítménnyel.Amit hátrányként tudnék felhozni. A hely nem a legtöbb benne. Ahogyan olvasom a vásárlói véleményeket, egy Bosch pl jobb belső helykihasználhatósággal rendelkezik.
Nekünk ebből annyi jött át a gyakorlatban, hogy pl a karima nélküli mélytányérokat csak a felső rekeszbe tudjuk pakolni, oda is max 4-5 darabot. (túl lapos szögben dőlnek előre)
Nagy méretű fedő, vagy tálaló tányér, felül nem fér el.
Fakanál, nagyobb kés, nem fér el az evőeszköz tartóban, csak rácsra fektetve.
Viszont, a levesfazék, simán befér alulra.
Hátrány még, hogy a gyors program nem szárít.
Vízkeménységet, sajnos nem lehet beállítani. Alapból közepesre van állítva a só és öblítő adagolás.
Finish márkájú salt + rinse aid + quantum ball van használatban.
Ami extra van benne, az az időzítő, 3,6,9 órás késleltetéssel.Összegezve: Leginkább a helyhiány az, ami kicsit bosszantó, de lehet vele együtt élni. Napi 1x, esetleg nagyobb család esetén 2x használattal ez sem jelent problémát.
A mosogatási teljesítménye viszont kiváló. Nálunk elszeparált helységben van, így a zajkeltés nem szempont, de amúgy ez sem jelentős.Gyártói garancia 1 év teljeskörű és 10 év alkatrész, de ez országonként eltér, mi meg az UK-ban élünk, szóval csak extra információként írom.
Mi végülis kötöttünk biztosítást rá, ahogyan a mosógépre is. Így havi fillérekért van az egész.Mindezt viszonyítási alapnak írtam, illetve, hogy mi milyen szempontok alapján vásároltunk, és mennyire jött be az elképzelés.
Egy jó ár/érték arányú készülék, kompromisszumokkal. Ha a tökéletes gépet keresed, akkor nem ez lesz a Te választásod.
Ha jól akarsz kijönni pénzzel, és otthon sincs túlárazva, akkor érdemes elgondolkodni rajta.Ára £220 volt, ami mai középértéken 78.000 forint
-
-
#16695808
törölt tag
Mi MIELE Complete C2 Powerline-t vettünk .... nos ez minőségi porszívó.... még a LUX után is ezt mondom, talán azt mondanám, hogy megéri a felárat egy minőségi PORSZÍVÓÉRT (csupa nagybetűvel).
előnyök: a szívófejek a porszívóban kapnak helyet, strapabíró műanyagokból készült, (minden eladó azzal kezdi hogy ráállmondjuk ez nem épp rendeltetésszerű használat
kiválóan szív, talán túl jól is mivel a mozgó szőnyegeket csak a legalacsonyabb fokozaton szívható különben megragadja és nem engedi
4,5 literes minőségi porzsák, igaz B kibocsájtású, de HEPA tehető bele amitől A kategóriás lesz.
Hátrány: remegett a szemhéjjam amikor kifizettem55 e Ft
Van a belépő szint a C1 az csak 42 e Ft ...az egy picit rosszabb kibocsátású és szívású, de a HEPA abba is tehető. hátránya: a szívófejek nem kaptak helyet a gépben, tehát csak a csőre szerelhető, ami valljuk meg elég idétlen megoldás.
-
Zeki
nagyúr
Amilyet érdemes, olyat te SEM nem veszel. Az átlag turbókefe keféjét a beszívott levegő forgatja.
A drága turbókefe azonban elektromos. Saját motorja van. Ehhez azonban olyan porszívó is kell, aminek van ehhez csatlakozása. Na azok százezrezes gépek. Kivéve az álló porszívókat, ott soknak elektromos a kefés feje.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Háztartási kis- és nagygépek topikja!
● hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
● hirdetni a Hardveraprón lehet, a topikban nem!
● a javításra és jótállásra vonatkozó új szabályozást az összefoglalóban találod!
-----------------------------------------
> KÉSZÜLÉK TAPASZTALATOK <
-----------------------------------------
> ALKATRÉSZ BOLTOK <
-----------------------------------------
Kapcsolódó PH! fórum témák
● asztalos topik
● elektromos kéziszerszámok topik
● klíma topik
● kávé topik
● automata kávégépek
● lakásfelújító, szerelő topik
● led világítás a lakásban topik
● légtisztító topik
● mosógép topik
● okos otthon / smart home topik
● robotporszívók topik
Kapcsolódó blogbejegyzések
- Tudástár Vezeték nélküli porszívók - alapok
- Tudástár Amit a robotporszívókról tudni érdemes
- Tudástár Hogyan válasszunk porszívót?
- Tudástár Mi mennyi áramot fogyaszt?
- Gyúrósok ide!
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- TCL LCD és LED TV-k
- Házimozi belépő szinten
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Anime filmek és sorozatok
- Milyen autót vegyek?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- További aktív témák...
- Nexigo PJ40 okosprojektor / Számla + Garancia /
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 9/Apple Watch Ultra/Apple Watch Ultra 2
- REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40A9 docking station
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 4000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- Laptop felvásárlás , egy darab, több darab, új , használt ! Korrekt áron !
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest