Hirdetés
- iPhone topik
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Dobja a némítókapcsolót a OnePlus
- Fotók, videók mobillal
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Mobil flották
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Milyen okostelefont vegyek?
- Redmi Note 12 Pro - nem tolták túl
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
-
Mobilarena
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Pityke78
őstag
Srácok, van egy kis problémám.
Tegnaptól van egy házimozi erősítőm, amin HDMI-n keresztül szeretném kiküldeni a jelet a TV-re.
VGA HDMI kimenet -> erősítő HDMI bement -> erősítő HDMI kimenet -> TV HDMI bemenet
A VGA egy Ati Radeon HD4850 és működik is a dolog egy kis problémával.Ha az erősítőn vagy a TV-n átváltok más bemenetre, akkor a számítógép el kezd villogni és a VGA úgy érzékeli, hogy nincs még egy kijelző és megszűnik a HDMI kimenet.
Ha visszakapcsolom az erősítőt, vagy a TV-t a HDMI bemenetre, akkor újabb villódzás és előjön kiterjesztett képernyőként a TV és újból és a HDMI kimenet.Ez mitől lehet, miért nem nyomja folyamatosan ki a HDMI-n a másodlagos kijelző jelét?
Köszi
Ui.: Remélem érthető voltam.......
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest