Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kíváncsi

    senior tag

    Még 2 háztartási gépről: Már 2-2,5 éve nyúzok egy Electrolux Ergobox XXLBOX1 típusú porzsák nélküli porszívót. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Anno 40ezer Ft-ba került de megérte az árát és csak ajánlani tudom. De elkezdtem mostanában a vizes porszívók felé kacsingatni és szeretném megkérdezni, hogy van-e ilyen téren tapasztalatotok? Természetesen nem a tvshopos vizes porszívó érdekel és nem is egy 120-150ezres porszvó hanem a kettő között valami.

    A másik háztartási gép amiről írni szerettem volna egy Delonghi takarítógép. Ennek is annyi baja volt, hogy regényt lehet írni róla. Bár az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy a szivattyú része úgy ment tönkre, hogy az egyik kedves ismerősünk kölcsönkérte szőnyegtakarításhoz... Csak mint kiderült és ezt láttam is porszívóztak is vele.. Csak egy szivacsos anyag volt azon a részen amin porszívózás során egy papírzsáknak kellett volna lenni.. A szivattyú bekrepált a porszívó része ettől függetlenül egy ideig jó volt majd az is meghalt. Én eddig Delonghi takarítógépről jót nem hallottam.

    ''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

Új hozzászólás Aktív témák