Hirdetés
- A Galaxy S26-tal együtt késik a One UI 8.5
- Lecsap az S26 Ultra az Exynos 2600-ra
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Samsung Galaxy Z Fold5 - toldozás-foldozás
- Nokia E51 - kecs és fém
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
-
Mobilarena
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
enricotoxic
#85232
üzenetére
Igen valószínűleg majd ez lesz, ahogy leírtad, errefelé lesz nekem érdemes előrelépnem, marad a 4310 és hozzáveszek egy 5 csatornás végfokot, feltéve, ha le tudok mondani a 7.1-ről, mert a következő nappali 10 nm-el lesz nagyobb és ahogy nézem simán elférne még két surround speaker.
Érdekes dolog ez a vakteszt, azt valójában csak úgy lehet, hogy pl. minden azonos és ugyanott van, de csak 1x eszközt "cserélünk" ki és utána meghallgatni azzal és értékelni, hogy van e difi, ezt másképp nem lehet. Azt írták lejjebb, hogy ezek a polk hangfalak nem is hozzák ki a jelenlegi erősítőm tudását, szóval akkor most mivan, irány az LSiM?

Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- Pánikban a világ a Radeon RX 5000 és 6000 sorozat támogatása miatt
- BMW topik
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Milyen TV-t vegyek?
- Battlefield 6
- sziku69: Szólánc.
- Autós kamerák
- Spórolós topik
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



